Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Tényleg, a TM 8.0-t majdnem el is felejtettem.   ^^"


SaiyaGin

A [BSS]_Spice_and_Wolf_II_-_00_[9FA88166].mkv ugyanazt a cuccot takarja, mint a [ASR] Spice and Wolf Season OVA 1.mp4  ?

Cobra

Elvileg ugyanaz.
OVA-kból jóval több érdekes lesz a nyáron, mint sorozatokból.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Az az új Nodame csak egy OAD lesz a manga mellé ajándékba, a harmadik évad majd csak októberben jön, most a Higashi no Eden, nyáron meg a Tokyo Magnitude 8 foglalja a noitaminA blokkot.
Amúgy eddig csak a Tokyo Magnitude 8 fogott meg a nyári évadból, BONES, katasztrófa, mi kell még?
Legalább nyáron lesz időm néhány régi sorozatra :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Wolf and Illnesses
Nem volt rossz, bár az egész egy fogadóban játszódott, szóval a középkori hangulat nem volt átütő.

Cobra

Nagyon remélem a sorozat nem lesz olyan, mint ez az OVA, mert akkor  :falba:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Baquaska.. ano Basquash! 5. Nekem tetszik még mindig XD Úgy tűnik. hogy végignézem :D Nem egy epic story, de jó nézni :P

bimanc

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-03, 15:41:28
Baquaska.. ano Basquash! 5. Nekem tetszik még mindig XD Úgy tűnik. hogy végignézem :D Nem egy epic story, de jó nézni :P
:tezsvir:
Ez a rész tényleg nagyon jó volt,főleg a végén lévő meccs. Az előzőnél már megijedtem, hogy csak gigantikus mellekről, lábfétisről meg a "gének átadásáról" fog szólni az egész. [spoiler]mondjuk nem lenne rossz az se  :D[/spoiler]

Dreamcleaver

Queen's Blade 1-5

Az első résznél megijedtem, hogy nagyon gagyi lesz a sorozat, mert az az önmaga csöcsét nyomkodó rágógumi csaj még nekem is sok volt, de így +4 rész után az kell mondjam ez a show godlike fanservice terén!  :hopp: A karakterdizájnok nagyon tetszenek, végül is a karakterek sem rosszak egy pure ecchi cucchoz képest, az animáció is rendben, és még sztori is akad. Szal nekem nagyon bejövős eddig!  :jee:

(most már csak azt nem értem, hogy a sok retardált a sankaku-n és egyébb helyeken miért tolja folyamatosan, hogy ez a sorozat hentai? Ez ecchi, ráadásul jó minőségű. Még csak nem is ero. Azt sem tudja ez a sok új weeaboo, hogy mi fán terem a hentai.)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-05, 19:00:36
(most már csak azt nem értem, hogy a sok retardált a sankaku-n és egyébb helyeken miért tolja folyamatosan, hogy ez a sorozat hentai? Ez ecchi, ráadásul jó minőségű. Még csak nem is ero. Azt sem tudja ez a sok új weeaboo, hogy mi fán terem a hentai.)
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Én

Quote from: NLZ on 2009-05-05, 19:14:07
Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-05, 19:00:36
(most már csak azt nem értem, hogy a sok retardált a sankaku-n és egyébb helyeken miért tolja folyamatosan, hogy ez a sorozat hentai? Ez ecchi, ráadásul jó minőségű. Még csak nem is ero. Azt sem tudja ez a sok új weeaboo, hogy mi fán terem a hentai.)
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Hatsukoi ep 4.

Fuck year, wincest ep. Eddig ez volt a legjobb :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

#1754
Quote from: Darkstar on 2009-05-06, 09:28:47
Hatsukoi ep 4.

Fuck year, wincest ep. Eddig ez volt a legjobb :D

:tezsvir:

Natsu no Arashi 05.

Ez egyre jobb. Pontosabban a harmadik résztől kezdve nagyon élvezetes, annak ellenére, hogy nem sok történik benne (max slice of life szinten). Ez a rész full poén volt, rég röhögtem ennyit, szegény trap-Maka nagyon kapta az ívet. [spoiler]és ugye nem nehéz kitalálni, mit is titkol  :Kiraly:[/spoiler]
A könyvklubos ajánlók is jók voltak, bár nem nagyon ismertem fel egyiket se.


Szerk.: 07 Ghost 04.:  :zomg: Szőrös sellő? Ez még nekem is túl perverz. (jaj, dehogyis)

-----------------------------------------------------------------------------------
Szerk.:

Natsu no Arashi 06.:
Azt hiszem megkockáztatom, hogy ez a sorozat ott van a mostani szezon három, talán két legjobbja között. Ebben a részben csak egy kis drámázás volt, meg Kaya-t ismerhettük meg jobban, de a látvány és a hangulat eszméletlen szintet ütött meg. Eddig 10/10.

Basquash 06.:
Na ez nagyon beteg volt. [spoiler]Dan-t simán képenf*sta a petje.  :zomg:[/spoiler]

SaiyaGin

Valkyria Chronicles 05: a vicces és a romantikus jelenetek jók(Alicia arckifejezései  :lol:), de a katonai komolykodás még mindig gyenge. ::)

Xzone

[spoiler=Basquash! , nagy kép]
[/spoiler]
[spoiler]I came.

<3 Sela[/spoiler]

SaiyaGin

#1757
Quote from: Xzone on 2009-05-18, 06:05:23
[spoiler=Basquash! , nagy kép]
[/spoiler]
[spoiler]I came.

<3 Sela[/spoiler]

Membernek szerintem majd lesz anatómiával kapcsolatos megjegyzése. :D

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-05-18, 09:53:15
Membernek szerintem majd lesz megjegyzése a anatómiával kapcsolatos megjegyzése. :D
/GrammarNazi
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Quote from: SaiyaGin on 2009-05-18, 09:53:15
Membernek szerintem majd lesz megjegyzése a anatómiával kapcsolatos megjegyzése. :D
Annyira tipikus alkata van, hogy említésre sem méltó. :) Erről már javarészt leszoktam, nem vetted észre?
A szóismétléses nyelvtani hibákra külön allergiás vagyok, csak óvatosan.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-05-18, 11:04:37
Quote from: SaiyaGin on 2009-05-18, 09:53:15
Membernek szerintem majd lesz anatómiával kapcsolatos megjegyzése. :D
Annyira tipikus alkata van, hogy említésre sem méltó. :) Erről már javarészt leszoktam, nem vetted észre?
A szóismétléses nyelvtani hibákra külön allergiás vagyok, csak óvatosan.

Írás közben átfogalmaztam a mondat, és nem olvastam el újra, a macska rúgja meg! :ejj: :D

Member

Quote from: SaiyaGin on 2009-05-18, 11:14:09
Írás közben átfogalmaztam a mondatot, és nem olvastam el újra, a macska rúgja meg! :ejj: :D

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-05-18, 11:21:46
Quote from: SaiyaGin on 2009-05-18, 11:14:09
Írás közben átfogalmaztam a mondatot, és nem olvastam el újra, a macska rúgja meg! :ejj: :D


:zomg:
A tárgy ragja a t betű. A szó végén ott van a t betű. Mi a problémád? :_piszka: :D

Member

Akkor mond többes számban, hogy vakondok. ::)

Darkstar

Quote from: Member on 2009-05-18, 12:09:26
Akkor mond többes számban, hogy vakondok. ::)
Moles.
Egyébként meg simán vakond az egyes száma (legalábbis modern nyelvezetben rég nem hallottam vakondoknak)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Én sem, de az Alfréd a kacsa című holland/japán közös projektben mindig a vakondok szót használta a király Alfréd apjára, szóval ebben a formában is használatos. :)
Itt van vita is róla.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-05-18, 12:09:26
Akkor mond többes számban, hogy vakondok. ::)

Látod, megy ez, mint a karikacsapás!

On: most látom, hogy a Kemono no Souja Erin letöltött, de még meg nem nézett részeit Pesten hagytam, szedhetem le őket újból.  ::)

Vagy inkább tanuljak?

Zen


There'll be a new anime airing on Japanese TV shortly, titled Qwaser of Stigmata, based on a manga (and yes, it's possible it should be "quasar" instead of "qwaser," but this isn't the important bit). In it, the Qwasers -- part of an Eastern Orthodox school called Saint Mihailov Academy -- a group of powerful people called adepts. It would be your standard dark fantasy series, except that the Qwasers gain their powers through... er, breast milk. Which means they have to nurse. A lot.

...yeah. Now understand that this is an utterly serious fantasy tale, and one that will be airing on TV at that, so it's not just pervert material, although it should go without saying that the mystical ladies who nurse the heroes gain seemingly sexual pleasure from the Quasars' suckling. I would find this horrendously disturbing if it were just some hentai series, but the fact that it's intended for mass audiences makes me want to drink scotch in bed until I black out.

Although when I first saw AnimeVice's headline of "Breast-feeding Manga Gets Anime," I was fairly certain that it was going to be a sports-type series about a girl determined to become the best breast-feeder in Japan. If anyone made it, I'm sure it'll run for at least 42 volumes.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin


LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-05-22, 20:10:33
There'll be a new anime airing on Japanese TV shortly, titled Qwaser of Stigmata, based on a manga (and yes, it's possible it should be "quasar" instead of "qwaser," but this isn't the important bit). In it, the Qwasers -- part of an Eastern Orthodox school called Saint Mihailov Academy -- a group of powerful people called adepts. It would be your standard dark fantasy series, except that the Qwasers gain their powers through... er, breast milk.

Zseniális :D
Amúgy képről DGM koppantás. a Főhős legalább is tiszta Allen XD