Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

ACG - kép, hang teljesen jó volt. felirattal se volt gond, bár szöveghűségről nem tudok nyilatkozni...

NLZ

#1591
Akkor megvárom az ACG dvdrip verzióját, azt igérték, hogy néhány nap múlva kiadják.

szerk: juhé, közben új Index! Visszatértünk végre valahára a gagyizáshoz. ^^"
[reserved]

SaiyaGin

Druaga 7.
Kezdem beérni a sorozatot, úgy látom, a következő részben már felgyorsulnak az események. :smile:

Bishop

Kurokamit nézi valaki? 1 részt néztem meg eddig és egész jónak tűnik de hely hiány miatt nem szedtem le többet így kíváncsi vagyok megéri e.

NLZ

Nem nagy szám, eléggé közepes. Van a balfék főhősünk meg a csöves csaj, aztán összefutnak más párokkal, megy a misztikum, a gonosz bátyus bandája, a külföldi rendfenntartók, a misztikus eredet, epic disznóság tervezése. Igazából csak akkor érdemes nézni, ha tényleg nincs más.
[reserved]

bimanc

#1595
Quote from: SaiyaGin on 2009-03-06, 11:47:08
Druaga 7.
Kezdem beérni a sorozatot, úgy látom, a következő részben már felgyorsulnak az események. :smile:

Ez csak az én véleményem, de szerintem részről részre egyre jobb. A nyolcasban valami isteni harcok vannak. Igaz, a főszereplők kezdenek kicsit ssj-be átmenni, lehet, hogy túl nagy az xp-rate az új toronyban. Viszont a helyenként ronda grafika ellenére ez az egyik legjobb futó sorozat szerintem. Kár, hogy az első évadot elcseszték.


Szerk.:

Slayers Evo-R 08:
Na ez a másik, ami nagyon ott van. Főleg ez a rész nagyon ütött. Elején még kicsit poénkodtak, de aztán maradt a látványos, fordulatos,  kemény harc. Azt a retkes fénykardot meg már igazán odaadhatnák örökbe Gaurrynak.
Lina instantba nyomja a Ragna Bladet, Xellos meg fights the powa?

SaiyaGin

Quote from: bimanc on 2009-03-06, 13:22:12
Slayers Evo-R 08:
Na ez a másik, ami nagyon ott van. Főleg ez a rész nagyon ütött. Elején még kicsit poénkodtak, de aztán maradt a látványos, fordulatos,  kemény harc. Azt a retkes fénykardot meg már igazán odaadhatnák örökbe Gourrynak.
Lina instantba nyomja a Ragna Bladet, Xellos meg fights the powa?

Ebből még csak a 2. résznél járok. Lassan tényleg el kellene kezdenem nézni.  ^^"

Member

Slayers Evo-R8:
-Te, ezt az egész Zuuma szálat elqrtuk. Nem kicsit, nagyon. Ideje lezárni.
-Ja. Aztán kezdjünk bele valami másba.

Index a főhősök visszatérésével ismét elég gáz, JS változatlanul sz*r. Kaiji viszont kezd überwin lenni (nem is értem, miért volt az espoir ilyen uncsi), és most takarodok Soul Eatert nézni.

NLZ

Azt hittem az index nem lehet már nagyobb szar és mégis. :D A kiscsaj fejében egy világító hasáb. :zomg:  :gyagya:
[reserved]

balu01

Quote from: NLZ on 2009-03-10, 02:13:26
Azt hittem az index nem lehet már nagyobb szar és mégis. :D A kiscsaj fejében egy világító hasáb. :zomg:  :gyagya:
Ha már kb. az 5. rész óta szar szerinted, akkor miért nézed még mindig? :D

Darkstar


Azóta volt a Birbiri arc meg az Accelerator/Last order arc, valszeg amiatt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2009-03-10, 15:20:19

Azóta volt a Birbiri arc meg az Accelerator/Last order arc, valszeg amiatt. :D

Same here.

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-03-10, 15:20:19
Azóta volt a Birbiri arc meg az Accelerator/Last order arc, valszeg amiatt. :D
Jah, megvan bennem az a naív bizalom, hogy hátha rájönnek a készítők, hogy a Touma és az Index karakter egy csőd, nem is beszélve a fúdeepicmisztikum próbálkozásokról. :D
[reserved]

balu01

#1603
Na most Index-délutánt tartottam, megnéztem 10-14. részig, és jó volt :D
NLZ: Indexet én se bírom, ebben az 5 részben az volt még jó hogy nem nagyon szerepelt, Toumával amúgy nincs semmi bajom, sőt :D
Amúgy Accelerator nem valami nagy ész, ha látja hogy közelharcban semmi esélye, akkor miért nem borított rá Toumára egy konténert? :D

NLZ

Akikan 06 is iszonyat gyergya lett. Mióta olvasom a Bakumant, fel nem bírom fogni, hogy hogy jönnek tucatjával ki folyamatosan a szarabbnál szarabb animék. :F
[reserved]

SaiyaGin

Mé' nem szólt senki, hogy már egy hete kint van az Erin 8. része?

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-03-14, 11:04:34
Mé' nem szólt senki, hogy már egy hete kint van az Erin 8. része?

kinn az Erin 8. része :)

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-14, 11:44:27
Quote from: SaiyaGin on 2009-03-14, 11:04:34
Mé' nem szólt senki, hogy már egy hete kint van az Erin 8. része?

kinn az Erin 8. része :)

Köszönöm a nagylelkű és önfeláldozó segítségedet! :D

chilip

#1608
Quote from: SaiyaGin on 2009-03-14, 11:59:30
Quote from: chilip on 2009-03-14, 11:44:27
Quote from: SaiyaGin on 2009-03-14, 11:04:34
Mé' nem szólt senki, hogy már egy hete kint van az Erin 8. része?

kinn az Erin 8. része :)

Köszönöm a nagylelkű és önfeláldozó segítségedet! :D

no problem, amúgy jobban jártál így. a fingós méhész története egyáltalán nem nyerte el a tetszésem, így hamar túleszel rajta és ott a 9es rész utána.

ed.: 9es rész jó volt, jobb mint az előző. azért remélem nem ragad ott erin :( a szárnyas touda-ra kiváncsi vagyok már, meg gondolom nem viccből mutatták be az uralkodó fiát/kuzinját/whatever...

Member

Slayers Evolution-R 9: MI_AZ_A_HALEMBER_SZAR_A_PREVIEWBAN?!

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-14, 12:00:58

no problem, amúgy jobban jártál így. a fingós méhész története egyáltalán nem nyerte el a tetszésem, így hamar túleszel rajta és ott a 9es rész utána.

Én se rajongtam érte, de azért nézhető volt.

Solid Snake

Quote from: Member on 2009-03-14, 23:41:36
Slayers Evolution-R 9: MI_AZ_A_HALEMBER_SZAR_A_PREVIEWBAN?!

Hát Kikkoman:haha:

[spoiler]Bocsánat mindenkitől, nem hagyhattam ki.  :lazza: :hehe:[/spoiler]

SaiyaGin

Slayers Evolution-R 3: nem volt nagy szám, bár volt 1-2 poén benne...
Ugye a következő részben nem a Try 17. részében szereplt halemberek lesznek?? Ugye nem??

chilip

#1613
Quote from: SaiyaGin on 2009-03-15, 09:58:38
Quote from: chilip on 2009-03-14, 12:00:58

no problem, amúgy jobban jártál így. a fingós méhész története egyáltalán nem nyerte el a tetszésem, így hamar túleszel rajta és ott a 9es rész utána.

Én se rajongtam érte, de azért nézhető volt.

itt a 10es rész is, időbe szóltam  :lazza:

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-17, 13:55:07

itt a 10es rész is, időbe szóltam  :lazza:

[spoiler=Önsajnáltatás]Ha le is tudnám játszani, az hasznos lenne.[/spoiler]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-03-17, 19:35:07
Quote from: chilip on 2009-03-17, 13:55:07

itt a 10es rész is, időbe szóltam  :lazza:

[spoiler=Önsajnáltatás]Ha le is tudnám játszani, az hasznos lenne.[/spoiler]

az a 2 bohóc f@$z visszatért  :eek: MIÉÉÉÉÉRT? és úgy néz ki nem kopnak le  :bruhuhu:

bimanc

Slayers Evo-R 10:

Ebből a részből végre megtudhattuk, hogy Zelgadis valójában azért akart erősebb lenni, hogy tudjon fát vágni.  ^^

(Viszont egész hangulatos volt ez az epizód, és a történet is alakul. Jó lesz ez a végére.)

SaiyaGin

#1617
Slayers Evo-R 04:
Nem is volt olyan rossz, mint amire számítottam.  :smile:

Szerk.: 5-6.: ezek már jobbak voltak.  :jee:

bimanc

Druaga 11.:

Ha belegondolok, hogy a ratyli első évad miatt hányan nem fogják ezt látni...  ::) (...elfog a röhögés)

Egyébként érdekesen alakul a sztori, az insta respawn gyorsan megvolt, már csak az a kérdés, hogy lesz-e hamadik évad, vagy egy részben rendeznek le mindent [spoiler]Jil és Neeba között.[/spoiler]
A hyperknight-ért meg nagy kár, ő volt a legjobb szereplő az egész sorozatban.  :bruhuhu:

LuckyDingo

Indexnek vége, de nagyon úgy érzem, hogy ezt még folytatják majd.. sajnos :D