Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

bimanc

Hanamaru 08.:

Na ezen csak vigyorogni tudok.  :D Kezdenek elborulni a készítők.
[spoiler]Ööö.. .Little brown girls are...[/spoiler]

Alkyra

#2731
FMA 46:

Valaki mondja meg, hogy mi az istent keress ott a japán térkép az egész rész alatt.

edit: amúgy vajon hány éve megy már a történet? Legalább 4-5 környékére tippelek.

Maron

Az a térkép a tájfun miatt volt ott, előrejelzés a legfrissebb információkkal. Néha sajnos pont kifogni ilyet minden sorozatnál. =/

Alkyra

Quote from: Maron on 2010-03-01, 11:56:34
Az a térkép a tájfun miatt volt ott, előrejelzés a legfrissebb információkkal. Néha sajnos pont kifogni ilyet minden sorozatnál. =/

Értem már. Ezek szerint akkor pechünk volt.

hargharg

#2734
Quote from: Xzone on 2010-02-27, 20:13:33
Quote from: LuckyDingo on 2010-02-27, 16:23:56
Durarara 8.. :D Lol hogy erre eddig nem gondoltam... Megvan Celty feje XDDD

Azért lehetett sejteni szerintem. De ez így tényleg bonyolult helyzet, nem tudom mi lesz a megoldása (előbb-utóbb biztos találkozik a két "fél").

Celty bedaral mindenkit. kesz. a tobbi szal csak poennak van ott, hogy minel "meglepobb" legyen, mikor vegen Hamlet-end lesz. uff

[spoiler]btw azer miutan kiderult, hogy Celty a fejet keresi, meg hogy fejnelkuli lovas (6. ep?), szinte szaz volt, hogy o a feje. nem veletlenul vannak az OP-ban egymas utan, meg hianyzik a nev a fejtol.[/spoiler]
rofl

LiaLia

#2735
Quote from: hargharg on 2010-03-01, 13:44:24
Quote from: Xzone on 2010-02-27, 20:13:33
Quote from: LuckyDingo on 2010-02-27, 16:23:56
Durarara 8.. :D Lol hogy erre eddig nem gondoltam... Megvan Celty feje XDDD

Azért lehetett sejteni szerintem. De ez így tényleg bonyolult helyzet, nem tudom mi lesz a megoldása (előbb-utóbb biztos találkozik a két "fél").

Celty bedaral mindenkit. kesz. a tobbi szal csak poennak van ott, hogy minel "meglepobb" legyen, mikor vegen Hamlet-end lesz. uff

[spoiler]btw azer miutan kiderult, hogy Celty a fejet keresi, meg hogy fejnelkuli lovas (6. ep?), szinte szaz volt, hogy o a feje. nem veletlenul vannak az OP-ban egymas utan, meg hianyzik a nev a fejtol.[/spoiler]
Héééé, örülnék, ha nem írnátok sok spoilergyanús dolgot nyilvánosba, nem mindenki tart a 8. résznél! :facepalm: :ejnye:
Mondjuk nekem a 2. résznél már gyanús volt a motoros és az openingben a bukósisak után felvillanó kép, de mivel még nem láttam a 6. részt sem, eddig nem tudtam, hogy ki mit keres...

motifator

LiaLia:  :tezsvir:
Nem volt valami hatalmas spoiler, de attól még spoiler, én is le vagyok maradva Durararából. Erre figyelhetnénk kicsit jobban.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Titkos

Quote from: Alkyra on 2010-03-01, 12:57:15
Quote from: Maron on 2010-03-01, 11:56:34
Az a térkép a tájfun miatt volt ott, előrejelzés a legfrissebb információkkal. Néha sajnos pont kifogni ilyet minden sorozatnál. =/

Értem már. Ezek szerint akkor pechünk volt.

Ja, amúgy volt olyan is más sorozatnál, amikor egy időre teljesen kitakarták a képet, csak a hangot lehetett hallani az adott epizódból. ^^" Szólni kell a tájfunnak, hogy a Bakemonogatari "only sound" epizód alatt jöjjön, azt direkt miatta iktatták be. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


kikuchiyo

Nem tájfun, hanem cúnami, Japánban is sírtak miatta (mármint nem azért, mert a cúnami elvitte a házukat, hanem azért, mert a felirat kitakarta a sorozatot).
Failure is the default option

Titkos

Quote from: kikuchiyo on 2010-03-01, 20:17:05
(mármint nem azért, mert a cúnami elvitte a házukat, hanem azért, mert a felirat kitakarta a sorozatot).

Helyes, fő a fontossági sorrend ugye...  :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Cobra

Azért meg lehetett volna úgy is csinálni, hogy csak a reklám alatt meg mondjuk a film/sorozat első 1-2 percében van kint.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

hargharg

#2741
Quote from: LiaLia on 2010-03-01, 16:40:46
Quote from: hargharg on 2010-03-01, 13:44:24
Quote from: Xzone on 2010-02-27, 20:13:33
Quote from: LuckyDingo on 2010-02-27, 16:23:56
Durarara 8.. :D Lol hogy erre eddig nem gondoltam... Megvan Celty feje XDDD

Azért lehetett sejteni szerintem. De ez így tényleg bonyolult helyzet, nem tudom mi lesz a megoldása (előbb-utóbb biztos találkozik a két "fél").

Celty bedaral mindenkit. kesz. a tobbi szal csak poennak van ott, hogy minel "meglepobb" legyen, mikor vegen Hamlet-end lesz. uff

[spoiler]btw azer miutan kiderult, hogy Celty a fejet keresi, meg hogy fejnelkuli lovas (6. ep?), szinte szaz volt, hogy o a feje. nem veletlenul vannak az OP-ban egymas utan, meg hianyzik a nev a fejtol.[/spoiler]
Héééé, örülnék, ha nem írnátok sok spoilergyanús dolgot nyilvánosba, nem mindenki tart a 8. résznél! :facepalm: :ejnye:
Mondjuk nekem a 2. résznél már gyanús volt a motoros és az openingben a bukósisak után felvillanó kép, de mivel még nem láttam a 6. részt sem, eddig nem tudtam, hogy ki mit keres...

my bad.
mint irtam is ott, mar joval elobb megjelennek a jelek, rogton kezdve az OP-pal. : P
az meg mar mintha az elso reszben is lenne. de legkesobb a masodikban.
amugy spoilerbe vagtam a cuccot.

ED: LiaLia hsz-eben nem tudom spoilerbe vagni a cuccot ertheto okokbol. : D
rofl

LiaLia

Quote from: hargharg on 2010-03-01, 23:22:59
my bad.
mint irtam is ott, mar joval elobb megjelennek a jelek, rogton kezdve az OP-pal. : P
az meg mar mintha az elso reszben is lenne. de legkesobb a masodikban.
amugy spoilerbe vagtam a cuccot.

ED: LiaLia hsz-eben nem tudom spoilerbe vagni a cuccot ertheto okokbol. : D

Voltak jelek, persze, de ez így konkrétan szíven ütött. A 3. rész után még nem volt egyértelmű, hogy azt keresi. Mert hogy én még ott tartok  :D Bár annyival azért haladtam idő közben, hogy a részek le vannak töltve. ^^" Kicsit megkavart a magyar felirat "behalás".

Re:ED: Megtettem  ::)

Xzone

Quote from: Cobra on 2010-03-01, 22:07:55
Azért meg lehetett volna úgy is csinálni, hogy csak a reklám alatt meg mondjuk a film/sorozat első 1-2 percében van kint.

Az a legviccesebb, hogy a reklám alatt pont nem volt látható :D

Darkstar

A chartfag féle összeállítást átfutva tavasszal több mindent fogok nézni, mint télen. Mondjuk a 0nál nem nehéz. :D
Így első nekifutásra Angel beats, új Da crapo, K-on2, Mayoi Neko Overrun (habár ez gondolom "visszafogottabb" lesz, mint a manga), KissxSis meg új Koihime Musou.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Titkos

http://www.sankakucomplex.com/2010/03/01/otaku-outrage-over-tsunami-terror/

Az utolsó kép alapján egyes csatornákon térkép nélkül ment, egy olyan ripet kellene megcsípni.

Amúgy jó a cikk.

QuoteCritics point out that people's lives may be at risk...

...de ezek az életek úgy tűnik nem olyan fontosak, mint a reklám...

QuoteAlthough a few cantankerous old women can cause the censorship massacre of an entire series, it seems likely the protests of mere viewers will be ignored...

Jé, ez meg simán elmenne itthoni hírnek is. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Xzone

Ez az új Saint Seiya (ep. 9-10 megtekingtése után)... ha tetszett a Dragon Ball (Z főleg), akkor ez is fog. A szereplők minden támadás előtt öt percben végiggondolják az életüket, megállapítják hogy miért is harcolnak, majd ezt újabb öt percben ki is fejtik az ellenfelüknek.

A harcok pedig így néznek ki:

-Ellövöm a nagyon-nagyon erős támadásomat, most meghalsz fo' shizzle! RANDOM ENGRISH SPELL!!!
-AAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!
-Én nyertem nem te.
-Fufufu. Elég kemény volt, de igazából eddig csak az erőm negyedét használtam. Na de most véged! RANDOM ENGRISH SPELL #2!!!
-AAAAAAGGGGGHHHHHHHH!!
-Most végre megtanultad, hogy engem nem győzhetsz le.
-*hörög*
-Te jó ég! még mindig életben van!
-Ez most tényleg nagyon erős volt, de az én <random spellname here>-el összehasonlítva semmit sem ér!
.
.
.

És ez a jelenetsor megismétlődik még vagy háromszor. A harc végén pedig a gonosz elmenekül természetesen. Japántanuláshoz nagyon jól hasznáható a sorozat, vagy ha más nem, a weeaboo szókincset tovább erősíti (Tsuyoku naritai!).

SaiyaGin

KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 20:27:32
KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Eclipse-féle (avi) verzsönt nézted? Csak mert én sehol nem találom. o.O

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-03-04, 20:33:38
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 20:27:32
KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Eclipse-féle (avi) verzsönt nézted? Csak mert én sehol nem találom. o.O

Nem, a FMS-Sunberries-félét.

chilip



Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 22:53:27
Quote from: Junchi on 2010-03-04, 20:33:38
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 20:27:32
KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Eclipse-féle (avi) verzsönt nézted? Csak mert én sehol nem találom. o.O

Nem, a FMS-Sunberries-félét.

Köfi, de azóta már Ellipszisék is elkészültek vele. :) (http://www.animetake.com/kimi-ni-todoke-episode-21/)

motifator

Quote from: Junchi on 2010-03-05, 14:41:06
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 22:53:27
Quote from: Junchi on 2010-03-04, 20:33:38
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 20:27:32
KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Eclipse-féle (avi) verzsönt nézted? Csak mert én sehol nem találom. o.O

Nem, a FMS-Sunberries-félét.
[...]Ellipszisék[...]
???
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

Quote from: motifator on 2010-03-05, 14:44:50
Quote from: Junchi on 2010-03-05, 14:41:06
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 22:53:27
Quote from: Junchi on 2010-03-04, 20:33:38
Quote from: SaiyaGin on 2010-03-04, 20:27:32
KnT 21: ez a rész se volt rossz, de a következőben végre visszatérünk a főszálhoz. :jee:

Eclipse-féle (avi) verzsönt nézted? Csak mert én sehol nem találom. o.O

Nem, a FMS-Sunberries-félét.
[...]Ellipszisék[...]
???

OFF: Valamiért úgy tudtam, hogy az eclipse az ellipszist is jelent(het), but seems that I failed again. ^^"

Zen

Quote from: Junchi on 2010-03-05, 15:18:56
OFF: Valamiért úgy tudtam, hogy az eclipse az ellipszist is jelent(het), but seems that I failed again. ^^"
Én konkrétan láttam már online szótárban elírva.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Drrr: most már jöhetne egy rész Izayáról is. :D

Xzone

Quote from: chilip on 2010-03-05, 13:12:53
Durarara 9

Haha, ezért jó ez a sorozat/író: minden második szereplő kicsit (nagyon) zakkant, és a sztorival se szaroznak. Az a bizonyos találkozás amiről a múlt héten beszéltem, az eheti részben meg is történt :jee:

LuckyDingo

És milyen jó volt :D És pont a Mikado szedte össze Seltyt :D Itt is az lesz, mint a Baccanoban volt.. a végén mindenki mindenkivel összefüggésbe kerül.. még ilyet! :D

Zen

Azagáz h fel kéne írni melyik karakter melyik nevet használja chaten és visszamenőleg csekkolni melyik sort ki mondja. :zomg: :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1