Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic


Cobra

Quote from: Darkstar on 2010-02-05, 03:26:45
Hm
http://www.youtube.com/watch?v=B2I-bWTZjRU&feature=player_embedded#

Ez érdekel
Hmm, jónak tűnik, remélem nem lőtték el a grafikai büdzsé nagy részét a promo-ra meg az első részre.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: kelvor on 2010-02-05, 17:21:47
Quote from: chilip on 2010-02-05, 17:19:34
[gg] Durarara!! - 05 [D2810A38].mkv  :kocc:

Még mindig jó...  :kocc:

:tezsvir:
Több jó poén is volt benne (Kida és a tanár :D), de annak is örülök, hogy komolyodik a dolog.

Xzone

Quote from: chilip on 2010-02-05, 17:19:34
[gg] Durarara!! - 05 [D2810A38].mkv  :kocc:

Ez a sorozat a kedvenceim közé kerül majd, ezt már biztosan tudom. Csak remélem nem lesz olyan fanboykodás körülötte, mint amit a Bakemonogatari váltott ki.

motifator

Tényleg jó kis rész volt. Csak fura ez a sorozat, hogy már az 5. résznél járunk, de még mindig jönnek elő újabb és újabb szereplők, akikről nem tudunk semmit.
Persze ha idővel majd minden értelmet nyer, akkor annál nagyobbat fog csattanni a dolog. Csak nehogy úgy járjunk, hogy a rengeteg szereplő valójában csak hatásvadászat miatt lett beállítva ennyire kúlnak és rejtélyesnek, és kihasználatlan marad a sztoriban rejlő potenciál.
De eddig jól állunk, csak így tovább, de lassan kialakulhatna valami sztori féleség is, és leállhatnánk az újabb és újabb szereplők bemutatásával.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Seikon no Qwaser 3
Lesz később magyarázat rá, hogy miért az oroszok ilyen különlegesek?
(amúgy igazán lehetne apai nevük, ha már oroszok...)

Zen

Quote from: Xzone on 2010-02-06, 00:12:38
Ez a sorozat a kedvenceim közé kerül majd, ezt már biztosan tudom. Csak remélem nem lesz olyan fanboykodás körülötte, mint amit a Bakemonogatari váltott ki.
Hát páran itt már az első részt körbeimádták, pedig csak bevezető rész volt, semmi egetrengető. ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: motifator on 2010-02-06, 01:06:09
Tényleg jó kis rész volt. Csak fura ez a sorozat, hogy már az 5. résznél járunk, de még mindig jönnek elő újabb és újabb szereplők, akikről nem tudunk semmit.
Persze ha idővel majd minden értelmet nyer, akkor annál nagyobbat fog csattanni a dolog. Csak nehogy úgy járjunk, hogy a rengeteg szereplő valójában csak hatásvadászat miatt lett beállítva ennyire kúlnak és rejtélyesnek, és kihasználatlan marad a sztoriban rejlő potenciál.
De eddig jól állunk, csak így tovább, de lassan kialakulhatna valami sztori féleség is, és leállhatnánk az újabb és újabb szereplők bemutatásával.
Pedig még lesz új szereplő, legalábbis az intróban mutattak még.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2010-02-06, 17:33:51
Pedig még lesz új szereplő, legalábbis az intróban mutattak még.

Meg a már meglévők közül is vannak, akik alig szerepeltek eddig és várhatóan majd róluk is lesz egy (vagy több) rész (Kida ismerősei, pl).

Darkstar

http://www.sankakucomplex.com/2010/02/07/seikon-no-qwaser-cunnilingus-anime/

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF   :zomg:  :hopp: :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Ha az emeleten nem lehet kopogni, akkor a földszint is jó? ::)

KeLa

Quote from: Darkstar on 2010-02-06, 23:45:58
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF   :zomg:  :hopp: :hopp:
Yep, jó rész volt, mégtöbb KatjaXHana kéne :angyali:

Cobra

Railgun ep18
Filler hegyek, még a következő is az lesz, de legalább lehetett rajta nevetni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Ja, hogy ennek elvileg van fősztorija is? :D
[reserved]

Cobra

5-6 részen keresztül volt valami próbálkozás  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2010-02-07, 00:55:08
Railgun ep18
Filler hegyek, még a következő is az lesz, de legalább lehetett rajta nevetni.
Igen? Mikor? Csak én nem vettem észre? :D

NLZ

Kuroko viszi a hátán az egész animét. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: Cobra on 2010-02-07, 00:55:08Filler hegyek

Csak nem? :D
[spoiler=Az nem lehet...] :D ?[/spoiler]

Kassh

senki nem néz Ladies vs. Butlers! -t?:D

Xzone

Quote from: Kassh on 2010-02-07, 02:57:30
senki nem néz Ladies vs. Butlers! -t?:D

Nigga please...

White SeeD

Quote from: Kassh on 2010-02-07, 02:57:30
senki nem néz Ladies vs. Butlers! -t?:D

Én nézem, idény egyik legjobbja. (igen, lehet sírni)
Eddig ep4 volt a legjobb, kár hogy drill félbeszakította az uncensored fedom rapet :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

Quote from: NLZ on 2010-02-07, 00:59:20
Ja, hogy ennek elvileg van fősztorija is? :D
Szerintem az író pont az Index ellentétének akarta kihozni belőle, mert ez így tényleg félelmetes. :) A vége ennek a résznek kiszámítható volt. :/

KeLa

Quote from: Kassh on 2010-02-07, 02:57:30
senki nem néz Ladies vs. Butlers! -t?:D
Én is nézem, pedig az első rész után majdnem dobtam, viszont a 2. rész már sokkal jobb volt és a többi is :smile:

Zen

[spoiler=Durarara][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: Zen on 2010-02-07, 20:10:58
[spoiler=Durarara][/spoiler]

:lul:  :jee:

Jut eszembe, ne nagyon nézzetek fel a sorozat Tvtropes-oldalára, ha nem komáljátok a spoilereket.

Zen

#2666
Quote from: SaiyaGin on 2010-02-07, 20:17:43
Jut eszembe, ne nagyon nézzetek fel a sorozat Tvtropes-oldalára, ha nem komáljátok a spoilereket.
Tippelj mit olvasok épp. :lul:
Amúgy a manga első fejezetében egyből bemutatják..Yagiri(?)-t ha vkit érdekel.[spoiler]Nem vmi pozitív fényben[/spoiler]

BTW Durarara szeretőknek ajánlom Yozakura Quartet mangát (animét nem), hasonló stílúsuak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

A manga másabb, mint az anime? Anno az anime első pár részét néztem, de uncsi volt.
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2010-02-07, 21:02:04
A manga másabb, mint az anime? Anno az anime első pár részét néztem, de uncsi volt.
QuoteThe characters aren't even as remotely so well developed in the anime. Some of the characters that are deeply developed in the manga barely get introduced in the anime. The anime also takes the plot of volumes 3 and 4 of the manga and chops it up into Frankenstein pieces, leaving out important things like character motivation and coherency.
Egy olyan sorozatban, ami a karakterekről szól, ez elég gáz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LiaLia

Késik a magyar feliratos Durarara 4. rész  :bruhuhu: :bruhuhu: és így nem tudom mi történt, ti meg már az 5. részről áradoztok.  :bruhuhu: