Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member

Több darabnak látom értelmét, mint általában szoktam, de még elválik.

Xzone

Kodomo no Jikan 2nd Term OAD

:D

Hozza az első évad színvonalát, továbbra is imádom :)  (Tud valaki infót arról, hogy mikor kezdődik el normálisan a második évad?)

Cobra

Meglátjuk egyáltalán mi lesz rendesen subolva, a mostani szezon is elég hiányos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Quote from: motifator on 2009-01-30, 15:22:13
Edit:
Tavaszi felhozatal


Queens Blade sounds like my kinda anime.  :rotfl:

Natsu no Arashi: From the creator of School Rumble. Hm, ígéretes.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

#1445
Quote from: motifator on 2009-01-30, 15:22:13
Tavaszi felhozatal

Háááááát. FMA és Shangri-La meg tudna mozgatni, de egyébbiránt elég fail listának tűnik. Hol marad Afro Samurai Ressurection?  ^^"

A többi tizenhatodik Sekirei klón előreláthatólag úgyis agyoncenzúrázva, vagy gyerekanime, vagy barokk-clamp-wtf....

KeLa

Quote from: Chronus on 2009-01-30, 17:06:31
Hol marad Afro Samurai Ressurection?  ^^"
Az már kint van...

Chronus

#1447
Quote from: KeLa on 2009-01-30, 17:08:36
Az már kint van...

Sauce O.O

Edit.: ráálltam.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Aszondja:

Amit előreláthatóan nézni fogok: FMA, Winter Sonata, Sengoku Basara
??: Natsu no Arashi (ha csak fele olyan jó lesz, mint a School Rumble, már megéri belelesni), Tears of Tiara

A többit meg majd meglátjuk :D

KeLa

Quote from: Xzone on 2009-01-30, 16:25:53
Kodomo no Jikan 2nd Term OAD

:D

Hozza az első évad színvonalát, továbbra is imádom :)  (Tud valaki infót arról, hogy mikor kezdődik el normálisan a második évad?)
Volume 1 - February 20th, 2009
Volume 2 - April 24th, 2009
Volume 3 - June 26th, 2009


Quote from: Zen on 2009-01-30, 17:13:02
És tényleg
THORA féle BluRay is van :smile:

Junchi

Jaaajj, Afro Sámuel 2nd GiG :D; Lulz miatt biztos "vétel" xD

Zen

Quote from: KeLa on 2009-01-30, 17:15:40
THORA féle BluRay is van :smile:
Hip teens don't wear BluRay. :D
Kösz de "beérem" a DVD minőséggel is. :)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ha már nincs Toradorának topicja XD a 17es is jó volt :D Taigának volt pár olyan mosolygós arca, hogy el lehetett tőle olvadni :D Minorinak nem tom mi a kínja, de nem is érdekel XD Taigának új vetélytársa akadt.

Member

Érdekes az új KnJ OP, eddig gyerekrinyás volt, most meg j-techno. :he: Az ED is :lol:. Kíváncsi leszek rá, meddig viszik el, gondolom az Onani Master Rin-chan időszak előtt lezárják.

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-30, 20:37:14
Ha már nincs Toradorának topicja XD a 17es is jó volt :D Taigának volt pár olyan mosolygós arca, hogy el lehetett tőle olvadni :D Minorinak nem tom mi a kínja, de nem is érdekel XD Taigának új vetélytársa akadt.

Ezt a Minorin-os fordulatot én nem kedvelem. Egyik kedvenc karim, de itt most túlbonyolították. Crazy + Happy Minorin = Epic Win. Crazy + Depresed Minorin = Epic Fail. Remélem hamar túl lesznek rajta.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

#1456
Afro Samurai Ressurection:

Őőőőh. LOL.... Igazából jó volt. :wtf: Ami furcsa volt. :eek: Mert szarra számítottam. :confused: Volt Plot. Wangst. Revenge. Drama. Humour....

Baze, ez egy film volt.... hogy fogom én ezt fikázni...? Ez tetszett....

Toradora 15-17:

Felzárkóztam ebből is. Még mindig tartom, hogy az év legjobb animéje, legalábbis számomra biztosan. Van valami furcsa hangulat abban, hogy néha még egyes vidám hangulatú pillanatok mellé is azt a lassú szomorkás zenét rakják be.

Taiga megint feljött mint karakter, Ami-t is elkezdtem kedvelni most, Minorin viszont WTF. Hova lett a "beat your weaknesses"? Eegy érzelmi stressz kellett, és kiesett a ritmusból ^^

Xzone

Quote from: Chronus on 2009-01-31, 00:42:35
Toradora 17

Oh wow... mintha nem is ezt a sorozatot néztem volna eddig. A karakterek sokkal életszerűbbek, kidolgozottabbak és szerethetőbbek mint eddig. A történetvezetés is sokkal összeszedettebbnek tűnik. Nagyon jó rész volt, all around.

Dreamcleaver

 :wtf: A karakterek eddig is kidolgozottak, életszerűek, és szerethetőek voltak n00b.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Chronus on 2009-01-31, 00:42:35
Afro Samurai Ressurection:

Őőőőh. LOL.... Igazából jó volt. :wtf: Ami furcsa volt. :eek: Mert szarra számítottam. :confused: Volt Plot. Wangst. Revenge. Drama. Humour....

Baze, ez egy film volt.... hogy fogom én ezt fikázni...? Ez tetszett....
Ugyeugye?:D Samuel L Jackson 'n' shit nigga.
Nekem csak az eleje nem tetszett, mert felrúgták az egész eddigi szabályt és 2es handband nélkül támadtak Afrora.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

NLZ és a többi fan, csatlakozom holnaptól én is a klánhoz. :D
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-01-31, 00:42:35
Afro Samurai Ressurection:

Őőőőh. LOL.... Igazából jó volt. :wtf: Ami furcsa volt. :eek: Mert szarra számítottam. :confused: Volt Plot. Wangst. Revenge. Drama. Humour....

Baze, ez egy film volt.... hogy fogom én ezt fikázni...? Ez tetszett....


Megnéztem én is, mert az Afro Samurairól nem voltam jó véleménnyel. Most se változott, rengeteget tekergettem, már a Fightok se tudtak lekötni :D Annyi volt benne a gore, hogy már fel se tűnt. :S

A vége meg.. nah mindegy, a Grafika miatt+mert SammyJackson rocks én erre a filmre 4/10et, ha adok :)

Chronus

Quote from: Zen on 2009-01-31, 10:36:54
Nekem csak az eleje nem tetszett, mert felrúgták az egész eddigi szabályt és 2es handband nélkül támadtak Afrora.

Nem volt rajta az 1-es. Eldobta, mert elege lett a körforgásból.

NLZ

Quote from: Member on 2009-01-31, 11:24:04
NLZ és a többi fan, csatlakozom holnaptól én is a klánhoz. :D
[spoiler][/spoiler]
Na, belenéztél már? :D
[reserved]

chilip

új INDEX OP tetszik :) végre lezárták a fillert, most jön a biri-biri randi :) az volt a mangában? meg a rész is egész jó volt csak ne MAGYARÁZNÁNAK ENNYIT!!!!! MÉG HARC ALATT IS BE NEM ÁLLT A SZÁJA A CSAJNAK!!!! MIÉRT POFÁZIK ENNYIT????

LuckyDingo

Maria†Holci 04 - még mindig tömény ökörség, de még nem unom.. nagyon XD

Asu no Youichi 4 - Ennek örültem a legjobban ma :D Chihaya-dono a kedvenc  ^^


SaiyaGin


Member

Quote from: NLZ on 2009-01-31, 18:05:33
Na, belenéztél már? :D
Első 3 rész. Voltak benne jó ötletek, csak sokukat már láttam vhol, de az író túl műveltnek akar tűnni, nem beszélve arról, hogy túl sok részből építi fel a világot, idővel el fog hanyagolni valamit szinte biztosan.
Külön harag, amiért az egyik karim desing-át lenyúlták, a tűz képességével együtt, de külön +pont, mert jót röhögtem a "félfarmeros" bögyös qrva kinézetén. :D

SaiyaGin

Regios 03: kezdem elveszteni a lelkesedésemet. A karakterdizájn már eleinte se tetszett, és kezdem azt érezni, hogy az animációban is taszít valami, de azt nem tudnám megmondani, hogy mi. Ja, és a titokzatoskodó jelenetváltásokból és a rakás új szereplőkből, meg a hülye nevekből is kezd elegem lenni.

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-02, 23:07:26
Regios 03: kezdem elveszteni a lelkesedésemet. A karakterdizájn már eleinte se tetszett, és kezdem azt érezni, hogy az animációban is taszít valami, de azt nem tudnám megmondani, hogy mi. Ja, és a titokzatoskodó jelenetváltásokból és a rakás új szereplőkből, meg a hülye nevekből is kezd elegem lenni.

Én már láttam a 4. részt is, talán itt már kevesebb az időbeli ugrálás (de cserébe iszonyatos akcentusú angollal beszélnek a múltbeli(?) részben). A karakterdizájn/nevek nem zavarnak, a Code Geassban után nem nehéz megszokni, lol. Viszont a hard/psytrance betétek a fightok alatt még mindig nem a kedvenceim.