Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kelvor

Basquash-ból elég volt két rész. Nem mondanám, hogy rossz anime, de nem találtam benne semmit, amiért érdemes lenne néznem. Nem fogott meg.
Eden of the East viszont annál inkább, várom szeretettel a részeket.
Reggel még belenézek a Sengoku Basara-ba is, hátha...

NLZ

Sengoku Basara nem rossz, bár nem erősségem az, ahol hirtelen megismertetik az egész világot a hülye neveivel, aztán el kéne döntenem, hogy ki kivel van ki ellen.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-21, 02:01:00
Quote from: NLZ on 2009-04-21, 01:21:47
Túl kevéssé beteg, sok benne a komolyság. Pl a kripli nővér teljesen felesleges, minek ez a béna drámai vonulat bele? Meg ez a DESUTROI is elég száni volt. Egyszerűen nem áll össze az egész, nemtom mit akarnak ezzel az animével. Az első részben elrugaszkodtak a földtől, aztán meg szépen visszajöttek. Ez így nem szárnyal, nagyon nem.

Nah vegyük sorba:
...

Dan karakterét nem találtam elég szimpatikusnak. Ha nem lenne a fanservice, gyerekeknek szóló sorozatnak érezném az egészet. (A nagy cél: feljutni a holdra/összegyűjteni az összes Pokémont/kártyacsatában legyőzni másokat, stb...) A kosárlabdázás se ragad meg.

Quote from: NLZ on 2009-04-21, 02:34:08
Sengoku Basara nem rossz, bár nem erősségem az, ahol hirtelen megismertetik az egész világot a hülye neveivel, aztán el kéne döntenem, hogy ki kivel van ki ellen.
Az első két részben kb. mindenki mindenki ellen volt.
[spoiler]A 3. résztől ez kezd változni.[/spoiler]

Junchi

Quote from: kelvor on 2009-04-21, 02:25:17
Basquash-ból elég volt két rész.

Nekem egy is ^^"; Szal tipikusan az a cucc, amit egy-az-egyben a nyugati közönségnek szántak és semmi több. A karakter designtól pölö még most is hányok, de az egész úgy zusammen nevetséges és szánalmas (főleg ez a "bele a pofádba" stílusa...). Ennél milliószor több és jobb fanservice-stuff van a piacon jelenleg is...

chilip

#1714
Souten Kouro ep 1 torrent - kiváncsi leszek mi sül ki ebből, most szedem...

ed.: na shangri-la-t dobtam a 3. rész után, egyre nagyobb fos az egész. graf megy át egyre nagyobb qualitybe, sztori nonsense és az ED számot ami kurvára tetszett, lecserélték. GONZOOOO~O feldughatja a seggébe

ed.2.: ja és a főszereplő ellenszenves, kinézetre akartak valami aranyosat, de majdnem mindig ugyanúgy néz ami azt a benyomást kelti a gyergya mosolyával mintha retardált lenne....

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-04-21, 12:32:10
ed.: na shangri-la-t dobtam a 3. rész után, egyre nagyobb fos az egész. graf megy át egyre nagyobb qualitybe, sztori nonsense és az ED számot ami kurvára tetszett, lecserélték. GONZOOOO~O feldughatja a seggébe
+1

chilip

Quote from: chilip on 2009-04-21, 12:32:10
Souten Kouro ep 1 torrent - kiváncsi leszek mi sül ki ebből, most szedem...

nagy szar, legalábbis sztem :D az OSTját viszont szeretettel várom :D

Tears to Tiara ep 3 viszont jó  :jee: eddig kellemes csalódás a sorozat

NLZ

Nem rossz ez a 07-Ghost, csak elég lassú. Meg az a szerencsétlen főhősként még mindig láncra verve mászkál. És az előzetes alapján a következő részben is úgy lesz. :facepalm:  De reméljük köv részben Darth Sidious valami izgalmas dolgot művel vele.
[reserved]

SaiyaGin

A saját topikjában nem akartam duplapostázni, szóval ide írom. A Xam'd tv verziós endingje:
http://www.youtube.com/watch?v=U19Pw6Pheg8

NLZ

Ha szerkeszted a saját uccsó postodat, akkor úgy fogja jelezni a fórum, mint ha új post került volna oda.
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-04-25, 19:42:05
Ha szerkeszted a saját uccsó postodat, akkor úgy fogja jelezni a fórum, mint ha új post került volna oda.
Nekem ezzel ellentétesek a tapasztalataim. A kis kék (New) jel megjelenik, de az Unread Topics alatt nem lesz listázva, tehát lemarad róla a fórum közönsége (kivéve néhány mazochista, aki a topic indexből lapozza végig a témákat). Én a Rounin-fu technikát szoktam alkalmazni (új hozzászólásba bemásolod, hozzáfűzöd az új cuccot, Post, régi törlése).

NLZ

Nekem mindig megjelenik az Unread alatt a saját postom, ha szerkesztem. :F
[reserved]

Én

Én mindig végiglapozom a boardokat :D De az unreadben is meg szokott jelenni a szerkesztés.

SaiyaGin

Quote from: Próféta on 2009-04-25, 19:48:49
Nekem ezzel ellentétesek a tapasztalataim. A kis kék (New) jel megjelenik, de az Unread Topics alatt nem lesz listázva, tehát lemarad róla a fórum közönsége (kivéve néhány mazochista, aki a topic indexből lapozza végig a témákat).

Nálam is ugyanez a helyzet.

NLZ

Slap-Up Partyt dobtam 3 rész után, csak egy közepes akció-kaland-fantasy anime ez.
[reserved]

LuckyDingo

Guin Saga-ból megnéztem a subbolt 3 részt és egész jónak tűnik. Csak az a baj, hogy nem nagyon feliratozzák, ahogy észrevettem :S

Member

Konnichiwa Anne ~Before Green Napples~ 01:
Érdekes, hogy a csaj grafja alig változott, és kitűnik a környezetből. Szerencsére nem az a köcsög emo a vernyákolós hangján, mint a 70s évekbeli első szériában. Ja, és a második reálisan viselkedő loli, amit animében láttam (az első a Kurenai volt).

LuckyDingo

Basquash! 4.. még nem adom fel :D A végére beindult. Opening képileg megváltozott. Dan az agyát is használja most már. A Melles nőci a lábfétisével meg lol... /a Nike ügynökök ilyenek? XD/

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-27, 19:51:13
Basquash! 4.. még nem adom fel :D A végére beindult. Opening képileg megváltozott. Dan az agyát is használja most már. A Melles nőci a lábfétisével meg lol... /a Nike ügynökök ilyenek? XD/

Nem tudom mi a bajotok vele. Egyik legjobban bejövő anime most nekem ebben az évadban. Jó grafika, érdekes karakterek(mazoista kiscsaj, szadista 'nyugodt' gyerek, sistercomplexes főhős,boobiegirl) s a világa is egész türhető.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2009-04-27, 20:07:36
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-27, 19:51:13
Basquash! 4.. még nem adom fel :D A végére beindult. Opening képileg megváltozott. Dan az agyát is használja most már. A Melles nőci a lábfétisével meg lol... /a Nike ügynökök ilyenek? XD/

Nem tudom mi a bajotok vele. Egyik legjobban bejövő anime most nekem ebben az évadban. Jó grafika, érdekes karakterek(mazoista kiscsaj, szadista 'nyugodt' gyerek, sistercomplexes főhős,boobiegirl) s a világa is egész türhető.
Pont engem kellett idézni? :XD Semmi rosszat nem mondtam róla :P Néha azért így idegesítő, mikor azt hallom, hogy.. Deeeeeeeszztrrrrrrrrooooooooooooooooooooooojjjjjj!!! :D

Xzone

Azért ez az ami a csövön kifér mennyiségű Nike reklám nekem már elkezdte "nyomkodni a gombjaimat".

Alkyra

#1731
Pandora Hearts:

Kellemes meglepetés ez az anime. Habár pocsék minőségben adják ki, Én ezek ellenére is nézni fogom. Egyszerűen tettszik a története.:) Írni kéne valami nagy csoportnak, hogy csináljon már HQ release-eket ebből...(van elvileg HQ RAW, most töltöm s meglátjuk, hogy tényleg mennyrie jó)


edit: hát, hogy ez nem HQ raw az is biztos...


SaiyaGin

Quote from: KeLa on 2009-05-01, 13:09:06
Summer 2009 Anime List

Az új Spice and Wolfot és Nodamét tuti megnézem, a Hetaliát lehet, a több címből meg elég sok olyan folytatás van, aminek az elődeit nem láttam...

NLZ

Eh, új Nodame? Azt hittem a második évad leszereplése után már nem próbálkoznak. :D  De így elsőre én se látok érdekeset, csak sok ilyen moe szart. :(
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-05-01, 14:11:40
csak sok ilyen moe szart. :(
0/10

BTW egyelőre én sem látok olyat, ami "fuck yes" lenne, majd talán később.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Spice and Wolf II
Tokyo Magnitude 8.0
Umineko no Naku Koro ni

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-05-01, 14:15:02
Quote from: NLZ on 2009-05-01, 14:11:40
csak sok ilyen moe szart. :(
0/10

BTW egyelőre én sem látok olyat, ami "fuck yes" lenne, majd talán később.
Elnézést, nem akartam megsérteni a moetardokat. :(
[reserved]

LuckyDingo

Tokyo Magnitude 8.0 /Erre azért, hogy megnézzem mi mi érdekeset lehet kihozni egy katasztrófa storyból :D/
Spice and Wolf II
Zan Sayonara Zetsubo Sensei /bár a második évada nem kötött már le annyira, mint az első :)/ talán még a CANAAN amik így érdekesnek tűnnek :D

Junchi

Spice and Wolf II, Tokyo Magnitude 8.0... ööö... ennyi ^^; Legalább betudom hozni a sorozatos lemaradásaimat :P