Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-19, 19:12:27
És? :D Ennél komolyabb történetvezetésre számítottál? Most komolyan :D Én teljesen meg vagyok vele elégedve XD
Az első rész alapján azt hittem, hogy nem sablonecchi lesz, na. :)
[reserved]

motifator

Maria Holic 1+2

Velem van valami baj, ha a 2 rész alatt egyszer se sikerült elnevetnem magam? Még egy gyengécske mosolykezdemény se, semmi.
A stílusa tetszik, de annyira nem történt benne semmi, ami megfogott volna, hogy nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Talán még nézek belőle 1-2 részt, aztán majd meglátjuk.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Jól bírod, én az első rész után azt mondtam magamnak, hogy köszönöm, de ebből ennyi elég. :)
[reserved]

kelvor

Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger ep 1-2

Ejj de hiányzott már, ahogy a kommentár üvölti, hogy CROSS COUNTEEEEEER!  :D A story ott folytatódik, ahol abbamaradt, a hangulat a régi, a rajzolásra sincs panasz, szebb, mint valaha. Nem sok sport anime van, ami le tud kötni, de ez megfogott még anno és még a mangája is király. Nehéz lesz várni a részeket... ^^

NLZ

Meghoztad hozzá a kedvem, letöltöm gyorsan a szerverről, mielőtt arra hivatkozva törlik, hogy sportanime. :P
[reserved]

blackman

Quote from: kelvor on 2009-01-19, 21:44:23
Hajime no Ippo: The Fighting - New Challenger ep 1-2

Ejj de hiányzott már, ahogy a kommentár üvölti, hogy CROSS COUNTEEEEEER!  :D A story ott folytatódik, ahol abbamaradt, a hangulat a régi, a rajzolásra sincs panasz, szebb, mint valaha. Nem sok sport anime van, ami le tud kötni, de ez megfogott még anno és még a mangája is király. Nehéz lesz várni a részeket... ^^


:tezsvir:

A manga a 839. ch-nél jár, míg az anime csak a 320.-nál, így fillerek nemigen lesznek egy darabig.  :D

kelvor

Nem, hál' istennek.  :D Ajánlom nekik, hogy a New Challenger is minimum annyi részes legyen, mint az elődje.

SaiyaGin

Regios 01:
Elsőre kicsit soknak tűnik a szereplők száma, meg a "belecsapunk a lecsóba egy kis szörnygyakással" dolog se győzött meg, de azért még a 2. részt meg fogom nézni.

Darkstar

Akikan 1-3

Nem is rossz. Azaz tudom, hogy rossz, de mégis tetszik. Wat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Kemono no Souja Erin-t senki nem fogja subolni?  :frown:

Hacsak fele olyan jó lesz, mint a Serei no Moribito, már epic win. Ráadásul 50 részes.  :eek:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-22, 04:17:02
Kemono no Souja Erin-t senki nem fogja subolni?  :frown:

Hacsak fele olyan jó lesz, mint a Serei no Moribito, már epic win. Ráadásul 50 részes.  :eek:

Elvileg két csapat is bejelentette, hogy szándékában áll feliratozni...
(http://www.fansubwiki.com/Who_Subs_What:_WINTER_2008)
A Static oldalán nem látom, hogy bármit is írtak volna róla az utóbbi időben.

A Slayers mellett ezt vártam a legjobban a téli szezonból, erre egyiket se feliratozzák...

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-22, 04:17:02
Kemono no Souja Erin-t senki nem fogja subolni?  :frown:

Hacsak fele olyan jó lesz, mint a Serei no Moribito, már epic win. Ráadásul 50 részes.  :eek:

Shouja Erin-t én is régen kinéztem magamnak, nagyon remélem, hogy az egyik csapat felveszi a projectek közé.  :frown: Az 50 rész nagyon kecsegtető, do want!

SaiyaGin

Regios 2: most már jobban érdekel. Viszont ezt a hosszú, szürke hajú, szemüveges, számító diákigazgató bishonen dolgot hagyhatnák.

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2009-01-22, 03:15:29
Akikan 1-3

Nem is rossz. Azaz tudom, hogy rossz, de mégis tetszik. Wat.

You liek animes with fucked up hairstyles (*cough Nanoha *cough)  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#1394
RideBack 01:
Ez  :Kiraly: volt!  :cool:
Az egész tetszett, de a végén a repülős jelenet végleg meggyőzött arról, hogy ezt a sorozatot is nézzem, bár nem terveztem. Köszi a tippet, DC!

Xzone

Maria+Holic ep.03

Ez az anime a Sayonara Zetsubou Sensei leszbikus kishúga. Vizuálisan ér verbálisan is random, emellett a sztori is elég agyament. Én jól szórakozom rajta eddig :)

Chronus

Quote from: Xzone on 2009-01-23, 02:25:51
Maria+Holic ep.03

Ez az anime a Sayonara Zetsubou Sensei leszbikus kishúga. Vizuálisan ér verbálisan is random, emellett a sztori is elég agyament. Én jól szórakozom rajta eddig :)

+1
Nekem is instant luv volt. Agymenés szinten néhol Gainaxos magasságokat dönget.

motifator

Quote from: Chronus on 2009-01-23, 02:31:59
Quote from: Xzone on 2009-01-23, 02:25:51
Maria+Holic ep.03

Ez az anime a Sayonara Zetsubou Sensei leszbikus kishúga. Vizuálisan ér verbálisan is random, emellett a sztori is elég agyament. Én jól szórakozom rajta eddig :)

+1
Nekem is instant luv volt. Agymenés szinten néhol Gainaxos magasságokat dönget.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Toradora ep 16.

Iszonyat melodramatikus volt mégis rohadtul élveztem minden percét!  :jee: Kanou-ért azért kár, ő talán még Ami-channál is MOE-ébb volt!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-24, 04:27:16
Toradora ep 16.

Iszonyat melodramatikus volt mégis rohadtul élveztem minden percét!  :jee: Kanou-ért azért kár, ő talán még Ami-channál is MOE-ébb volt!  :D

Heh, nem is volt rossz. Már kezdett a szememben kicsit ellaposodni a sorozat, de ez a rész tényleg izgalmasra sikerült. A moe-ről alkotott elképzeléseink viszont különböznek: Kanou inkább csak simán "cool". (Ha mindenképp "szakszavakat" akarunk használni, akkor én azt mondanám, hogy a GAR női megfelelője illik rá. Kár, hogy fogalmam sincs, mi az, vagy hogy egyáltalán létezik-e.)

NLZ

Sword of Uruk 3. része kemény cucc. :D  Az a tentacle raep fantáziálás... :lol: Meg a 24ből az időkiírás hangja. Már csak a telefoncsörgés hiányzott. :D  Aztán mikor bekövetkezett a lavina.... :lul:
Mégiscsak lehet, hogy jópofa lesz ez az anime, remélem így folytatják. :D
[reserved]

Xzone

#1401
Kurokami ep.2

Jó lesz ez. Nagyon tetszik a karakterdizájn, és az, hogy a "kisebb bossok" is erősek.

Edit:

Koukaku no Regios ep. 1-2

Tetszik. Sok lehetőség van benne, a soundtracket viszont szokni kell.


Dreamcleaver

Quote from: Xzone on 2009-01-24, 06:16:15
Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-24, 04:27:16
Toradora ep 16.

Iszonyat melodramatikus volt mégis rohadtul élveztem minden percét!  :jee: Kanou-ért azért kár, ő talán még Ami-channál is MOE-ébb volt!  :D

Heh, nem is volt rossz. Már kezdett a szememben kicsit ellaposodni a sorozat, de ez a rész tényleg izgalmasra sikerült. A moe-ről alkotott elképzeléseink viszont különböznek: Kanou inkább csak simán "cool". (Ha mindenképp "szakszavakat" akarunk használni, akkor én azt mondanám, hogy a GAR női megfelelője illik rá. Kár, hogy fogalmam sincs, mi az, vagy hogy egyáltalán létezik-e.)

Hát én nem értek hozzá, de ez a moe dolog nem változó egyénről egyénre? Úgy értem, nem egy meghatározott karkatertípust takar, hanem egy érzés, reakció, amit generál az egyénben. Pl valakinek moe-k a loli karakterek, nekem meg az olyan cool-os csajszik, mint Kanou.

Egyszerűbben kifejezve: I'd jump her bones!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nihilus

RideBack ep. 2

STILL FUCKING WIN! :whoah:

SaiyaGin


Junchi

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-24, 11:15:24
Hát én nem értek hozzá, de ez a moe dolog nem változó egyénről egyénre?

De :3; Szal, nem egy adott karaktertípusra vonatkozik, mint pölö a yandere/tsundere/etc, hanem embere válogatja.

Darkstar

A screenshotok alapján eddig megkíméltem magam tőle, mert ha azok nem shopok, akkor most fogok egy olyan határra érni, hogy Taiga miatt hagyom az egészet a picsába és esetleg megnézem azokat a részeket, amikben nincs benne...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

bimanc

Quote from: NLZ on 2009-01-24, 06:36:16
Sword of Uruk 3. része kemény cucc.

3.? Asszem le vagyok maradva. A második része mindenesetre jó volt (az előbb néztem meg). Mármint jobb, mint amit vártam. Viszont [spoiler]Fatina likes buttsex? :zomg:[/spoiler]