Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2010-01-05, 18:29:29
Quote from: Junchi on 2010-01-05, 18:00:37
Nah, Katanagatari op = Junchi felírt magának még egy animét ebből a szezonból a wanna watch listájára.
Ezért hülyeség képek meg néhány soros ismertetők alapján válogatni... mondjuk OP alapán is az :P
Én még mindig tartom magam ahhoz, h min. egy, de inkább két részt megpróbálok megnézni mindenből.
Végül is jah, ez a legjobb. Anno így kedveltem meg a Trapeze-t :D

KeLa

A Trapeze-zal én is így voltam, ha nem kezdem el magamtól, valszeg soha az életben nem nézem meg.
Némelyik kép és ismertető elég csalóka tud lenni. És egy jó vagy éppen rossz OP se jelent mindig sokat.

Azért azt a "mindent" normális keretek között tartom, szal yaoi és shounen ai nem tartozik bele :D

SaiyaGin

Az utóbbi hetekben kezdett csökkenni a Kimi ni Todoke iránti lelkesedésem, kezdem beleunni a lassúságába, úgyhogy a 12. részt nem néztem meg annak idején, hanem inkább csak most, együtt a következővel. Jó döntés volt, nagyon jó volt együtt ez a 2 rész. :jee:
Yano-chin= :whoah:
Pin is nagyon nagy volt. :lul:

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-06, 17:25:30
Az utóbbi hetekben kezdett csökkenni a Kimi ni Todoke iránti lelkesedésem, kezdem beleunni a lassúságába, úgyhogy a 12. részt nem néztem meg annak idején, hanem inkább csak most, együtt a következővel. Jó döntés volt, nagyon jó volt együtt ez a 2 rész. :jee:
Yano-chin= :whoah:
Pin is nagyon nagy volt. :lul:

Ume-chan hogy beszopta! :D

LuckyDingo

Nem Evil Stepmother expression volt az? :D Amúgy jah ez a 13-as egészen jó volt.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-06, 18:57:17
Nem Evil Stepmother expression volt az? :D Amúgy jah ez a 13-as egészen jó volt.

Ööö... Az FMS-Sunberries-féle tengeralattjárót szoktam nézni, abban nem az volt.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-06, 19:25:10
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-06, 18:57:17
Nem Evil Stepmother expression volt az? :D Amúgy jah ez a 13-as egészen jó volt.

Ööö... Az FMS-Sunberries-féle tengeralattjárót szoktam nézni, abban nem az volt.
Jaaah. Akkor oks :D Én eclipse verzsönt lestem :)  :oops:

LiaLia

#2497
Most kezdtem nézegetni a téli szezonosokat, milyen bishik várhatóak  :hehe: Sokat nem lehet látni.

Kinéztem a Seikon no Qwaser-t, ismertetőben Szt. Mihailov akadémia, a képen egy bishi-gyerek, különleges erő...ez nekem való. Kerestem trailert...megnéztem...és elkapott a hányinger. Ez egy hentai.
Érdekes módon ez az egyetlen trailer, ami 1:39-ig tart, az összes többit 1:10-el mutatják, gondolom nem véletlen, hogy a végét már nem akarták mutogatni.
Aki kedveli az XXL-es melleket, meg tapadós bugyikat, annak hajrá, nézze.

Másodiknak a Durararát néztem ki, a trailer zenéje teljesen lenyűgözöt!! A grafika is tetszik, kicsit sötét, elborultnak tűnik, szerintem az jó lesz :jee:

chilip

Quote from: LiaLia on 2010-01-06, 21:38:53
Most kezdtem nézegetni a téli szezonosokat, milyen bishik várhatóak  :hehe: Sokat nem lehet látni.

Kinéztem a Seikon no Qwaser-t, ismertetőben Szt. Mihailov akadémia, a képen egy bishi-gyerek, különleges erő...ez nekem való. Kerestem trailert...megnéztem...és elkapott a hányinger. Ez egy hentai.
Érdekes módon ez az egyetlen trailer, ami 1:39-ig tart, az összes többit 1:10-el mutatják, gondolom nem véletlen, hogy a végét már nem akarták mutogatni.
Aki kedveli az XXL-es melleket, meg tapadós bugyikat, annak hajrá, nézze.

ááá dehogyis, csak feltankol naftából, anyatej kell a kis bishinek >> az a superpower üzemanyag :D

KeLa

Haha~ a Qwaser mangája dúrva, de kétlem h az anime megközelítené azt a szintet xD
Pedig egyáltalán nem rossz, a harcok jók, a sztori érdekes és tele van beteg karakterekkel^^

LiaLia

Quote from: chilip on 2010-01-06, 21:44:32
ááá dehogyis, csak feltankol naftából, anyatej kell a kis bishinek >> az a superpower üzemanyag :D
:zomg: :zomg: nahh, hát én ilyen csecsemő bishikre nem vagyok kiváncsi. Persze ez még nem magyarázza a tapadós bugyi látványt.
ááá :ejj: akkor már maradok a D. Gray-mannél, meg a 07-Ghost tündérmeséknél.


Quote from: KeLa on 2010-01-06, 21:56:15
Haha~ a Qwaser mangája dúrva, de kétlem h az anime megközelítené azt a szintet xD
Pedig egyáltalán nem rossz, a harcok jók, a sztori érdekes és tele van beteg karakterekkel^^
mangákat nem nagyon olvasok, úgyhogy kimaradt az életemből ez a remekmű. Hogy kicsit beteges a történet, az azért már a trailerből kiderült nekem.  :smile:

Member

Quote from: KeLa on 2010-01-06, 21:56:15
Haha~ a Qwaser mangája dúrva, de kétlem h az anime megközelítené azt a szintet xD
Pedig egyáltalán nem rossz, a harcok jók, a sztori érdekes és tele van beteg karakterekkel^^
Én ezt az egyet néztem ki magamnak, remélem, nem csalódom. Az anyatejes ötlet kellően retard. ^^

Alkyra

GG dobta a Sora no Woto-ot, mivel Cruny meg felvette. Nekomimi mennyire normális csapat? Végig fogják csinálni ezt az animet vajon? Vagy ez a Himatsubushi. Ezekről tud valaki valamit?

Junchi

Quote from: Alkyra on 2010-01-07, 11:43:58
GG dobta a Sora no Woto-ot, mivel Cruny meg felvette. Nekomimi mennyire normális csapat? Végig fogják csinálni ezt az animet vajon? Vagy ez a Himatsubushi. Ezekről tud valaki valamit?

Nekomimit nem ismerem, viszont Himatsubushi jó. Legalábbis japán expert ismerőssel végigröffentünk az egész epizódon és nem volt benne semmi kivetnivaló + a sub kellemesen olvasható, nem folyik ki tőle az ember szeme, szal én ezt fogom szedni a jövőben is. :3

KeLa


Xzone

Ladies versus Butlers! Ep01

:zomg:

Ilyen szart is rég láttam már. Az elején még számoltam a kliséket, de a felénél rájöttem, fölösleges. El sem hiszem, hogy manapság létezhet ilyen borzalmas anime. A mélypont szerintem a 'vetkőzős lány' és az 'ügyetlen maid' jelenete volt. Kétlem, hogy találkoztam volna ezelőtt olyan sorozattal, aminek már az első része közben kedvem lett volna a falba verni a fejem. Most már ezt sem mondhatom el magamról.

Cobra

Én 10 percet bírtam az első részből, de ennyi bőven elég is volt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LiaLia

 :smile: én csak a trailert kezdtem el nézni. ^^"
Az XXL-es mellek felvonulása hagyján lett volna, attól még talán végignéztem volna. Na de amikor az egyik szőkeség olyan hajjal jelent meg, mintha két óriási szőke rovarlárvát ragasztottak volna a fejére....akkor jött el az a pillanat, hogy kikapcsoltam a trailert. Messze el fogom kerülni.

White SeeD

Dance in the Vampire Bund

Hát.... nem erre számítottam....  manga "csöppet" jobban kezdődött.... ez így eddig elég béna.
Meg ez a negimás rikítószínes stílus :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Quote from: White SeeD on 2010-01-07, 21:12:27
Dance in the Vampire Bund

Hát.... nem erre számítottam....  manga "csöppet" jobban kezdődött.... ez így eddig elég béna.
Meg ez a negimás rikítószínes stílus :ejj:
Ne vedd el a kedvem tőle... nehogy már fos legyen :S

chilip

most töltöm le, de 4chan szerint fillerrel kezdtek bemutatkozó epizódnak  :zomg:

KeLa

#2511
Erre lehetett számitani, a SHAFT-ról van szó és Shinbo megint nem fért a bőrébe x)

[spoiler]A mangaka (Tamaki Nozomu) is ott volt a TV showban... :3x3:[/spoiler]

Am sem jelent sokat, 1 rész az csak 1 rész... ennél lehet még jobb. Mivel nem voltak különösebb elvárásaim, azon kívül h alig történt benne valami és 90%-ban csak a szöveg ment, nem volt rossz. A graf nekem kimondottan tetszik, a Shaft ezen a téren megint nem okozott csalódást.

LuckyDingo

Meglesve: Unalmas volt és lelőtték a poént, amit a mangában jobban csináltak.. mármint Mina kilétét. Nah mindegy. Kinézetre semmi baj nincs vele.

Omamori Himari: első rész végigpörgetve... vagy kampfer státuszban fogom szedni és minden héten végigtekerem, vagy 2-3 rész és drop lesz.

Zen

Azért nem valami hatalmas "csattanó" h ki hitte volna, a főszereplő egy Bram Stoker utalás.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Durarara: Jó kezdés, nem történt sok minden, de látok esélyt arra h jó legyen, mert érdekesnek tűnik. Majd a következő néhány részben kiderül...
Ladies vs Butlers: LOL, még egy rész... talán... vagy nem... <.< "
Omamori Himari: Már a közepe felé meguntam és úgy tekertem végig, ennyi elég volt.
Chu-Bra: Ez viszont akkora baromság h vétek lenne dobni... kiváncsi leszek h mi lesz ebből :D
Baka to Test to Shoukanjuu: Faxa, a manga is tetszett és ez sem okozott csalódást, tiszta paródia feeling...
[spoiler]... + 1 trap :redface:[/spoiler]

SaiyaGin

DuraraFelkiáltójelFelkiáltójel: első résznek jó volt, mindenképp folytatni fogom. (Hosszabban, képekkel.)

Dreamcleaver

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-08, 23:30:47
DuraraFelkiáltójelFelkiáltójel: első résznek jó volt, mindenképp folytatni fogom. (Hosszabban, képekkel.)

Te mindig direkt írsz spoilerekkel teli rövidített összefoglalást a részekről vélemény/elemzés helyett? Úgy értem nem sok értelmét látom elolvasni ezeket, fel is adtam az első pár próbálkozás után.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#2517
Quote from: Dreamcleaver on 2010-01-08, 23:55:46
Te mindig direkt írsz spoilerekkel teli rövidített összefoglalást a részekről vélemény/elemzés helyett? Úgy értem nem sok értelmét látom elolvasni ezeket, fel is adtam az első pár próbálkozás után.

Igen, az új sorozatok első részeinél direkt így csinálom, hogy azok, akik nem ismerik az illető cuccot, kapjanak valami képet arról, hogy kb. miről is szól, és esetleg megjöjjön hozzá a kedvük. Egy rész alapján amúgy is ritkán tudok 1-2 mondatnál hosszabb véleményt vagy "elemzést" írni valamiről. (A későbbi részeknél persze igyekszem kerülni a spoilereket.)
Persze van valami abban, amit mondasz.

Dreamcleaver

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-09, 00:48:19
Quote from: Dreamcleaver on 2010-01-08, 23:55:46
Te mindig direkt írsz spoilerekkel teli rövidített összefoglalást a részekről vélemény/elemzés helyett? Úgy értem nem sok értelmét látom elolvasni ezeket, fel is adtam az első pár próbálkozás után.

Igen, az új sorozatok első részeinél direkt így csinálom, hogy azok, akik nem ismerik az illető cuccot, kapjanak valami képet arról, hogy kb. miről is szól, és esetleg megjőjjön hozzá a kedvük. Egy rész alapján amúgy is ritkán tudok 1-2 mondatnál hosszabb véleményt vagy "elemzést" írni valamiről. (A későbbi részeknél persze igyekszem kerülni a spoilereket.)
Persze van valami abban, amit mondasz.

Utólag belegondolva végül is hülyeség volt kritizálnom. A blogolás gondolom kb erről szól és te azt csinálod. Én azonban inkább elolvasok egy rövid véleményt mondjuk a show első 2-3 része alapján (grafika, zene, karakterek stb) mint hogy lespoilerezzem magamnak a részek egészét.

Amúgy ezt a Durarara-t reklámozták a Darker Than Black 2nd season valamelyik kései részének a végén asszem. Már akkor kinéztem magamnak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

Én nem láttam a Baccano-t, de valahogy erről a Durarara!!-ról a The World Ends With You jutott az eszembe. Ok, az Shibuya, ez meg Ikebukuro, de a stílusról, a modern, fiatalos Tokióról rögtön arra asszociáltam. És ez jó :)
Jut eszembe jöhetne már a DSTT kártyám, végig kéne már tolni azt a játékot.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.