Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Nekem a végére megtetszett XD Szerintem ez lesz a heti kreativitás=őrület adagom XD


SaiyaGin

Bele se néztem. Nyertem?

Member

Még egyszer megnéztem, nem volt hiba a páciens ügyében, meg végülis életszagú. Egyedül az marhaság, hogy ma már nem használják a videófelvétel módszert, ha pl. egy család hibás működését akarod feltárni és valamelyik tag nem hiszi el, amit róla állítassz, sokat segít a titokban felvett vidi.

Valahogy a véleményeken nem lepődtem meg. ::)

Junchi


Bicskei

Quote from: Xzone on 2009-10-16, 18:22:54
Nagyon jó az új Darker than Black. Akció és lulz tökéletes arányban eddig.

[spoiler] "Csókjelenet" :rotfl: [/spoiler]

Viszont azt hiszem, mindenképp újra kell majd néznem az első szériát. Nem emlékszem elég pontosan a dolgokra. (Azért mintha abban dráma is lett volna a jobbik fajtából, szóval ez a sorozat is kaphat még belőle remélhetőleg.)

a rész vége megint felvetett pár kérdést[spoiler]Yin-nel kapcsolatban pl..vagy csak nekem is ujra kéne nézne ezt azt az első évadból[/spoiler]
Ultras liberi

Chronus

#2106
Darker than Moe, 2 rész:

Hát egyelőre számomra ez a szezon legjobb animéje, csak el be basszák.
Izgalmas, misztikus, zenék kurvajók, VA is jó, OP ED is rulz, hangulat is rulz.
Harcjelenetek is rulzanak. Cliffhanger is üt.

Az előzetes híresztelésekkel ellentétben elég komoly sorozatnak ígérkezik, ugyanúgy mint az első, és a főkarakter csaj se "hülye moe", max első nézésre, aztán kiderül, hogy már átvészelt egy háborút, viszonylag gyorsan kiheveri az első részben megmurdelt apukát, okos, és a previewből nézve a következő részben tankelhárító kaliberes puskával szed le egy vonatot

Jöhet.  :jee:

Zen

Quote from: Chronus on 2009-10-18, 22:40:22
okos, és a previewből vézve a követzkező részben tankelhárító kaliberes puskával szed le egy vonatot.
Serace Victoria backstory revealed!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Chronus on 2009-10-18, 22:40:22
Darker than Moe, 2 rész:

Hát egyelőre számomra ez a szezon legjobb animéje, csak el be basszák.
Izgalmas, misztikus, zenék kurvajók, VA is jó, OP ED is rulz, hangulat is rulz.
Harcjelenetek is rulzanak. Cliffhanger is üt.

Az előzetes híresztelésekkel ellentétben elég komoly sorozatnak ígérkezik, ugyanúgy mint az első, és a főkarakter csaj se "hülye moe", max első nézésre, aztán kiderül, hogy már átvészelt egy háborút, viszonylag gyorsan kiheveri az első részben megmurdelt apukát, okos, és a previewből nézve a következő részben tankelhárító kaliberes puskával szed le egy vonatot

Jöhet.  :jee:
:tezsvir: bár az OP-t még szoknom kell.
a vonatban nem voltam biztos, hogy ő állította úgy meg, de akár az is lehet. És Hei marha gyorsan hidegre tette a Mágust, ez tetszett. Itt talán jobban átjön, hogy mennyire képzett, mint az előző szezonban.

Chronus

Quote from: Lythis on 2009-10-19, 02:16:54
És Hei marha gyorsan hidegre tette a Mágust, ez tetszett. Itt talán jobban átjön, hogy mennyire képzett, mint az előző szezonban.

Még nem biztos, hogy vége. Csak megrázta. Volt már az előző szériában olyan is aki azt túlélte (a vérrobbantós faszi pl), szóval lehet, hogy őt még látjuk később. Kicsi utalás, hogy Hei le is akarta döfni utána, csak megállították.

Alkyra

Gondoltam belenézek, hamár a mangát olvasgatom néha. Csak én gondolom úgy vagy tényleg fura a hang kiosztás? Rie lett Happy hangja pl.
Elég érdekes...Legalább az OST-je egész jó.

chilip

Quote from: Alkyra on 2009-10-19, 17:42:07
Gondoltam belenézek, hamár a mangát olvasgatom néha. Csak én gondolom úgy vagy tényleg fura a hang kiosztás? Rie lett Happy hangja pl.
Elég érdekes...Legalább az OST-je egész jó.

van neki legkirályosabb topicja :D tessék oda írni

Alkyra

Quote from: chilip on 2009-10-19, 18:18:44
Quote from: Alkyra on 2009-10-19, 17:42:07
Gondoltam belenézek, hamár a mangát olvasgatom néha. Csak én gondolom úgy vagy tényleg fura a hang kiosztás? Rie lett Happy hangja pl.
Elég érdekes...Legalább az OST-je egész jó.

van neki legkirályosabb topicja :D tessék oda írni

Áh, ezt az egy-két mondatot inkább ide szemetelem, mintsem az anime topicjába írjam, ahol nem meglepő módon a hozám hasonló vélemények sokasága található.
Továbbá elnézést a megfogalmazásért, majd módosítom csak most olvastam épp egy órán keresztül a Galaxis útikalauz stopposoknak mű második kötetét és kicsit lefárasztotta az agyam.

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-10-19, 18:56:13
Quote from: chilip on 2009-10-19, 18:18:44
Quote from: Alkyra on 2009-10-19, 17:42:07
Gondoltam belenézek, hamár a mangát olvasgatom néha. Csak én gondolom úgy vagy tényleg fura a hang kiosztás? Rie lett Happy hangja pl.
Elég érdekes...Legalább az OST-je egész jó.

van neki legkirályosabb topicja :D tessék oda írni

Áh, ezt az egy-két mondatot inkább ide szemetelem, mintsem az anime topicjába írjam, ahol nem meglepő módon a hozám hasonló vélemények sokasága található.
Továbbá elnézést a megfogalmazásért, majd módosítom csak most olvastam épp egy órán keresztül a Galaxis útikalauz stopposoknak mű második kötetét és kicsit lefárasztotta az agyam.
Hehe, énis most olvasom, de már az ötödiknél tartok. :)
[reserved]

LiaLia

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-18, 01:36:22
Quote from: Member on 2009-10-17, 22:20:34
Trapeze 01:

edit: Az ending zenén szétröhögtem magam XDDDD


Az alapzene nem lenne olyan rossz, de sikerült belőle csinálniuk egy agyament változatot :smile: Ezzel a koncerttel meg aztán ezt is felül tudták múlni: DENKI GROOVE - shangri-la Tomboló tömeg, mintás szatén pizsama szerelés és műcsirkenyak szorongatás  :whoah: :whoah:

LuckyDingo

#2115
Quote from: LiaLia on 2009-10-19, 22:33:10
Quote from: LuckyDingo on 2009-10-18, 01:36:22
Quote from: Member on 2009-10-17, 22:20:34
Trapeze 01:

edit: Az ending zenén szétröhögtem magam XDDDD


Az alapzene nem lenne olyan rossz, de sikerült belőle csinálniuk egy agyament változatot :smile: Ezzel a koncerttel meg aztán ezt is felül tudták múlni: DENKI GROOVE - shangri-la Tomboló tömeg, mintás szatén pizsama szerelés és műcsirkenyak szorongatás  :whoah: :whoah:
AZ eredetit azóta sem találtam meg jó minőségben.. pedig csengőhang gyanús XD

*edit: azóta megtaláltam.. XD*

Bicskei

Seitokai no Ichizon

ez valami nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: :rotfl:
Ultras liberi

Xzone

Quote from: Bicskei on 2009-10-20, 00:24:19
Seitokai no Ichizon

ez valami nagyon jó :lol:

Haha, és tényleg! Két részt néztem meg belőle eddig. Azért a különböző utalások/kikacsintások értelmezéséhez elég sokat kellett már megtapasztalnia a nézőnek a japán médiából. (És gondolom még egy tucat poén elvész a fordítás közben is.)

Zen

Quote from: Bicskei on 2009-10-20, 00:24:19
Seitokai no Ichizon
[Paródiák] - [csak a Higurashi-s poént ismertem] : [(undorító kockásnadrágos (anorexiakirály * bájgúnár) + aki csak a háreméről tud pofázni)] = [nekem sajna nem jön be] :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-10-20, 22:00:02
Quote from: Bicskei on 2009-10-20, 00:24:19
Seitokai no Ichizon
[Paródiák] - [csak a Higurashi-s poént ismertem] : [(undorító kockásnadrágos (anorexiakirály * bájgúnár) + aki csak a háreméről tud pofázni)] = [nekem sajna nem jön be] :D
+1
Egy részt láttam, de valamiért olyan érzésem volt, hogy több nem érdekel. Mindegy, kap még egy esélyt.. ha már leszedtam 3 részt belőle.. XD

Darkstar

Szerintem nagyon ütős. :D
A srác meg tiszta /a/non.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza Ep3



Bicskei

letter bee-t nézi valaki?
vagy nagyon gáz?
Ultras liberi

Xzone

Kämpfer... ez mintha már önmaga (és a műfaj) paródiája lenne. De jól szórakozom rajta, egy évadot simán kibír.

bimanc

Quote from: Xzone on 2009-10-22, 16:15:04
Kämpfer... ez mintha már önmaga (és a műfaj) paródiája lenne. De jól szórakozom rajta, egy évadot simán kibír.

:tezsvir:
Ez egy ecchi vígjáték, és ennek megfelelően kell nézni. A műfajában nagyon szórakoztató tud lenni, főleg az a perverz könyvtáros csaj, akinek mindig valami huncutságon jár az esze.  :D

Xzone

Quote from: bimanc on 2009-10-22, 20:51:20
Quote from: Xzone on 2009-10-22, 16:15:04
Kämpfer... ez mintha már önmaga (és a műfaj) paródiája lenne. De jól szórakozom rajta, egy évadot simán kibír.

:tezsvir:
Ez egy ecchi vígjáték, és ennek megfelelően kell nézni. A műfajában nagyon szórakoztató tud lenni, főleg az a perverz könyvtáros csaj, akinek mindig valami huncutságon jár az esze.  :D

:tezsvir:

Azokat a jeleneteket nagyon jól eltalálták, már most többször újranéztem őket, és mindig fülig ér a szám közben :D ("De hát nem is biztos, hogy fogok olyan hangokat kiadni!" OMG :lol: )

chilip

Kiddy Girl-and ep 2 = EPIC WIN és még csak a felénél járok  :lul: :rotfl: :muhahah: a hangos csapda zseniális  :lol:

LuckyDingo

Új Biribiri... valamiért nagyon Tormát akarják a középpontba hozni.. a fő storyszálat csak éppen megemlítették :D Így tényleg csak egy fanservice cucc lesz :S

chilip

inkább így mint a kitalált faszságok mint az indexben (az angyalos arc a végéről pl)

amúgy novella szempontjából jó rész volt
[spoiler]mert biribiri most jött rá (latest novel) hogy szerelmes toumába, és ez volt az kezdete az egésznek, persze touma most elvileg nagy britaniába van index-el[/spoiler]

Cobra

Ezután a rész után szerintem lassan elkezdik a [spoiler] klónozást [/spoiler].
Hide and fear, Cobra Commander is here !