Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Railgun Sepcial 1et ne nézzétek meg, nagyon gyenge.
[reserved]

Cobra

Quote from: NLZ on 2010-02-08, 23:46:41
Railgun Sepcial 1et ne nézzétek meg, nagyon gyenge.
Akartam én is írni, csak annyira kiütött. hogy elfeljetettem :D

OST is kijött, az viszont jó.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

#2672
Sora no Woto 6:

Shit just got awesome all of sudden.
(az epizód felénél tartok amikor [spoiler] Noel a golyószóróval fenyegeti a maffiát XD  Kár, hogy csak trükk az egész.-.-[/spoiler])

nem bírtam megállni és csináltam belőle egy vector képet:
[spoiler]

[/spoiler]

SaiyaGin

Van [Mazui]_Katanagatari_-_02_[F33BCEA8].mkv



Junchi

Slowpoke.jpg? Remélem, megúszom... Tavaszi szezon:

[spoiler][/spoiler]

Komoly haladás, sikerült summa négy, azaz 4 anime-sorozatot találnom, ami érdekel. A vicc persze az, hogy ebből kettő (SengoBasa II és K-On II) folytatások, tehát máris eljutottunk kettőhöz... Megint: Ichiban Ushiro akármi és Bakuman. Ebből előbbit hype-olják ezerrel, utóbbi pedig egy elég sikeres (és az életemből eddig sajna kimaradt) mangának az adaptálása lesz, szal részemről várom.

Ami a többit illeti: Gintama múvi alapság, Utaware OVA-t majd egyben tolom le és a DtB OVA meg... Ööö, abból még meg kéne lessem a második szezont is. ^^"

Összevetve: FAIL! (Esetleg még az Angel Beats-ben látok fantáziát, de a többi nem nagyon csigázott fel... Evvan!)

LuckyDingo

#2677
Hmm.. ezt még nem láttam.. nem is figyeltem igazából.. mindig bevágják ide :D Azt hallottam, hogy lesz Bakuman anime, de aszittem, hogy később (és mivel máshol még mindig 2010 ősz van kiírva, ezért gondolom ez csak egy nagyon előretekintő preview), minden esetre eddig az érdekel tavaszról.. meg talán az Arakawa under the bridge cucc, mert az elég betegnek tűnik így képről. K-on! 2 heti pihenésre alkalmas lesz.. a többit vagy nem ismerem, vegy alapból aszondom, hogy brrrr.. hagyjanak :D De úgyis akkor derül majd ki, hogy mi a jó, ha elkezdődik a szezon :)

KeLa

Quote from: Junchi on 2010-02-12, 17:00:01
Összevetve: FAIL!
Csak mert a többi nincs hypeolva és ezekről alig tudunk valamit? :confused:
Szerencsére én többet is találtam ami talán érdekelhet és ez jobbnak is tűnik, mint a téli szezon. Egyelőre 15 olyan anime van a listán amibe mindenképpen belenézek + OVAk/specialok. Persze ez a szám később úgyis kb feleződik, de így legalább kisebb az esélye h kihagyok vmi jót :smile:

Btw, én is úgy tudom h a Bakuman nem most lesz... /és most látom csak h a chartfag féle listán sincs rajta/

Junchi

Quote from: KeLa on 2010-02-12, 18:07:18
Csak mert a többi nincs hypeolva és ezekről alig tudunk valamit? :confused:

Nah, szerintem te is már ismered ezt a "fikázzunk mindent kép + pár soros szöveg alapján, de a végén úgyis többet fogok nézni, mint azt elsőre terveztem" oldalamat, szal... majd lesz, ami lesz. :D

Member

Ez a B Gata H Key annyira sz*rnak tűnik, hogy a végén ráfanyalodok. Engem az Arakawa Under the Bridge érdekel talán, ritka, hogy hajléktalan legyen egy slice of life-ban.

KeLa

Quote from: Junchi on 2010-02-12, 18:10:37
Nah, szerintem te is már ismered ezt a "fikázzunk mindent kép + pár soros szöveg alapján, de a végén úgyis többet fogok nézni, mint azt elsőre terveztem" oldalamat, szal... majd lesz, ami lesz. :D
Jah, vagy úgy... ki gondolta volna =)

Am minden szezonban szokott lenni olyan anime, amiről az elején nem gondolok sokat, de egy idő után megtetszik...

chilip

wohoo, lesz break blade "broken blade" címen

strike witches II [spoiler] :Kiraly:[/spoiler]

Zen

Quote from: Junchi on 2010-02-12, 18:10:37
Quote from: KeLa on 2010-02-12, 18:07:18
Csak mert a többi nincs hypeolva és ezekről alig tudunk valamit? :confused:

Nah, szerintem te is már ismered ezt a "fikázzunk mindent kép + pár soros szöveg alapján, de a végén úgyis többet fogok nézni, mint azt elsőre terveztem" oldalamat, szal... majd lesz, ami lesz. :D
Bungaku Shojou. That is all.

Armored Trooper Votoms miféle-fajta?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Flaser

Quote from: Zen on 2010-02-12, 18:36:53
Quote from: Junchi on 2010-02-12, 18:10:37
Quote from: KeLa on 2010-02-12, 18:07:18
Csak mert a többi nincs hypeolva és ezekről alig tudunk valamit? :confused:

Nah, szerintem te is már ismered ezt a "fikázzunk mindent kép + pár soros szöveg alapján, de a végén úgyis többet fogok nézni, mint azt elsőre terveztem" oldalamat, szal... majd lesz, ami lesz. :D
Bungaku Shojou. That is all.

Armored Trooper Votoms miféle-fajta?

Mecha for Men, ergo:

NO BL-reject pretty boys
NO whiny teenagers
NO shiny toyish looking mecha
NO super moves
NO EMO

You get:

Real men
Gritty action
Gritty mechs
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

Quote from: Flaser on 2010-02-12, 19:34:33
Mecha for Men, ergo:

NO BL-reject pretty boys
NO whiny teenagers
NO shiny toyish looking mecha
NO super moves
NO EMO

You get:

Real men
Gritty action
Gritty mechs
\o/ \o/ \o/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2010-02-12, 19:38:54
Quote from: Flaser on 2010-02-12, 19:34:33
Mecha for Men, ergo:

NO BL-reject pretty boys
NO whiny teenagers
NO shiny toyish looking mecha
NO super moves
NO EMO

You get:

Real men
Gritty action
Gritty mechs
\o/ \o/ \o/
+1

Xzone

Az Angel Beats nekem való cuccnak tűnik :D

Dreamcleaver

#2688
Quote from: Junchi on 2010-02-12, 17:00:01
Slowpoke.jpg? Remélem, megúszom... Tavaszi szezon:

[spoiler][/spoiler]


W00T!? Lesz új Ikkitousen? Történetileg valami elképesztően gagyi sorozat, mégis imádom nézni. (lásd sigem már egy ideje).  :D

Az a kép a Working!-ről meg karakter dizájn-ra valamiért az Ichigo Mashimaro-ra emlékeztet (egyik all-time favom).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2010-02-12, 20:33:29
W00T!? Lesz új Ikkitousen? Történetileg valami elképesztően gagyi sorozat, mégis imádom nézni. (lásd sigem már egy ideje).  :D
+1, bár még csak az elsőt tolom. :)

SaiyaGin

#2690
Durara 6:
:gyagya:
[spoiler]Hogyhogy még élnek azok az arcok, akiket Selty az első részben pwnolt?[/spoiler]




Quote from: Dreamcleaver on 2010-02-12, 20:33:29
W00T!? Lesz új Ikkitousen? Történetileg valami elképesztően gagyi sorozat, mégis imádom nézni. (lásd sigem már egy ideje).  :D

Egyszer sort kellene kerítenem erre is.

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2010-02-12, 21:10:07
Durarara 6:
:gyagya:
[spoiler]Hogyhogy még élnek azok az arcok, akiket Selty az első részben pwnolt?[/spoiler]
fix'd

ezekszerint nem öl az árnyékával, vagy megválaszthatja kit öl meg vele... ki tudja, nem e világi lény

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-02-12, 22:12:53
Quote from: SaiyaGin on 2010-02-12, 21:10:07
Durararara 6:
:gyagya:
[spoiler]Hogyhogy még élnek azok az arcok, akiket Selty az első részben pwnolt?[/spoiler]
fix'd

ezekszerint nem öl az árnyékával, vagy megválaszthatja kit öl meg vele... ki tudja, nem e világi lény

Lehet, de ez még nem magyarázza meg azt a tagot, akinek a fejét a falhoz verte a "motorral". Az az alak elég sokat vérzett ahhoz, hogy elhalálozzon. (Jól van, tudom, animék, vérmennyiség, realitás, stb.)

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2010-02-12, 22:31:31
Quote from: chilip on 2010-02-12, 22:12:53
Quote from: SaiyaGin on 2010-02-12, 21:10:07
Durararara 6:
:gyagya:
[spoiler]Hogyhogy még élnek azok az arcok, akiket Selty az első részben pwnolt?[/spoiler]
fix'd

ezekszerint nem öl az árnyékával, vagy megválaszthatja kit öl meg vele... ki tudja, nem e világi lény

Lehet, de ez még nem magyarázza meg azt a tagot, akinek a fejét a falhoz verte a "motorral". Az az alak elég sokat vérzett ahhoz, hogy elhalálozzon. (Jól van, tudom, animék, vérmennyiség, realitás, stb.)
[spoiler][/spoiler]

SaiyaGin


Zen

Sztem egy olyan karakternél, aki "viccből" vért fröcskölt anno az emberekre, ilyesmit fel se kell venni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Quote from: Junchi on 2010-02-12, 17:00:01
Slowpoke.jpg? Remélem, megúszom... Tavaszi szezon:

Még Aion sincs fent, szóval nem mondanám, hogy slowpoke lennél. :) Szerintem meg ilyennek kellene lennie minden szezonnak, nem annak a rossz viccnek, ami télen volt. Mecha, sport, 1-2 érdekes alapötletű anime, yaoi a fangirlöknek, a lolisok is megkapják a jussukat, ahogy látom shounen is lesz, és akkor még az olyan nagy címeket nem is említettem, mint a King of Thorn vagy a Trigun movie. :D Általában 5-6 cím egész év alatt gyűlik össze, ezt egy szezon alatt máris elérték. :) Amúgy amiket tuti kinéztem:

TLR OVA 6: Ha már a manga csúnyán végezte, legalább ez maradt nekünk. :)

King of Thorn: Alap, ezt amúgy is minium kétszer érdemes megnézni, nem a legkönnyebb darab.

Hetalia sokadik + movie: Helyes, gyűljön csak, ha úgyis 5 perces egy epizód, akkor könnyű lesz egy szezont egy délután alatt lenyomni. :D

Trigun movie: Így 5-6 évnyi ígérgetés után szép volt, hogy egyáltalán megjelent, remélem legalább a TV színvonalát hozni fogja, meg azt is, hogy tisztában vannak a magas elvárásokkal... ;)

Amik újak, de érdekelni kezdtek:

Heroman: A kép alapján ebből egy baromi jó amerikai szuperhős-paródia is lehet, meglátjuk... :)

Angel Beats: Ezt csak az eleje miatt. :D Mármint: túlvilági szervezet, de közben Isten ellen harcolnak? XD LOLság. XD (Mondjuk akkor már javasolnék egy cím-helyreigazítás: Angel Beaters :D)

Arakawa under the bridge: Hajléktalanos anime most nem is nagyon ugrik be (kivéve Tokiói keresztapák, de az meg még nem láttam), úgyhogy kíváncsi leszek milyen mértékben és módon dolgozzák fel a témát. Igazából ebből egy Nodame Cantabile-szerű vicces-könnyed vígjáték nagyon ütne, de gondolom a téma, meg a kezdés miatt is, hogy ez sajnos inkább a "nagyon life és kevésbé slice" oldalt fogja erősíteni. ^^" Majd kiderül ez is.

B Gata H Kei: És meg is van az új címek közül is a "must watch" kategóriás. :D Imádom, amikor csavarnak a sztorin. XD Már néztem, hogy "Ó, király, megint a szegény szűz gimis srác, aki dugni akar...", aztán látom: "she"... A leírás alapján ez vagy valami nyálshoujo lesz, és az első epizód után arról fog szólni a sztori, hogy a srácot hogyan bolondítsa magába, vagy pedig a szezon legjobb vígjátéka. :D Én bizakodok. XD (És addig is bevizsgálom a mangát. XD) Igazából a nagy kérdés az, hogy "targeting and pursuing" rész mennyire lesz durvára véve. :D Fél karomat egy animéért, ahol végre a csaj a stalker, és neki kell kiköpnie a tüdejét is, hogy felkeltse a srác figyelmét. XDD (Persze láttunk már példát 1-2 ilyenre, de nem hinném, hogy főszerepben, meg hogy alapból erre épüljön egy egész sorozat.) Amúgy lol, elsőre nem tűnt fel a "she", és azt hittem, hogy valami shounen-ai lesz, ahol a szűz főhős rájön, hogy ő bizony más, és ezután csak azt az egy csávót hajkurássza egész idő alatt. XD De szerencsére "it's the other way around". :D Ja, és még annyit (aztán tényleg befejezem ezt a látatlan ajnározást XD), hogy igazából én valami High School Girls típusú vígjátékot remélek, legalábbis ahol már egy mondatban merik említeni a "főhősünk a középiskolás lány" és a "szex" szót, ott nagy esély van rá, hogy ezúttal nem pirulós/szemérmes/halkszavú lánykák lesznek a középpontban, hanem minium egy fokkal reálisabbak. :) (HSG-ben is mekkora volt már, amikor kishíján hárman-négyen támadták le a barátnőjük pasiját annak jelenlétében valami olyan szöveg kíserétében, hogy "már amúgy is régóta ki vagyok éhezve". XDDDD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


SaiyaGin

Quote from: Titkos on 2010-02-13, 02:30:12
Hetalia sokadik + movie: Helyes, gyűljön csak, ha úgyis 5 perces egy epizód, akkor könnyű lesz egy szezont egy délután alatt lenyomni. :D

:zomg:
Ki fogod bírni azt? Egyszer -6-7 részt megnéztem egy nap alatt, aztán napokig rá se bírtam nézni a sorozatra. Naaaagyon fárasztó.

Titkos

Tudom, de épp az a jó benne. XD Eredetileg úgy terveztem, hogy minden héten rávetem magam a friss epizódra amint kijött, aztán az első rész után jött a nagy csalódás: "WTF, 5 perc egy rész? O_O Ne már..." Szóval én bírnám ezt hetente nagyobb dózisban is. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Cobra

Railgun 19: őőő, kissé túlzásba viszik a fillereket, nem? Következő rész is biztosan az lesz és mindjárt vége az évadnak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !