Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2009-11-08, 21:16:19
Kimi ni Todoke 05
Következő részt! Most!
AZ biztos, hogy jó lesz :D Sajna nem bírtam megállni, hogy mangában előre menjek kicsit XD

Darkstar

Quote from: Xzone on 2009-11-08, 02:19:29
Nyan Koi 06:

A kutyák arca OMG :lul:

Engem a twinek túlságosan lekötöttek ahhoz, hogy észrevegyem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Bantorra 05:
Jé, senki nem halt meg?  :D
Amúgy meg nem vagyok biztos abban, hogy meg fogom jegyezni az új karakterek nevét.

Bicskei

amugy ki miket nez eddig??
én:
Nyan Koi
Fairy Tail
Sacred BS
Seitokai no Ichizon
Darker TB 2.évad
Kampfer

még mit lenne érdemes??
kimimino todoke vagy mi a franc kuka már
Ultras liberi

Zen

#2224
11 Eyes
DtB 2
Kämpfert dobtam
Needless
Nyan Koi!
Queen's Blade 2
Sacred Blacksmith
Sora no Otoshimono-nak még nem sikerült nekiállnom
Tentai Senshi Sunred 2
To Aru Kagaku no Railgun
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

bimanc

Quote from: Bicskei on 2009-11-11, 00:22:37
még mit lenne érdemes??

Natsu no Arashi 2, Sunred 2 természetesen.

Egyébként meg:

Nyan Koi
Sacred Blacksmith
Kampfer
Seitokai no Ichizon (ennek a legutóbbi része hatalmas volt  :lul:)
11 Eyes
Queen's Blade 2
Kiddy Girl-and (csak azért nem dobtam még, mert Kiddy Grade ugye)
Railgun
Meg pár régebbi.

Darkstar

Nyan Koi
Soraoto
Kampfer
Seirokai
Nogizaka 2
Kobato
Biribiri
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#2227
Kimi no/ni todoke
Darker TB 2.évad
FMA.BH
Nyan Koi!
Trapeze
Queen's Blade 2
Tatakau Shisho - The Book of Bantorra
Railgun
11 Eyes
Fairy Tail
Kämpfer

Köbö ezzel sorrendbe is raktam... az utsó 3-4-et lehet nem fejezem be..


Alkyra

Biribiri
Sacred BS
Needless
Kimi no Todoke ( most kezdtem)
Seitokai
Darker Than Black
Nyan-koi
FMA:Brotherhood

SaiyaGin

Kimi ni Todoke
Sacred BS (:D)
Tatakau Shisho - The Book of Bantorra

chilip

11eyes ep6: szíbtép fájdalom  :lol: (amúgy: disturbed minds)

bimanc

Quote from: chilip on 2009-11-11, 22:46:16
11eyes ep6: szíbtép fájdalom  :lol: (amúgy: disturbed minds)
:falba: Úristen mi lesz még itt a végéig. Vajon a dvd-n javítják, vagy megőrzik eme remekeket az utókornak?

NLZ

Lehet direkt írnak hungriásúl. :D
[reserved]

Zen

Csinálni kéne egy nyereményjátékot, aki megfejti hogyan szülték össze ezeket a szarokat, kap vmi jót. :D

11 Eyes: Ha Kakeru idegrendszerével van a baj, miért a hasára meg szívére küldi a lay on hands-et?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

sztem mind1 hova nyúlkál, de ha már levetkőztette akár meg is fogdoshatja, nem? bónusz a munkával :D

Zen

Hát kényelmesen aludhatott.. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: bimanc on 2009-11-11, 00:36:10
Natsu no Arashi 2

:tezsvir:
Már aszittem, csak én nézem. Mondjuk az első sorozattól jelentősen elmarad (where is my plot? o.O), de cserébe a poénok és helyzetek sokkal üdítőbbek lettek. :3

Btw ami engem illet: Fairy Tail, Kampfer, Inuyasha: Final Act és az említett Natsu no Arashi 2. Ezen kívül a Kimi no Todokébe mindenképp belelesek, valamint a Dorker than Black 2 is érdekel, már ha persze nem non-stop fanservice az egész, ahogy olvasgatom mostanában egyre gyakrabban... >_>

bimanc

Quote from: Junchi on 2009-11-13, 15:15:43

:tezsvir:
Már aszittem, csak én nézem. Mondjuk az első sorozattól jelentősen elmarad (where is my plot? o.O), de cserébe a poénok és helyzetek sokkal üdítőbbek lettek. :3

Az első széria után kötelező.  :D
Viszont az elsőben sem sok plot volt a korai részekben. Számomra kb ugyanazt hozza, mint az előzmény eddig, de lassan tényleg történhetne más is, mint Jun abuzálása, meg a többi fanservice (hjajj az a legendás hatodik rész az első szériából).

SaiyaGin

KnT 06:
:redface:  :smile:
Ez is jó vót.

Xzone

Trapeze 05

Ez nagyon jó volt! Nem hittem volna, hogy szeretni fogom ezt a sorozatot. Úgy tűnik nem mindig éri meg --még ilyen szakavatott körökben sem-- adni a többség véleményére.

Zen

Mért, memberen kívűl írt bárki is véleményt?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Zen on 2009-11-14, 07:08:47
Mért, memberen kívűl írt bárki is véleményt?

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1037.msg421210#msg421210

Azért member postja után még voltak páran.

Zen

Heh, azokra nem emlékeztem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


Member

Railgun 07: Kisértiesen emlékeztetett egy Medicopter 117 epizódra. Meg ha ekkorákat tud robbantani vki, miért nem az őt csesztetőket repíti a levegőbe? :facepalm:

chilip

Quote from: Member on 2009-11-14, 12:29:32
Railgun 07: Kisértiesen emlékeztetett egy Medicopter 117 epizódra. Meg ha ekkorákat tud robbantani vki, miért nem az őt csesztetőket repíti a levegőbe? :facepalm:

mert rögtön lebukott volna? de ezt én is furcsáltam, lehet mazochista volt a gyerek és a robbantgatáshoz onnan merített erőt :D ha felrobbantotta volna őket, mi oka lett volna tovább robbantgatni?

Member

Inkább írok a NANE-nak, a srác szerintem fanatikus nőgyűlölő (és férfit nem tudna megütni). ami az áltsulis sikertelen próbálkozásaiból fakad. Mert ha jól láttam, a Judgement kizárólag csajokból áll!

chilip

nope, még mutatták is egyik judgement srác a testével védett meg valakit előző részben, ehhez a képességhez meg nem is kéne ütnie, remote bomb

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2009-11-14, 06:01:37
Trapeze 05

Ez nagyon jó volt! Nem hittem volna, hogy szeretni fogom ezt a sorozatot. Úgy tűnik nem mindig éri meg --még ilyen szakavatott körökben sem-- adni a többség véleményére.
És tényleg jó volt.. Aszittem a baseballos rész után, hogy ellaposodik, de ez nagyon ott volt. XD Ha adaptálódik az ember a különös kinézethez, akkor tényleg jó kis animu. :)

Member

Jó rész volt, kifejezetten életszagú. Mondjuk ezt nem hívnám kényszerbetegségnek, míg a következő részben szereplő telefonfüggés meg pont az, nem önálló kórkép.