Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-30, 02:56:20
Quote from: SaiyaGin on 2010-01-29, 22:17:27
Katanagatari 01: egyáltalán nem volt rossz, sőt. A karakterdizájn elsőre elég :wtf:, de hamar meg lehet szokni, az animáció jó, a sztoriból sokat ki lehet hozni, a két főszereplő kellően debil, szóval várom a következő részt. :smile: (Hosszabban, képekkel, a történet alapján kívül kevés spoilernek minősíthető infóval)

Az egyik legjobb cucc, amit most így télen láttam.. kár, hogy havonta jön majd.. ha jól értelmezem a dolgokat :S

Ja. A következő rész február 8-án jön, aztán onnantól havonta 8-án jönnek majd a részek.

Junchi

Katanagatari ep01

Hát, lehetett volna kevesebb pofázás és több akció is, de nem panaszkodom, mert gráf = OWNAGE, seiyuu gárda = *drools* és lehetőség van benne, nem is kevés, szal várom a következő részt. :3

SaiyaGin

Durara 04
"I guess headless girls are the new moe then?"

chilip


Venom

Elnézést, nem sikerült visszaolvasva rájönnöm, de van mostanában valami új sorozat, ami inkább akció/fantasy/sci-fi kategóriák valamelyikébe sorolható (ha ezen felül még seinen, akkor dupla öröm)? Dance in the Vampire Bund első részét megnéztem, de az olyan harmatgyenge volt, hogy le is álltam. Csak leírom, hogy miket nézek, és akkor talán kiötlik, hogy milyen típusú sorozatokra gondolok: Full Metal Alchemist Brotherhood, One Piece, Fairy Tale, Inuyasha Kanketsuhen, illetve Darker Than Black, de az most leállt. (Régebben néztem Narutot meg Bleachet, de a minőség annyira csapnivaló lett, hogy ejtettem mindkettőt.)

Köszi az infót előre is. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Member

11eyes: Kiváló világ érdekfeszítő történettel, szerethető karakterekkel. Ráadásul vannak benne magyar utalások, amik külön tetszettek. Ha nem hetente jött volna, talán egyben végignézem. Szívből ajánlom. :jee:

Junchi

+1 a 11szemgolyónak! Ilyen jó animét nem készítenek minden nap. :3

chilip

ne higgy az ilyen trolloknak, nagy szar a 11eyes és a Kiddy Girl-and -et se nézd mégha ajánlják akkor se

Durarara! -val próbálkozhatsz esetleg

LuckyDingo

Jaja Durarara az jó, vagy esetleg a Tatakau Shisho - Book of Bantorra.. bár ez utóbbi elég zagyva, de én még nem adtam fel, hogy értelmet találjak benne :D

kikuchiyo

Tényleg, az kiderült, hogy miért voltak a 11eyesben magyar epizódcímek?
Volt valami indoka, vagy csak épp ráböktek a térképre és minket találtak el a kreatív ülésen?
Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-30, 16:23:10
Tatakau Shisho - Book of Bantorra.. bár ez utóbbi elég zagyva, de én még nem adtam fel, hogy értelmet találjak benne :D

Még mindig meghal egy tag kétrészenként?

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-30, 17:28:34
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-30, 16:23:10
Tatakau Shisho - Book of Bantorra.. bár ez utóbbi elég zagyva, de én még nem adtam fel, hogy értelmet találjak benne :D

Még mindig meghal egy tag kétrészenként?

Hmm.. jah. De már megszoktam.. kialakult már egy halálra nem hajlandó csapat XD

Member

Quote from: chilip on 2010-01-30, 16:06:51
ne higgy az ilyen trolloknak, nagy szar a 11eyes és a Kiddy Girl-and -et se nézd mégha ajánlják akkor se
Spoil my fun, bahhh.

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-30, 16:31:06
Volt valami indoka, vagy csak épp ráböktek a térképre és minket találtak el a kreatív ülésen?
Ha volt a magyar történelemben Velad nevű személy, és voltak japán nevű nemzeti hőseink, akkor biztosan.

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-30, 13:27:45
Durara 04
"I guess headless girls are the new moe then?"

Már csak a hangja miatt is :)

chilip

Dance in the pedo-bund: 2 rész után dobva, nagyon gagyi, maradok mangánál

Junchi

KnT ep16

MEHH, recap... >_> De legalább a végén röhögtem egy jót. xDD

Btw meglestem ennek a Denpa Teki na Kanojónak is az első részét és... egész jó volt. :3 A rendezés különösen jó pontja volt a stuffnak, és ehhez jön még hozzá a nem éppen szokványos sztori az átlagostól szintén elütő karakterekkel és hangulattal. Már szedem is a második részt.

ogre

Quote from: chilip on 2010-01-31, 00:43:20
Dance in the pedo-bund: 2 rész után dobva, nagyon gagyi, maradok mangánál

én komoly levegővétellel eljutottam ep4-ig :) most kezdődik valami. mondjuk a 2es résznél az "eddig hétköznapi iskolás fiú voltam, de valójában tudathasadásos vérfarkas vagyok" nagyon sokat rontott a helyzeten.

szvsz az ookamikakushi érdekesebb, még ha nem is gyengén idegesítőek a szereplői. persze lehet, hogy mindkettő szánalmas lesz/marad.

LiaLia

Quote from: Member on 2010-01-30, 14:54:05
11eyes: Kiváló világ érdekfeszítő történettel, szerethető karakterekkel. Ráadásul vannak benne magyar utalások, amik külön tetszettek. Ha nem hetente jött volna, talán egyben végignézem. Szívből ajánlom. :jee:
Quote from: Junchi on 2010-01-30, 14:57:36
+1 a 11szemgolyónak! Ilyen jó animét nem készítenek minden nap. :3
:ejnye:

Titkos

LOL, akartam is mondani, hogy valakik nagyon szemétkedős hangulatban voltak... XD Azért 11Eyes-t ajánlani... :) Inkább a School Days-t, pedig már kétszer adtam fel a hatodik résznél. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Uhh, nehogy már, Shcool Dayst meg kell nézni egyhuzamban. :D  Bár ha tudod mi a vége, akkor már nem poén annyira.
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2010-02-01, 10:39:05
Uhh, nehogy már, Shcool Dayst meg kell nézni egyhuzamban. :D  Bár ha tudod mi a vége, akkor már nem poén annyira.

A School Days a mi animés generációnk Woodstockja. Ha lemaradtál róla, nem tudod pótolni. Hétről hétre figyelni, ahogy a sorozat alkotói lassan megbolondulnak, a nagy finálé helyett pedig Nice Boat... pótolhatatlan élmény.

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2010-02-01, 11:01:15
Quote from: NLZ on 2010-02-01, 10:39:05
Uhh, nehogy már, School Dayst meg kell nézni egyhuzamban. :D  Bár ha tudod mi a vége, akkor már nem poén annyira.

A School Days a mi animés generációnk Woodstockja. Ha lemaradtál róla, nem tudod pótolni. Hétről hétre figyelni, ahogy a sorozat alkotói lassan megbolondulnak, a nagy finálé helyett pedig Nice Boat... pótolhatatlan élmény.

:tezsvir:  :Kiraly:
(Mondjuk nem hétről hétre néztem, hanem hónapokkal később, és a Nice Boatról is tudtam már, de még így is okozott meglepetéseket.  :lul:)

Titkos

Én anno megnéztem a legelejét, meg a legvégét. Azt hittem csak a befejezéssel kapcsolatban őrültek meg, a la Gurren Lagann. Aztán elkezdtem részenként sorban, és rájöttem, hogy már az 5-6. körül végleg elgurult a gyógyszerük, és onnantól tényleg kétszer untam meg, képtelen voltam folytatni. XD Xzone hasonlata meg rulez. :D XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Dance in the Vampire Bund ep 4. Hmm.. csak nem végre a mangát láttam animálva /+random shit/? :D lehet reménykedni, vagy csak szívatják a népet? :D

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2010-02-01, 11:28:58
Quote from: Xzone on 2010-02-01, 11:01:15
Quote from: NLZ on 2010-02-01, 10:39:05
Uhh, nehogy már, School Dayst meg kell nézni egyhuzamban. :D  Bár ha tudod mi a vége, akkor már nem poén annyira.

A School Days a mi animés generációnk Woodstockja. Ha lemaradtál róla, nem tudod pótolni. Hétről hétre figyelni, ahogy a sorozat alkotói lassan megbolondulnak, a nagy finálé helyett pedig Nice Boat... pótolhatatlan élmény.

:tezsvir:  :Kiraly:
(Mondjuk nem hétről hétre néztem, hanem hónapokkal később, és a Nice Boatról is tudtam már, de még így is okozott meglepetéseket.  :lul:)
Nekem meg Zana mondta, hogy nézzem meg meg, mert milyen állat animu, azt azon nyomban meg is néztem az egészet. Na az ütött, hogy egy mukkot se tudtam előre, még az AniDB-t se néztem meg. :D
[reserved]

Én

Quote from: Xzone on 2010-02-01, 11:01:15
Quote from: NLZ on 2010-02-01, 10:39:05
Uhh, nehogy már, Shcool Dayst meg kell nézni egyhuzamban. :D  Bár ha tudod mi a vége, akkor már nem poén annyira.

A School Days a mi animés generációnk Woodstockja. Ha lemaradtál róla, nem tudod pótolni. Hétről hétre figyelni, ahogy a sorozat alkotói lassan megbolondulnak, a nagy finálé helyett pedig Nice Boat... pótolhatatlan élmény.
This post... It's beautiful :bruhuhu:

fema

Sora no Woto 5

Egyre jobban szeretem ezt az animét! :D
Jó volt ez a kicsit vidámabb hangulatú rész, sztem.
Bár egyre kevésbé értem a világot, amiben játszódik...  :eek:

SaiyaGin

KnT 17: ismét egy kiváló rész, Pin még mindig kiválóan idióta :D
[spoiler]és köcsög.[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Darkstar on 2010-02-05, 03:26:45
Hm
http://www.youtube.com/watch?v=B2I-bWTZjRU&feature=player_embedded#

Ez érdekel
Hejj, miért hittem én azt, hogy ez egy játék lesz? Na mindegy.
A trailer alapján eléggé kliséhegynek tűnik, mintha összeszedték volna az utóbbi idők sikeres animéiből a kulcselemeket. De nincs ezzel semmi baj, ha valakik értenek ahhoz, hogy egy milliószor látott kliséhalmazzal odaszegezzenek a képernyőhöz, azok a japánok. Meg esetleg James Cameron :)
Az biztos, hogy a K-On 2 mellé ez is felkerül a tavaszi listára  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.