Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-02-22, 19:17:12
\o,

végre beindult azzal hogy az anyját elvitték, kiváncsi vok az OP-ból a repülő sárkány mikor tűnik fel. egyedül a lábrajzolás nem tetszik, egy ovodás rajzolja így a lábakat mikor túljut azon hogy pálcikaember...

Ma reggel néztem meg a 6. részt,bár tudtam, hogy be fog következni, ami bekövetkezett,de akkor is  :frown:
A lábrajzolásra eddig még nem figyeltem fel...
Amit nem teljesen értek, hogy Wadan miért hangadó a falubeliek között? Eddig nem mondták, hogy a főnök rokona lenne, és nem is tűnik különlegesen jónak a toudák ápolásában.

NLZ

Viper's Creed meg idáig nem nagy szám. Van benne mecha-transformers, posztapokaliptikus vízbesüllyedt város, végeláthatatlan hosszú felesleges orgászutak és komplex alagútrendszerek a mechák számára harcra tervezve, furcsa folyamatosan támadó harci fobotok, város védés, társadalmi elégedetlenség. Alapvetően a Viper nevű osztagról szól a történet, bemutatják a szereplőket, volt két rész alatt két bevetés, szal a szokásos.
[reserved]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-22, 19:23:49
Quote from: chilip on 2009-02-22, 19:17:12
\o,

végre beindult azzal hogy az anyját elvitték, kiváncsi vok az OP-ból a repülő sárkány mikor tűnik fel. egyedül a lábrajzolás nem tetszik, egy ovodás rajzolja így a lábakat mikor túljut azon hogy pálcikaember...

Ma reggel néztem meg a 6. részt,bár tudtam, hogy be fog következni, ami bekövetkezett,de akkor is  :frown:
A lábrajzolásra eddig még nem figyeltem fel...
Amit nem teljesen értek, hogy Wadan miért hangadó a falubeliek között? Eddig nem mondták, hogy a főnök rokona lenne, és nem is tűnik különlegesen jónak a toudák ápolásában.

mert neki a legnagyobb az arca, a többiek meg olyanok mint a magyarok, ha a vezetőség szar leszarják míg nagyon nagy galibát nem csinál. azért volt ott az öreg és a kislány anyja, rendbe rakták utána a dolgokat... azért ő is jó a gondozásban, csak most néhány bakiját kiemelték, amiket még Erin anyja se vett észre, csak maga a kislány.

Xzone

Nem rossz ez a White Album, de a főhőst képtelen vagyok kiismerni... (Meg úgy általában véve is a szereplők elég random viselkednek :) )

Darkstar

Index 20

Jó volt, nem csalódtam Acceleratorban.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Viszont remélem ezután nem térülnk vissza Tómáékhoz...
[reserved]

chilip


Darkstar

Pedig sajnos de. Egy dolgot mindenesetre hiányoltam: ahogy accelerator szééép lassan megkínozza majd megöli azt a férget, amiért kezet mert emelni Last Orderre.  :__devil:

(BTW az a proff a végén csak szerintem nézett úgy ki, mintha a Pokemonból lépett volna elő?)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: chilip on 2009-02-24, 01:25:26
pedig az lesz...
Noway. x_X  Vissza a gagyi részekhez...
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


Darkstar

Quote from: chilip on 2009-02-24, 01:33:01
goto sleep

[spoiler][/spoiler]

Az avatarod passzol a posthoz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Alkyra


balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-24, 00:43:59
Viszont remélem ezután nem térülnk vissza Tómáékhoz...
Visszatért már az emlékezete?(bár ha jól veszem ki a hozzászólásból még nem :D)

chilip

nem is fog sztem, megsérült az agya

Alkyra

Quote from: chilip on 2009-02-24, 15:10:11
nem is fog sztem, megsérült az agya

pontosabban elpusztultak az agysejtjei. egyb. egyet értek az előttem szólókkal. Acc. simán berakhatták volna főhősnek...Továbbá, csak Nekem tűnt fel, hogy egyedül azok a részek voltak 'jók' amikben vagy Biribiri vagy Acc. volt?(vagy mind2)

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-02-24, 17:13:12
Quote from: chilip on 2009-02-24, 15:10:11
nem is fog sztem, megsérült az agya

pontosabban elpusztultak az agysejtjei. egyb. egyet értek az előttem szólókkal. Acc. simán berakhatták volna főhősnek...Továbbá, csak Nekem tűnt fel, hogy egyedül azok a részek voltak 'jók' amikben vagy Biribiri vagy Acc. volt?(vagy mind2)
Jahm. Szal ahol nem akartak semmi überplotjustasplannedmegagigamagicandespepic sztorit, csak könnyedséget. A készítőknek erősen ajánlani kéne, hogy csináljanak inkább slice of life animét. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2009-02-24, 17:13:12
pontosabban elpusztultak az agysejtjei. egyb. egyet értek az előttem szólókkal. Acc. simán berakhatták volna főhősnek...Továbbá, csak Nekem tűnt fel, hogy egyedül azok a részek voltak 'jók' amikben vagy Biribiri vagy Acc. volt?(vagy mind2)
Mangában is népszerűbb a Biribiris, mint az eredeti. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Erin ep 7 - good night sweet princess ;_;

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-02-25, 00:25:11
Erin ep 7 - good night sweet princess ;_;

[spoiler] :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
Állatok.  :morci:

Arra azért kíváncsi leszek, hogy ezek után mi lesz. Gondolom Erin eljut a Kirikhez, ahol több résznyi szenvedés után összeszedi magát. Nem vagyok biztos abban, hogy Erin karaktere tudja vinni a hátán a sorozatot, de majd meglátjuk.[/spoiler]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-25, 11:14:58
Quote from: chilip on 2009-02-25, 00:25:11
Erin ep 7 - good night sweet princess ;_;

[spoiler] :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
Állatok.  :morci:

Arra azért kíváncsi leszek, hogy ezek után mi lesz. Gondolom Erin eljut a Kirikhez, ahol több résznyi szenvedés után összeszedi magát. Nem vagyok biztos abban, hogy Erin karaktere tudja vinni a hátán a sorozatot, de majd meglátjuk.[/spoiler]

[spoiler]részben megértem miért ölette le magát, mert akkor üldözték volna őket életük végéig, de én a helyében bevállaltam volna :( csak így otthagyni a gyerekét... ráadásul elevenen felfalni... [/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-02-25, 13:37:31
Quote from: SaiyaGin on 2009-02-25, 11:14:58
Quote from: chilip on 2009-02-25, 00:25:11
Erin ep 7 - good night sweet princess ;_;

[spoiler] :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
Állatok.  :morci:

Arra azért kíváncsi leszek, hogy ezek után mi lesz. Gondolom Erin eljut a Kirikhez, ahol több résznyi szenvedés után összeszedi magát. Nem vagyok biztos abban, hogy Erin karaktere tudja vinni a hátán a sorozatot, de majd meglátjuk.[/spoiler]

[spoiler]részben megértem miért ölette le magát, mert akkor üldözték volna őket életük végéig, de én a helyében bevállaltam volna :( csak így otthagyni a gyerekét... ráadásul elevenen felfalni... [/spoiler]

:tezsvir:
[spoiler]Meg ha ő elmenekül, akkor lehet, hogy mást áldoznak fel helyette...[/spoiler]

smash++

Quote from: Xzone on 2009-02-24, 00:17:15
Nem rossz ez a White Album, de a főhőst képtelen vagyok kiismerni... (Meg úgy általában véve is a szereplők elég random viselkednek :) )
White Album

Szerintem sem rossz, de én már pár dolgot nem értek...
A főhös nem 100-as az biztos vagy egy írdatlan nagy bunkó. Lehet lassan School Days feeling lesz.
Így a 8-as rész után érdekel, hogy mit hoznak ki a végéből...

Xzone

Quote from: smash++ on 2009-02-25, 22:59:58
Lehet lassan School Days feeling lesz.

Ez is eroge volt eredetileg, ha jól tudom :)

Nekem is eszembe jutott, hogy elég nagy a hasonlóság már a két anime között. Bár annak a nőnek nem tudom, ki tudna nemet mondani...

smash++

Quote from: Xzone on 2009-02-25, 23:05:00
Quote from: smash++ on 2009-02-25, 22:59:58
Lehet lassan School Days feeling lesz.

Ez is eroge volt eredetileg, ha jól tudom :)

Nekem is eszembe jutott, hogy elég nagy a hasonlóság már a két anime között. Bár annak a nőnek nem tudom, ki tudna nemet mondani...

Öhöhöm...nah igen, elég nehéz nemet mondani, főleg mintha most már nem csak Yuki-ért csinálná...ezt a "Punishment"-et

Alap:sok csaj oda van egy srácért (ez még ok), a srác már jár is az egyik csajjal és azt mondogatja, hogy szereti (levegő így meg úgy), közben simán átvágja. Jah és ő a jó fej/ideális Fuji-kun  ^^"

SaiyaGin

Gundam 00 S2 21
Most aztán már tényleg elkezdtek hullani, mint a legyek.  :__devil:
[spoiler] :merci:  :lazza:[/spoiler]

Xzone

White Album ep.9

Lol, ez meg mi a f*sz volt? Tele van ez az anime könnyen megutálható karakterekkel...

Nagyon érik az a bizonyos "Makoto-end".

chilip

#1588
xxxHolic Shunmuki 01 - kétrészes OVA első része, jópofa volt :) egy nem mangabeli sztorirész, Watanuki megköszöni az embereknek akik megmentették az életét az ominózus ablakon való kiesésnél. Az álombeli nagypapi feladata kicsit nehezebbnek bizonyul mint kéne :D lesz párja ennek Tsubasa Chronicle sztoriline-ban (szintúgy 2 részes OVA)

NLZ

Quote from: chilip on 2009-03-02, 16:12:50
xxxHolic Shunmuki 01 - kétrészes OVA első része, jópofa volt :) egy nem mangabeli sztorirész, Watanuki megköszöni az embereknek akik megmentették az életét az ominózus ablakon való kiesésnél. Az álombeli nagypapi feladata kicsit nehezebbnek bizonyul mint kéne :D lesz párja ennek Tsubasa Chronicle sztoriline-ban (szintúgy 2 részes OVA)
Melyik verzióval nézted, SFW vagy ACG? Egyik sem valami bíztató...
[reserved]