Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Biribiri ékszer tisztaságú királyság volt. :D
[reserved]

Member

Egy Accelerator és loli-biribiri kaland jobb volna, ott még élveztem is a sorozatot. De azért meglesem majd ezt is.

Zen

Sacred Blacksmith első rész alapján:
Következő rész első percében gyorsan kinyírják Sasukét meg Uchiha SephirototLukeot meg a csuklyás fickót, Cecyleből kigyepálja v raepeli vki az idealizmust és máris fasza sorozat lesz.

Btw lol h Luke a kovács de a loli elf csinálja a meló nagyrészét.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2009-10-04, 11:24:43
Sacred Blacksmith első rész alapján:
Következő rész első percében gyorsan kinyírják Sasukét meg Uchiha SephirototLukeot meg a csuklyás fickót, Cecyleből kigyepálja v raepeli vki az idealizmust és máris fasza sorozat lesz.

Btw lol h Luke a kovács de a loli elf csinálja a meló nagyrészét.

Mondasz valamit. ^^
(Véleményem hosszabban, screenshotokkal.)

NLZ

Quote from: Member on 2009-10-04, 09:50:23
Egy Accelerator és loli-biribiri kaland jobb volna, ott még élveztem is a sorozatot. De azért meglesem majd ezt is.
Lehet a készítők rájönnek, hogy az Indexben sikeresebbek a mellékszálak, és kap egy sidestoryt Accel is. :) Vagy akár még lehetne szó a másik 5 lev5ösről is. Jópofa univerzum ez, ha nincs benne Torma, Index, meg az összeesküvéses hülyék.
[reserved]

Xzone

Nyan Koi Ep1

Jó lesz ez. Sejtésem szerint a Seto no Hanayome-re fog nagyon hasonlítani: hárem, de inkább csak a poén kedvéért. Persze nem olyan random és vicces mint az, de azért még bőven jó.

Member

Quote from: NLZ on 2009-10-04, 14:29:48
Jópofa univerzum ez, ha nincs benne Torma, Index, meg az összeesküvéses hülyék.
Teljes mértékben egyet kell értenem.

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-04, 14:15:22
(Véleményem hosszabban, screenshotokkal.)
QuoteRitka nagy pofátlanság volt, ahogy hívatlan beállított Luke-hoz (akinek kiszaglászta a címét) és miután a srác megmondta neki, hogy nem készít neki kardot, elkezdte mondta, hogy ilyen-olyan überkatanát szeretné.
Nem értem miért lenne pofátlanság telefon hiányában nem előre szólni az érkezésről, vagy miért baj h kollégától kérdezte meg a lakcímet. :hehe: A tápabb kard is sztem tökéletesen megérthető, családi ereklye és nem akarja h eltörjön, annyi genre savvy-ség meg szorult belé h jó (számomra legalábbis kielégítő ok a szentimentális érték) okot adjon Lukenak.

Cecil (fenébe a fantasy-sített nevével) személyisége amúgy annyira nem lenne gáz ha kapna mellé rendes jellemfejlődést, de tudjuk h úgyse fog.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2009-10-04, 16:31:27
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-04, 14:15:22
(Véleményem hosszabban, screenshotokkal.)
QuoteRitka nagy pofátlanság volt, ahogy hívatlan beállított Luke-hoz (akinek kiszaglászta a címét) és miután a srác megmondta neki, hogy nem készít neki kardot, elkezdte mondta, hogy ilyen-olyan überkatanát szeretné.
Nem értem miért lenne pofátlanság telefon hiányában nem előre szólni az érkezésről, vagy miért baj h kollégától kérdezte meg a lakcímet. :hehe: A tápabb kard is sztem tökéletesen megérthető, családi ereklye és nem akarja h eltörjön, annyi genre savvy-ség meg szorult belé h jó (számomra legalábbis kielégítő ok a szentimentális érték) okot adjon Lukenak.

Cecil (fenébe a fantasy-sített nevével) személyisége amúgy annyira nem lenne gáz ha kapna mellé rendes jellemfejlődést, de tudjuk h úgyse fog.

(Hoppá, az átolvasás után is maradt benne elírás.)
Leginkább az zavart benne, hogy totál n00b és ennek ellenére/palástolására folyton hajtogatta, hogy lovag, meg hogy már az ősei is húdenagyok voltak.
Megértem, hogy szentimentális érték meg minden, ott az volt a bajom, hogy miután Luke elmondta, nem kovácsol kardokat, tovább erőlködött. (Olyan kardot akarok, ami soha nem törik el, a részemmé válik, stb, stb.)

Zen

#2019
Mégiscsak ritka az olyan kovács, mint ő. :D
Annyiban csalódtam amúgy h félreolvastam az összefoglalót vagy nem tduom és azt hittem Cecil a kovács inas és utazgat h jobb legyen. Ehelyett barnahajú "cool" bishigyerek, mintha újdonság lenne. :ejj:

Railgun: eddig jó. A "Misaka képességét mindenképp be kell mutatnunk ám!!" jelenetet kicsit erőltetettnek tartottam, de annyi baj legyen.

Majutsu no Index: Wait, this shit had pyskers, why didn't anyone say so? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-04, 16:49:55
Olyan kardot akarok, ami soha nem törik el, a részemmé válik, stb, stb.
Egy szívébe szúrt kard... az biztos :lul:

NLZ

Uhh, ez a Kampfer mekkora egy ócska szar. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2009-10-04, 15:43:23
Nyan Koi Ep1

Jó lesz ez. Sejtésem szerint a Seto no Hanayome-re fog nagyon hasonlítani: hárem, de inkább csak a poén kedvéért. Persze nem olyan random és vicces mint az, de azért még bőven jó.

Érdekes.. a macskák poénosak benne XD SnH-hez max csak a főhősnő személyiségében hasonlít szerintem picit. Nem hinném, hogy ő is yakuza XD

Darkstar

Hm, ebben a seasonban elég sok néznivalót találtam és még nem értem a lista végére. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2009-10-06, 00:56:17
Hm, ebben a seasonban elég sok néznivalót találtam és még nem értem a lista végére. :D

Soroljad már fel, mert én meg jóformán semmilyen jót nem találtam.

Darkstar

Sorold, azon kívül meg az, hogy valami nekem tetszik, nem jelenti azt, hogy neked is fog. :D
Majd ha teljesen kész lesz a lista.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Az iróniát lefelejtettem a postból. Rakd hozzá gondolatban.

LuckyDingo

Queen's Blade S2 1-2...
Hát a csöcsfest megmaradt.. sőt még fokozni is tudják :D
A második részen majnem halálra röhögtem magam..  a pózolós tejcsárda-nővértől XD Kész.. de télleg. Sefüle se farka, de mégis.. jó nézni.. már ha szereti az ember a mellben gazdag hölgyeket XD

Zen

#2028
Quote from: LuckyDingo on 2009-10-07, 16:17:30
Queen's Blade S2 1-2...
Hát a csöcsfest megmaradt.. sőt még fokozni is tudják :D
A második részen majnem halálra röhögtem magam..  a pózolós tejcsárda-nővértől XD Kész.. de télleg. Sefüle se farka, de mégis.. jó nézni.. már ha szereti az ember a mellben gazdag hölgyeket XD
Ajánlom figyelembe a manga verziót, mindenben jobb az animenél. Infantilis, szexi, és csöppet jobban is van előadva (Nyx háttérsztorija mindenképp, bár az alternatív személyisége animeben jobb :D).

Needless 14: There were those who opposed them: the priest Adam Blade, Eva Neuschwanstein..and the rest. :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-07, 16:17:30
Queen's Blade S2 1-2...
Hát a csöcsfest megmaradt.. sőt még fokozni is tudják :D
A második részen majnem halálra röhögtem magam..  a pózolós tejcsárda-nővértől XD Kész.. de télleg. Sefüle se farka, de mégis.. jó nézni.. már ha szereti az ember a mellben gazdag hölgyeket XD

:tezsvir:

A második epizód ED-je egész egyszerűen EPIC, a seiyuu-gárdát hallva pedig azt se tudom merre nyáladdzak, annyira illusztris csapat (mondjuk ezt már az első évad kapcsán is említettem).

bimanc

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-07, 16:17:30
Queen's Blade S2 1-2...
Hát a csöcsfest megmaradt.. sőt még fokozni is tudják :D
A második részen majnem halálra röhögtem magam..  a pózolós tejcsárda-nővértől XD Kész.. de télleg. Sefüle se farka, de mégis.. jó nézni.. már ha szereti az ember a mellben gazdag hölgyeket XD

:D
Szintén egyetértek. Az első széria se volt gyenge, de ez még egy fokkal durvább. Azon már nem lepődök meg, hogy a mandarint is tejföllel eszik, csak hogy legyen mit egymásra borítaniuk, de a tentaraep-tűzmágus még okozott meglepetést. Jó lesz ez, így két rész alapján.

Xzone

Kimi ni Todoke

Nagyon aranyos kis sztori, ezt biztosan nézni fogom (csak ki ne fogyjon belőle a lendület). Noto Mamikot pedig továbbra is plüssállatként ölelném magamhoz valahányszor a hangját hallom :redface:

White SeeD

Asura Cryin 2.

:lol: Ekkora qualiti zuhanást egy rész alatt elérni, ehhez komoly tehetség kellett :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

What, szarabb, mint az első évad? Én már azt dobtam néhány rész után, annyira rossz volt. Hova tovább tudott menni a színvonal? :D
[reserved]

White SeeD

Hát, kb ugyanaz mint eddig (talán jobb valamivel, mivel végre rátérnek a főbb történeti szálra), a grafikai qualiti zuhant a mélyek mélyébe. Nagyon látszik rajta, hogy különböző technikával és gyakorlattal rendelkező emberek rajzolták. Egyes helyeken még én is szebben rajzoltam volna, főleg a végén :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Armed Librarians

Ez már sokkal jobban tetszett, mint a Sacred Blacksmith, volt benne akció, titokzatoskodás, dráma, ígéretes karakterek. (Meg fanservice.)

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-09, 17:41:42
Armed Librarians

Ez már sokkal jobban tetszett, mint a Sacred Blacksmith, volt benne akció, titokzatoskodás, dráma, ígéretes karakterek. (Meg fanservice.)
Recommended subber?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2009-10-09, 17:58:25
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-09, 17:41:42
Armed Librarians

Ez már sokkal jobban tetszett, mint a Sacred Blacksmith, volt benne akció, titokzatoskodás, dráma, ígéretes karakterek. (Meg fanservice.)
Recommended subber?

Elvileg umai lehet, hogy fogja csinálni. Én rájuk szavazok legalábbis.

Zen

Quote from: Alkyra on 2009-10-09, 18:04:39
Quote from: Zen on 2009-10-09, 17:58:25
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-09, 17:41:42
Armed Librarians

Ez már sokkal jobban tetszett, mint a Sacred Blacksmith, volt benne akció, titokzatoskodás, dráma, ígéretes karakterek. (Meg fanservice.)
Recommended subber?
Elvileg umai lehet, hogy fogja csinálni. Én rájuk szavazok legalábbis.
Kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

To Aru Kagaku no Railgun 01
Tényleg jobb Index-ék nélkül, bár még nem sok cucc történt. A rajz mintha aranyosabb lenne.
Ellenben amilyen jól kezdődik az ending-nek betett intro, olyan ötlettelen lesz a végére.