Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-03-24, 20:47:01
Junchi fijam, eriggyé Kimi Noto Dokét nézni!

As you wish. :)


chilip

#2852
Quote from: bimanc on 2010-03-22, 23:00:11
Quote from: chilip on 2010-03-22, 21:19:57
ost-ot várom én is, és de jó volt hogy nem volt a végén aijooo jujooo faszság :D


Ha jól hallottam a héten jön az ost.
Újra megnézve a második felét, azt mondom ez nagyon király lett. A tankos rész lenyűgöző.

Ezt meg most találtam: [spoiler]What's the difference between Tarzan and a Sora no Woto fan? One says "Me Tarzan, you Jane"; the other says "I Joe, you Joe."[/spoiler]

OST már a neten kering valahol :D még nem találtam meg, de addig az uccsó epizódból egy szám

ed.:

valaki ki tudná bányászni a háttérzenét innen?



Member

The Legend of Koizumi S03: Ez egyre betegebb. :lol: Feltámad
[spoiler]Mao Ce Tung[/spoiler]
És Bush KKKs sapkában alszik. :lul:

Cobra

Linket plz, TT-n még nincs fent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Thx, remélem nézhető minőség.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Durarara ep.12

Oh, szóval mégsem olyan egyszerű minden, mint amilyennek gondoltuk :)

Én teljesen azt hittem, hogy ez lesz az utolsó rész. AniDB szerint 24 részes lesz :eek:

LuckyDingo

Bantorra 26 most már értem miért haltak meg ennyien... elég kemény :D

Cobra

Ez a Koizumi a legbetegebb (jó értelemben), amit valaha láttam  :rotfl:
Kár, hogy ilyen ritkán jönnek a részek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone

Quote from: Cobra on 2010-03-27, 00:56:36
Ez a Koizumi a legbetegebb (jó értelemben), amit valaha láttam  :rotfl:
Kár, hogy ilyen ritkán jönnek a részek.

:tezsvir:

Amikor legutóbb néztem, a második részből még RAW videót sem találtam, jó volt most így kettőt megnézni egyben.

Ezeket meg majd elkezdem image macroként használni:

[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Member

Most már a DVD ripeknek kellene jönnie (képzeljétek el, ez az agymenés fél órákon át :rotfl: ), csak hát ahhoz meg kéne vennie/grabbelnie vkinek, gondolom én. :)

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-03-27, 00:35:13
Durarara ep.12

Oh, szóval mégsem olyan egyszerű minden, mint amilyennek gondoltuk :)

Én teljesen azt hittem, hogy ez lesz az utolsó rész. AniDB szerint 24 részes lesz :eek:
Ejjejj :D Jó kis rész volt, és az a feelingje van az embernek, hogy most valami megoldódott, pedig igazából semmi sem változott XD
Celty/Selty továbbra is aranyos (és ez a jelző egy fej nélküli emberre elég durva.. ebből is látszik, milyen lényeges a testbeszéd XD)

Alkyra

Quote from: Cobra on 2010-03-27, 00:56:36
Ez a Koizumi a legbetegebb (jó értelemben), amit valaha láttam  :rotfl:
Kár, hogy ilyen ritkán jönnek a részek.

Kár, hogy eléggé alacsony minőségben van csak fenn TT-n...

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2010-03-27, 13:11:16
Celty/Selty továbbra is aranyos (és ez a jelző egy fej nélküli emberre elég durva.. ebből is látszik, milyen lényeges a testbeszéd XD)

Mondom, a hangja azért elég fajsúlyos ebben kérdésben :)

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-03-27, 13:11:16
Ejjejj :D Jó kis rész volt, és az a feelingje van az embernek, hogy most valami megoldódott, pedig igazából semmi sem változott XD
Celty/Selty továbbra is aranyos (és ez a jelző egy fej nélküli emberre elég durva.. ebből is látszik, milyen lényeges a testbeszéd XD)

:tezsvir:
A végén meg Mikado csajozási megoldása  :muhahah:

Junchi

#2869
* Junchi is that guy...

KnT ep24

Uhh, ZSENIÁLISAN volt előadva ez az egész epizód, ennyi reális szituáció talán az egész sorozatban sem volt. Fene az Uténába... Ha nem létezne, akkor nálam simán ez a cucc lenne a shoujo animék császára. :3

-ETA-

WTF, van [me] tag is? o.O

chilip

#2870

Flaser

Mardock Scramble Teaser Trailer

Ez eredetileg (évekkel ezelőtt) Gonzo munka lett volna. Így utólag sztem. szerencsésebb, hogy nem így alakult.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

NLZ

[reserved]

LiaLia

Quote from: Flaser on 2010-03-28, 23:52:52
Mardock Scramble Teaser Trailer

Ez eredetileg (évekkel ezelőtt) Gonzo munka lett volna. Így utólag sztem. szerencsésebb, hogy nem így alakult.

A trailer zenéje érdekesen jó, a grafika jó sötét, a történet elég durvának tűnik, így első ránézésre, nem ismerem az előzményeit.

Junchi

#2874
Kimi ni Todoke ep25 (Beelőztelek, SaiyaGin. :P)

Vége lett. Egyrészt sajnálom, mert tényleg nagyon jó anime volt, simán a legjobb shoujo cuccok közt a helye, másrészt viszont innen már nemigen lehetett volna jobban húzni a dolgokat, elvégre már a 24. részben tök egyértelmű volt, hogy Kazehaya és Sawako mit éreznek egymás iránt, ez az epizód pedig arra volt hivatott, hogy lezárja a dolgokat, méghozzá úgy, ahogy azt el is várja az ember.

100, hogy bloggantok róla még a héten valamit, szal nagyon nem szeretném csak ennyivel elintézni ezt az animét. (Addig pedig kitalálom, hogy 9,5 vagy 10 pontos é, bár nagyon hajlók az utóbbi felé...)

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2010-03-31, 12:18:37
Kimi ni Todoke ep25 (Beelőztelek, SaiyaGin. :P)

Vége lett. Egyrészt sajnálom, mert tényleg nagyon jó anime volt, simán a legjobb shoujo cuccok közt a helye, másrészt viszont innen már nemigen lehetett volna jobban húzni a dolgokat, elvégre már a 24. részben tök egyértelmű volt, hogy Kazehaya és Sawako mit éreznek egymás iránt, ez az epizód pedig arra volt hivatott, hogy lezárja a dolgokat, méghozzá úgy, ahogy azt el is várja az ember.

100, hogy bloggantok róla még a héten valamit, szal nagyon nem szeretném csak ennyivel elintézni ezt az animét. (Addig pedig kitalálom, hogy 9,5 vagy 10 pontos é, bár nagyon hajlók az utóbbi felé...)

Én a végére meguntam picit, de tény, hogy jól össze lett pakolva és az egyik legaranyosabb cuccos volt, amit láttam eddig. :)

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-03-31, 12:18:37
Kimi ni Todoke ep25 (Beelőztelek, SaiyaGin. :P)

Most gratulálnom kellene? :P
On: majd este megnézem.


chilip

#2877
Heroman ep 1 - na ebből lehet még TTGL :D és Bones animálja, első rész bejött az összes bugyuta amerikai jelképpel együtt :D főszereplőnek kicsit buzis a hangja :S

ed.: ja meg majdnem úgy is néz ki mint egy lány :S

[spoiler=bal oldalt][/spoiler]

LiaLia

Quote from: chilip on 2010-04-01, 19:44:23
Heroman ep 1

ed.: ja meg majdnem úgy is néz ki mint egy lány :S

[spoiler=bal oldalt][/spoiler]

miért, a jobb oldali azzal a hajszerkezettel minek néz ki?  :D

Flaser

Közben az Angel Beats-ből is kijött normális hosszúságú trailer

Angel Beats PV8 13-03-2010:
http://www.youtube.com/watch?v=b8vKRvYXKsI
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."