Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Canaan 7-9
Már kezdtem örülni, hogy Idegbeteg-channak lőttek [spoiler]erre nem... mit tököl ennyit Alphard. Canaan újra lát.. hurrá :D Mellesleg kezd kiderülni pár dolog. Egyre jobb ez az animu :)[/spoiler]

Requiem for the Phantom utóbbi pár rész /bár ez nem új sorozat annyira/: kezd uncsi lenni ez az egy helyben toporgás. Cal meg hogy a fenébe lett 12 éves kislányból 18-20 éves Bögyös maca 2 év alatt? O.o
Agyrém  ::) Az új opening és érdekes..

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-30, 17:37:53
Canaan 7-9

A kilences részt ugyan még nem láttam (nah, majd mindjárt rákukkantok :3), de számomra a 8-as rész a hatos/hetes után olyan volt, mintha elvették volna a lédús almámat és kicserélték volna egy extrasavanyú citromra... :/ Szal azon kívül, hogy elindultak a falu felé, semmit nem mozdult előre a plot, ráadásul Maria angstfest is irritált, szal MEHH. Remélem, a 9-es jobb lesz...

motifator

Megnéztem az első 2 részt a Bakemonogatariból és ez tényleg odabasz! Na jó, a hülye Shaft színektől meg villódzástól egyszerre lesz epilepsziás rohamom és folyik ki a szemem, de eddig még a képi világ is bejön, mondjuk lehet, hogy még pár rész, és már fárasztó lesz.
Na mindegy, mentem vissza nézni :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Mindig meglep, amikor egy nagy adag loli kép közt melleket és cunákat látok csak nagyítva (esetleg több egymás mellett), asszem azok így születnek. :p
Amúgy ősz van már. ;)

Darkstar

Csak meteorológiailag (ez de egy elbaszott szó).

És ha nem haragszol, most elkerülném az n+1. "mit is hívunk lolinak?" vitát. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Darkstar on 2009-09-06, 15:05:59
Bakemonogatari 9

Mmmmm, delicious snake-loli.
Delicious snake-loli is delicious. But wait! An episode without Senjougahara? Unforgivable!  :Eztneked: :grrr:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

Quote from: motifator on 2009-09-10, 21:46:48
Delicious snake-loli is delicious. But wait! An episode without Senjougahara? Unforgivable!  :Eztneked: :grrr:

Her reappearance will be all the sweeter this way. ^^

bimanc

Umineko 11.:

Na ez komoly rész volt. Csoda, hogy leadták tévében. Az történet kiagyalóinak meg nagy pirospont, hogy ennyiszer hülyére tudnak venni. A Higurashi Kai idején még őszintén megsajnáltam Takano-t, mert ő is csak egy áldozat volt, erre... omfg. Lassan ideje lenne elkezdeni a játékokat is, ez a történet most már nagyon érdekel (meg sok pontatlanság is van a sorozatban, azt hallottam).

Maron

Quote from: bimanc on 2009-09-11, 21:51:02
Umineko 11.:

Na ez komoly rész volt. Csoda, hogy leadták tévében. Az történet kiagyalóinak meg nagy pirospont, hogy ennyiszer hülyére tudnak venni. A Higurashi Kai idején még őszintén megsajnáltam Takano-t, mert ő is csak egy áldozat volt, erre... omfg. Lassan ideje lenne elkezdeni a játékokat is, ez a történet most már nagyon érdekel (meg sok pontatlanság is van a sorozatban, azt hallottam).


Én már a korábbi részeken is meglepődtem, hogy annak ellenére, hogy volt cenzúra, mennyit be mertek vállalni.

Pontatlanságokról: hát... leginkább az a baj, hogy néhány dolog kimarad, időhiány miatt, ráadásul a hátralévő 2 arc még hosszabb is lesz majd, pl. ez a 11. rész az anime nézőinek valószínűleg kb. a helyén volt, a játék rajongói meg eléggé morogtak, mert elég sok kimaradt.^^" Viszont a játékokat tényleg kezdd el, de ne járj az anime elé, még hátra van pár... izgalmas fordulat, kár elrontani a meglepetést. :D

motifator

WTF? A Bakemonogatari 10. epizódja tele lesz olyan részekkel, amik nincsenek leanimálva, csak hang lesz alatta. Állítólag nem készültek el időben, mert a SHAFT-nek nincs elég embere, így félkészen ment adásba az epizód. Talán a DVD verzió teljes lesz.
Forrás: sankaku
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: bimanc on 2009-09-11, 21:51:02
Umineko 11.:

Na ez komoly rész volt. Csoda, hogy leadták tévében. Az történet kiagyalóinak meg nagy pirospont, hogy ennyiszer hülyére tudnak venni. A Higurashi Kai idején még őszintén megsajnáltam Takano-t, mert ő is csak egy áldozat volt, erre... omfg. Lassan ideje lenne elkezdeni a játékokat is, ez a történet most már nagyon érdekel (meg sok pontatlanság is van a sorozatban, azt hallottam).

Elcsíptem egy beszélgetést erről a sorozatról IRC-n. Elég szarkasztikus stílusban azt fejtegették, hogy miért lehetetlen jól megcsinálni az animét a játékból. A legfőbb problémájuk: a szinkronszínész nem tud piros betűkkel beszélni. (Ha jól értettem, a játékban valamelyik karakter piros betűkkel "beszél", ha igazat mond.) Egyébként biztos hülyeségeket beszélek, tekintve hogy az egész fanchise-t csak a Higurashi első évadával közelítettem meg ezidáig.

Darkstar

Quote from: motifator on 2009-09-12, 07:10:47
WTF? A Bakemonogatari 10. epizódja tele lesz olyan részekkel, amik nincsenek leanimálva, csak hang lesz alatta. Állítólag nem készültek el időben, mert a SHAFT-nek nincs elég embere, így félkészen ment adásba az epizód. Talán a DVD verzió teljes lesz.
Forrás: sankaku
Who cares when we have thiHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGG
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Quote from: Maron on 2009-09-11, 23:02:00
Én már a korábbi részeken is meglepődtem, hogy annak ellenére, hogy volt cenzúra, mennyit be mertek vállalni.

Pontatlanságokról: hát... leginkább az a baj, hogy néhány dolog kimarad, időhiány miatt, ráadásul a hátralévő 2 arc még hosszabb is lesz majd, pl. ez a 11. rész az anime nézőinek valószínűleg kb. a helyén volt, a játék rajongói meg eléggé morogtak, mert elég sok kimaradt.^^" Viszont a játékokat tényleg kezdd el, de ne járj az anime elé, még hátra van pár... izgalmas fordulat, kár elrontani a meglepetést. :D

Konkrétan a Shannon-Beato jelenetről hallottam, hogy elk*rták a sorozatban, a kimaradt dolgokat meg meg lehet érteni, elvégre nem egy 100 részes animét akarnak csinálni. De legalább van miért megkukkantani a játékokat is.  :D

Quote from: Xzone on 2009-09-12, 13:52:23
Elcsíptem egy beszélgetést erről a sorozatról IRC-n. Elég szarkasztikus stílusban azt fejtegették, hogy miért lehetetlen jól megcsinálni az animét a játékból. A legfőbb problémájuk: a szinkronszínész nem tud piros betűkkel beszélni. (Ha jól értettem, a játékban valamelyik karakter piros betűkkel "beszél", ha igazat mond.) Egyébként biztos hülyeségeket beszélek, tekintve hogy az egész fanchise-t csak a Higurashi első évadával közelítettem meg ezidáig.

Ez érdekes, mert a szóbanforgó karakter Beatrice, aki már pár rész óta "piros betűkkel beszél". Vagyis amikor olyat mond, akkor feliratozzák a szövegét.

Ja és: Fight Ippatsu! Juuden-chan!! végetért.  :frown:  Megint kevesebb lett valamivel a világ.

motifator

Quote from: Darkstar on 2009-09-12, 21:20:30
Quote from: motifator on 2009-09-12, 07:10:47
WTF? A Bakemonogatari 10. epizódja tele lesz olyan részekkel, amik nincsenek leanimálva, csak hang lesz alatta. Állítólag nem készültek el időben, mert a SHAFT-nek nincs elég embere, így félkészen ment adásba az epizód. Talán a DVD verzió teljes lesz.
Forrás: sankaku
Who cares when we have thiHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGG
UWAAAAAA! Moe overload!

Want.
My.
Subs.
Nao.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Maron

Quote from: bimanc on 2009-09-12, 21:22:06
Konkrétan a Shannon-Beato jelenetről hallottam, hogy elk*rták a sorozatban, a kimaradt dolgokat meg meg lehet érteni, elvégre nem egy 100 részes animét akarnak csinálni. De legalább van miért megkukkantani a játékokat is.  :D

Na igen, azokból rengeteget kivágtak, elég sokat beszélgettek, kimondottan baráti kapcsolat volt közöttük. Én leginkább a Battler és Beato közötti barátságosabb részeket hiányoltam, volt 1-2 azért. Sebaj, majd a következő részeknél bepótolhatják. :D

Darkstar

Quote from: motifator on 2009-09-12, 22:18:27
Quote from: Darkstar on 2009-09-12, 21:20:30
Quote from: motifator on 2009-09-12, 07:10:47
WTF? A Bakemonogatari 10. epizódja tele lesz olyan részekkel, amik nincsenek leanimálva, csak hang lesz alatta. Állítólag nem készültek el időben, mert a SHAFT-nek nincs elég embere, így félkészen ment adásba az epizód. Talán a DVD verzió teljes lesz.
Forrás: sankaku
Who cares when we have thiHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGG
UWAAAAAA! Moe overload!

Want.
My.
Subs.
Nao.
http://www.ggkthx.org/2009/09/13/bakemonogatari-10/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 13:49:46
http://www.ggkthx.org/2009/09/13/bakemonogatari-10/

Quote from: Fenti linkAnyway enjoy your 350mb slide show.

Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet... >_>

motifator

Emiatt én biztos nem fogom kivárni a DVD kiadást. Legfeljebb akkor majd lesz ok újranézni.

:merci: a linket.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: Rounin on 2009-09-13, 14:06:57
Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 13:49:46
http://www.ggkthx.org/2009/09/13/bakemonogatari-10/

Quote from: Fenti linkAnyway enjoy your 350mb slide show.

Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet... >_>
Az alapján amiket olvastam erről a részről sokkal rosszabbra számítottam, szal én nem csalódtam... nem az igazi, de így is jó volt.

LuckyDingo

Canaan 11. véééégreee  ::)
[spoiler]It was a fitting end for Idegbeteg-chan... [/spoiler]Egyébként a sorozatot úgy 11 rész után nem vágom. Most akkor mi a cél? Alphardot ki kell nyírni? Ő miért nem bántja Canaant? Sőt senkit sem XD Miről van most szó? Annyira titokzatos akar lenni az egész, hogy nem derül ki semmi.

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2009-09-13, 15:00:37
Canaan 11. véééégreee  ::)
[spoiler]It was a fitting end for Idegbeteg-chan... [/spoiler]

[spoiler]Kedvenc szereplőm volt. Sosem esett ki a szerepéből, végig imádtam. :appl: [/spoiler]

Rounin

Quote from: KeLa on 2009-09-13, 14:55:29
Az alapján amiket olvastam erről a részről sokkal rosszabbra számítottam, szal én nem csalódtam... nem az igazi, de így is jó volt.

Úgysem bírnám ki, hogy ne nézzem meg. :haha:

Junchi

Quote from: Xzone on 2009-09-13, 15:15:38
Quote from: LuckyDingo on 2009-09-13, 15:00:37
Canaan 11. véééégreee  ::)
[spoiler]It was a fitting end for Idegbeteg-chan... [/spoiler]

[spoiler]Kedvenc szereplőm volt. Sosem esett ki a szerepéből, végig imádtam. :appl: [/spoiler]

+1 ^^

Darkstar

Remélem Cummings megússza.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Zen

Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 19:31:16
Remélem Cummings megússza.
Csak váltson nevet, ne mondja h sose néz rá senki furán amikor bemutatkozik. (Did you just say you're cumming?) :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Xzone

Quote from: Zen on 2009-09-13, 22:19:44
Quote from: Darkstar on 2009-09-13, 19:31:16
Remélem Cummings megússza.
Csak váltson nevet, ne mondja h sose néz rá senki furán amikor bemutatkozik. (Did you just say you're cumming?) :lul:

A Son of the Beach sorozatban szerepelt a legjobb név a világon:

http://www.imdb.com/character/ch0093581/