Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2010-01-09, 01:08:40
Én nem láttam a Baccano-t, ...

Akkor pótold be sürgősen! :lazza:

LuckyDingo

Ookamikakushi.. érdekesnek tűnik, bár ezt a storyt könnyedén el lehet cseszni és attól félek el is fogják.


LuckyDingo


White SeeD

Seikon_no_Qwaser

pfff  :ejj: Ebből is csak a dvd-t lesz érdemes megnézni.
A 20:27-nél lévő ocsmányságot meg még is hogy gondolták? :zomg:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member


White SeeD

Jam, simán kihagyták az összes olyan jelenetet. A női szereplő állóképes arcát láthatjuk, némi gagyi hangaláfestéssel.
De úgy általában jellemző rá az animációmentesség/ocsóanimációk elhúzva. Szinte már a fail kategória. :mad:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

Pedig engem szinte SEMMI MÁS nem érdekelt ebből az idényből. Japanese anime starts to fail.

LuckyDingo

Hát ez elég elszomorító... marad a manga. Meg a DVD majd valamikor.

Junchi

#2529
Quote from: Member on 2010-01-10, 12:00:57
Japanese anime starts to fail.

Ááh, ez csak az ilyenkor szokásos téli uborkaszezon. :) Mondjuk nem azt mondom, szoktak ilyentájt is fogyasztható cuccok lenni, de lehet a nagyágyúkat (ismét) tavaszra tartogatják. Legalábbis remélem...

-ETA-

Kimi ni Todoke ep13

ZSENIÁLIS epizód volt, komolyan mondom, meghajlok a rendező lábai előtt; kitűnő munkát végzett ezzel az epizóddal, minden a helyén volt és kvázi felért az egész egy fansimogatással. Pin hatalmas arc, végigröhögtem az összes jelenetét, Kurumi bitch végre megkapta amit megérdemelt (GO, YANO-CHIN!!!), Sawako = aaaaaww, Sawako + Kazehaya jelenet = AAAAAAAAAAAW~~ és Noto Mamikónak minimum jár egy díj. :3

Igen, így kell kinéznie egy normális és aranyos shoujo animének napjainkban, szal imho simán felér a cucc egy esettanulmánnyal. Végre nem angsty/irritáló bishounenek vannak a középpontban, akiktől hányingert kapok...

Seismic

Qwaserhez annyit,h állitólag az AT-X adja majd 26án uncensored a cuccot.

Cobra

Legalább van még Railgun meg FMA. De az új sorozatok tényleg hanyagolandók.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Azért a Railgun se nagy szám. A 13as poén volt a végén, de a 14es gyenge eresztés lett.
[reserved]

Member

Quote from: Seismic on 2010-01-10, 12:40:54
Qwaserhez annyit,h állitólag az AT-X adja majd 26án uncensored a cuccot.
Valamennyire megnyugtató. Bár nem értem, miért nem lehet éjfél köré rakni, akit érdekel, az úgyis fentmarad és nézi.
FMA tényleg nagy jó és fenntartja a feszültséget, de Railgun elég fail eddig, már nem hiszem, hogy sokat javulna. Gondolom új OP lesz a 15.-től, ha a sztori is továbblép.

Chronus

Quote from: Cobra on 2010-01-10, 12:42:23
Legalább van még Railgun meg FMA. De az új sorozatok tényleg hanyagolandók.

Now that you mention it, FMA-ről nem tudja valaki, hogy hány részes lesz? Én 63-at hallottam.

KeLa

Quote from: Member on 2010-01-10, 14:31:43
Valamennyire megnyugtató. Bár nem értem, miért nem lehet éjfél köré rakni, akit érdekel, az úgyis fentmarad és nézi.
Az a vicces h a legtöbb ilyen animét éjjel adják le, a többi csatorna mégis cenzúrázza... a Qwaser is valamikor hajnalban kezdődött.

Cheesy

Dance In The Vampire Bund

Egyelore nem tudom milyen lesz maga a sorozat, de a felutes az nagyon tetszett, a talkshow formaban: a cimszereplok leleplezodese/feltunese elter a megszokottol :) A tortenet alapjan lesznek itt meg erdekes infok amikre kivancsi vagyok hogyan talaljak, bar ez a "vampire high-society"-tema mar mintha szerepelt volna par animeben/mangaban. Ok, az iranyitok, legtobbszor az abszolut arisztokracia tagjai osi mivoltukbol eredoen; volt idejuk alapozni...
Igy varom a kovetkezo reszt, szerintem erdemes ra odafigyelni.

LiaLia

Ahogy a trailerből már sejtettem, egész jó a Durarara  :cool: A zene lenyűgöző, szerintem van benne egy kis szlávos beütés. A grafika szintén jó, elég sötét, borongós a nagyvárosi villódzó fények mellett. A fiúk szimpatikusak, és tetszik, ahogy az első rész szinte észrevétlenül kezd bevezetni egy alvilági, különleges városrész életébe.

motifator

Sora no woto ep1:
Ormótlan nagy K-On nyúlás. És egyelőre nem is valami nagy szám. Kap még esélyt 1-2 rész erejéig, de nagyon úgy érzem, hogy dobni fogom.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Durara!! ep1:
Ez k*** jó volt.  Nem is vártam mást a Baccano! készítőitől. Nagy potencia van benne, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket.

bimanc

Hanamaru Kindergarten 01.:

Instawin. I died four times. Good job, Gainax!  :cool:

KeLa

Sora no woto 2. része már jobb volt, mint az első. Főleg Noel bemutatkozása... :D

Quote from: bimanc on 2010-01-11, 23:42:56
Hanamaru Kindergarten 01.:

Instawin. I died four times. Good job, Gainax!  :cool:
LOL nagyon kemény, cukorbeteg leszek mire vége lesz... de nem baj :Kiraly:

White SeeD

Dance In The Vampire Bund ep 2 (fail again)

Kezdem nem érteni a dolgot. trailerként anno ezt láttam legelőször:
http://www.youtube.com/watch?v=0A3acY5XpMc&NR=1
Gyakorlatilag a manga animálását láthatjuk.
Vagy ez most a manga népszerűsítésére készült? :confused:

Helyette meg azt kapunk amit kapunk. gagyi school love comedi drama :zomg:, az első félidőig, majd előtűnik a randomszörny, ami mangában sehol nem volt, és az megpusztúl némi (izgalmasnak nem mondható) harc után.  :ejj:

Kap még egy résznyi esélyt, utána drop.

De úgy általában az egész szezonra rányomja bélyegét a fail. Annyi jó manga adaptációja jött ki, és gyakorlatilag mindegyik fail. :falba:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

KnT 14
Pin még mindig viszi a prímet. :whoah: :lul:

KeLa

Quote from: White SeeD on 2010-01-14, 11:04:44
Dance In The Vampire Bund ep 2 (fail again)

Quote from: Nozomu TamakiWhen they decided to make Vampire Bund into an anime; I suggested them "you don't have to follow the manga; please do an original story" but Yoshino-san and Shinbo-san said they want to follow the manga since it's already good. I then asked them to challenge it by doing an original script but retain the manga's story as much as possible. I think we have done a good job to it, even me reading the script thinks it's interesting.

Tetszik vagy sem, de ez van... <.<

Titkos

Quote from: motifator on 2010-01-11, 00:40:09
Sora no woto ep1:
Ormótlan nagy K-On nyúlás. És egyelőre nem is valami nagy szám. Kap még esélyt 1-2 rész erejéig, de nagyon úgy érzem, hogy dobni fogom.

Már a poszterről ordított. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


motifator

A karakterdizájn nyúlás tényleg ordított, még a zenei témát is tudtuk, de hogy a karakterek személyiségét is megpróbálják nyúlni azt nem. És az egészet megbocsátottam volna, hogyha az anime maga jó lenne. De eddig nem valami nagy szám, és ez a nagyobbik baj, nem a másolás.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

Quote from: motifator on 2010-01-14, 18:06:02
A karakterdizájn nyúlás tényleg ordított, még a zenei témát is tudtuk, de hogy a karakterek személyiségét is megpróbálják nyúlni azt nem.

Felfoghatjuk úgy is, hogy addig, amíg nem jön a K-On második szériája megvan az éppen aktuális adag moe-nk. :3

motifator

Quote from: Junchi on 2010-01-14, 18:10:11
Quote from: motifator on 2010-01-14, 18:06:02
A karakterdizájn nyúlás tényleg ordított, még a zenei témát is tudtuk, de hogy a karakterek személyiségét is megpróbálják nyúlni azt nem.

Felfoghatjuk úgy is, hogy addig, amíg nem jön a K-On második szériája megvan az éppen aktuális adag moe-nk. :3
Kár, hogy eddig elég unalmas.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

bimanc

Quote from: motifator on 2010-01-14, 18:18:31
Quote from: Junchi on 2010-01-14, 18:10:11
Quote from: motifator on 2010-01-14, 18:06:02
A karakterdizájn nyúlás tényleg ordított, még a zenei témát is tudtuk, de hogy a karakterek személyiségét is megpróbálják nyúlni azt nem.

Felfoghatjuk úgy is, hogy addig, amíg nem jön a K-On második szériája megvan az éppen aktuális adag moe-nk. :3
Kár, hogy eddig elég unalmas.

Ha a Sanya-utánzat nagyon gyorsan összerakja a lépegető tankot, még lehet belőle valami.  :__devil: