Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

KeLa

Quote from: Zen on 2009-05-22, 20:10:33
There'll be a new anime airing on Japanese TV shortly, titled Qwaser of Stigmata.
Én olvasom a mangát (csak kár h krva lassan jönnek a fejezetek) és jobb, mint elsőre hangzik... azt viszont kétlem h az anime vissza tudná adni ugyanazt, főleg ha Gonzo tenné rá a kezét <.< (Rosario+Vampire egy jó példa erre) Azt meg nagyon bírom ha olyanok kezdik egy cikk alapján lenézni, akik egy lapot nem olvastak el a mangából^^"
Sztem a karakterek, a fightok és a sztori is nagyon jó, kár h minden cikk csak arra a bizonyos dologra tud koncentrálni, és bár így elolvasva valóban nagyon furán hangzik - bevallom h korábban én is így voltam vele amikor olvastam h miről szól - ez nem csak egy odavágott fanservice, hanem fontos szerepe is van a történet során :smile:

Zen

Linket tudnál adni mangához pls?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


SaiyaGin

Kemono no Souja Erin 14:
A rész nagyja összefoglalás volt, de azért volt haladás is a történetben.
[spoiler]Konkrétan 4 év telt el az előző rész óta.[/spoiler]

bimanc

Ide írok, mert talán ide jobban illik:

Quote from: Junchi on 2009-05-25, 16:21:26
Nah, sikerült utolérnem magam a Natsu no Arashival és... uhh, egészen rulz ez az anime (maah, nem a kiugróan újszerű sztorija miatt, de a maga módján mindenképp). Örvendetes dolog már eleve, hogy az összes (számomra) nemkívánatos karaktertípust mellőzik, ergo nincsenek "levakarhatatlan uke felirat díszeleg a homlokomon, csak, hogy én legyek mr. fanservice és legyen kiről doujinshit írni" karakterek, ahogy a tizenkettő-egytucat loli/shota/whatever halmaz is üresen funkcionál (yeey~~). Helyettük tehát van érzelmekkel megpakolt, fehér hajú shy-hawtness, comic relief oyaji (méghozzá kellően kúlos, oyaji seiyuuval; OMG *_*), comic relief fangirl-csapda, Naruto-klón és még sokan mások.
A sztori is egészen pöpec (már, amikor komolyan veszi magát, szal ez még mindig egy comedy cucc a la Kobayashi "School Rumble" Jin) és az artwork is egészen zseniális bizonyos helyeken. Ja, és a fanservice-t sem erőszakosan próbálják lenyomni a néző torkán (mint bizonyos társainál), hanem szépen-precízen nyomatják, kis adagokban és a poénok is egészen kellemesek (kivéve a sót kérő fazont... >_>; MEHH, csapja már le valaki...).

All in all, a tavaszi szezonból (a SengoBasa mellett) nálam ez viszi a prímet. Kíváncsian várom a folytatást (jaa, és yeey, seiyuu-list :3; Ugyan Jun hangjától kiütéseket kapok, de SUGITA TOMOKAZU = GWAHH~~~;; örülök, hogy még nem figyelt fel és szippantotta be a tagot a BL-ipar :D).

Minden egyes betűvel egyetértek  :tezsvir:
Bár még mindig a hatodik rész viszi nálam a prímet, de a legutóbbin (8.) könnyesre röhögtem magam. Imádom, ahogy önfeledten bolondoznak, játszanak a karakterek (amikor a főnökasszonyt utánozták pl.  :lol:). Mindemellett a grafikája gyönyörű (talán ez nem minden részben látszódik).

Jun hangja meg szerintem rendben van, eleinte lol volt, most meg már illik hozzá.

Csak azt sajnálom, hogy a "könyvajánlókról" nem nagyon van infó. Én alulművelt kb csak a Fist of the north star-t ismertem fel.  :redface:

LuckyDingo

A Natsu no Arashin nem tudom mi tetszik nektek annyira. Én is nézem, de nem tudta még belopni magát a szívembe 7 rész alatt sem /8at most szedem/
A Shaft megoldásai még mindig jók, egyediek stb. De Storyt nem véltem felfedezni benne. Karaktereket sem lehet szeretni, direkt távol tartják a nézőtől őket. Nagyon röhögni sem lehetett eddig rajta, mert igazából nem egy poénos darab. Eddig egyetlen előnye az opening úgy ahogy van.
Amúgy lehet hogy csak nekem túl elvont már, de még nem adom fel nézem tovább.

bimanc

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-27, 00:06:02
A Natsu no Arashin nem tudom mi tetszik nektek annyira. Én is nézem, de nem tudta még belopni magát a szívembe 7 rész alatt sem /8at most szedem/
A Shaft megoldásai még mindig jók, egyediek stb. De Storyt nem véltem felfedezni benne. Karaktereket sem lehet szeretni, direkt távol tartják a nézőtől őket. Nagyon röhögni sem lehetett eddig rajta, mert igazából nem egy poénos darab. Eddig egyetlen előnye az opening úgy ahogy van.
Amúgy lehet hogy csak nekem túl elvont már, de még nem adom fel nézem tovább.

Naszóval:

Sztori nincs is benne, senki nem mondta, hogy amiatt tetszene bárkinek is. A karakterek viszont nagyon jópofák, és annak ellenére, hogy túlzottan nem sikerült még megismerni őket, kifejezetten szimpatikusak, és mindenekelőtt szórakoztatóak. És ez az ami a lényege az egésznek, semmi mást nem akar, csak könnyed módon szórakoztatni. Olyan kis nyárias, gondtalan az egész (kivéve egy-két drámai jelenetet/epizódot). A poénok szerintem kifejezetten jók, de ez persze ízlés kérdése. Az opening bizony nagyon király,  mind zeneileg, mind látvány tekintetében. Lehet azért ütött nálam ennyire nagyot, mert az első részt nem kissé gagyinak találtam, és nulla elvárással néztem tovább. Aztán meglepődtem, kellemesen.

Talán a nyolcadik rész meghozza a várt áttörést (nagyon nagy blődli az egész, készülj fel lelkileg), szóval tényleg ne add fel.

Junchi

LuckyDingo rossz ember és nem tudja a jó dolgokat értékelni :P

Btw van már 8-as rész is? Nah, akkor szedjük csak le... ^.^

Liquid Snake

#1780
Most jutottam el még csak a Kiss X Sis 00. rész végignézéséhez :D Ha valaki akar neki topicot nyitni én biztos aktív tag leszek benne :D Nagyon bejövős a cucc. Keita-t már nagy arcnak tartom, nekem ennél nem kellett több: "My sisters and I are not related by even a single drop of blood! So nobody should give a damn if I want to fuck them like crazy! :D Mangát még nem olvasom, de lehet sorra kerül az is... :D

Jah amúgy várok az Ayako féle verzióra, az jó nem?

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2009-05-30, 11:47:54
Most jutottam el még csak a Kiss X Sis 00, és 01 rész végignézéséhez :D Ha valaki akar neki topicot nyitni én biztos aktív tag leszek benne :D Nagyon bejövős a cucc. Keita-t már nagy arcnak tartom, nekem ennél nem kellett több: "My sisters and I are not related by even a single drop of blood! So nobody should give a damn if I want to fuck them like crazy! :D Mangát még nem olvasom, de lehet sorra kerül az is... :D

Ez kérem vétek. Tessék azonnal nekikezdeni a manga olvasásának!! MOST!

Liquid Snake

Bakumanba kezdtem bele tegnap azt már gyorsan behozom aztán meglátom majd mi lesz...  :P

bimanc

Queen's Blade 09.:

:he: :lul:
Ez kész. Ekkora eszement f*szságot ritkán látni. Ymir, az izgága steampowered-loli, meg Cattleya, akinek akkora csöcsei vannak, hogy ő maga párnának tudja használni. Eddig ők ketten a két legjobb karakter a sorozatban.

Darkstar

Quote from: bimanc on 2009-05-30, 22:12:26
Queen's Blade 09.:

:he: :lul:
Ez kész. Ekkora eszement f*szságot ritkán látni. Ymir, az izgága steampowered-loli, meg Cattleya, akinek akkora csöcsei vannak, hogy ő maga párnának tudja használni. Eddig ők ketten a két legjobb karakter a sorozatban.
Erről csak shotokat láttam itt és
DO NO WANT  :zomg:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

#1785
Pedig nagyon lol.  :Kiraly: Mint az egész sorozat.
Csak azt csodálom, hogy a gyereke még nem fulladt meg. Ebben az epizódban is többször volt életveszélyes helyzetben.


-------------------------------------------------------------------------------------

Szerk.:

Basquash 09.:

Ez mennyire random már! Nem létezik, hogy nem hétről hétre találják ki a készítők a sztorit, vagy legalábbis jól befüveztek előtte. Mindenesetre nagyon epic volt ez a rész iis. Csak így tovább.  :jee:

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Vagy csak szellőztette. :)


NLZ

Lassan át lehetne írni a topic címét.
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

KeLa


chilip

Quote from: KeLa on 2009-06-15, 15:45:21
Már van egy v2 is.

Jungle Emperor Leo Super Show FUCK YEAH!!! :D Utawarerumono OVA viszont do want :3

Member

Még majdnem az tűnik a legérdekesebbnek, de komolyan. Még talán az Umineko-ban látok valami fantáziát. Esetleg a Needless, de az is eléggé superpowa shonen gyanús.

Junchi

#1793
Quote from: chilip on 2009-06-15, 15:48:53
Quote from: KeLa on 2009-06-15, 15:45:21
Már van egy v2 is.

Utawarerumono OVA viszont do want :3

+1

Amúgy részemről továbbra is Spice II és TM 8.0. A többi a "majd meglátjuk" kategória. (Esetleg még a Bakemonogatariba lesek bele, csakhogy ismét szidhassak egy standard bishounen cuccot és a fangurlokat. >:3)

Flaser

A CANAAN spec. engem baromira érdekel.

Az eredeti szkenáriót Kinoko Nasu írta (F/SN, KnK, stb.), az eredeti karakter design-t meg Takashi Takeuchi csinálta... azaz egy újabb Type-MOON "mű" kerül a vászonra.

Az eredeti játék, a "428" pedig egy élőszereplős VN volt, ami kivitelezésében leginkább az Indigo Prophecy/Fahrenheit-re hasonlított (leszámítva, hogy a végén a sztori nem lett banálisan idióta). Tokyo, Shibuya kerületében 5 szereplőnek 10 órája van, hogy megoldja a rejtélyt ami eredetileg egy sima emberrablásnak nézett ki. Azt mondani sem kell, hogy az, hogy az egyik szereplőt CANAAN-nak hívják már sugall valamit, hogy miről is lesz szó.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Junchi

Quote from: Flaser on 2009-06-15, 17:24:03
A CANAAN spec. engem baromira érdekel.

Az eredeti szkenáriót Kinoko Nasu írta (F/SN, KnK, stb.), az eredeti karakter design-t meg Takashi Takeuchi csinálta... azaz egy újabb Type-MOON "mű" kerül a vászonra.

O RLY? Akkor asszem, én is felírom magamnak. :3

Cobra

Elég karcsú azért ez a nyári szezon, még a futókkal együtt is alig van pár értékelhető darab.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Én hátradőlök és figyelem a mindent-megnéző kollégák tapasztalatait.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-06-15, 23:59:43
Én hátradőlök és figyelem a mindent-megnéző kollégák tapasztalatait.

:tezsvir:

KeLa

Quote from: Cobra on 2009-06-15, 23:54:48
Elég karcsú azért ez a nyári szezon, még a futókkal együtt is alig van pár értékelhető darab.
Már akinek, én elég sokra kiváncsi vagyok :smile: