Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member

Engem mindig megdöbbent, mekkora szakadék van az eu és japán kultúra közt, még a reklámok terén is. Amúgy Japánban 3,60 yen egy CD, mint nálunk a kenyér volt, vagy hogyan tudott ennyi pénzt elkölteni a srác? Oo

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2009-11-22, 06:01:19
Az új Trapeze első reklámblokkjában Chiaki Shinichi Mazdát reklámoz :he:

:confused: ...  :lul:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bicskei

Kamper ep 8 :D fanservice egy lámával de jóu is az :Kiraly:
(diákelnők és mikoto rulelz)
Ultras liberi

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Ultras liberi

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Quote from: Darkstar on 2009-11-24, 01:06:28
Akkor mind1  :D

csak nem rólam hitted?? :ejnye:
csak szokásos kihagytam pár betüt meg marhaságokat irtam,.....ilyenekre nem adunk :P
Ultras liberi

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

KissXSis 02

Hű. Ez minden résszel átlép egy újabb határvonalat. A TV változat gondolom Kodomo no Jikan-szintű cenzúrát kap majd :(

Darkstar

Quote from: Xzone on 2009-11-24, 06:24:55
KissXSis 02

Hű. Ez minden résszel átlép egy újabb határvonalat. A TV változat gondolom Kodomo no Jikan-szintű cenzúrát kap majd :(
Ez a rész a mangában is jó volt és egész jól átemelték. Tongue-sucking ftw
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Azt a mangát nem akarod feltölteni valahova egész véletlenül?  :Kiraly:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Azt vettem észre, hogy az 11eyes az, amit a legjobban várok minden héten. Pont olyan, amilyennek lennie kell. A legutóbbi rész leginkább 'vihar előtti csend'-nek tűnt, a végén lévő cliffhanger is erre utal :jee:

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2009-11-26, 05:33:31
Azt vettem észre, hogy az 11eyes az, amit a legjobban várok minden héten. Pont olyan, amilyennek lennie kell. A legutóbbi rész leginkább 'vihar előtti csend'-nek tűnt, a végén lévő cliffhanger is erre utal :jee:
Egyébként tényleg így van XD Még a végén kiderül, hogy a legizgalmasabb anime az őszi szezonban XD A vége meg csöppet ütött O.o

Zen

Hát (háttal nem kezdünk mondatot!) a "pont amilyennek lennie kell" szvsz túlzás, de jó kis animu.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Nalam eddig a Soraoto a nyero.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

miért baszarintották el a 11eyes animét a játékhoz képest?  :zomg:

[spoiler]They gave Misuzu healing powers just to add angsty Yuka. In the game Kukuri is the healing bitch and of course she has not to get naked.
Misuzus power almost got reduced to lol colorful swords.
Where is my Abraxas?
Yanyan Yuka is not that big of a deal in the game.
They fucked up all powerlevels. In the game it takes great effort to beat one Black Knight. Oneshot them? no chance in hell! The only one who can fight a black Knight one vs one is Shiori. And Misuzu if she does something. drawback: She will at least loose an arm.
When Supervia first showed up ALL OF THEM almost died because of fear. She is that hax.
She is also a nice girl. She won`t kill people for the lulz.
Acedia is capable of Nanoha like Beamspam.
Lisette has a really sad past. Verad dying was nothing compared to this.
[/spoiler]
ilyennek akarnám  :zomg:

Xzone

Quote from: chilip on 2009-11-26, 19:38:57
miért baszarintották el a 11eyes animét a játékhoz képest?  :zomg:

[spoiler]They gave Misuzu healing powers just to add angsty Yuka. In the game Kukuri is the healing bitch and of course she has not to get naked.
Misuzus power almost got reduced to lol colorful swords.
Where is my Abraxas?
Yanyan Yuka is not that big of a deal in the game.
They fucked up all powerlevels. In the game it takes great effort to beat one Black Knight. Oneshot them? no chance in hell! The only one who can fight a black Knight one vs one is Shiori. And Misuzu if she does something. drawback: She will at least loose an arm.
When Supervia first showed up ALL OF THEM almost died because of fear. She is that hax.
She is also a nice girl. She won`t kill people for the lulz.
Acedia is capable of Nanoha like Beamspam.
Lisette has a really sad past. Verad dying was nothing compared to this.
[/spoiler]
ilyennek akarnám  :zomg:

No, akkor azt is letöltjük :)

Zen

Quote from: Xzone on 2009-11-26, 20:14:52
No, akkor azt is letöltjük :)
Akkor már fordítsd is le nekünk nemtudóknak kthx. ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Zen on 2009-11-26, 21:01:39
Quote from: Xzone on 2009-11-26, 20:14:52
No, akkor azt is letöltjük :)
Akkor már fordítsd is le nekünk nemtudóknak kthx. ^^

Még én is kevés vagyok hozzá. De már remélem nem sokáig.




Seitokai no Ichizon 08 tömény WIN volt. Igazi térdet csapkodva röhögős részt sikerült összehozniuk a készítőknek :appl:

chilip

Kampfer 9 - egyre jobb és jobb :D majd az egészet végigröhögtem, a végén meg WTF plot is halad  :zomg: :D szóval kellemes meglepetés.  :jee:

SaiyaGin

Bantorra 08.
Elég  :wtf: ez a sorozat, de érdekes.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2009-11-29, 22:11:25
Bantorra 08.
Elég  :wtf: ez a sorozat, de érdekes.
Szerintem meg marha unalmas.. azért nézem hátha lesz valami értelme.. De már a nevek miatt kivagyok tőle. És a főnökasszonyról nem tom eldönteni, hogy mos jó, vagy gonosz... lassan ez utóbbit tartom valószínűbbnek. Eddig Noloty a kedvenc =D

fema

Quote from: chilip on 2009-11-29, 21:02:37
Kampfer 9 - egyre jobb és jobb :D majd az egészet végigröhögtem, a végén meg WTF plot is halad  :zomg: :D szóval kellemes meglepetés.  :jee:

Teljesen egyetértek veled!  :tezsvir:
Nagyon élvezem a sorozatot, tök jó a hangulata! Az elején egy kicsit olyan érzésem volt, mintha túl üres lenne a sztorija, de aztán ez hamar elillant!  :szemuveges:
Nagyon szórakoztató, főleg azokat a részeket szeretem, amikor valami rossz történik Akane-chan-nal!  :__devil:
Ja, és ha már említettem, már megint elkezdtem drukkolni valakinek szerelmi szál ügyben és... Shizuku for prez! :D
Mekkora epic volt [spoiler]az a nyelves a 9. rész végén[/spoiler] :D

Zen

Akkor csak szerintem szar a Kämpfer minden formájában? :angyali: Bár azt elismerem, az Akanes poénok jók.
Na jó, a novella lehet nem az.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2009-11-30, 02:45:53
De már a nevek miatt kivagyok tőle. És a főnökasszonyról nem tom eldönteni, hogy mos jó, vagy gonosz... lassan ez utóbbit tartom valószínűbbnek.

:tezsvir:
Szerintem vannak benne jó ötletek, de azt sose állítottam, hogy a kivitelezés szuper lenne.

Junchi

Quote from: fema on 2009-11-30, 03:07:38
Quote from: chilip on 2009-11-29, 21:02:37
Kampfer 9 - egyre jobb és jobb :D majd az egészet végigröhögtem, a végén meg WTF plot is halad  :zomg: :D szóval kellemes meglepetés.  :jee:

Teljesen egyetértek veled!  :tezsvir:

+1 ^^

Mondjuk a főkarakterek lehetnének többször is Kampfer üzemmódban, szal Mikotót pölö egyszer láttuk csak így... Akane meg total win ebben a formában, szal Horie Yuit káromkodni hallani minden pénzt megér. *_*

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-11-30, 03:32:15
Akkor csak szerintem szar a Kämpfer minden formájában? :angyali: Bár azt elismerem, az Akanes poénok jók.
Na jó, a novella lehet nem az.
Szerintem is átlagon aluli animu. Mondjuk még nézem, bár lehet csak azért, mert túl sok időm van hétvégén..

Xzone

#2309
Nekem tetszik a Kämpfer, a legutóbbi résszel jó irányba mozdult el a sorozat. Volt egy-két epizód, amiben már nekem is sok volt a fan service. (A Sora no Otoshimono első része után is erősen elgondolkodtam, hogy megéri-e folytatni :) )

Egyébként az a káromkodás leginkább csak a fordítás szerintem ;)