Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Én on 2009-04-13, 00:03:52
Quote from: Draconire on 2009-04-12, 22:47:05
Ristorante Paradiso ep 1-2:
1. rész egész kellemes, de sajna "I don't like where this is going" - nem akarom végignézni ahogy a felsül a vén ürgénél, ha meg nem, azt mégannyira se :zomg:

Nézd csak tovább, jól megoldották. ;)

bimanc

Quote from: Én on 2009-04-12, 23:37:47
Én is tőlük néztem a első részt, de az avi volt, ez meg mp4. Lehet, hogy gyakorlati különbség nincs köztük (nem vagyok szakintély a témában), de nekem az egyiket vitte rendesen, a másikat nem... Ezt a 2.-at majd megnézem umai-subbal is, /a/-n ma őket ajánlották.
Amúgy nekem tetszett ez a rész is, főleg az a kis zenés bejátszás, meg a vége :)
Ja azt nem is néztem, hogy más a konténer. Gondolom az lehet a ludas. Umai biztos jobb, de eddig nem fogott meg annyira a sorozat, hogy 500 megákat töltsek belőle.

Az epizód végül is jó volt, főleg az új csaj, akinek, ha jól vettem észre tág határok között változott a mellmérete. Igazából csak azokat a kétlábon rohangáló trabantokat viselem nehezen, amik mechák helyett vannak.

Én

Quote from: bimanc on 2009-04-13, 00:58:09
Az epizód végül is jó volt, főleg az új csaj, akinek, ha jól vettem észre tág határok között változott a mellmérete.
Na ja :lol: A fürdésnél még hegyek, a végén meg DFC.
A "mechák" tényleg furák, de engem inkább az zavar, hogy mindig CG-vel vannak megjelenítve. Jól van megcsiálva, de akkor sem szeretem.
Quote from: Draconire on 2009-04-13, 00:06:15
Nézd csak tovább, jól megoldották. ;)
:ayay:

SaiyaGin

#1683
Megnéztem a Hetalia eddigi részeit, tetszett, de azért 24 óra alatt 9 rész kicsit sok volt belőle.

Szerk.:
Valkyria 1: nagyon ígéretes, tetszik a világ, a tetszik a karakterdizájn, a 2 főszereplő is szimpatikus. Az egyetlen problémám az volt, hogy egészen a rész végéig(amíg el nem kezdték bombázni a házat) az egyenruhák kinézete, a pántlikát viselő, puskával a kezében járkáló és évekkel fiatalabb pajtásaival együtt masírozó leányzó és a nem túl harcedzettnek tűnő öregek miatt tisztára az volt az érzésem, mintha a falu egy rivális középiskola elleni paintballmeccsre készülne fel. (A birodalmi rohamosztag-effektust tökéletesen elsajátító, a mezőn rohangáló 2 főhőst el nem találó katonák csak erősítették ezt az érzést.)
Szerencsére az epizód végére beindultak a dolgok, és a következő epizód komolyabbnak tűnik. :)

bimanc

Tayutama:

Na pont ilyennek kellett volna lennie a Kannagi-nak. A 10. percnél elkezdtem bárgyún vigyorogni, és azóta sem bírom abbahagyni.  :muhahah:

[spoiler=HNNNNNNNNNNNNNG][/spoiler]

Fatal

Quote from: SaiyaGin on 2009-04-13, 10:58:15
Valkyria 1: nagyon ígéretes, tetszik a világ, a tetszik a karakterdizájn, a 2 főszereplő is szimpatikus. Az egyetlen problémám az volt, hogy egészen a rész végéig(amíg el nem kezdték bombázni a házat) az egyenruhák kinézete, a pántlikát viselő, puskával a kezében járkáló és évekkel fiatalabb pajtásaival együtt masírozó leányzó és a nem túl harcedzettnek tűnő öregek miatt tisztára az volt az érzésem, mintha a falu egy rivális középiskola elleni paintballmeccsre készülne fel. (A birodalmi rohamosztag-effektust tökéletesen elsajátító, a mezőn rohangáló 2 főhőst el nem találó katonák csak erősítették ezt az érzést.)
Szerencsére az epizód végére beindultak a dolgok, és a következő epizód komolyabbnak tűnik. :)
Ez így ahogy van :tezsvir:
I think I'll just leave this here: http://a.scarywater.net/ayako/%5BAyako%5D_Valkyria_Chronicles_02_%5Bh264%5D%5BA4CCD206%5D.mkv.torrent
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

SaiyaGin

Quote from: Fatal on 2009-04-13, 21:54:09
Quote from: SaiyaGin on 2009-04-13, 10:58:15
Valkyria 1: nagyon ígéretes, tetszik a világ, a tetszik a karakterdizájn, a 2 főszereplő is szimpatikus. Az egyetlen problémám az volt, hogy egészen a rész végéig(amíg el nem kezdték bombázni a házat) az egyenruhák kinézete, a pántlikát viselő, puskával a kezében járkáló és évekkel fiatalabb pajtásaival együtt masírozó leányzó és a nem túl harcedzettnek tűnő öregek miatt tisztára az volt az érzésem, mintha a falu egy rivális középiskola elleni paintballmeccsre készülne fel. (A birodalmi rohamosztag-effektust tökéletesen elsajátító, a mezőn rohangáló 2 főhőst el nem találó katonák csak erősítették ezt az érzést.)
Szerencsére az epizód végére beindultak a dolgok, és a következő epizód komolyabbnak tűnik. :)
Ez így ahogy van :tezsvir:
I think I'll just leave this here: http://a.scarywater.net/ayako/%5BAyako%5D_Valkyria_Chronicles_02_%5Bh264%5D%5BA4CCD206%5D.mkv.torrent

:merci:

White SeeD

Nézzük a tavaszi felhozatalt:

Senjou no Valkyria: Gallian Chronicles
A címe alapján nem erre számítottam. Ettől függetlenül jó.

Tayutama:
A szokásos negyedéves foxanimu. pure win eddig.

Saki:
Mahjong + yuri. Fura egy párosítás de tetszik :ejnye:

Hatsukoi Limited:
Ha csak feleannyira lesz jó mint a manga akkor az idény egyik legjobb romantikus animéje lesz.

Shangri-la:
Teljesen mást vártam. Majd kiderül mi lesz belőle.

Examurai:
Először komoly cuccra számítottam. De mikor megjelent a motornak feldíszített ló hátöööö  :redface:

Guin Saga:
Elgé Escaflowne rajzolás. Eddig nemsokminden történt. elég átlagosnak ígérkezik.

Asury Cryin:
Szellemlány + mecha + darkside + whiteside + maffia. Elégé fura, de legalább van mechás anime. Jónak igérkezik.

Hayate:
Kissé fura a rajzolása a sok manga után. Folytatódik ugyanott ahol abbahagyták.

Queens bade:
Fail. Hentainak kevés, animenak gagyi.

Pandora:
Eddig kevés történt bármilyen véleményalkotáshoz.

K-ON!:
Tetszik. Nagyon bejön ez a rajzstílus nekem, és a történet sem lesz rossz.

Tears to Tiara:
Nagyon korrekt kis fantasynak tűnik.

Egész sokminden nézhető ebben a szezonban. Csak semmi rendes scifi :mad:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Én


NLZ

Quote from: Én on 2009-04-14, 14:32:22
Quote from: White SeeD on 2009-04-14, 14:22:35
Hatsukoi Limited:
Erről nem is tudtam! :w00t:
+1, a manga aranyos, csak nem jutottam sokáig vele. De akkor nézem inkább az animét. :)
[reserved]

bimanc

Quote from: White SeeD on 2009-04-14, 14:22:35
Tayutama:
A szokásos negyedéves foxanimu. pure win eddig.

Examurai:
Először komoly cuccra számítottam. De mikor megjelent a motornak feldíszített ló hátöööö  :redface:

Asury Cryin:
Szellemlány + mecha + darkside + whiteside + maffia. Elégé fura, de legalább van mechás anime. Jónak igérkezik.

Tears to Tiara:
Nagyon korrekt kis fantasynak tűnik.

Egész sokminden nézhető ebben a szezonban. Csak semmi rendes scifi :mad:

Tayutama nagyon win. Unalmasan indult, de annál jobban végződött.

Examurai-t szerintem Basara-nak kéne hívni, mert nemrég indult egy Examurai Sengoku c. sorozat is, szintén anakronisztikus badass szamuráj cucc, csak poénok nélkül. Basara viszont nagyon király.   :jee:

Asura nagy meglepetés volt, olyan semmilyen módon indult, aztán hirtelen nagyon bepörgött. Az egyik legígéretesebb szvsz.

Tears to Tiara korrekt fantasy, csak egy kicsit unalmasnak tűnt az első rész, meg túl sok fantasy indult egyszerre. Persze majd kiderül, hova is fog tartani a sztori a démonkirállyal.

Ezek mellett szerintem megemlíthető még:

07 Ghost: grafikára kicsit Code Geass, viszont sci-fi-nek tűnik (bár azt hiszem élőhalottak ellen harcolnak vagy mi). A zenéje nagyon jó, meg az op alapján a látvány/akció sem lesz rossz.

Phantom: elrablós, memóriakitörlős, bérgyilkossákiképzős, a hangulata nagyon ott van.

Slap-up Party: Gonzo/MMO-feldolgozás. Ha ezek után valaki mégis megnézi, akkor kellemesen fog csalódni, érdekes karakterek, kellemes grafika, a sztori még nem nagyon indult el, de majd idővel esetleg.

Shinkyoku Soukai Polyphonica Crimson S: nagyon egyedi fantasy-nek tűnik elsőre, szellemekkel, meg zenélő mágusokkal, de aztán kiderül, hogy egy szimpla hárem-anime. A dalok nem rosszak, még akár jó is kijöhet belőle.

SaiyaGin

Sengoku Basara 01.:
...
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/CrazyAwesome
...

(Megyek és belenézek a saját topikjába is.)

Flaser

#1692
Quote from: bimanc on 2009-04-14, 17:20:50
Tayutama nagyon win. Unalmasan indult, de annál jobban végződött.
Foxgirls (and nekomimi in general) are right on my sweetpoint of furry/win scale.

Quote from: bimanc on 2009-04-14, 17:20:50
Phantom: elrablós, memóriakitörlős, bérgyilkossákiképzős, a hangulata nagyon ott van.
Tekintve, hogy egy NitroPlus VN-t dolgoz fel nem is csoda.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

SaiyaGin

Megnéztem a Basquash! első részét, érdekes volt, de nem győzött meg. A 2.-at még megnézem és utána eldöntöm, hogy folytassam-e.

LuckyDingo

#1694
Hatsukoi Limited első részét meglestem.. annyira bejött, hogy lassan végigolvasom a mangát :D

edit: Basquash! ep 3 : [spoiler]Destrooooooyyy!!!! És boobz is bemutatkozik XD[/spoiler]

SaiyaGin

Baquash! 02
Ez a rész még annyira se tetszett, mint az előző, úgyhogy dobom ezt a sorozatot.
Ha esetleg hihetetlenül nagyon izgalmassá és jóvá válna, szóljatok.

NLZ

07-Ghost nem rossz, bár van benne pár hülyeség. Minek raknak valakire egy olyan bilincset katonai közegben, amiben szabadon lehet mozogni? Meg aztán ha valakit megmentesz és befogadsz, nem kéne legalább megpróbálni levenni róla a bilincset? Szerencsétlen főhősünk úgy látom még a következő részben is így fog rohangászni. :D
[reserved]

Junchi

Queen's Blade ep2

Még mindig áll, amit az első részről mondottam, tehát "ha nincs jobb dolgom, előkaparászom" ^^

NLZ

Basquash 3 rész után még mindig gyenge hatás. Asszem ez felejtős.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-04-20, 22:57:38
Basquash 3 rész után még mindig gyenge hatás. Asszem ez felejtős.

Nem tudom, nekem nincs semmi bajom vele. Ha egy anime 4-7 rész alatt képes beindulni, akkor még lehet jó is :)  Ha 7 rész után lesz ilyen, akkor lesz felejtős.. számomra :D

NLZ

3 rész alatt eddig mi volt? Kosarazó lepukkadt mechák, egy hülye kis túlpörgött gyerek, egy nagymellű niggerlány, egy orgazmuslány, meg néhány jelentéktelen arc. Meg a távoli, elérhetetlennek tűnő varázshold, a esper tetőmászó loli, meg most felbukkant egy óriáscsöcsű nőszemély, aki managgerelésről kezdett el hadoválni.
[reserved]

Én

Quote from: NLZ on 2009-04-20, 23:28:08
3 rész alatt eddig mi volt? Kosarazó lepukkadt mechák, egy hülye kis túlpörgött gyerek, egy nagymellű niggerlány, egy orgazmuslány, meg néhány jelentéktelen arc. Meg a távoli, elérhetetlennek tűnő varázshold, a esper tetőmászó loli, meg most felbukkant egy óriáscsöcsű nőszemély, aki managgerelésről kezdett el hadoválni.
If this doesn't smell of WIN for you, I have bad news.

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-04-20, 23:28:08
3 rész alatt eddig mi volt? Kosarazó lepukkadt mechák, egy hülye kis túlpörgött gyerek, egy nagymellű niggerlány, egy orgazmuslány, meg néhány jelentéktelen arc. Meg a távoli, elérhetetlennek tűnő varázshold, a esper tetőmászó loli, meg most felbukkant egy óriáscsöcsű nőszemély, aki managgerelésről kezdett el hadoválni.
/r/ torrent FUKKEN NAO

NLZ

Quote from: Én on 2009-04-20, 23:35:20
Quote from: NLZ on 2009-04-20, 23:28:08
3 rész alatt eddig mi volt? Kosarazó lepukkadt mechák, egy hülye kis túlpörgött gyerek, egy nagymellű niggerlány, egy orgazmuslány, meg néhány jelentéktelen arc. Meg a távoli, elérhetetlennek tűnő varázshold, a esper tetőmászó loli, meg most felbukkant egy óriáscsöcsű nőszemély, aki managgerelésről kezdett el hadoválni.
If this doesn't smell of WIN for you, I have bad news.
Ilyenből van millió, nem fogod nyáladzani és fappolni minden anime előtt, amibe női szereplőket raknak. Sztori nincs is, karakterek sem érdekesek, látványvilágot is csak a rusnya cammogó mechák teszik ki. Ez így kevés.
[reserved]

Én

Öcsém, te tényleg azt mondod, hogy a Basquash! eddig egy tipikus tucatanime? Bár te tudod, engem szórakoztat, pont a felsorolt dolgok, a karakterek, és az akció-vígjáték miatt, meg mert, lehet valami betegség, de én egyedinek érzem... :)

NLZ

Túl kevéssé beteg, sok benne a komolyság. Pl a kripli nővér teljesen felesleges, minek ez a béna drámai vonulat bele? Meg ez a DESUTROI is elég száni volt. Egyszerűen nem áll össze az egész, nemtom mit akarnak ezzel az animével. Az első részben elrugaszkodtak a földtől, aztán meg szépen visszajöttek. Ez így nem szárnyal, nagyon nem.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2009-04-21, 01:21:47
nemtom mit akarnak ezzel az animével

Ennyire nehéz lenne észrevenni?
[spoiler][/spoiler]

Xzone

Nekem is nagyon tetszik eddig, tényleg szórakoztató. A 3. részt még nem néztem meg, de le van töltve.

Engem kicsit az S4 League játékra emlékeztet a grafika és a ruhák miatt :)

NLZ

Jah, és a trabantból átalakított mechák is zavarnak.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-04-21, 01:21:47
Túl kevéssé beteg, sok benne a komolyság. Pl a kripli nővér teljesen felesleges, minek ez a béna drámai vonulat bele? Meg ez a DESUTROI is elég száni volt. Egyszerűen nem áll össze az egész, nemtom mit akarnak ezzel az animével. Az első részben elrugaszkodtak a földtől, aztán meg szépen visszajöttek. Ez így nem szárnyal, nagyon nem.

Nah vegyük sorba:

1. "kripli nővér" azért kell, hogy legyen motivációja Dunk Masknak.. ha A nővére egészséges lábakol járna-kosarazna.. nem lenne miről beszélni. Így mindent megtesz majd, hogy valahogy a Holdra jussanak.

2.DEEESTROOOY fasza volt :D Szanaszét röhögtem maga azon, ahogy mondta... bár nem egy Wakamoto.. de még így is lol volt ^^

3. Igen.. valszeg tényleg egy Nike reklám az egész, de szerintem még coolos :)

Szal nem tom hol a probléma :D Igaz még nem szárnyal, de az első résznek azért kell qrvajónak lennie, hogy érdeklődjön a nép egy tök ismeretlen anime iránt :) Aztán majd szépen beindul itt a buli.. Dan-nak is van még mit tanulnia.. Sela (?) és Icemann is szanaszét veri kosárlabdában XD

Komolyan az egyik új karakter valami kiöregedett és/vagy részeges és/vagy perverz kosárlabda edző lesz, akit kizártak a profiligából, mert olyan technikákat alkalmazott, ami nem használható a szabályok szerint, de streetballhoz ez kell... nah az csöppet már klisé lesz :D