Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Member

11 eyes 11:

El nem tudom képzelni, mi jöhet még az utolsó részben. A legjobb, hogy a harc javát kihagyták egy semmitmondó kufircért. :ejj:

Xzone

#2461
A Kimi ni Todoke legutóbbi részében az a beszélgetés Yano és Kurumi között teljesen olyan volt, mint egy Columbo epizód. Még 'just one more thing' is volt :D

Edit:

Vége az 11eyes-nak. Gondolom a VN-ben nem ilyen kaotikus a sztori befejezése, mert itt szerintem túl sok infót kellett belezsúfolna az írónak egyetlen részbe. Még így is elég jó a lezárás, de ugyanaz az érzés van most bennem, mint a F/SN másodszori végignézése után: ez inkább csak a VN trailere.

Az ilyen sorozatokra sosem fogok ráunni. Sok szereplő sokféle képességgel harcol egymás ellen... bevált formula, jó is ez így.

LuckyDingo

Hát ez a 11Eyes 12. epizód  nagyon EPIC lett.. kár, hogy nem WIN hanem FAIL :D
Nem bírtam ki, hogy ne jegyzeteljem az érdekes dolgokat benne.. szigorúan spoiler jön, mert ez zseniális volt és meg kell osztani XD
[spoiler=szinte az egész rész]-Kakeru-kun torkon szúrja magát ésss ÉÉSSS "Jingle bells Jinglee beels.. lalalala"   O.o WTF?!
-Megymagyaráznak mindent a párhuzamos világokkal és hogy Kakeru hogyan élhet... de miért csak két világgal szemléltetnek, mikor elvileg 6 létezett?
-Yukát beszippantja az ágy és átteleportálja egy trendi kristályba.. az utazási költség valszeg a ruhája volt, mert az kísérteties módon eltűnt  ::)
-A szemnyalós jelenet by Liselotte egész jó volt
-Yuka egész jól tűri a bezártságot, ahelyett, hogy kiszabadíttatná magát, azon aggódik, hogy nem tudja megvédeni Kakerut... ha ez a csaj nem egy hős, akkor mi? ..hülye?
-Misuzu új vibrátorja... azaz kardja, amivel még fuzionálni is tud.. ez igen.
-Kakeru ellő egy izom klisé szövegsorozatot a világ nagy igazságairől :facepalm:
-Kakeru a seggéből előhúzott egy space-time rift skillt, vagy mit :D
-Suberbia ráhagyja Misuzura a klánt... egyrészt nem tudom mi más választása lett volna, másrészt nem tudom, hogy Misuzu miért lett méltó a klánra hirtelen.. amiért szerelmes volt Kakeruba?
-A végén a Group hug... hát az mindent vitt.. XD
-Persze mindenki feléled a végére és megint happy school life cucc jön meg peace..
ÉÉÉÉSS
-Akarat on jon holnap? /csak hogy a végén se hanyagolják az elcseszett magyart.../[/spoiler]
Most akkor miért volt ez a nagy magyar szenvedés? Talán Velad miatt? Vagy csak trendinek találták egy idegen nyelv használatát, ami nem angol.
Igazából ami a legjobban meglepett, hogy az eleje nem nagyon kapcsolódott a 11. rész végéhez. Vagy azt akarták mondani ezzel, hogy bocs, az csak álom volt és valójában nem történt meg... fene tudja.
Mindenesetre köbö én is így néztem végig:
[spoiler]
[/spoiler]

Xzone

A Jingle Bells-nél nagyon érdekes arcot vágtam: :wtf:

Az elején meg pont azt mutatták, hogy amikor Kakeru belenézett a jövőbe Liselotte támadása előtt, akkor nagyon messze ellátott, és látta a Dead Endet :)

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2009-12-24, 13:41:04
A Jingle Bells-nél nagyon érdekes arcot vágtam: :wtf:

Az elején meg pont azt mutatták, hogy amikor Kakeru belenézett a jövőbe Liselotte támadása előtt, akkor nagyon messze ellátott, és látta a Dead Endet :)
Ahhaaa!! De a többi akkor is lol volt és nem kielégítő az információéhes közönségnek :P

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

napokon belül lesz TT újra

Quote from: Cobra on 2009-12-24, 16:27:55
Itt a Tokyotosho helyettesítése: http://www.jishaku.net

[spoiler]ÁRULÓ !!![/spoiler]

[spoiler] :Kiraly:[/spoiler]

Cobra

Quote from: chilip on 2009-12-24, 16:48:38
napokon belül lesz TT újra
Vagy nem, GG-ék szerint levelet kapott az üzemeltető a Funimation-től.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Nagyon jó volt Railgun 13. része. Kuroko szörnyen szemérmetlen fürdőruhája, Űrodüsszeia-utalás, Biribiri egy távcsőtartóban indukált feszültséggel főz rizst, a vége meg egyszerűen csak :lol: , különösen így Toumával.

NLZ

Quote from: Cobra on 2009-12-24, 18:52:04
Quote from: chilip on 2009-12-24, 16:48:38
napokon belül lesz TT újra
Vagy nem, GG-ék szerint levelet kapott az üzemeltető a Funimation-től.
Vagy de, már van is.
[reserved]

LiaLia

Quote from: Member on 2009-12-24, 00:22:17
11 eyes 11:
kicsi, nagyon szőrös szörnyeteg képe
:facepalm: beletelt egy kis időbe, míg rájöttem, hogy milyen állat :smile:

LuckyDingo

Trapeze-nek is vége. Szerintem egy tök érdekes kis animu volt. Az utsó rész meg úgy nagyjából összefoglalta a dolgokat, de a lényeg az volt: [spoiler]No One Is Perect![/spoiler]

Member

Olyan hirtelen lett vége. Ezzel a színvonallal 26 részt is megérhetett volna, ha nem többet. Mellesleg tökéletesen megmutatta, hogy a
[spoiler]A család tünethordozója mindig a gyerek[/spoiler]

Zen

Ladies vs Butlers
Hmm, 3 perc 48 mp után se dobtam még animet. Szóljatok ha jobb mint amilyennek tűnik.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bicskei

az induló animékről dobna valaki egy linket vagy listát...
Ultras liberi

Zen

#2475
Quote from: Bicskei on 2010-01-02, 13:52:15
az induló animékről dobna valaki egy linket vagy listát...
[spoiler][/spoiler]
Legend of Koizumi hiányzik a listáról.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2010-01-02, 14:05:31
Legend of Koizumi hiányzik a listáról.

Bwahaha, abból lesz anime? Végre valami érdekel is. :haha:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin


Zen

Közben ráeszméltem h gg már pár napja megcsinálta a subot.

Amúgy megnéztem, Mahjong ilyen epic még nem volt. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Quote from: Zen on 2010-01-03, 02:46:07
Közben ráeszméltem h gg már pár napja megcsinálta a subot.

Amúgy megnéztem, Mahjong ilyen epic még nem volt. :Kiraly:

Ebben is annyi a yakuman, mint nyárestén a szúnyog. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Erre lehet, majd majd rákacsintok.

Chronus

Quote from: Zen on 2010-01-02, 14:05:31
Quote from: Bicskei on 2010-01-02, 13:52:15
az induló animékről dobna valaki egy linket vagy listát...
[spoiler][/spoiler]
Legend of Koizumi hiányzik a listáról.

Na ebből is csak Katanamonogatari kötött le a teaserek alapján.

Illetve F/SN reboot wat? :confused:

Flaser

Quote from: Chronus on 2010-01-03, 11:14:00
Quote from: Zen on 2010-01-02, 14:05:31
Quote from: Bicskei on 2010-01-02, 13:52:15
az induló animékről dobna valaki egy linket vagy listát...
[spoiler][/spoiler]
Legend of Koizumi hiányzik a listáról.

Na ebből is csak Katanamonogatari kötött le a teaserek alapján.

Illetve F/SN reboot wat? :confused:

Jó ideje készül a film a 2. szkenárióból az "Unlimited Blade Works"-ből. Ezzel párhuzamosan bejelentették, hogy csinálnak egy compilation movie-t az eredeti sorozatból ami ugya az 1. szkenáriót a "Fate"-et dolgozta fel.

(Azaz végre kicsinosítják és megvágják az eredetit is, ugyanis most újranézve már eléggé ordít, hogy mennyire spórolt a Deen a sorozaton).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Junchi

Továbbra is csak a Sora no Woto érdekel a sorozatok közül, valamint "majd meglátjuk, mi lesz belőle" kategóriás az Omamori Himari. A többi viszont MEHH... >___>

Nemsorozatok közül pedig FSN Unlimited Bladeworks + tv sorozat reproduction = alapság, valamint az Utaware ova, de előtte mindenképp megvárom, míg kijön a 3. része.

Member

Quote from: Zen on 2010-01-03, 02:46:07
Közben ráeszméltem h gg már pár napja megcsinálta a subot.
Olyan érzésem támadt, hogy pont ez hiányzott eddig az életemből. :jee:

LuckyDingo

Hmhhmm.. ez a So-ra-no-Wo-to  egész jól indult. Hangulatos, és bár nagyon érződik valami K-on! feeling/art/, egyelőre nem zavar. Ezt nézni fogom.

Junchi

Nah, Katanagatari op = Junchi felírt magának még egy animét ebből a szezonból a wanna watch listájára.

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2010-01-05, 18:00:37
Nah, Katanagatari op = Junchi felírt magának még egy animét ebből a szezonból a wanna watch listájára.
Érdekes opening, belekukkantok majd :)

KeLa

Quote from: Junchi on 2010-01-05, 18:00:37
Nah, Katanagatari op = Junchi felírt magának még egy animét ebből a szezonból a wanna watch listájára.
Ezért hülyeség képek meg néhány soros ismertetők alapján válogatni... mondjuk OP alapán is az :P
Én még mindig tartom magam ahhoz, h min. egy, de inkább két részt megpróbálok megnézni mindenből.