Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-02-10, 18:27:27
Fogadjunk, hogy a DragonBall GT is tetszett neked. :D
Az összes Dragonballtól hányok, nemszeressem az ilyen végtelenített bunyós cuccokat, mostanában teljesen rászoktam a seinen slice-of-life cuccokra, meg néha egy kis mecha, comedy, romance. (Tudom buzi-e vagyok...)

balu01 : Lehet hogy épp a sok fikázás miatt álltam neki alacsony elvárásokkal, amit meg bőven tudott hozni.

SaiyaGin

Slayers Evolution-R 1-2.: nem rossz, de a Revolution poénjai jobban tetszettek. Inspector Wizer Flayon nagyon hiányzik belőle.

Junchi

Quote from: Zsiga on 2009-02-10, 19:57:10
mostanában teljesen rászoktam a seinen slice-of-life cuccokra, meg néha egy kis mecha, comedy, romance. (Tudom buzi-e vagyok...)

Mé' lennél az? :D; Az egyik legjobb "műfaj", persze szigorúan a josei slice-of-life után xD

bimanc

Quote from: NLZ on 2009-02-10, 18:27:27
Fogadjunk, hogy a DragonBall GT is tetszett neked. :D

Vállalom a kövezést, de nekem a GT tetszett a legjobban. Meg a Z vége (Buu-val).

A Slayers Evo meg szvsz egy fokkal jobb, mint az előzmény, bár ezt négy rész alapján mondom.

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2009-02-10, 19:57:10
nemszeressem az ilyen végtelenített bunyós cuccokat, mostanában teljesen rászoktam a seinen slice-of-life cuccokra, meg néha egy kis mecha, comedy, romance. (Tudom buzi-e vagyok...)

:tezsvir: Az utóbbi időben többször éreztem, hogy szükségem van nyugisabb, akció nélküli sorozatokra, a Bleach-et is főleg megszokásból nézem már csak. Legújabb tapasztalatom az, hogy nem rajongok annyira már a kardozós-varázsolós animékért se, most, hogy nagyjából egyszerre nézek hármat, nagyon érzem ezt.

chilip

Birdy S2 04 jó volt, mikor a végén kivégezte a tudóst az elég EPIC volt a zenével. várom OST-ot is.

Darkstar

Clannad 18.

Habár átugrottam néhány részt (mert a játék alapján tudtam mi jön, és az egyszer elég volt) de ezt most megnéztem.
Miért van az, hogy az életben legfeljebb tehetelen dühömben könnyezek amikor valami úgy felhúz, hogy azt sem tudom, mit csináljak (vagy épp tudom csak nem tehetem meg) de ezen a rothadt sorozaton (meg a játékon) annyiszor bőgöm el magam, hogy már nem is számolom...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Maria Holic 06:

Több mint oké volt a rész, 1 kis csavar itt, 1 kis csavar ott, némi benzin + több nosebleed mint általában  :smile:. Dear mother in heaven where is the next ep?

Xzone

#1538
Quote from: Soul on 2009-02-14, 01:01:10
Maria Holic 06:

Több mint oké volt a rész, 1 kis csavar itt, 1 kis csavar ott, némi benzin + több nosebleed mint általában  :smile:. Dear mother in heaven where is the next ep?

Yarr, nagyon fasza kis rész volt.




Heh, még a végén újra élvezni fogom az Indexet... Accelerator egész jó arc.

Zsiga

Index 19
Lolibiri ftw  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: Zsiga on 2009-02-16, 12:45:01
Index 19
Lolibiri ftw  :whoah:
:tezsvir:  :kocc:

MiniBiribiri rulz :D De már kicsit idegesít, hogy Misaka Misaka, szal azt törölhetnék a fejéből XD
Végre egy rész Index meg Touma nélkül.. a vicc az, hogy ez tetszett eddig a legjobban :D Acceleratort akarom főhősnek :D

NLZ

Jahm, kezd feljönni az Index a mélypontból. :)  Azt kellett volna, hogy az első 4(?) rész és a special egy minisorozatként. Meg Acceleratornak egy új sorozat ezzel a résszel kezdve. :D
[reserved]

Xzone

Jaja, az Index kezd felnőni a kiváló OP-jeihez, amiket már rongyosra hallgattam :D

SaiyaGin

#1543
Kemono no Souja Erin 04.: az előző részben megkaptuk a politikai intrikás szálat, ebben pedig a múlt fátylát felfedőset. (Legalábbis részben.) Eddig nem az év sorozata, de nem rossz.

NLZ

Quote from: Xzone on 2009-02-16, 15:32:10
Jaja, az Index kezd felnőni a kiváló OP-jeihez, amiket már rongyosra hallgattam :D
Nekem az első OP jobban tetszett, de ezt az Index-tan specialt naponta egyszer megnézem legalább. Az a TV Shop jelenet valami isteni. :D
[reserved]

Member

A Die Hard 4 és a Kör nagy poén volt Seto no Hanayome OVAban, várom a többit. Viszont remélem, hogy a sorozat poénjait többet nem veszik elő.

Soul

Maria Holic 07:

Az előző részhest képest "kicsit visszaesés" érzésem volt, de aztán rájöttem ez iylen jó kis lelkizős résznek készült(ha nem is pörgött úgy 100on mint az előző rész, de jó volt).Az picit zavart hogy iylen gyorsan lezárták az "aah underwear thief!!" dolgot, pedig úgy megnéztem volna ahogy Kanako fiúnak van beöltözve és Mariya ordítja "Mesu buta! Mesu Buta!"  :smile:.Mariyanak mintha új lenne a lányos hangja, ezek szerint szerencsére 2 ember szinkronozza úgy néz ki  :haha:.

Xzone

Quote from: Soul on 2009-02-21, 13:53:03
Maria Holic 07:

Az előző részhest képest "kicsit visszaesés" érzésem volt, de aztán rájöttem ez iylen jó kis lelkizős résznek készült(ha nem is pörgött úgy 100on mint az előző rész, de jó volt).Az picit zavart hogy iylen gyorsan lezárták az "aah underwear thief!!" dolgot, pedig úgy megnéztem volna ahogy Kanako fiúnak van beöltözve és Mariya ordítja "Mesu buta! Mesu Buta!"  :smile:.Mariyanak mintha új lenne a lányos hangja, ezek szerint szerencsére 2 ember szinkronozza úgy néz ki  :haha:.

Szerintem egy ember szinkronizálja. A női seiyuuk gyakran kölcsönzik a hangjukat fiatal fiú karaktereknek, itt is ez a helyzet áll fenn valószínűleg.

chilip

Sora wo Kakeru Shoujo ep 07 - annyira rossz volt hogy szinte már zseniális :D [spoiler]mikor az eggyik kolónia szuplex-dobást hajtott végre leopardon, majd lefordultam a székről  :lol: volt
"I HAVU KONTROLLU" is :D az egész rész lol volt, mikor a 2 kiscsaj mondta hogy az akadémia birkózik egy kolóniával hülyének nézték őket de mindenhol ugyanezt mondták  :lul: Leopard meg panaszkodott hogy lefagytak a golyói  :rotfl:[/spoiler] szóval eddig BEST OF 2009  :Kiraly:

Member

INDEX 19: Kár, hogy nem Accelerator a főhős, ezerszer érdekesebb kari a többinél (mondjuk sok benne a Zelgadiss in Slayers Next first episodes hatás). Mondjuk a kis Misako-nak nem örültem, ez is abban a halálian udvarias E/3ban beszél, amitől a falra tudok mászni.

balu01

Quote from: Member on 2009-02-22, 04:01:18
Mondjuk a kis Misako-nak nem örültem, ez is abban a halálian udvarias E/3ban beszél, amitől a falra tudok mászni.
:zomg:
Hát ha majd túljutok a 10. részen meglátom engem mennyire fog idegesíteni :D

SaiyaGin

Bővített lista a tavasszal induló sorozatokról

1. Az új Spice and Wolf csak OVA lesz?!
2. Gondolom tudjátok, hány százalékban biztos az,hogy fogom-e nézni a a DBZ remastered-et.  :lazza:

NLZ

Remélem tényleg minőségi munka lesz a DBZ-R. Grafikát felturbózhatnák a Yo! Son Goku and His Friends Return! szintjére. :)  A kevesebb epizód meg reméljük azt jelenti, hogy a három nagy harc hosszát harmadolják, nem pedig a köztes kis könnyed részeket csonkítják meg. :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-02-22, 11:08:41
Remélem tényleg minőségi munka lesz a DBZ-R. Grafikát felturbózhatnák a Yo! Son Goku and His Friends Return! szintjére. :)  A kevesebb epizód meg reméljük azt jelenti, hogy a három nagy harc hosszát harmadolják, nem pedig a köztes kis könnyed részeket csonkítják meg. :D

:tezsvir:
Akármekkora fan voltam/vagyok, a percekig tartó "a szél dramatikusan fújja a hajunkat,miközben nem csinálunk semmit" jelenetekért én se rajongtam.

NLZ

Nah, Dragon Ball Kai lesz a címe és április 5-én kezdik sugározni. :)

Más: xxxHOLiC: Shunmuki-t nem tudjátok, hogy készül valaki is fordítani?
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Chrome Shelled Regios:

Egyre jobban tettszik ez az anime. Továbbá mostanában azt figyeltem meg magamon, hogy nagyon megkedveltem a "csöndes&fura" karaktereket(Nagato Yuki, Tabitha stb stb)  s ebből ered most egy 'Felli-Sempai' mániám.^^

Egyedül azt sajnálom az egészből, hogy nem tudok japánul olvasni még s így a novella egyenlőre csak pihen a gépemen...(igen, megvan az összes kiadott novella. sajnos egytől-egyik kép így a fordító program sem tud vele mit kezdeni.-.-)

NLZ

Ez a Kurokami ám nagy retek. Asszem ebből 7 rész elég volt, max akkor folytatom, ha valami kiemelkedően jót hallok róla.
[reserved]

SaiyaGin

A Kemono no Souja Erint nézi más is rajtam kívül?

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-22, 19:14:53
A Kemono no Souja Erint nézi más is rajtam kívül?

\o,

végre beindult azzal hogy az anyját elvitték, kiváncsi vok az OP-ból a repülő sárkány mikor tűnik fel. egyedül a lábrajzolás nem tetszik, egy ovodás rajzolja így a lábakat mikor túljut azon hogy pálcikaember...