Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Draconire

Vita törölve*, múlt évben is lejátszódott ugyanez, ne legyen már belőle x poston át tartó off most is.

* (NLZ-é maradt csak mert van benne "on" dolog is, szerkeszteni meg nem akartam ennyi miatt)

Alkyra

Rideback:

Öhmm...Nos...hát...érdekes.(?) A stílusa egyedi, rajzolása méginkább(a hátterek nagyon szépek) a történet meg...majd meglátjuk. Mindenestre Nekem stílust tekintve nem jött be, de meglátjuk, hogy mennyit tudnak kihozni belőle.

Tower of Druaga:

Dere Fatima is Dere. Türhető volt az első rész, de  miért van az a rossz érzésem, hogy az általam már az első season-ben várt Fatina Ending nem lesz kivételezve a sorozat második évadjában... :ejj:

Kurohime:

(erről már írtam de gondoltam ide is berakom)
Hova tűnt a főhős? Me ezt az elkent kispöcsű highschoolboy-t nem ismerem az biztos. Mé kell mindent lehozni ilyen szintre...A mangában külön örültem azoknak a részeknek amikor a munkájáról volt szó, mert adott a sorozatnak egyfajta realitást karakterek terén...

Maria+Holic:

Ahahahaha. Awesome.DO WANT MOAR! :lol:

NLZ

Ha szerkeszted, az gyorsabb lett volna, mint ez a csillagozás és kommentelés. :D

Tényleg, Vipers Creedről tudtok valamit? Több mint egy hete kijött már, hogyhogy nincs még raw se? Bár ha jól látom, SubDesu bejelentette rá az igényét.
[reserved]

Cobra

Ride Back-et milyen formában látta, aki látta?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

I-Z -nek van HD és SD verziója is.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-01-15, 21:27:34
Tényleg, Vipers Creedről tudtok valamit? Több mint egy hete kijött már, hogyhogy nincs még raw se? Bár ha jól látom, SubDesu bejelentette rá az igényét.

Az engem is érdekelne. (Meg a Kemono no Souja Erin is. Abból már van egy rakás raw is, felirat meg sehol.)

NLZ

#1356
Érdekes ez a RideBack, de így elsőre annyira nem vészes.

Kiscsaj pörög a színpadon, közben gondolatban elmeséli, hogy 2025 van, a világot átvette valami banda mechák segítségével. Hadovál még valamit a kiscsaj, végül eltaknyol. Jön OP.
Sakura, két iskoláslány dumcsizik a megállóban, egyik kinyújtja a kezét, rászáll egy szirom, amit lefúj a szél, mire ő megijed. Jön az epizódcím. Fickó dumál a diákoknak, mint ha valami évnyitó/-záró duma lenne.
Az iskoláslány otthon, telefonálni próbál valami fiút, de a nagyi mondja, hogy nincs otthon. Másik csajszi kiszól a fürdőszobából, úgy néz ki most költöztek össze. A notebookon egy kis hiradó, aztán vágás.
Étkezde, a két kiscsahhoz odamegy valami elsős, lerohanja főhősünket a balettfangirl. Jön valami felsős csajszi, az ex-balettos a bnője segítségével sikeresen elmenekül. A fangirl csalódottan távozik, mert megtudja, hogy az ex-balettos ex.
Csajszikánk az esőben bandukol, hirtelen kisuhan egy furcsa motor a raktárból. Csajszikánk nagy bátran benéz, a villámtól megijedve pedig egyenesen beugrik. Meglát bent egy piros motort, elkezdi nézni. Előbukkan egy kockafej csávóka, megkérti csajszikánkat, hogy akar-e csatlakozni a klubba. A fickó erősen tukmálja a csajt, hogy próbálja ki a motort, ecseteli, hogy milyen badass kétkerekű ez, hogy nem csak egyesen tud menni. A csaj belemegy, ráugrik a motorra. Eláll az eső, kigurul a szabadba, mire elszabadul a motor. A csaj élvezi, szinte már táncol a cuccal. A geek összefut robogóval a keménycsaj klubtaggal, az átveszi az irányítást, persze nem érik utol. A csajszi féktelenül száguldozik tovább, a rész elején elgurult csávó is segíteni próbál neki, a motor faránál szét van jőve egy kábel. Időbe viszont már nem tud segíteni neki, a csaj valami építkezésen elszáll, de élvezi. ED.
8/10 eddig simán. :D


Druagaban pedig már másodjára is jó poén a páncélos csávó, meg a kajás kölyök is jópofa, de azért remélem fel fognak tudni mutatni mást is, mert hosszú távon ez kevés lesz.
[reserved]

Soul

Maria Holic 02:
Csakígy tovább  :jee:, szokás mondani  :smile:.Végre ujra az érzés, hogy mikor jön már a kövi rész (hiányzott).

Ride Back 01:
Nekem olyan közepes volt(végig néztem de nem voltam lelkes), a graf jó.Amikor "emberi formája" van a robotmotornak úgy még oké, de a "kezes motor" megfeküdte a gyomrom  :haha:.

Akikan 01:
:zomg: Ez mi akarna lenni, kérdeztem magamtól.Wtf úgy ahogy van, a főhős vesz 1 dobozos üdítőitalt és ebből 1 lány kel életre  :zomg:, aki pár jááj pervert sikoly után természetesen vele fog élni  :zomg:.Sztem nekem ennyi elég is volt belőle, a graf se nagy szám.Akane-Iro ni Somaru Saka anime szintet várhatunk ettől kb...

Kurokami 01:
Nem voltam elragadtatva, az volt az érzésem hogy ez mintha Chaos Head 2.0 akarna lenni.Igaz 1 részből itélni nem jó dolog, de 1 szervezet kitenyésztett valamit az elszökött téma jött le nekem a végére.Az animáció nem minden, a történés miatt meg nem volt meggyőző számomra.

Sora o Kakeru Shoujo 01:
A Stikes feliratától szinte fájt már a szemem, főleg emiatt ez is ennyi volt nekem, meg amúgy se jöttek be se a szereplők se a környezet, se semmi se.5ös se kombó 1 mondatban  :haha:.

Dreamcleaver

#1358
Sora o Kakeru Shoujo

Lol első résznek nem volt rossz. Fura hangulata volt, és az egész tempója túl volt pergetve, de lehet csak azért, hogy megteremtsék az alapszitut.

A vándorkolóniát irányító, törvényen kívüli, nárcisztikus, Leopard névre hallgató AI hangja meg ugyanaz. mint Zero-é a Code Geassból.  :lol:

Remélem több lesz a későbbi részekben a ecchi, és akkor tuti nézni fogom.

Az animáció és a grafika rendben volt. Sok a 3D CG, semmi extra, de nem rossz minőségű.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

Quote from: bimanc on 2009-01-15, 17:04:38
Minami-ke Okaeri 02:
...

lassacskan csak beindul. kancsal Haruka meg viccesen nezett ki. : )
rofl

Junchi

Genji ep 01 RAW

OMG, retro shoujo cucc a '80-as évekből!! :D; Ez már nálam önmagában is win. Báár az első rész meglehetősen csapnivalóra sikeredett, már ami az animációt illeti, szal remélem, azért erre később odafigyelnek.

KeLa

Quote from: Junchi on 2009-01-17, 12:04:51
Genji ep 01 RAW

OMG, retro shoujo cucc a '80-as évekből!! :D; Ez már nálam önmagában is win. Báár az első rész meglehetősen csapnivalóra sikeredett, már ami az animációt illeti, szal remélem, azért erre később odafigyelnek.
Ez aztán nem shoujo, egy ilyen fickót, mint Genji nem kivánnék egy lánynak sem :ejnye:
Am sztem ez pont egy olyan anime, aminél lényegtelen az animáció, hiszen úgyis tök lassú az egész, viszont ettől függetlenül szép a rajzolása.

Junchi

A rajzolása nekem is nagyon bejött, viszont az animáció akkoris gyér :D; Persze könnyen ki lehet magyarázni a szituból az egész stuffot, elég, ha csak azzal védekezik a stúdió, hogy az animáció is a '80-as éveket igyekszik modellezni xDD

-Eta-

Az ED pedig tök jó ^.^

Nihilus

Rideback 01
Epic Win.
Az animáció lenyűgöző, a csaj szexi, a motorok jók.
Nagyon tetszik az egésznek a hangulata, stílusa.
Asszem nálam ez lesz a téli szezon nyertese. :jee:

NLZ

Szexi? :zomg: Tipikus nagyfejű, átlagos iskoláslány. Ráadásul eddig kb minden lánynak ugyan olyan a feje, scak más a hajuk. Azért ilyeneket ne mondjunk már alaptalanul. Ennyi erővel az összes lány az összes animében szexi. :F
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 02:31:23
Ennyi erővel az összes lány az összes animében szexi. :F

Mért? Nem?

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-01-18, 02:37:19
Quote from: NLZ on 2009-01-18, 02:31:23
Ennyi erővel az összes lány az összes animében szexi. :F

Mért? Nem?
Ő is szexi?
[spoiler][/spoiler]
:D
[reserved]

Darkstar

Srsly, Japan, y u do dis

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: Darkstar on 2009-01-18, 03:46:18
Srsly, Japan, y u do dis

[spoiler][/spoiler]

Because they know you like it.

Member

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 03:27:44
Ő is szexi?
[spoiler][/spoiler]
:D
A kedvenc CG jelenetem! :hopp: :muhahah: :whoah:

smash++

#1370
Quote from: Soul on 2009-01-14, 11:37:27
Quote from: smash++ on 2009-01-13, 17:07:20
Skip Beat
Miért jönnek ilyen lassan a részek :P
Ez egy marha jó sorozat...

Nem tudom miben nézed de a Chihero dobta, az Ureshii-nél meg ma olvastam a honlapján hogy valszeg megszünnek, és talán a  Frostii (ami talán a Froth-Bite lehet) átveszi tőllük a Skip projectet.Kár lenne ha az Ureshii megszünne :(.
Én nem bírtam várni se a Chirio-ra se az Ureshire... Így maradt ez a kettő. De az Ureshit "gyűjtöttem" eddig.
Crustyroll
HorribleSubs

De most hogy láttam a Crunchyroll infót, lehet reggelek ide

chilip

Munto TV ep1 - 1 OVA részt sztem 3 részbe sűrítenek majd, animáció minősége maradt OVA szintű  :jee: valahogy az iskoláslányok szoknyája rövidebb lett sokkal :D minden más a régi, OP-ED viszont nem tetszik :(

Nihilus

Quote from: NLZ on 2009-01-18, 03:27:44
Quote from: Xzone on 2009-01-18, 02:37:19
Quote from: NLZ on 2009-01-18, 02:31:23
Ennyi erővel az összes lány az összes animében szexi. :F

Mért? Nem?
Ő is szexi?
[spoiler][/spoiler]
:D
Whoa, I came! :cool:

NLZ

Quote from: Nihilus on 2009-01-18, 15:16:57
Quote from: NLZ on 2009-01-18, 03:27:44
Quote from: Xzone on 2009-01-18, 02:37:19
Quote from: NLZ on 2009-01-18, 02:31:23
Ennyi erővel az összes lány az összes animében szexi. :F

Mért? Nem?
Ő is szexi?
[spoiler][/spoiler]
:D
Whoa, I came! :cool:
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Nihilus


NLZ

Kijött az Asu no Yoichi 2. része. Már az elején kezdődik ez a ostobaperverzvéletlenülmindigletaperoljaalányokatezértmegverik szituáció. Meg a sulibankiderülhogyfiúlányegyfedélalattéljajdecikimindenkifélreérti szituáció. Aztán a kemény vadgyereknek hirtelen hőemelkedése lesz a környezetváltozástól. A gresszív középső lányka meg béna a főzéshez, de hirtelen rájön az érzés, hogy ő most főzni fog, de béna és nem tud, kishugi kisegíti, erre mikor tálalná, meglátja nővérkét nevetni főhősünkkel, féltékenyen elszalad. Aztán meg rinyázik magában, hogy ő megpróbált mindent, de leszarják őt. Aztán jönnek a flashbackek, amik miatt féltékeny a nővérére. Kétségbe esésében elejti a kajatálat, de főhősünk hirtelen elkapja, aztán elkezdi dicsérni, de a hülyecsaj még játssza a tsunderét, azt felrúgja. A rész végén pedig feltűnik két új csajszi, akik a főhősünkre fognak hajtani nagy valószínüséggel.
:facepalm: Kár ezért a sorozatért.
[reserved]

Member

QuoteNLZ bús, csalódott okfejtése
[spoiler][/spoiler]
Egyre büszkébb vagyok rád, be kell vallanom. :D

NLZ

Köszönöm a dicsérő szavakat, Mester Member!  :redface:
:lul:
[reserved]

LuckyDingo

És? :D Ennél komolyabb történetvezetésre számítottál? Most komolyan :D Én teljesen meg vagyok vele elégedve XD

Cobra

Sora o Kakeru Shoujo (vagy valami hasonló, miért nem adtak már ennek valami értelmes rövidítést?)
Az lesz most az új divat, hogy melyik anime hány részletet tud átvenni másik animékből? Mondjuk Sunrise-nak van bőven saját alapanyaga (használtak is belőle rendesen, még seiyuu-kat is), de van mindjárt Macross Frontier is meg még jónéhány dolog, ami valószínűleg volt már máshol, de nem tudom miben.
Első 2 rész alapján elég jó, bár ne felejtsük, hogy Sunrise! :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !