Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-11-01, 00:50:46
Quote from: Member on 2009-11-01, 00:48:03
Quote from: LuckyDingo on 2009-10-31, 12:24:09
Railgun -> Drop gyanús.. sajna
A ló túlsó oldala. Az Index egy eltúlzott mindfuck idiótaság, ami sehogyan sem állt össze, míg ez a Railgun egy színtiszta moe about nothing. De már csakazértsem dobom, elment rá 115 perc az életemből.
Valszeg én is emellett döntök, de sajnos rájöttem, hogy van egy nagyon zavaró dolog /mondjuk erre már rég rájöttem, csak most felerősödött/ Gyűlölöm Kuroko hangját, kaparja az agyamat, ha beszél XDDD Ha már moe miatt nézném, akkor max Uiharu miatt fogom.
Kuroko hangja sztem királyság. De tényleg kár volt erre egy egész epizódot pazarolni.
[reserved]

Member

Engem nagyon zavar benne, hogy ugyanaz volt a hangja gyerekként is, és ezen az arisztokratikus hanghordozáson túl nem mutat semmit.

NLZ

Jah, igazad van, azóta már mutálnia kellett volna.
[reserved]

chilip

a mostani rész előzmény volt, vagyis előzményből volt (0. chapter), nemtom miért épp most rakták be....

NLZ

Még egy ilyen Nyan Fail rész, és repül ez is.
[reserved]

frozenstein


Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-11-01, 23:37:51
Még egy ilyen Nyan Fail rész, és repül ez is.

jó az :Kiraly:most tényleg mi a bajod vele?
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2009-11-02, 16:18:31
Quote from: NLZ on 2009-11-01, 23:37:51
Még egy ilyen Nyan Fail rész, és repül ez is.

jó az :Kiraly:most tényleg mi a bajod vele?
+1 télleg nem volt semmi baj ezzel.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


NLZ

Olcsó háremes szarkodás, nem élvezem az ilyet, még poén se volt.
[reserved]

LuckyDingo


NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Van már Nipponsei rip is

Me liek
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

A Nogizaka Haruka 2 miért ennyire QUALITY grafikás?  :falba:
Mondjuk így is élvezhető, mert legalább a közeli arcokat rendesen megcsinálták, de ennyire azért nem kellett volna spórolni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Buy teh dvds.

Legalábbis gondolom. Mondjuk az érdekes, hogy a AT-X full uncensored adja.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Első részen én is meglepődtem :)
Meg most az 5-ben az autón, amikor megáll a kapunál...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Ez a Saint Seiya: The Lost Canvas igencsak retro hangulatú. Mindig előtör belőlem a nevetés, amikor a különböző engrish varázslatneveket ordítják. COSMIC MARIONATION!

SaiyaGin

Blacksmith 04.

Ebből az animéből olyan hentait lehetne csinálni, hogy csak na! :D
[spoiler][/spoiler]

Amúgy igen tanulságos megállapításokat olvastam a sorozatról:
I would consider her obsession with perfect sword is equalivent to Sigmund Freud's penis envy. It just feel that way. The female lead has an electra complex, but the list continues: the male lead blatantly exploits his assistant (who is a minor and a female), makes her work very hard and sleep in the smithery, yet he never buys her anything; the story covertly glorifies "Independent Trade City", a den of capitalism by definition; the male lead is seeking "a sword that can slay god", which is obviously a codename for some weapon of mass destruction – therefore it is clear that Luke and Housman are plotting a war against surrounding states to get more workers and peasants under the yoke of capitalism.

NLZ

Railgun 06
Lame filler is lame.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-11-07, 20:33:35
Railgun 06
Lame filler is lame.

lame not filler is not filler. ez is volt mangában. ez a bevezetése a robbantós ügynek ami majd felvezeti a level upper arc-ot. mégcsak nem is húzták de ugyanilyen volt mangába is, szóval... de ha 1 rész alatt lerendezik a robbantóst... többnek tűnt mangában de lehet csak képzelem.

Member

Quote from: chilip on 2009-11-07, 20:48:31
lame not filler is not filler. ez is volt mangában. ez a bevezetése a robbantós ügynek ami majd felvezeti a level upper arc-ot. mégcsak nem is húzták de ugyanilyen volt mangába is, szóval... de ha 1 rész alatt lerendezik a robbantóst... többnek tűnt mangában de lehet csak képzelem.
Remélem, hogy az nem lesz ennyire uncsi, amit felvezetett. :P

Trapeze 04: Az utóbbi két ügy túl egyszerű, semmi extra hatás, mint az elején. A kövcsiben meg megint egy kényszerbeteg lesz, bár pszichiáter vs. pszichiáter, várom.

Xzone

Nyan Koi 06:

A kutyák arca OMG :lul:

Cobra

Sacred BS ep6: ezt a sorozatot nem valami eroge-ből csinálták? :)
Egyébként aki valami tartalmasat szeretne látni, az messze kerülje a sorozatot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2009-11-08, 17:36:10
Sacred BS ep6: ezt a sorozatot nem valami eroge-ből csinálták? :)
Egyébként aki valami tartalmasat szeretne látni, az messze kerülje a sorozatot.

Nem, light novel-sorozatból.

Junchi

Kampfer ep6

Wat? This is nothing but a lesbian harem animu with massive fanservice. That is why I like it. :3

Alkyra

Quote from: Cobra on 2009-11-08, 17:36:10
Sacred BS ep6: ezt a sorozatot nem valami eroge-ből csinálták? :)
Egyébként aki valami tartalmasat szeretne látni, az messze kerülje a sorozatot.

Egyedül egy ok miatt nem dobtam most ezt: az a "ezt beszoptad' fejt amit Luke vágott, az felért az egész epizód összes idióta nőjével és egyelőre megmentette a kukától ezt a sorozatot...bár hamár idáig néztem akkor mostmár lehet nem is dobom, max rossz értékelést adok Neki.

SaiyaGin

Kimi ni Todoke 05
Következő részt! Most!