Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Chronus

Toradora 18: Remélem a következő részben valami epic Minori cheerup részesei lehetünk, mert ez így nem buli. Kiváncsi vagyok hogy rángatják majd el a partira....

Egyébiránt jó rész volt, csak rövidenek tűnt.

Dreamcleaver

Toradora 18: Énis! Énis! Énis!

B*sszátok meg ti jól rá tudtok ijeszteni az emberre! Nem volt semmi gond a résszel. Imho Taiga volt most a középpontban, és aranyos volt. Ami-chan jelenete Takasu-val a szertárban szintén nagyon megfogott. Kövi részben remélem végre megtudjuk, hogy mi is a baja Minorinnak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-04, 17:39:36
Szar, mégis milyen? :D
Na elkezdtem, 2 rész alapján eddig egész jó  :D

Member


Ne ítélj elsőre.
De ez nem ronda és finom, hanem ínycsiklandozó eperjoghurtos tejes bevonatú avas epével töltött féregrágta vakbél, majd meglátod, haladj tovább. :)

NLZ

Quote from: chilip on 2009-02-06, 14:19:30
Toradora 18 - fuck you midori ;_; emo-bitch just die already, remélem Ami end lesz bár taiga end sokkal valószínűbb ;_;
+1
Tényleg Ami lenne a főnyeremény, de ahol már ennyi nyomoronc van, ott ne várjunk logikát. Sztem Midori end lesz, a Taiga end elég béna lenne, és nem is valószínű.
[reserved]

SaiyaGin

Rájöttem, hogy egy kicsit túlvállaltam magam az egyszerre nézett sorozatok terén, úgyhogy dobtam a Regios-t, esetleg majd később folytatom.
A Druaga és a Kemono no Souja Erin viszont kezd jobban tetszeni.
A Tales of the Abyss-nek is adtam egy új esélyt, most, hogy Luk már tolerálható, nem olyan szörnyű a sorozat.

motifator

#1506
Skip Beat! eps 15-16
Mi a túróért csak 25 részes lesz ez a sorozat? Bőven benne van a potenciál, hogy 50 részig is eltartson vagy tovább, mint egy NANA vagy egy Fullmoon wo Sagashite, ha már úgy is idol témájú shoujoról beszélünk.

Nagyon jó sorozat, az őszi évadból egyértelműen a második számú kedvenc a Toradora után, simán lenyomta a Kannagit is, főleg azután a befejezés után. Mondjuk a CLANNAD ~ After Story-t abbahagytam, mert éreztem, hogy jobb lesz ezt egy délután alatt lenyomni. Majd meglátjuk, hogy az hogy fogja befolyásolni a sorrendet.
Csak kár, hogy az a rohadt animés blogoszféra folyamatosan elspoilerez mindent. Pedig meg se nyitok semmi olyan bejegyzést a google readerben, ami CLANNAD ~ After Strory vagy Xam'd, de ezek a szemetek már a címbe beírják a legnagyobb spoilereket.  :Eztneked:

És most jöhet végre a Toradora 18 :D

Edit:
Toradora 18
Én nem tudom, nektek mi bajotok van, de teljesen jó rész volt. Minorin most nincs túl jól, hát ez van. De nem értem, hogy mit rinyáltok, elvégre nem az van, hogy Minorin emózását kéne nézni 25 percen keresztül. A többi szereplő most értékes képernyőidőt kapott, jobban megismerhetjük Taigát és Amit is, és ez jó. A drámát sokkal jobban oldották meg, mint más slice-of-life-ból hirtelen drámába átcsapó animéknél (khm... Kannagi khm... khm...)
Minorinnak biztosan megvan az oka, hogy miért viselkedik így. És sose volt egyszerű személyiség, szerintem jól ki fogják hozni a dolgot, én nagyon várom a következő részt  :jee:

Ja, és közben elbizonytalanodtam. Még mindig Taiga a kedvencem, de már egyáltalán nem biztos, hogy Taiga x Takasu befejezést szeretnék. Mondjuk velem együtt Takasu is elbizonytalanodott egy kicsit, hogy nem biztos, hogy Taiga x Kitamura befejezést szeretne :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Chronus

Nekem spec semmi bajom nem volt a résszel. Taigán kívül most épp ki nem depis valamilyen szinten? Még Ami is visszahúzódott. Csak jó lenne végre Minorit újra hiperaktív genki formában látni. ::) Ennyi.

De lévén, hogy az egész 2.OP egy nagy adag spoiler, max nem feltűnően, így e téren nincsenek aggályaim.

Csak jöhetne már.

NLZ

Ami nem visszahúzódott, sztem egy lány ennyit tegyen meg max egy fiúért első lépésnek, ha még ezek után sem veszi az illető a lapot, akkor megérdemli, hogy valami idegesítő tsundere karakterrel jöjjön össze a sztori végén, vagy egy emó után koslasson. :D
[reserved]

balu01

Quote from: Member on 2009-02-07, 00:28:49
Ne ítélj elsőre.
De ez nem ronda és finom, hanem ínycsiklandozó eperjoghurtos tejes bevonatú avas epével töltött féregrágta vakbél, majd meglátod, haladj tovább. :)
9 rész után sincs még vele különösebb bajom, nem ez az első amit sokan fikáznak nekem mégsincs vele nagyobb bajom(Rosario+Vampire :D)
Csak nem értem az emlékezetvesztést miért kell titkolni :eek:

Member

Quote from: balu01 on 2009-02-08, 11:00:47
9 rész után sincs még vele különösebb bajom, nem ez az első amit sokan fikáznak nekem mégsincs vele nagyobb bajom(Rosario+Vampire :D)
Akkor nyomás Hatenkou Yuugi-t nézni. Ha ez is tetszik, a hiba benned lesz. :)
QuoteCsak nem értem az emlékezetvesztést miért kell titkolni :eek:
Biztosan utána szívatnák, hogy "megerőszakoltál, fizess vagy beperellek", "tartozol nekem 20 000 yennel", "feltoltad a nyírfa feszületemet a popsidba, fizesd ki", stb.

balu01

#1511
Ezt inkább kihagyom :D
Amúgy lehet tényleg bennem van a hiba, ez van :rotfl:

Chronus

#1512
Quote from: NLZ on 2009-02-08, 05:32:16
Ami nem visszahúzódott, sztem egy lány ennyit tegyen meg max egy fiúért első lépésnek, ha még ezek után sem veszi az illető a lapot, akkor megérdemli, hogy valami idegesítő tsundere karakterrel jöjjön össze a sztori végén, vagy egy emó után koslasson. :D

Hosszú kommentet akartam írni, de inkább nem. Felesleges. Röviden és tömören: Mit esztek annyira Ami-ban?

motifator

Én kezdem megérteni. Még mindig Taiga a nagy kedvenc, de egyre jobban bírom Ami-t is, meg tudom érteni a rajongókat.
Azt viszont kevésbé értem, hogy miért kell Taigát fikázni. Azt aláírom, hogy az elején elég idegesítően viselkedett, így akinek nincs tsundere fétise, az hamar megutálhatta, de az utóbbi részekben egyre pozitívabb a kép Taigáról, egyre többet tudunk meg róla, a jobbik oldaláról. És persze egyre aranyosabban viselkedik. Nem értem, hogy hogy nem tudtok neki megbocsájtani :)

Az meg egyenesen bunkóság, hogy Minorint leszóljátok, mert most kicsit rossz passzban van. Sokkal jobb karakter ő annál, mint hogy egy kis emózás miatt elforduljunk tőle. Nem ezt érdemli, tessék szeretni Minorint is :D

Amúgy mi a túróért nincs ennek saját topikja? Valaki csináljon már egyet!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: Chronus on 2009-02-08, 12:25:21
Hosszú kommentet akartam írni, de inkább nem. Felesleges. Röviden és tömören: Mit esztek annyira Ami-ban?
Akartam írni valami hosszút és értelmeset, de rájöttem, hogy teljesen felesleges, úgyhogy röviden és tömören:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
:D
[reserved]

Chronus


SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-01-30, 15:22:13
Tavaszi felhozatal

Végre rávettem magam, hogy elolvassam, két dolgot jegyeznék meg:
1. az ismertetők alapján egyik se érdekel
2. viszont a Guin Sagánál felfigyeltem valamire: The story follows blah blah blah... and the young and ambitious mercenary named Istvan.  :D

Más: eljutottam a Tales of the Abyss 13. részéig. Ilyen lolszánalmas fordulatot se sokat láttam elvileg komoly animében. Pedig már épp visszatért belém a remény...

Quote from: motifator on 2009-02-08, 15:11:01
Amúgy mi a túróért nincs ennek saját topikja? Valaki csináljon már egyet!

+1

Soul

Quote from: motifator on 2009-02-08, 15:11:01
Amúgy mi a túróért nincs ennek saját topikja? Valaki csináljon már egyet!

Sztem lehet már késő, "lassan" lefut, hamarabb kellett volna kapcsolni.Bár ha találsz 1 kedves moderátort ( :D) aki össze szedi a torás kommenteket ebből a topikból és átpakolja majd a tora topikba úgy lenne értelme, hogy ne legyen "kihalt".Amúgy meg bárki nyithat topikot, nem értem miért kell mindíg kérni  :smile:.Linkelsz 1 torás képet(persze ez nem fontos), 1 kis nyitó szöveg és kész a topik.


Maria Holic 05:
A januárban indult sorozatokból csak ez tud lekötni.Szerencsére még mindíg nem lehet sejteni hogy majd kinél köt ki a főhős csajszi igazán  [spoiler] persze nagyon az van a levegőben úgyis a srácot fogja majd megkedvelni  :D[/spoiler]:smile:.A dormmistress szoba kutatása meg pontozása kitudta minél jobban eldugni a tiltott tárgyakat poén volt  :rotfl:.Minden szereplője szimpatikus , (nem kicsit) bejön a cucc.

Flaser

#1518
Quote from: motifator on 2009-01-30, 15:22:13
Köszi, akkor megnyugodtam, hogy nem én néztem el valamit. De már kint is van a 17. rész.
Miért kell nekem most dolgozni? Haza akarok menni, és meg akarom nézni most  :bruhuhu:

Edit:
Tavaszi felhozatal

Azt a sok populáris, alulművelt, zsánerzabáló fejeteket!  :bruhuhu:  :morci:
...hát csak nekem tűník fel, hogy anime lesz a "Phantom of Inferno"-ból?!?!  :lazza:
...vagy az, hogy új Cobra Space Adventure1 anime készül?!?!  :lazza:

1. Flash Gordon on meth with Guy Ritchie flipping his own 5cent into the mix every other minute
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

NLZ

Toaru Majutsu no Index-tan 01
:facepalm:
Igen, végre rájöttek, hogy mekkora szánalmas az egész, ezért egy ütős önparódiát csináltak. :D  Még ilyet! :lol: :lul:
(tényleg, tud valaki kb ehhez hasonló szintű animéket? :D)
[reserved]

Xzone

#1520
Quote from: NLZ on 2009-02-09, 04:16:43
Toaru Majutsu no Index-tan 01
:facepalm:
Igen, végre rájöttek, hogy mekkora szánalmas az egész, ezért egy ütős önparódiát csináltak. :D  Még ilyet! :lol: :lul:
(tényleg, tud valaki kb ehhez hasonló szintű animéket? :D)

Nem terveztem hogy megnézem, de ez nagyon lol volt! Különösen a Kanzakis részek ütöttek (és valószínűnek tartom, hogy a bulis sztori tényleg megtörtént :D ).

Más hasonló? Shakugan no Shana-tan, természetesen :szemuveges:




Regios 05:

Heh, a főhős még annál is erősebb, mint amilyennek eddig tűnt.

Cobra

Index ep18 is jó volt :)
Minami-ke Okaeri ep5-ön is végig lehetett fetrengeni a röhögéstől, plusz a grafika is egész elviselhető volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: Chronus on 2009-02-08, 12:25:21
Quote from: NLZ on 2009-02-08, 05:32:16
Ami nem visszahúzódott, sztem egy lány ennyit tegyen meg max egy fiúért első lépésnek, ha még ezek után sem veszi az illető a lapot, akkor megérdemli, hogy valami idegesítő tsundere karakterrel jöjjön össze a sztori végén, vagy egy emó után koslasson. :D

Hosszú kommentet akartam írni, de inkább nem. Felesleges. Röviden és tömören: Mit esztek annyira Ami-ban?

Én nem NLZ spoiler képei által bizonyított okok miatt kedvelem.

1. Ami idegesítő volt még a leg-legelején. De nagyon szépen fejlődik és valahogy tetszik a karaktere, amikor "szemét". Ő legalább tesz valamit azért, hogy Ryuuji-t megszerezze, csak szegény srácnak nem esik le kit kéne választani. Már rég ott tartok, hogy Ami end :jee: , de ebből nem lesz semmi.
2. Taiga-t már az elejétől bírom és tetszik a karija. Alapvetően semmi gond nincs vele. De Ami end inkább

Teljesen egyetértek motifator kommentjével!


LuckyDingo

Toradorások! Akivan olyan elvetemült, hogy nem figyeli az anime részleget:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1456.0

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-02-09, 05:26:56
Más hasonló? Shakugan no Shana-tan, természetesen :szemuveges:
De ugye ott nem az van, hogy a sorozat szar és csak a special jó? :D
[reserved]

Zsiga

Index 1-15
Nem is értem mit fikázza ezt mindenki, teljesen jó. :confused:

Soul

Nekem anno (az első 4 rész alapján kb) a sok sok szövegelés és kevés eksön miatt nem jött be.Máshol lehet nem zavart volna, de itt töményebb akciót vártam.[spoiler] egy lánysuliban játszódó yuri történetben felőllem beszélgessenek csak orrvérzésig az ágyon egymással szemben ülve gyertya fénynél  :smile:[/spoiler]

Zsiga

Engem meg épp a túl sok harc zavar. :)

balu01

Quote from: Zsiga on 2009-02-10, 00:27:54
Index 1-15
Nem is értem mit fikázza ezt mindenki, teljesen jó. :confused:
:kocc:
Még jó hogy a sok fikázás ellenére belenéztem :D

NLZ

Quote from: Zsiga on 2009-02-10, 00:27:54
Index 1-15
Nem is értem mit fikázza ezt mindenki, teljesen jó. :confused:
Fogadjunk, hogy a DragonBall GT is tetszett neked. :D
[reserved]