Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Már csak 19 óra 21 perc, +30 perc amíg kijön a raw. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LiaLia

Aranyos kislány nagy puskával...már előre látom, hogy sokak kedvence lesz ez itt... :D

Darkstar

A Sankakun kint van egy lefordított interview Jun Maeda-val az AB-el kapcsolatban.
http://www.sankakucomplex.com/2010/03/31/angel-beats-creator-key-founder-jun-maeda-interviewed/

Ed.: Ő viszont baromira emlékeztet valakire, de nem ugrik be, hogy kire. Mindenesetre loli + pink + chains + cute = win in my book
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member


Darkstar

Haruhee-ra Yuri (a főszereplő csaj) hasonlít, nem a loli (az ott egy link)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

Lassan itt lenne az ideje átnevezni a topicot 2010 tavaszára  ::)

És lássuk a felhozatalt: Kaichou wa Maid-sama: Elég fura nekem így színesben, a mangát már kezdetekről fogva olvasom. Ha csak feleannyira jó lesz mint a manga akkor már jó.

B Gata H Kei: Hát igen, végre egy nő akinek konkrét céljai vannak már fiatalon :D Ezt is nézni fogom.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

#2886
B Gata H Kei ep.1

Minden évadban max egy ilyen típusú sorozatot nézek, a tavaszira jó lesz ez. Kellőképp perverz, a nem H poénok is jók, és még pont nem annyira idióta, hogy kiverné a biztosítékot nálam (I'm looking at you, Ladies vs. Butlers).

Oh, és ezt is egy nő írta. WTF JAPAN?

SaiyaGin

#2887
QuoteRating: spro-oi-oi-oingggg!! aoooooogggaaahh!
http://www.animenewsnetwork.com/feature/2010-04-01/zac
:D

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2010-04-02, 21:27:33
QuoteRating: spro-oi-oi-oingggg!! aoooooogggaaahh!
http://www.animenewsnetwork.com/feature/2010-04-01/zac
:D

"Skip it if you value your personal dignity."

Heh... nope.

LuckyDingo

#2889
Ez a B gata H kei valami eszméletlen nagy baromság... Yamada már önmagában egy élő paradoxon. Meg az egész helyzet olyan szinten irreális... lehet hogy ezt kihagyom. :S
Lehet hogy az a baj, hogy a bewbs meg panty shotok már nem képesek lenyűgözni egy ideje. XD


edit:

Heroman 01.

Grafika nagyon szép.
Story: kodomo szintű
Főszereplőt nem tudtam megkedvelni, a roboto meg még annyira sem.. Nekem erről az egészről a Robotboy  jutott eszembe.. XDD

Member

Seikon no Qwaser 11
Érdekelne, hogy a higany hogyan tud a minden tankönyvben fő példaként szereplő sűrűségével olyan lazán repkedni, na mindegy, nem is ez akasztott ki, hanem ez a szadista/mazochista cucc. Annyira mű és buta, hogy már fáj.

Alkyra

Angel Beats:

Ez..mi a franc volt? Hm..Egyelőre ez a 'kivárom, hogy mi is fog történni' kategóriába rakom, eddig eléggé...érdekes.

Junchi

Quote from: Alkyra on 2010-04-03, 10:59:25
Angel Beats:

Ez..mi a franc volt? Hm..Egyelőre ez a 'kivárom, hogy mi is fog történni' kategóriába rakom, eddig eléggé...érdekes.

Nah, asszem akkor rálesek én is... :D

White SeeD

Angel Beats: Elégé  :wtf: kategória. 1. rész annyira semmitmondó volt hogy díjat érdemelne. De legalább érdekesnek igérkezik.

Ichiban Ushiro no Daimaou: Ez viszont jó kis animenak ígérkezik. bár erősen cenzúrázott. Az alap5let jó, a rajzolás is. Bár még itt sem történt túlzottan semmi azon kívűl hogy a főszereplőre rásütötték a démon lord kategóriát :D

Eddig őszeségeben ez a TAVASZI szezon jobb mint a múlt évi romantikadömping.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone


LuckyDingo

Angel Beats:

Valamiért az a furcsa érzés kerülget, ami a Chaos:head, a 11Eyes és a Ookamikakushi nézése közben is jelen volt. Éppen ezért instant drop!

Eddig tavaszi animék tetszési indexe nálam: 3-ból 0...

chilip

engem a haruhi kerülgetett erősen végig némi 11 eyes beütéssel, annyira nem rossz, de nem is jó :P ha nem tudja tartani legalább ezt a színvonalat akkor nálam is drop lesz, de addig még nézek pár részt.

Darkstar

Angel Beats: mah weekly dose of wat + awesome  :hopp: :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Azért az vicc, hogy az AB!-nél a preview videók nagyságrendekkel jobb minőségűek voltak, mint már az első rész is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-04, 01:59:48
Valamiért az a furcsa érzés kerülget, ami a Chaos:head, a 11Eyes és a Ookamikakushi nézése közben is jelen volt. Éppen ezért instant drop!

Cobra

Kaichou wa Maid-sama 01: ezt inkább meghagyom a hölgyek számára. Még jó poénok sincsenek benne igazán, a történet meg egyértelműen a női közönség számára íródott.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Ez az Angel Beats tényleg olyan, mintha Nick Simmons belevágott volna az animeiparba csak azért, hogy megvalósítsa azt az össze-vissza zagyvaságot, amit egy egész estés Haruhi maraton utáni éjjelen összeálmodott.
Egyelőre még kap 1-2 résznyi esélyt, a készítők hírneve és az animáció minősége egyelőre ellensúlyozza azt, hogy a történet és a karakterek nem más, mint egy nagy adag WTF ragasztóval összegyúrt másolat- és kliségombóc.

Most, hogy elfogyott a Cross Game meg a Kimi ni Todoke, muszáj nézni valamit az FMA, a Durarara meg a Katanagatari mellé, főleg, hogy ez utóbbi csak havonta egyszer jön. Pár hétig még kap esélyt, aztán úgyis beindul a tavaszi szezon ezerrel, és lehet majd válogatni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Ichiban Ushiro no Daimao 01: ecchi, akció, humor, sajnos bőven cenzúrázva. Jónak tűnik első rész alapján, a Macademi Wasshoi-nál emészthetőbb darab. Remélem felveszi valami minőségibb subber csapat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Titkos

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-02, 22:57:34
Ez a B gata H kei valami eszméletlen nagy baromság... Yamada már önmagában egy élő paradoxon. Meg az egész helyzet olyan szinten irreális... lehet hogy ezt kihagyom. :S
Lehet hogy az a baj, hogy a bewbs meg panty shotok már nem képesek lenyűgözni egy ideje. XD

Akkor hagyd, majd nézem én helyetted is, épp írni akartam, hogy ha végig ilyen lesz, akkor megy a kedvencek közé nálam. XD Remélhetőleg nem nyújtják túl, 13-26 rész elég belőle, kellemes röhögés. XD Yamada nem tudom mitől paradoxon, ő tipikusan az a hülye csaj, aki azt hiszi, hogy attól lesz felnőtt, ha orrba-szájba dug, csak éppen éles helyzetben meg jól bepánikol, vagy kiderül, hogy nem készült fel kellően. Kitalál mindig egy "just as planned"-et, de mivel agyilag nem egy Light, 5 perc és befürdik.. :) A folyton szexelni akaró lúzer srácfőhösök után már üdítő egy ilyen váltás. XD Szerintem főleg a poénokra épít, nem arra, hogy "boobs & pantyshot", nem is láttam olyan sokat, vagy csak már nekem sem tűnik fel. Aztán majd meglátjuk mi lesz belőle, mondjuk a sztori kiszámítható, a végére összejön a sráccal, és már nem az lesz a célja, hogy végigkúrja a várost, legalábbis ez a tippem. Ha a többi szereplő nem változtatja az egészet valami klisés ecchivé, még jó is lehet. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

#2904
A K-on!! ED-re haza is értem. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, raw whar

Ed.:
OP
http://www.youtube.com/watch?v=n6Paa8f5rjc

ED
http://www.youtube.com/watch?v=mJx6SNstBHk
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

K-on!
Az OP szerintem borzalmas. Az ED viszont jó.


Mayoi Neko Overrun
: Pont mint a manga
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2010-04-06, 21:32:00

Mayoi Neko Overrun
: Pont mint a manga
El is felejtettem. Brb dl.

Az op meg szerintem állat, csak párszor meg kell hallgatni. Bár a 4chanon is eléggé love/hate volt a dolog, szóval úgy tűnik van akinek nagyon bejön, van akinek nagyon nem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Ichiban Ushiro no Daimaou
anidb

:D jó lesz ez, újjabb Harry Potter Roxfortban, csak itt a főhős Voldemort és a teszlek süveg holló rögtön kimondja, te öcsém a démonkirály leszek a jövőben :D elvileg a következő résztől már előjön a főhős vérvonala is, sajna csak 12 részes lesz. Azért tipikus hogy a főhős irdatlan mágikus ereje csak a csajok ruháját szaggatja le róluk :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-04-06, 21:41:50
Ichiban Ushiro no Daimaou
anidb

:D jó lesz ez, újjabb Harry Potter Roxfortban, csak itt a főhős Voldemort és a teszlek süveg holló rögtön kimondja, te öcsém a démonkirály leszek a jövőben :D elvileg a következő résztől már előjön a főhős vérvonala is, sajna csak 12 részes lesz. Azért tipikus hogy a főhős irdatlan mágikus ereje csak a csajok ruháját szaggatja le róluk :D

Ha kiderül, hogy nem csak ökörködésből áll a sorozat , szólj!

Rounin