Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member


Xzone

Szeretem a varázslatokat dobáló, lengén öltözött középiskolás lányokat. HÁT MÁR EZ IS BAJ?

A mondanivalóm másik részéhez pedig elfelejtettem ezt belinkelni:

http://www.youtube.com/watch?v=B_V9b8upG9E#t=1m38s

Titkos

Én csak egy dolgot várok: Vajon a végére ígért "magyar vonatkozás" tényleg ki fog derülni, vagy csak etetés, hogy mi is végigszenvedjük?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

A topicnak jöhetne az új cím.
[reserved]

Darkstar



Hm, akkor ez következő részben lesz?
[spoiler]
[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin


Darkstar

99% hogy már este megcsináltam, nem tudom mi történhetett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#2407
Ennek a Kampfer-nek így lesz vége? Az uccsó rész a preview alapján full fanservice résznek tűnik (mondjuk az egész sorozat az volt, de mégis...). Shizuku end-ben reménykedtem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Kämpfer 12:

LOL

Az a bajusz... AZ A BAJUSZ!!!

Bicskei

Quote from: Xzone on 2009-12-18, 10:07:53
Kämpfer 12:

LOL

Az a bajusz... AZ A BAJUSZ!!!

:rotfl: :lul:

vége  macskás cuccnak is  :D...sztem simán lehet 2. évad abból Kampferből is.
Ultras liberi

SaiyaGin

KnT 11.: Valaki képen találhatná már Kurumit egy baseball-labdával. (Ha már egyszer úgyis iskolai fesztivál van.)

Member

11eyes 06:

Egy headshot Yuka okán. Hallom, ennél csak féltékenyebb lesz a qrvája. :grrr:

A másik meg a black knight legyőzéséért. Ez az egy volt szimpatikus nekem így elsőre, kicsit Aaroniero fíling a hosszúkás fejével, meg hogy két arca volt, erre ENNYIT ÉRT?!

Gyalázat, borzalom, szánalom.

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-12-18, 23:03:23
11eyes 06:

Egy headshot Yuka okán. Hallom, ennél csak féltékenyebb lesz a qrvája. :grrr:

A másik meg a black knight legyőzéséért. Ez az egy volt szimpatikus nekem így elsőre, kicsit Aaroniero fíling a hosszúkás fejével, meg hogy két arca volt, erre ENNYIT ÉRT?!

Gyalázat, borzalom, szánalom.
És te még nem hitted, hogy el fog romlani :D

Member

Quote from: Member on 2009-12-16, 22:32:28
Nem hiszem el, hogy el fog romolni! Itt mindennek van értelme! Csak hozzáállás kérdése!
Ennyire nem lehetett érezni rajta az iróniát? :) Tudtam, hogy mire számítsak, de most megleptek. XD

Xzone

Az évad nyertesei nálam egyértelműen a Trapeze és a Seitokai no Ichizon. Mindkettő a kedvenceim közé kerül, az elsőt még Prófétának is merném ajánlani.

A Seitokai no Ichizonnál külön megemlítendő. hogy gyakorlatilag full kezdő szinkronszínésznők kölcsönzik hangjukat a lányoknak, mégis nagyon profi az egész, igazán megtöltik élettel a karaktereket.

(Flaser viszont elültette a bogarat a fülembe, és nem tudok már ugyanúgy nézni egyetlen női animeszereplőre sem...thx.)

Próféta

Quote from: Xzone on 2009-12-19, 08:39:23
még Prófétának is merném ajánlani.
Utánanézek.

ogre

Quote from: Xzone on 2009-12-19, 08:39:23
Az évad nyertesei nálam egyértelműen a Trapeze és a Seitokai no Ichizon. Mindkettő a kedvenceim közé kerül, az elsőt még Prófétának is merném ajánlani.

a trapeze pont olyan, hogy nem hiszem, hogy a maradék egy részben elrontanák, mert nincs mivel (teljesen jó értelemben). ez azért eléggé ritka sajnos.

Member

[spoiler]Nekem gyanús, hogy ki lesz rúgva Irabu. Ha már a menedzser lesz a kezelt.[/spoiler]

Kassh

Most akkor lesz Nyan Koi s2? :D  :he:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Kassh on 2009-12-19, 16:01:15
Most akkor lesz Nyan Koi s2? :D  :he:
Elvileg jah lesz :D

Amúgy ha már szezonvégi értékelések vannak, nálam Nyankoi, Trapeze, Sora no Otoshimono, ami bejött.. meg persze a Darker than Black: Ryuusei no gemini :D
A Queen's Blade második évada elment annak, aminek szánták  :angyali: /heti animu csöcs adagnak/
A többi amit néztem vagy gáz lett, vagy meguntam mielőtt vége lett :D
A legnagyobbat nálam a Fairy Tail bukta.
Ánnyi.

SaiyaGin

Lol, most olvastam a random curiosity-n a 11eyes 11. részének címét. :D 「滅亡という選択 válogatott-hoz kialvás」 (Metsubou to iu Sentaku) "The Destruction Option"
(Tudom, van aki már több napja meg is nézte a részt, de nekem csak most tűnt fel.)

LiaLia

annyi jót írtatok a Trapeze-ről, hogy valószínű belenézek majd  :smile:

LuckyDingo

Quote from: LiaLia on 2009-12-19, 20:24:27
annyi jót írtatok a Trapeze-ről, hogy valószínű belenézek majd  :smile:
Készüljél arra, hogy nem egy átlagos animu.. nagyon nem :D

Member

A 10. rész végén a fordulat nagy volt. Erre pont nem számítottam. :jee:
[spoiler]Bár a paranoid tünetek és az öregség szerintem pont nem revelánsak[/spoiler]

Rounin

o.O
Megnéztem anidb-n, miféle ez a Trapeze.
Hát ez a kép nyert egy azonnali letöltést az animének.  :haha:

LiaLia

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-19, 20:43:40
Quote from: LiaLia on 2009-12-19, 20:24:27
annyi jót írtatok a Trapeze-ről, hogy valószínű belenézek majd  :smile:
Készüljél arra, hogy nem egy átlagos animu.. nagyon nem :D
Én szoktam kedvelni a nem átlagos animéket :smile:

LuckyDingo

#2427
Quote from: Member on 2009-12-19, 21:08:32
A 10. rész végén a fordulat nagy volt. Erre pont nem számítottam. :jee:
[spoiler]Bár a paranoid tünetek és az öregség szerintem pont nem revelánsak[/spoiler]
Hmm. De végül is nem az öregség volt a tünetek oka, hanem hogy keveredtek az emlékei a valósággal. :S Vagy nem?

Apropó:
Railgun 12... pff :D a Következő rész full fanservice.. XD Méltó befejezés lesz :D

Member

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-19, 22:08:06
Hmm. De végül is nem az öregség volt a tünetek oka, hanem hogy keveredtek az emlékei a valósággal. :S Vagy nem?
Szerintem nem akarta elfogadni, hogy már megöregedett, ezért a világot még mindig olyan rossznak látta, mint fiatalként, amikor mindent meg akart változtatni.

QuoteApropó:
Railgun 12... pff :D a Következő rész full fanservice.. XD Méltó befejezés lesz :D
Most készülök megnézni a 11.-et, adtál hozzá kedvet. ::)

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-19, 22:08:06
Apropó:
Railgun 12... pff :D a Következő rész full fanservice.. XD Méltó befejezés lesz :D
Befejezés? Nem 24 részes lesz?