Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2010-03-05, 21:14:02
És milyen jó volt :D És pont a Mikado szedte össze Seltyt :D Itt is az lesz, mint a Baccanoban volt.. a végén mindenki mindenkivel összefüggésbe kerül.. még ilyet! :D
Már összefüggésben vannak, nem?
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2010-03-05, 23:25:42
Quote from: LuckyDingo on 2010-03-05, 21:14:02
És milyen jó volt :D És pont a Mikado szedte össze Seltyt :D Itt is az lesz, mint a Baccanoban volt.. a végén mindenki mindenkivel összefüggésbe kerül.. még ilyet! :D
Már összefüggésben vannak, nem?
Hmm... azért még nem.  De már nagyjából kezd kialakulni egy komoly kapcsolati háló.

Alkyra

Néma...lelőtték Uiharu képességét a nagy nép előtt. Eléggé vicces, bár hozzá kell tenni, hogy csak Level 1-es...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2010-03-06, 15:30:12
És mi lenne?

[spoiler]
Amihez hozzáér azt egy adott hőmérsékleten tudja tartani.
[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

bimanc

Quote from: Alkyra on 2010-03-06, 15:47:11
Quote from: Zen on 2010-03-06, 15:30:12
És mi lenne?

[spoiler]
Amihez hozzáér azt egy adott hőmérsékleten tudja tartani.
[/spoiler]

Azért a Railgun szereplők milyen tökéletes háremet alkotnak. Saten a legjobb waifu, Misaka ellátja a házat elektromossággal, Kuroko be tudja teleportálni a sört a hűtőből, Uiharu meg hidegen tudja tartani.

SaiyaGin

Quote from: bimanc on 2010-03-06, 19:14:49
Azért a Railgun szereplők milyen tökéletes háremet alkotnak. Saten a legjobb waifu, Misaka ellátja a házat elektromossággal, Kuroko be tudja teleportálni a sört a hűtőből, Uiharu meg hidegen tudja tartani.

:lul:

Darkstar

Quote from: bimanc on 2010-03-06, 19:14:49
Azért a Railgun szereplők milyen tökéletes háremet alkotnak. Saten a legjobb waifu, Misaka ellátja a házat elektromossággal, Kuroko be tudja teleportálni a sört a hűtőből, Uiharu meg hidegen tudja tartani.
:hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Saten miért a legjobb waifu?
[reserved]

bimanc

Tud főzni, meg jól öltözködik (személyes ízlés).

Viszont Kuroko mennyire lol volt amikor aludt.  :D

Cobra

Ha nem lenne Kuroko már rég megbukott volna a sorozat :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

WTF?! Biribiri full fürdőzős kép és pont olyan kényelmetlen testhelyzetben van, komolyan ennél még a mágikus gőzfelhők is jobbak >>

Kuroko álmait meg irigylem csöppet.. XDDDD

Misaka maszk :facepalm:

A többi igazából lényegtelen volt.. :D

NLZ

Quote from: Cobra on 2010-03-07, 00:28:11
Ha nem lenne Kuroko már rég megbukott volna a sorozat :)
+1
A mangában is ilyen állat Kuroko? :)
[reserved]

Junchi

Sora no Woto ep9

Furcsálltam, hogy senki (vagy ha mégis megtette volna valaki, akkor gome ^^") nem kommentelte még ezt a részt... Hát, nem voltam tőle elájulva, a mondanivaló nagyjából rendben volt, de... Szal nem to'om, de nekem nagyon hiányzik az a szál, amit a hetedik részben elkezdtek. Túl jól össze volt rakva az az ep, erre utána kapunk egy telefonfigyelős zagyvaságot, meg most ezt, és a következő rész sem indul túlságosan érdekfeszítőnek... :/

chilip

Working!! ep1

na megjött a heti kawai~ slice of life adag :D pár elég idióta szereplővel, én követni fogom az biztos :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-03-07, 12:20:18
Working!! ep1

na megjött a heti kawai~ slice of life adag :D pár elég idióta szereplővel, én követni fogom az biztos :D
Te jó ég :D Őrültek gyülekezete... Nem rossz :) Engem hirtelen az érdekel, hogy miért van az egyik csajnál katana? :XD

motifator

Quote from: chilip on 2010-03-05, 13:12:53
Durarara 9
Végre túllépünk az expozíción és kezd beindulni a plot. Nem mondom, érdekes volt az is, ahogy egyik szereplőt mutatják be a másik után, de az elmúlt 1-2 részben már kezdtem kérdezgetni, hogy mikor indul már be végre a sztori? Na úgy néz ki, hogy most :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cheesy

Working!!

"Laza limonade." Etterem, frissen felvett fohos, scary biccs, felszolgalo loli karddal, loli aki fel a fiuktol, hiperaktiv loli... Akar harem is lehetne, de egyelore nem nez ki love-sokszognek. Egyszeru, kicsit bugyuta, de jopofa.
Az ending is meger egy miset :D (Green Green opening feeling, "j-punk" :) )

(thx chilip, elneztem a totyikot)

Xzone

#2779
Quote from: Cheesy on 2010-03-07, 22:16:03
Working!!

"Laza limonade." Etterem, frissen felvett fohos, scary biccs, felszolgalo loli karddal, loli aki fel a fiuktol, hiperaktiv loli... Akar harem is lehetne, de egyelore nem nez ki love-sokszognek. Egyszeru, kicsit bugyuta, de jopofa.

Wat. Egy loli van benne, és az is inkább "loli with tits". A 4koma meg nem igazán az a formátum, amivel komoly sztorit szoktak bemutatni :)

chilip


Xzone


LiaLia

Quote from: chilip on 2010-03-08, 18:03:43
Durarara - Izaya version of loli snake
ajjajj, ez valahogy nem igazán Izaya stílusa  :ejnye: még szejpítenek is benne

SaiyaGin


LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-10, 10:13:37
Van Katanagatari 3.
nem volt rossz, bár igazából csak két jelenet tetszett, viszont a következő durva rész lehet majd :D Kár hogy egy hónap :(

bimanc

Quote from: Junchi on 2010-03-07, 11:12:04
Sora no Woto ep9

Furcsálltam, hogy senki (vagy ha mégis megtette volna valaki, akkor gome ^^") nem kommentelte még ezt a részt... Hát, nem voltam tőle elájulva, a mondanivaló nagyjából rendben volt, de... Szal nem to'om, de nekem nagyon hiányzik az a szál, amit a hetedik részben elkezdtek. Túl jól össze volt rakva az az ep, erre utána kapunk egy telefonfigyelős zagyvaságot, meg most ezt, és a következő rész sem indul túlságosan érdekfeszítőnek... :/

Me slowpoke. Azért nem regáltam rá, mert annyira semilyen volt. Szóval egyetértek, nekem is hiányzik az, amiért megszerettem a sorozatot.

A 10. epizód már egy kicsit közelebb állt hozzá, de valóban nem volt túl érdekfeszítő, csak drámai. Viszont történt egy érdekes fordulat: [spoiler]Rio elhagyta az alakulatot, valószínűleg amiatt, amit a telefonon keresztül hallott.[/spoiler] Kiváncsi vagyok ezután hogy folytatják, rendesen feladták a leckét saját maguknak.

SaiyaGin

KnT 22: ez most egy kicsit lassabb volt a kelleténél.  ::)

ogre

Quote from: bimanc on 2010-03-10, 11:47:37
Me slowpoke. Azért nem regáltam rá, mert annyira semilyen volt. Szóval egyetértek, nekem is hiányzik az, amiért megszerettem a sorozatot.

A 10. epizód már egy kicsit közelebb állt hozzá, de valóban nem volt túl érdekfeszítő, csak drámai. Viszont történt egy érdekes fordulat: [spoiler]Rio elhagyta az alakulatot, valószínűleg amiatt, amit a telefonon keresztül hallott.[/spoiler] Kiváncsi vagyok ezután hogy folytatják, rendesen feladták a leckét saját maguknak.

amikor a részben felmerült, hogy [spoiler]a hercegnőnek van egy féltestvére, azt hittem, hogy Philicia lesz az, de úgy néz ki, hogy Rio-ról van szó, és nemzetmentő feladat vár rá :)[/spoiler] szóval ez annyira nem volt hiábavaló rész. meg ugye a sorozat elején attól kellett tartani, hogy nagyon k-onos lesz. a k-on bizonyos tekintetben egy teljes sorozatnyi filler. ez azért komolyabb annál , de sok akciót nem kell tőle várni  ;)

SaiyaGin


Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-12, 09:46:25
Van Drrr 10.

Haha, az utolsó jelenet engem leginkább a keikakudoori-ra emlékeztetett. Még Biribiri-t is megemlítették, Mikado jelszava pedig nem is volt olyan meglepő :)