Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

nem mintha engem zavarna  :Kiraly: kell egy ilyen anime is :D sok értelme nincs de jó nézni, sztorira meg ott a manga bár az elég lassan jön ki...

NLZ

Lehet Index óta rájöttek, hogy sztorit nem tudnak írni, ezért maradnak a fanservicenél. :D  A mangát mondjuk nem ovlastam, lehet kéne.
[reserved]

bimanc

Sora no Woto 07:

Mostanra eljutott ez a sorozat nálam addig, hogy ezt várom legjobban minden héten. Ez a visszaemlékezős rész eszméletlen jó volt. És mennyire sötét hangulatú!

Member

Quote from: NLZ on 2010-02-15, 01:52:54
Lehet Index óta rájöttek, hogy sztorit nem tudnak írni, ezért maradnak a fanservicenél. :D
Szerintem nem hogy a ló túlsó oldalára estek, hanem beborultak egyenesen az istállóba.

Quote from: bimanc on 2010-02-15, 22:50:10
Sora no Woto 07:

És mennyire sötét hangulatú!
Nocsak. Ha nem egy military K-ON, akkor megnézem.

Junchi

Quote from: Member on 2010-02-16, 10:11:06
Nocsak. Ha nem egy military K-ON, akkor megnézem.

Max a karadesign az, amiben erős hasonlóságot mutat a kettő + az "aranyos lányok csinálnak aranyos dolgokat" azért itt is megvan, de így hét epizód után rá kellett jöjjek, hogy azért ez merőben más, mint a K-On... Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy ezt még talán jobban is élvezem, mint anno a "riválist", szal szerintem tégy vele egy próbát. :)

bimanc

Quote from: Junchi on 2010-02-16, 10:22:13
Quote from: Member on 2010-02-16, 10:11:06
Nocsak. Ha nem egy military K-ON, akkor megnézem.

Max a karadesign az, amiben erős hasonlóságot mutat a kettő + az "aranyos lányok csinálnak aranyos dolgokat" azért itt is megvan, de így hét epizód után rá kellett jöjjek, hogy azért ez merőben más, mint a K-On... Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy ezt még talán jobban is élvezem, mint anno a "riválist", szal szerintem tégy vele egy próbát. :)

+1
Egyre sötétebb a sorozat világa, mondjuk drámáznak rendesen, de tényleg nem az a rózsaszín K-ON szerűség. Mondjuk egy apró tipp: ha jól tudom ugyanaz követte el, aki az Elfen Lied-et (innen az egyedi OP) (hogy ez kinek mennyire pozitívum, az más kérdés), szóval a happy ending nem garantált.

Xzone

Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Rounin

Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Google, első találat, fél perc múlva:  :eek: :zomg:

Zen

Quote from: Rounin on 2010-02-17, 02:45:25
Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Google, első találat, fél perc múlva:  :eek: :zomg:
Követtem példádat. :lul: :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Mármint? :) "Komolyabb", mint az első része, ahol "testnevelés" címszó alatt ecchiztek? XD Ezúttal szexet imitálnak, vagy csak sima alvást? XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Member

Quote
Quote from: bimanc on 2010-02-16, 13:05:06
Max a karadesign az, amiben erős hasonlóságot mutat a kettő + az "aranyos lányok csinálnak aranyos dolgokat" azért itt is megvan, de így hét epizód után rá kellett jöjjek, hogy azért ez merőben más, mint a K-On... Sőt, még azt is megkockáztatom, hogy ezt még talán jobban is élvezem, mint anno a "riválist", szal szerintem tégy vele egy próbát. :)

+1
Egyre sötétebb a sorozat világa, mondjuk drámáznak rendesen, de tényleg nem az a rózsaszín K-ON szerűség. Mondjuk egy apró tipp: ha jól tudom ugyanaz követte el, aki az Elfen Lied-et (innen az egyedi OP) (hogy ez kinek mennyire pozitívum, az más kérdés), szóval a happy ending nem garantált.
EL óta nézek komolyabb animéket, szóval nálam nagy név annak ellenére, hogy halálraoltanám pár dolog miatt, szóval akkor máris felvettem a listámra. :)

Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.
Bevallom, filóztam rajta, de az anidb képen a kibuggyanó mellek elvették a kedvem. Nem illik ahhoz a baba archoz.

bimanc

Quote from: Titkos on 2010-02-17, 08:03:20
Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Mármint? :) "Komolyabb", mint az első része, ahol "testnevelés" címszó alatt ecchiztek? XD Ezúttal szexet imitálnak, vagy csak sima alvást? XD

Valóban nagyon komoly, csak kicsit mozgalmas alváshoz.  ::)

[spoiler]Volt aki képes volt végignézni? Én csak végigpörgettem.[/spoiler]


Quote from: Member on 2010-02-17, 11:06:50
EL óta nézek komolyabb animéket, szóval nálam nagy név annak ellenére, hogy halálraoltanám pár dolog miatt, szóval akkor máris felvettem a listámra. :)

Nézd meg az openinget, kb olyan a sorozat is. Aranyos lányok vannak benne, akik aranyosan néznek ki, meg ha csinálnak valamit, akkor azt aranyosan teszik. De a világ ami körülöttük van egy cseppet sem rózsaszín.

SaiyaGin

KnT 19:
Csak nálam kerül Chizu egyre inkább a kedvencek közé?

Xzone

Quote from: bimanc on 2010-02-17, 12:01:04
Quote from: Titkos on 2010-02-17, 08:03:20
Quote from: Xzone on 2010-02-17, 02:05:05
Sleeping with Hinako

Hűha srácok, ez nagyon komoly.

Mármint? :) "Komolyabb", mint az első része, ahol "testnevelés" címszó alatt ecchiztek? XD Ezúttal szexet imitálnak, vagy csak sima alvást? XD

Valóban nagyon komoly, csak kicsit mozgalmas alváshoz.  ::)

[spoiler]Volt aki képes volt végignézni? Én csak végigpörgettem.[/spoiler]

Van olyan 20 percnyi anyag a DVD-n, amin Hinako tényleg nem csinál semmit alváson kívül: na, azt én is átpörgettem.

A slice-of-life animéket szokták azzal támadni, hogy nem történik bennük semmi érdekes. A Sleeping with Hinako új szintre emeli az egészet: a legmozgalmasabb esemény az, amikor Hinako kimegy a konyhába.

bimanc

Én is arra gondoltam. Azt hittem lesz valami értelme is, mondjuk tippek álmatlanságban szenvedőknek, de b+ csak simán aludt a csaj szinte végig. :zomg:

Titkos

Na jó, de ez a Hinakós cucc elsősorban nem is slice of life, hanem szó szerint "otakuszimulátor", azt próbálják elérni, hogy úgy érezze a néző, mintha tényleg ott aludna a csaj mellett. Persze csinálhatták volna "mozgalmasabbra", mert így a leírásotok alapján valóban dögunalmasnak hangzik, de képzeljétek el úgy, mint egy erogame-et, csak épp itt még kattingatni sem engednek. XD
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Xzone

Quote from: Titkos on 2010-02-19, 13:44:44
Na jó, de ez a Hinakós cucc elsősorban nem is slice of life, hanem szó szerint "otakuszimulátor", azt próbálják elérni, hogy úgy érezze a néző, mintha tényleg ott aludna a csaj mellett. Persze csinálhatták volna "mozgalmasabbra", mert így a leírásotok alapján valóban dögunalmasnak hangzik, de képzeljétek el úgy, mint egy erogame-et, csak épp itt még kattingatni sem engednek. XD

Jaja, másik cucc amit szerintem meg fogok nézni, az ez:

http://zepy.momotato.com/2010/02/18/cant-find-anything-else-to-post-about/

Én már a címén besz*rtam :lul:

LiaLia

Mély letargiával vettem tudomásul, hogy a Durarara magyar feliratozása leállt a 3. résznél. Pedig jó minőségben és aránylag elég jó időben adták ki egymás után a részeket.
Természetesen megértem, hogy teljesen váratlanul vizsgaidőszak lesz a készítőknél, súlyos járvány kezdi el tizedelni őket, és hatalmas gépkatasztrófák miatt nem tudják elkészíteni mostanában a következő részeket.
Viszont az elég illúzióromboló, ha egy aktuális sorozat feliratai majd másfél év után fognak elkészülni, amikor már majd nosztalgiából nézi meg az ember, hogy ilyen is volt anno.

Cobra

Szokj le a magyar feliratról, évente kb 2 sorozat készül értékelhetővel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Az aktuálisan futóknál főleg, mindenféle random csapat ráveti magát mindenre rögtön a kihirdetéskor. Aztán két rész után jó, ha nem dobják. ^^"
A nosztalgiás részt viszont nem teljesen értem, mindig van valami, ami jó, de lemaradt róla az ember.

LiaLia

Quote from: Cobra on 2010-02-21, 16:13:40
Szokj le a magyar feliratról, évente kb 2 sorozat készül értékelhetővel.
Nos igen, pont emiatt örültem meg, hogy egy aktuális sorozatot elkezdett egy olyan magyar csapat, akiktől eddig jó munkákat láttam. Közben meg rengeteg olyannal találkozom az oldalakon, hogy akár 12 részes sorozatoknál is max. az 5. részig jutnak el. Direkt nem mentem az angol részek után, hogy had lássam magyarul, de mivel beleláttam a történetbe, "muszáj" lesz most már a többit is megnézni, hogy hogy alakul.

Quote from: Member on 2010-02-21, 16:25:40
Az aktuálisan futóknál főleg, mindenféle random csapat ráveti magát mindenre rögtön a kihirdetéskor. Aztán két rész után jó, ha nem dobják. ^^"
A nosztalgiás részt viszont nem teljesen értem, mindig van valami, ami jó, de lemaradt róla az ember.
A Durarara nálam nosztalgia lesz magyarul megnézni. Kiváncsi vagyok a fejleményekre, így muszáj lesz most megnéznem angolul. Természetesen más a helyzet, ha egyáltalán nem láttam volna belőle semmit, és úgy látom évekkel később. Pl. a Weiss Kreuz nekem új volt ahogy néztem, másnak meg bizonyára már őskövület.

Member


White SeeD

Ladies vs Buttlers:  :zomg: hárem egyik tagja teljes támadásba lendült. nem gondoltam volna hogy ő lesz az első :angyali: Viszont amilyen hamar ez bekövetkezett, nem lesz 13 résznél több :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Durara 7
Továbbra is folytatódik a szereplők és múltjuk bemutatása,  ezúttal Shizuo került sorra.
Egyre kevésbé bírom Trollzayát.

LuckyDingo

Durarara 8.. :D Lol hogy erre eddig nem gondoltam... Megvan Celty feje XDDD

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-27, 16:23:56
Durarara 8.. :D Lol hogy erre eddig nem gondoltam... Megvan Celty feje XDDD

Azért lehetett sejteni szerintem. De ez így tényleg bonyolult helyzet, nem tudom mi lesz a megoldása (előbb-utóbb biztos találkozik a két "fél").

Zen

Nálam van bibi vagy gg télleg nem siet a Durarara részekkel?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Quote from: Zen on 2010-02-27, 20:38:40
Nálam van bibi vagy gg télleg nem siet a Durarara részekkel?
Ne bántsd a holtakat... na jó, csak félig azok... egyelőre :smile:

Mellesleg ez is "gg" > [Ecliptic-BSS] Durarara!! - 07

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Quote from: KeLa on 2010-02-27, 21:02:28
Quote from: Zen on 2010-02-27, 20:38:40
Nálam van bibi vagy gg télleg nem siet a Durarara részekkel?
Ne bántsd a holtakat... na jó, csak félig azok... egyelőre :smile:

Mellesleg ez a "gg" > [Ecliptic-BSS] Durarara!! - 07

;)