Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

fema

Quote from: Alkyra on 2010-03-16, 18:50:52
Quote from: fema on 2010-03-16, 14:17:27
A történetet meg abszolút nem értem már...  :falba:

Mit nem lehet ezen érteni? - Kösz a stílust... Akkor elmondom:

[spoiler]

1. a tárgyalások nem jól haladnak - hát erre rájöttem
2. rio egy 'nemesi' sarj egy másik anyai ágról - ezt is tudtam
3. azért ment el, hogy képviselje az oldalukat elősegítve ezzel a tárgyalásokat - igen, sejtettem, de semmi hír nem jött erről, pedig úgy láttam, eltelt egy kis idő, ezért kételkedtem benn
4. 'Roman'-ok megunják a várakozást, ezért támadást indítanak - ez is feltűnt
5. Erre rájönn Helvetia is és ők is megindulnak˙(<=az a pár ezer katona nem két nap alatt ért a történet helyszínére) - mit ad Isten, ez is feltűnt
5.5 Noel egy zseni kislány aki elősegített/elkészített egy biológia szuperfegyvert (lásd a nevét: Láthatatlan Halál) - na, ezen átsiklottam, csak annyi maradt meg, hogy zseni az akadémián vagy vmi ilyesmi, de most megnéztem és tényleg ott a gonosz-csávó  :eek:
6. Ennek készítésére kényszerítette/átverte a most megjelent hivatalos rosszfiú
7. Az egész 2. nagy háború valószínűleg egy elég csúnya félreértés és a háborgó kedélyek miatt következett be - hja, de ezt nem értettem, hogy mi volt az ok... bár inkább talán csak hiányoltam, hogy nem mondták el, holott ez eléggé aktuális lenne sztem, hogy mégis mi miért van

[/spoiler]

Tény nagy ugrások vannak benne és nem rágja a szádba a dolgot, - igen, csak szerintem egy kicsit túlzásba vitték, túl tömör szerintem... arra gondolok, hogy csomó mindenbe belecsaptak és inkább azt néztük egy részen át, hogy mennyire pisilnie kell Kanatának...  :zomg:

Amúgy, kösz, bimanc!

Edit: az idézett szöveget megcsonkítottam, dőlt betűkkel írtam én (félreértések elkerülése végett... ^^)

ogre

az senkit sem zavar, hogy a rómaiak németül karattyolnak? btw jobban megy nekik, mint az angol :)
tudom, hogy ez fikció, de azért egy icipicit utánanézhetnének már a japók, hogy mi az az európa...

amúgy a sorozat a komoly ugrások ellenére is jó, és érthető. én pont ilyenre számítottam, amikor először belengették a komolyabb hangvételt. az persze tök jó lenne, ha szépen felépítették volna, de sajna nem fér bele, és az sem megoldás, hogy most belassítják, és majd valami season2-ben fejezik be.
ha össze kéne hasonlítani a valkyria chronicles-szel, ott ezt szépen megcsinálták, bár a snw erősen veri minőségben. szerintem.

SaiyaGin

Quote from: ogre on 2010-03-17, 22:04:12
az senkit sem zavar, hogy a rómaiak németül karattyolnak? btw jobban megy nekik, mint az angol :)
tudom, hogy ez fikció, de azért egy icipicit utánanézhetnének már a japók, hogy mi az az európa...

Végülis vót egy olyan államalakulat, amely A Német Nemzet Szent Római Császársága névre hallgatott, úgyhogy nem teljesen megalapozatlan a dolog. (Ha jól emlékszem, a középkorban eddig darabig még "római" néven futottak a németek emiatt egyes forrásokban.)
(A sorozatból egy részt se láttam, úgyhogy csak annyit olvastam a világról, amennyit írtatok róla.)
Meg valszeg németül valamelyest tudók szinkronszínészeket egyszerűbb volt találni, mint latinul beszélőket. :D

Junchi

Most olvastam MAL-on, hogy a Sora no Woto nem 13, hanem csak 12 részes lesz, ami meglepett, lévén, hogy 13 epet ígértek. :/ Kíváncsi vagyok, hogy mégis hogy a fenébe szándékozzák ezt lezárni. (Ja, és meg kéne lessem a 11-es részt végre...)

Kimi ni Todoke viszont 24 helyett 25 részes lesz. Fuck yeah!!

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:20:13
Most olvastam MAL-on, hogy a Sora no Woto nem 13, hanem csak 12 részes lesz, ami meglepett, lévén, hogy 13 epet ígértek. :/ Kíváncsi vagyok, hogy mégis hogy a fenébe szándékozzák ezt lezárni. (Ja, és meg kéne lessem a 11-es részt végre...)

+1 rész a DVD-n? :D

Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:20:13
Kimi ni Todoke viszont 24 helyett 25 részes lesz. Fuck yeah!!

:hopp:

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-18, 20:24:18
Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:20:13
Most olvastam MAL-on, hogy a Sora no Woto nem 13, hanem csak 12 részes lesz, ami meglepett, lévén, hogy 13 epet ígértek. :/ Kíváncsi vagyok, hogy mégis hogy a fenébe szándékozzák ezt lezárni. (Ja, és meg kéne lessem a 11-es részt végre...)

+1 rész a DVD-n? :D

Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:20:13
Kimi ni Todoke viszont 24 helyett 25 részes lesz. Fuck yeah!!

:hopp:

23-as részt kommentelhetnéd motiválási célokból. :D

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:34:24
23-as részt kommentelhetnéd motiválási célokból. :D

Nagyon aranyos volt, eredj megnézni!
[spoiler=nem spoileres kép][/spoiler]

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-18, 20:53:33
Quote from: Junchi on 2010-03-18, 20:34:24
23-as részt kommentelhetnéd motiválási célokból. :D

Nagyon aranyos volt, eredj megnézni!
[spoiler=nem spoileres kép][/spoiler]

^That is what i was waiting for + AAAAAWWW~ + :nosebleed: :D

Xzone

Durarara ep.11

WIN.

[spoiler]OMG ISAAC ÉS MIRIA SHINSENGUMI JELMEZBEN!!![/spoiler]

A telefoncsörgéseknél az a "bocchan méru" honnan van?

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-03-19, 15:30:31
Durarara ep.11

WIN.

[spoiler]OMG ISAAC ÉS MIRIA SHINSENGUMI JELMEZBEN!!![/spoiler]

A telefoncsörgéseknél az a "bocchan méru" honnan van?
+1
A "Bocchan" az szerintem Kuroshitsujiből van. És jah a két plusz kari tök jó kis meglepi volt. A vége meg mekkora cliffhanger. Yagiri gyereket meg már eddig is gyűlöltem, de ezután már tuti halált érdemel.. [spoiler]C/Selty meg wtf?  Begorombult csöppet.[/spoiler]

Zen

Nekem a Yagiri-Mikado vita nagyon nem tetszett.
Oké h a csaj egy gyökér személy, de h jobb comebacket nem tudott kitalálni annál h "klisé a szöveged", aztán ezen kezdenek el vitatkozni.. :ejj:
Meg Seltynek nem volt jobb dolga a testőrök gyepálásánál a főbula helyett.
A többi király. Also, lol at dollar granny(s).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

A Railgun utolsó részét akkor sem tudták volna klisésebbé tenni, ha akarják. De nem baj, nem is várt senki mást ettől a sorozattól ^^

chilip

[spoiler=bantorra][/spoiler]

fema

Quote from: Xzone on 2010-03-20, 06:23:30
A Railgun utolsó részét akkor sem tudták volna klisésebbé tenni, ha akarják. De nem baj, nem is várt senki mást ettől a sorozattól ^^

Klisé, de a jobbik fajtából!  :D Szerintem nagyon jó rész volt, tetszett!  :szemuveges:  :jee:

bimanc

Quote from: fema on 2010-03-20, 14:10:04
Quote from: Xzone on 2010-03-20, 06:23:30
A Railgun utolsó részét akkor sem tudták volna klisésebbé tenni, ha akarják. De nem baj, nem is várt senki mást ettől a sorozattól ^^

Klisé, de a jobbik fajtából!  :D Szerintem nagyon jó rész volt, tetszett!  :szemuveges:  :jee:

Szórakoztató volt, de valahogy a Code Geassra emlékeztetett nem kicsit. (nem mintha az olyan nagy baj lenne)

Alkyra

Vélemény? Röviden ez:

BONK!!

[spoiler]

[/spoiler]

Amúgy nem volt egy nagy durranás, de kellemes volt végignézni.

Cobra

A klónozást egyébként miért hagyták ki? Vagy lesz S2?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Nah, Sora no Woto ep11

Egy kérdés: Hogy a jó életbe akarják ezt majd egyetlen epizódban normálisan lezárni? Szal elég sok minden felhalmozódott itt és nagyon nem szeretném, ha ez is valami suta lezárást kapna... Kár lenne elrontani ezt a jó animét seggből előrántott tré befejezéssel.

Btw nálam is Noel a fav.  :whoah:

Alkyra

Quote from: Cobra on 2010-03-20, 22:07:22
A klónozást egyébként miért hagyták ki? Vagy lesz S2?

A klónozást még a mangában sem fejezték be, ergo természetesen nem volt benne az anime-ben.

Quote from: Junchi on 2010-03-21, 13:28:29
Nah, Sora no Woto ep11

Egy kérdés: Hogy a jó életbe akarják ezt majd egyetlen epizódban normálisan lezárni? Szal elég sok minden felhalmozódott itt és nagyon nem szeretném, ha ez is valami suta lezárást kapna... Kár lenne elrontani ezt a jó animét seggből előrántott tré befejezéssel.

Btw nálam is Noel a fav.  :whoah:

Hogy akarják lezárni? Jó kérdés, de biztos elég gyenge lesz...

chilip

vagy nem akarják lezárni és jön S2 :P

bimanc

Quote from: Alkyra on 2010-03-21, 17:10:33
Hogy akarják lezárni? Jó kérdés, de biztos elég gyenge lesz...

Hát így Stream után: [spoiler]Ultimate Happy End. Rio visszajött a békeszerződéssel, vége a háborúnak, mindenki boldog.[/spoiler]

Azért volt egy nagyon jó harcjelenet a póktankkal. Kár hogy nem az első háborúról csináltak sorozatot, azt szívesebben megnézném.

chilip

#2841
Quote from: bimanc on 2010-03-22, 19:33:08
Quote from: Alkyra on 2010-03-21, 17:10:33
Hogy akarják lezárni? Jó kérdés, de biztos elég gyenge lesz...

Hát így Stream után: [spoiler]Ultimate Happy End. Rio visszajött a békeszerződéssel, vége a háborúnak, mindenki boldog.[/spoiler]

Azért volt egy nagyon jó harcjelenet a póktankkal. Kár hogy nem az első háborúról csináltak sorozatot, azt szívesebben megnézném.


ed.:

amúgy
[spoiler=shit is epic][/spoiler]

bimanc

#2842
Quote from: chilip on 2010-03-22, 20:11:49
pic

:jee:

Van crunchyrip: http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=120287

Szerk.: Így felirattal viszont már nem értem. Most ne mondják azt, hogy a korábbi háborúban [spoiler]tényleg angyalok ellen harcoltak. És akkor hogy jön ehhez a high-tech fegyverzet? [/spoiler]
Kicsit többet is elárulhatnának.
Az ost meg remélem minél előbb kint lesz.

chilip

ost-ot várom én is, és de jó volt hogy nem volt a végén aijooo jujooo faszság :D

bimanc

Quote from: chilip on 2010-03-22, 21:19:57
ost-ot várom én is, és de jó volt hogy nem volt a végén aijooo jujooo faszság :D


Ha jól hallottam a héten jön az ost.
Újra megnézve a második felét, azt mondom ez nagyon király lett. A tankos rész lenyűgöző.

Ezt meg most találtam: [spoiler]What's the difference between Tarzan and a Sora no Woto fan? One says "Me Tarzan, you Jane"; the other says "I Joe, you Joe."[/spoiler]



ogre

Quote from: bimanc on 2010-03-22, 20:42:36

Szerk.: Így felirattal viszont már nem értem. Most ne mondják azt, hogy a korábbi háborúban [spoiler]tényleg angyalok ellen harcoltak. És akkor hogy jön ehhez a high-tech fegyverzet? [/spoiler]
Kicsit többet is elárulhatnának.
Az ost meg remélem minél előbb kint lesz.

[spoiler]szerintem csak átvitt értelemben harcoltak angyalokkal. repülők lesznek azok. ugyanaz, mint hogy a tankot póknak nevezik a legendában. legalábbis szerintem ilyen egyszerű.
leszámítva, hogy tényleg van a víz alatt egy angyal csontváza, amit asszem az első részben láttunk is jól :)[/spoiler]

bimanc

Quote from: ogre on 2010-03-23, 00:13:19
Quote from: bimanc on 2010-03-22, 20:42:36

Szerk.: Így felirattal viszont már nem értem. Most ne mondják azt, hogy a korábbi háborúban [spoiler]tényleg angyalok ellen harcoltak. És akkor hogy jön ehhez a high-tech fegyverzet? [/spoiler]
Kicsit többet is elárulhatnának.
Az ost meg remélem minél előbb kint lesz.

[spoiler]szerintem csak átvitt értelemben harcoltak angyalokkal. repülők lesznek azok. ugyanaz, mint hogy a tankot póknak nevezik a legendában. legalábbis szerintem ilyen egyszerű.
leszámítva, hogy tényleg van a víz alatt egy angyal csontváza, amit asszem az első részben láttunk is jól :)[/spoiler]

Nekem erről az jutott az eszembe, hogy [spoiler]a legendában szereplő pók egy póktank volt, talán ugyanaz, mint ami a sorozatban szerepel. Végülis miért pont ott van egy félig-meddig működő példány egy olyan fegyverből, amiből több nincs az egész világon?  Ezenkívül a visszaemlékezésben látható, hogy amivel harcolnak annak szárnya van. Azt hiszem lesz valami ova is, talán abban kiderül valami.[/spoiler]

Junchi

Sora no Woto ep12

Utolsó rész megvaccsolva, blogbejegyzés élesítve.

SaiyaGin

Junchi fijam, eriggyé Kimi Noto Dokét nézni!

Xzone