Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Blacksmith 10:
Ez még nekem is tetszett!  :P

Member

Quote from: chilip on 2009-12-12, 20:40:02
azonkívül hogy drámai volt, mi volt benne a klisés?
Pont akkor nyírta ki a gyerekeket, amikor végre megkedvelte őket? És persze mindenki korrupt rajta kívül?
Quotenem tetszik = ne nézd
Majd így a végén dobom, nem? :)

Ellenben Trapeze 8 hatalmas volt. :haha:

chilip

#2372
Quote from: Member on 2009-12-12, 21:58:48
Quote from: chilip on 2009-12-12, 20:40:02
azonkívül hogy drámai volt, mi volt benne a klisés?
Pont akkor nyírta ki a gyerekeket, amikor végre megkedvelte őket? És persze mindenki korrupt rajta kívül?

időbeni lépésről hallottál? majd pont aznap rakták is be kajálás után őket a darálóba, mert sensei elpirult és megkedvelte őket.... attól mert nem a szádba lett téve 72es betűmérettel kiírva hogy 2 weeks later attól még lehet később is...


ed.:
tessék: http://www.onemanga.com/To_Aru_Kagaku_no_Railgun/14/20/

mangában ez meg a következő oldal, nincs is benne nagyon összefüggő sztori, csak képek váltják egymást, hóember is van ergo fél - 1 év eltelik => következő oldal már a kísérlet

Member

Jajh. Nem a kieső két héttel van a bajom, hanem hogy persze miután már nem rühelli a büdös kölköket kellett végignéznie, hogy az általa kitalált kísérlet kiszívta belőlük az életet. És kösz, megvagyok 72-es betűméret nélkül is, nincs akkora pofám, hogy beleférjen. ::)

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-12-12, 21:58:48
Ellenben Trapeze 8 hatalmas volt. :haha:
És télleg XDD
Beteg nagyon :D Az már külön lol volt, hogy a végén ott vigyorgott Mayumi-chan erőltetetten... -__-

NLZ

Tényleg elég gyergya volt ez a railgun. Hiába, az Index elkövetőihez köze van, szal ne várjunk csodát.
[reserved]

Cobra

Azért nekem úgy tűnt, hogy dokinéni nem tudta, hogy a gyerekek agya eldurran a kísérlet során.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nekem is (mivel megkedvelte őket). Ma vhogy úgy látom, a szövegértés nem 100%. ^^

Én

Quote from: chilip on 2009-12-12, 20:40:02
nem tetszik = ne nézd
Jé, a Bleach manga topicban vagyok?

Cobra

Quote from: Member on 2009-12-12, 22:19:43
az általa kitalált kísérlet kiszívta belőlük az életet.
Én úgy gondolom, nem ő találta ki, hogy így legyen. Az öreg viszont valószínűleg tudta mi lesz a végeredmény.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Denpa Teki na Kanojo - part.2 BEHOLD!!!! ez meg a Kara no Kyokai = karácsony előbb jött :D

Member

Quote from: Cobra on 2009-12-13, 10:47:15
Én úgy gondolom, nem ő találta ki, hogy így legyen. Az öreg viszont valószínűleg tudta mi lesz a végeredmény.
Szóval sem mondtam, hogy ő így akarta, pontosan ez a lényeg benne. Nagyon elbeszélünk egymás mellett.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


LuckyDingo

Trapeze 9 :D Érdekes volt. Az a vicces/ijesztő, hogy ilyen állandóan vigyorgó embert már láttam egyszer XD

Cobra

Umineko 24.
Aki nem látta a részt ne nézze meg a spoilert
[spoiler]Jól sejtem, hogy Beatrice Battler igazi anyja?  :wtf: [/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

#2386
Sora no Otoshimono ep2 ED

Az egész rész alatt fetrengtem a röhögéstől (Pantzer Break!), de az ED feltette rá a koronát.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

BS 11: ez se volt rossz. (Azt a Gonosz Nevetést a végén mondjuk elég feleslegesnek éreztem.)

chilip

Sora no Otoshimono ep10-t most néztem meg és a bónuszdal az igazi elött nagyon durva volt  :lol:

Darkstar

Ep 11ben meg van Tomoko.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-15, 10:44:37
BS 11: ez se volt rossz. (Azt a Gonosz Nevetést a végén mondjuk elég feleslegesnek éreztem.)

azért az elején az elsa's father feliratú sírkő nem volt gyenge :D a végére azért bepörgették a dolgokat.

SaiyaGin

Quote from: ogre on 2009-12-15, 20:39:17
Quote from: SaiyaGin on 2009-12-15, 10:44:37
BS 11: ez se volt rossz. (Azt a Gonosz Nevetést a végén mondjuk elég feleslegesnek éreztem.)

azért az elején az elsa's father feliratú sírkő nem volt gyenge :D a végére azért bepörgették a dolgokat.

Miért, az Őrült Öregember jobban festene a sírkövön? :D

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2009-12-15, 22:34:15
Miért, az Őrült Öregember jobban festene a sírkövön? :D

meg kellett volna kérdezniük zígfriddót, hogy hogy hívták az öreget, aztán jól ráírják a sírkőre.  ;)
emlékeim szerint a sorozat elején levő lovagról is kiderült, kicsoda. igazán vehették volna a fáradtságot.

Zen

Sztem megbánták az előző esetet, ezért maradtak inkább ennél a megoldásnál. Milyen név már az h Stmdr? Ráadásul Jack. :D
Végén kiderül h Elsa vezetékneve Stürzenfurzen, aztán azt írhatják a sírra. ::)

No de komolyabbra fordítva, Siegfriedet (ő a MiB, igaz?) simán lebuktathatták volna ha elkezdik faggatni h mégis hogy képzeli megfigyeltetni Luke-ot (mondja h az emberei jelentették h látták rendszeresen Cecily-t vagy ilyesmi). Mondhatná h Luke védelmére meg h a tanács beleegyezésével, de egyrészt érdekes lenne h a kémei pont aznap hiányoznak amikor Luke-ra támadnak, másrészt kötve hiszem h a többi nemzet akkor nem figyeltetné Luke-ot ugyanúgy.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

ogre

ami nagyon nem tiszta, hogy Siegfied személyes perverziója, hogy pusztuljon el az emberiség, vagy az empire célja, mert tudnak mondjuk valamit Valbanill-ról, amit a többiek nem, így rajtuk kívül pusztulna minden. én inkább előbbire tippelek, mert a főnöke nagyon ártatlannak tűnik a dologban. persze lehet, hogy mégis ő a nagy evil mastermind...

Member

Örülök, hogy hallgattam rátok, fiúk! Nézem az 11eyes-t, a negyedik résznél tartok, de csak egyre jobban a szívembe zárom! Milyen kár, hogy csak 12 részt szánnak neki!

LuckyDingo

11 eyes 11.. nah mostmár semminek nincs értelme... ez a sorozat tényleg gáz volt XD Bár még van egy rész, kedvem nincs hozzá XD

Member

Nem hiszem el, hogy el fog romolni! Itt mindennek van értelme! Csak hozzáállás kérdése!

Xzone

Azért a VN írók leszokhatnának a szexjelenetek ilyen típusú magyarázatairól. Manát kell tölteni, növelni kell az erőnket, csak dugással menthetjük meg a világot... De legalább nem volt CG sárkány.

Még mindig szeretem a sorozatot amúgy. Az ilyen cuccok jelentik a biztos pontot az életemben, az Indexet és Biribirit is ezért kedvelem.

NLZ

Biztos pont? Alapzat? Legalja? :D
[reserved]