Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

motifator

Kurokami 1
Hú, ezt aztán igen szépen meganimálták. Remélem, hogy nem csak az első résznek volt háromszoros költségvetése, és végig marad ez a színvonal.
Bár a karakterekről nem sok minden derült ki, a sztori érdekesnek tűnik, asszem ezt élvezni fogom  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: motifator on 2009-01-11, 03:05:38
Kurokami 1
Hú, ezt aztán igen szépen meganimálták. Remélem, hogy nem csak az első résznek volt háromszoros költségvetése, és végig marad ez a színvonal.
Bár a karakterekről nem sok minden derült ki, a sztori érdekesnek tűnik, asszem ezt élvezni fogom  :jee:
Még mindig csak 今日のSUBS van?
[reserved]

motifator

Én azzal néztem. Amúgy nem volt nagyon rossz, bár az időzítést csinálhatták volna kicsit ráérősebbre. Ja, és nem feliratozták az előzetest, ami aktuálisan futó sorozatnál elég nagy bunkóság.

De most látom, hogy már van ilyen is.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

#1323
Uhh, 440 mega egy 25 perces epizódnak, hülyék ezek? FullHD-nak is sok ekkora méret.
[reserved]

Draconire

Kurokami 1

Wtf :zomg:
Hogy lett a cinikus, tapló, de mégis szimpatikus játékszoftver fejlesztő főszereplő srácból egy kis emo iskolás gyökér?!  :zomg:
Ja igen, japánban ezt szeretik, gondolhattam volna hogy egy manhwa-t úgyse fognak normálisan feldolgozni...
A történetet is jól megkavarták, és nem úgy tűnik, hogy a jobb irányba...

Solid Snake

Quote from: Draconire on 2009-01-11, 20:39:31
Hogy lett a cinikus, tapló, de mégis szimpatikus játékszoftver fejlesztő főszereplő srácból egy kis emo iskolás gyökér?!  :zomg:

Mit gondolsz, miért Fekete Isten a címe?  :__devil: :haha:

Alkyra

Quote from: Draconire on 2009-01-11, 20:39:31
Kurokami 1

Wtf :zomg:
Hogy lett a cinikus, tapló, de mégis szimpatikus játékszoftver fejlesztő főszereplő srácból egy kis emo iskolás gyökér?!  :zomg:
Ja igen, japánban ezt szeretik, gondolhattam volna hogy egy manhwa-t úgyse fognak normálisan feldolgozni...
A történetet is jól megkavarták, és nem úgy tűnik, hogy a jobb irányba...

Teljesen egyetértek. :tezsvir:

chilip

#1327
Chrome Shelled Regios ep1: Fighting monsters... with superpowers... in a desert-like earth... in the future... now thats what I like :D

karakterek első blikkre nem ellenszenvesek, főhős se unszimpatikus. elsőre bejön a cucc, csak kár hogy az ayako LQ RAW-al dolgozott  ^^" mind1, majd HQ-val újranézem ^^ harc látványos volt, és remélem nem akar majd ZOMG DEEP lenni :D

minuszmiki

Quote from: motifator on 2009-01-10, 19:20:18
White Album 1
Megnéztem, jó volt. Igazából Hirano Aya elég lenne, de tényleg egész szimpatikusak voltak a karakterek elsőre, nekem is bejönnek a kiírt gondolatok, és a sztori is érdekesnek tetszik. Szóval meggyőző start volt, remélem leköt három résznél tovább is.

chilip

Sora o Kakeru Shoujo - első rész nagyon bejött :D

Jövőben játszódik, az űrbe költözött az emberiség egy része kolóniákra. Főhősnő egy gazdag családban él, épp aznap adják feleségül valakihez akit nem is ismer. Elkezd menekülni az egyik cseléddel (aki nem ember...).  Hogy elüsse az időt, 2 osztálytársával elmegy panorámában nézni a földet meg a szemétgyűrűt (ami rendszertelen időközönként csak feltűnik és nagy fejfájást okoz a rendőrségnek) egy kis űrkabinban. Ekkor tűnik elő a semmiből (sok szeméttel kísérve) "Leopard", az AI (mellesleg Lelouche Lamperuge hangján szólal meg, úgyhogy már azért lol :D ) egy kolóniával egyetemben (Leopard a központi gép) a katonai időkből, és a kis űrkabin becsapódik a kolóniába....

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-01-12, 10:29:06
Sora o Kakeru Shoujo - első rész nagyon bejött :D

Amíg megjelent Leopard, addig sztem ritka szar volt, utánna már kezdett király lenni :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-12, 15:06:19
Quote from: chilip on 2009-01-12, 10:29:06
Sora o Kakeru Shoujo - első rész nagyon bejött :D

Amíg megjelent Leopard, addig sztem ritka szar volt, utánna már kezdett király lenni :D

lehet a szinkron teszi? :D

Chronus

#1332
Toradora 14:

Taiga eléggé kezd a háttérbe szorulni mint karakter, ami nem túl jó, lévén hogy gyk plot-defined hogy vele fog összejönni a főhős a végén... Már ha összejövetellel zárják majd le (hozzáteszem nem sajnálnám, ha nem)...

Aki olvasta a novelleket felvilágosíthatna, plusz karakterek lesznek még? A jelenlegi állás 2m 3f ami nem túl kedvező, hacsak nem vesszük bele férfi-countba Asano Keigo itteni kékhajú verzióját is.

Xzone

Quote from: Chronus on 2009-01-13, 13:41:22
Aki olvasta a novelleket felvilágosíthatna, plusz karakterek lesznek még? A jelenlegi állás 2m 3f ami nem túl kedvező, hacsak nem vesszük bele férfi-countba Asano Keigo itteni kékhajú verzióját is.

A seitokaichou csajt kihagytad, pedig nagyon úgy tűnik, hogy Taiga most már nem egyedül hajt Kitamurára :)

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-10, 20:43:18
Asu no Youichi egész jónak ígérkezik :D Az OP tetszett, az első rész tetszett. A Főhős se egy átlagos gyökér, mint ahogy az általában van. Van egy olyan megérzésem, hogy jó lesz.

:jee: ennyire egyetértek veled. A főhös koránt sem egy átlagos gyökér. Megkapta a szokásos arcpirosítót és egy lightos orvérzést, de a végén nem tojt be és elég lazán bemutatkozott, plusz simán tapizik.
Már az elejétől vágja a harcművészetet és nem nagyon hülyéskedi el.
Végülis néha rosszul sül el neki -> vonatos rész.
A csajok is jók...

Én várom a többi részt.

Skip Beat

Erről csak annyit, hogy  :jee: :szemuveges: :whoah:
Nem gondoltam volna az elején, de a kedvenceim között landolt. Miért jönnek ilyen lassan a részek :P
Ez egy marha jó sorozat...

NLZ

#1335
Quote from: smash++ on 2009-01-13, 17:07:20
Quote from: LuckyDingo on 2009-01-10, 20:43:18
Asu no Youichi egész jónak ígérkezik :D Az OP tetszett, az első rész tetszett. A Főhős se egy átlagos gyökér, mint ahogy az általában van. Van egy olyan megérzésem, hogy jó lesz.

:jee: ennyire egyetértek veled. A főhös koránt sem egy átlagos gyökér. Megkapta a szokásos arcpirosítót és egy lightos orvérzést, de a végén nem tojt be és elég lazán bemutatkozott, plusz simán tapizik.
Már az elejétől vágja a harcművészetet és nem nagyon hülyéskedi el.
Végülis néha rosszul sül el neki -> vonatos rész.
A csajok is jók...

Én várom a többi részt.
Gyertek, testvéreim, imádkozzunk együtt, hogy ne legyen benne rinyázós dráma. :D

Tényleg, ki a szőkézett csávó szinkronhangja? Ismerősnek tűnik.
[reserved]

SaiyaGin

Valaki meg tudna dobni egy "Melyik csapat mit fog tengeralattjárózni a szezonból"-linkkel?

NLZ

[reserved]


LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-13, 17:10:55
Tényleg, ki a szőkézett csávó szinkronhangja? Ismerősnek tűnik.
Ha nézel One Piecet, akkor Zoro, Samurai Champlooban meg Mugen. Amúgy Kazuya Nakai a neve.

Soul

Quote from: smash++ on 2009-01-13, 17:07:20
Skip Beat
Miért jönnek ilyen lassan a részek :P
Ez egy marha jó sorozat...

Nem tudom miben nézed de a Chihero dobta, az Ureshii-nél meg ma olvastam a honlapján hogy valszeg megszünnek, és talán a  Frostii (ami talán a Froth-Bite lehet) átveszi tőllük a Skip projectet.Kár lenne ha az Ureshii megszünne :(.

motifator

#1341
Crunchyroll adja angol felirattal ingyért, legálisan, 1 héttel a japán premier után. De ha van rá havi $6.95-öd, akkor nézheted a japán premier napján 720p-ben. Meg ezért a pénzért az összes többi animéjüket nézheted HD-ben a megjelenés napján (na jó, nem mindet, mert van pár, ami csak az Egyesült Államokból nézhető, de azért van néhány tőlünk is nézhető animéjük).

De ha mindenáron illegálkodni akarsz, akkor ott a crustyroll 720p-s ripje. Még nem próbáltam rá, de a chihiro képminősége is elég gyenge volt, annál csak nem sokkal rosszabb. Meg talán a sub betűtípusa nem olyan ocsmány, és akkora nagy, hogy kitakarja a kép felét, mint a chihironál volt.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soul

Illegálkodni  :haha:.Nemhinném hogy pl az ureshii-vel illegálkodás lenne mert akkor kaptak volna c&d levelet vagy hogy hívják.Ameddig pl tokyotoshon 1 fansubnál van elérhetőség megadva addig nem hinném hogy illegál lenne, a sunyi suboknál nincs odabiggyesztve.

Ezen a Crunchyroll-on streamelve lehet nézni? Mert akkor az nekem nem nyerő.Meg hogy van ez hogy a premier napján pénzért, utánna meg már ingyen legálisan?Mert a fansubok akkor mindíg legálisak mivel a kvalitibbekre napokat kell várni  :P.

Ha Ureshiis verzió se lesz, akkor nekem ennyi volt (eddig a jobb animékhez volt fansub és remélem ezután is lesz).

motifator

Akkor másképp fogalmazok. Nem használom a legális/illegális szavakat, hanem úgy mondom, hogy az alkotók belegyezésével és tudtával nézheted az animéket ingyen. És nem mellesleg az anime készítőinek is csurran-cseppen a pénzből valamennyi, ami azért nagyon nem mindegy. És mellesleg igen, ez tökéletesen legális, attól függetlenül, hogy szerinted a fansub mennyire az.

Amúgy igen, streamelős a site.

Ez a megjelenés napján pénzért, egy hét múlva meg ingyen dolog meg úgy meg, hogy ha beregisztrálsz és fizetsz, akkor az animéket megnézheted már aznap, amikor japánban adták. Ha nem fizetsz, akkor meg kiírja, hogy várj még X napot, hogy megnézhesd, aztán miután letelt az 1 hét, már nézheted nyugodtan. Én pl. pont most néztem meg a 13. rész ott. A felirat jó, érzik a nyelvezetén, hogy profi munka (ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek olyan fansubberek, akiknek a feliratára rá lehet mondani szintén, hogy profi munka). Egyedül az OP alatt a dalszöveg felirata volt elcsúszva, azután végig jól volt időzítve, nincs panasz.

És ahogy elnézem, a chihiro se C&D levél miatt dobta, a crunchyroll csak szimplán jelezte nekik, hogy liszenszelték a Skip Beat!-et sok más animével együtt, és ezután úgy döntöttek, hogy januárban dobni fogják a sorozatot.

Szerintem (és még sokak szerint) ez egy hatalmas lépés a jó irányba. Animéket kapunk a neten ingyen, a stúdiók tudtával és beleegyezésével, ráadásul lehet őket nézni a világ bármelyik pontjáról. És ami a legnagyobb, az az, hogy nem 1-2 éven belül jön a liszensz, és akkor nézheted a TVben, amit már 2 éve láttál fansubként, hanem megkapod 1 héten belül ingyen, kis pénzért még aznap. Sok fansub csapat az 1 hetet se tudja a sorozat végéig tartani, olyan meg egyszerűen nincs, hogy jó minőségben megcsinálják pár órán belül.

Végre a kiadók felismerték, hogy hogyan versenyezhetnek a fansubokkal. Pontosan így. Remélem a dolog beválik, és egyre több animét kaphatunk meg hasonló feltételekkel.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

White SeeD

Ride back: hmm, egész ígéretesnek ígérkezik. Elsőre az FF6 ugrott be. Szép animáció, jó hangok, érdekes járművek. Kíváncsi vagyok hogy milyen lesz a történet. sport vagy akció :jee:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Toradora 15
Tyűűű Kitamura megzakkant :S Taigának volt pár aranyos jelenete és... a végén a poén.. [spoiler]TAIGA FOR PRESIDENT!!! *__*[/spoiler] A háttérben Ryuuji azokkal a szemekkel lol volt :)

bimanc

Minami-ke Okaeri 02:

ÁÁÁÁÁÁÁ, ez egy emberiség ellen elkövetett aljas merénylet!  :falba: :falba: :falba:
Nem szokott zavarni a gyenge grafika, de azért mindennek van határa. Emellett a "sztori" annyira retardált, hogy már kifejezetten szórakoztató. A bitChiaki mondjuk elég hawt, remélem lesz még később is. És amire nem számítottam:
[spoiler]Hosaka mentette meg az epizódot a teljes kudarctól!  :zomg:
Mindenki együtt: Murika, paprika, cori-cori-coriander...  :lol:[/spoiler]

White SeeD

Nem hogy örülnél, hogy kiszínezik a képeket.
Legközelebb már csak a fekete körvonalak lesznek.
Mire elérünk a végére már csak pálcikaemberek lesznek benne :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

bimanc

Quote from: White SeeD on 2009-01-15, 17:28:48
Nem hogy örülnél, hogy kiszínezik a képeket.
Legközelebb már csak a fekete körvonalak lesznek.
Mire elérünk a végére már csak pálcikaemberek lesznek benne :D
:lol:
Úgy még jobb is lenne. Mivel szinte semmi animáció nincs benne, ezért olyan mint ha egy mangát nézne az ember. Akkor meg már legyen fekete-fehér.

NLZ

Persze, hogy az, énis ezt mondtam.

Na, de hogy ne offoljunk, a Shikabane Hime - Kuro már megy, és olyan lagymatak, mint az első évad. :)
[reserved]