Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2010-04-30, 20:56:30
AB 5.

Yurit egyre jobban utálom. :D
Yui-nyan csak egy koncert erejéig volt, ami nekem kicsit kevés ep epre.
Viszont cserébe kaptunk sok Tenshit, és ki is derült róla pár dolog, sőt...
Az új srác  meg  :he:

Mint krónikus dandere mániákus, jómagam Tenshi-t kedvelem már a sorozat eleje óta, ennélfogva ez az epizód számomra külön csemege volt..  :smile: Amúgy egész kellemsen tudja  a sorozat keverni a komikus, valamint szomorú részeket és ez nekem szintúgy tettszik.
Összeségében: I want to give a hug to Tenshi.

Junchi

Quote from: Alkyra on 2010-05-01, 11:11:12
Mint krónikus dandere mániákus, jómagam Tenshi-t kedvelem már a sorozat eleje óta, ennélfogva ez az epizód számomra külön csemege volt..  :smile: Amúgy egész kellemsen tudja  a sorozat keverni a komikus, valamint szomorú részeket és ez nekem szintúgy tettszik.
Összeségében: I want to give a hug to Tenshi.

Mindennel  :tezsvir:

Mondjuk én spec cold-bitch maniac vagyok, szal Shiina insta win már kapásból, de azért Tenshit se utasítanám vissza, ha free hugra kerülne a sor. :3

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2010-05-01, 11:11:12
Összeségében: I want to give a hug to Tenshi.
Ki nem :3
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2010-05-01, 12:09:19
Quote from: Alkyra on 2010-05-01, 11:11:12
Összeségében: I want to give a hug to Tenshi.
Ki nem :3
Én nem. Nem tetszik a szeme. Általában szeretem a hasonló karaktereket, de olyan érzésem van, mintha nem is lenne cél, hogy megszeressük, inkább az, hogy megsajnáljuk. Én meg szánalomból nem "hugolok" senkit.. XDD

Amúgy nem volt olyan gáz rész. Kíváncsi vagyok hogy az új gyerek mennyivel lesz drasztikusabb Tenshinél.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#3065
Quote from: Darkstar on 2010-05-01, 13:50:36
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-01, 13:36:57
Én nem. Nem tetszik a szeme.
Mi a baj vele?
Olyan fura felfelé görbülő.. kérdőre vonó "wtfisthis" szemei vannak. Ez nem aranyos, inkább arrogáns kinézetet ad neki. Nekem ez nem bejövős. :)

edit:
Rainbow 4.
Rohadt jó kis rész volt. Csak a végén a doki vágott vészjósló fejet.. A FroZenes verzióban van a legvégén egy interjú a mangakával.. :) Kedvesek, hogy azt is subolták :D

Xzone

Nem tudom mit gondoljak az Angel Beatsről a legutóbbi rész után. A Chaos;Head volt legutóbb ilyen, ott is olyan érzésem volt, hogy nem megy semerre a sztori, és kezdek közömbös lenni az események iránt. Most már valami nagyon nagy dologról kellene lerántaniuk a leplet ahhoz, hogy megint elkezdjen érdekelni a sorozat.

kikuchiyo

Ezt a Yojouhan Shinwa Taikeit nézi valaki?

Csak most olvastam, hogy Masaaki Yuuasa (Mind Game, Kemonozume, Kaiba) az elkövetője.
A trailer alapján esélytelen felirat nélkül, szóval melyik sub jó hozzá?
Failure is the default option

Member

Én nézem, de az istenkirály graf-fot leszámítva nagy hadarásadag az egész, eddig nem sikerült nevetnem rajta (a Kaiba gyanús volt, a rajz csont olyan).
Csak a Commie feliratozta le eddig, szóval nincs miből válogatni. ;)

kikuchiyo

TT-n kapásból látok hármat.
Failure is the default option

Member

AniDB-n van a Commie, meg egy észt fansub, szóval nem tudom, milyen minőségűek lehetnek amazok.

SaiyaGin

#3071
Durarara 16: ez a tanár egyre inkább egy egyszemélyes Team Rocketnek tűnik.
[spoiler]Illetve tűnne, ha nem bizonyosodott volna be róla, hogy valójában nem egy vicceslúzer, mert azok a pletykák igazak voltak.[/spoiler]

Member

Quote from: ogre on 2010-05-01, 10:16:00
arakawa ep 4
a lohadó színvonalat egy olyan jelenettel cáfolták meg, hogy tényleg bele kellett kapaszkodnom az asztalba, hogy ne forduljak le a székről.  :rotfl:
Nekem a hasbarugdosós volt ilyen, a többi felejtős. És most tudatosult bennem, hogy nem szakadt félbe a manga, hanem valóban ilyen, ami azért elég gány a Saint Young Men írójától.

Quoteszerintem jó lesz ez, még ha nem is annyira, mint a trapeze.
Nem hiszem, hogy annak a színvonalát bármi ütné mostanság, bár anno a Kaibá-nál is ezt mondtam. :)

ogre

Quote from: Member on 2010-05-04, 17:30:31
Nekem a hasbarugdosós volt ilyen, a többi felejtős. És most tudatosult bennem, hogy nem szakadt félbe a manga, hanem valóban ilyen, ami azért elég gány a Saint Young Men írójától.
Quoteszerintem jó lesz ez, még ha nem is annyira, mint a trapeze.
Nem hiszem, hogy annak a színvonalát bármi ütné mostanság, bár anno a Kaibá-nál is ezt mondtam. :)

igen, a hasbarugdosósról van szó, csak nem akartam lelőni.
a trapeze-t meg azért hoztam fel, mert mindkét anime eléggé abszurd, még ha más szinten is.

Member

Arakawa 05:
Az intro ebben a formában elég elborultra sikeredett, meg azért pár poén összejött. De ha minden részben megjelenik valami új kari, mennyien lesznek a végére?!

SaiyaGin

Quote from: Xzone on 2010-05-01, 00:42:18
Quote from: LuckyDingo on 2010-04-30, 22:19:42
Daimaou ep.5. Gyűlik a hárem, és akármennyire is kapálózik a főhős, egyre inkább Demon lord lesz.. [spoiler]már van sárkánya, testőre, black mage-e, csatlósa, egy másik kardos spinéje, meg egy láthatatlan bénácska nője.. :D[/spoiler]

Az a helyzet, hogy ez a sorozat kurva jó :D

A sárkány hangja meg Nakata Jouji :jee:


Az a helyzet, hogy ehhez nincs mit hozzátennem. :D
:tezsvir:

Junchi

Tegnap sikerült végre utolérnem a DRRR-t, így most megosztanék egy-két reakciót az eddig tapasztaltak alapján:

- Először is: OMG, SEIYUUK!! Kamiya Hiroshi, Ono Daisuke, Sawashiro Miyuki, Fujiwara Keiji és még sorolhatnám... Kődurva audial orgasm: check!
- Másodszor: OMG, ZENÉK!! Rohadt jók; Mind az aláfestő muzsikák, mind az op-k, ed-k (kivéve talán a másodikat... >____>) fülbemászóan egyediek és dallamosak, valamint baromi jól passzolnak az éppen aktuális jelenetekhez/történésekhez. Badass OST: check!
- Karakterek: ATYAÉG!!!!44 xDDDD Az odáig rendben van, hogy van egy fejetlen moe csaj-protagonist, egy orosz-japán orosz szusit (LOL!) áruló foreigner, egy idegbeteg pszichopata, de hogy még egy bartender rucis GARból (insta fav of course) és egy körülbelül ötféle érzelmet (majdhogynem) egyszerre kiváltó megane fickóból is jutott ebbe az animébe, az már csakis EPIC-mércével mérhető, no? :D Érdekes karakterek tehát: check!
- Plot: o_______O Veszett jó sztorival operál a cucc. Először csak random-szerűen bedobált karakter-ismertetőkből építkezett, aztán szépen kezdett valami plot-féleség megindulni, majd egy ideje a szálak finom, precíz összetalálkozásának lehetünk szemtanúi és akkor hol van még a sok megválaszolatlan kérdésre a válasz... Story = WIN: check!

All in all: Nézze mindenki, aki csak teheti! :3

Member

Kíváncsiságból megnéztem az OPt, de kalap sz*r. Egyetlen ötletre alapoz, és mintha a zenétől függetlenül készítették volna el.

Junchi

Az op egy dolog. :D Less bele magába az animébe is.


SaiyaGin

Maid-sama 5: ez is elég  :lol: volt, főleg a vége. :D
A Misaki által használt számítógép szintén  :D

Member

Quote from: SaiyaGin on 2010-05-06, 21:36:59
A Misaki által használt számítógép szintén  :D
Nem tudom, hogy örüljek-e vagy mérges legyek, amikor egy pár éve underground comicban ellőtt poénomat hivatalos cuccban látom. :)

SaiyaGin

Senkou no Night Raid 01: elsőnek nem volt rossz, úgyhogy majd igyekszem bepótolni a lemaradásomat.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-05-07, 20:16:36
Senkou no Night Raid 01: elsőnek nem volt rossz, úgyhogy majd igyekszem bepótolni a lemaradásomat.
4 rész után nem nagyon történt eddig semmi a karakterek személyiségének bemutatásán és pár lol epizódon kívül. De én még bízom benne, hogy lesz valami értelme.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-07, 20:41:00
4 rész után nem nagyon történt eddig semmi a karakterek személyiségének bemutatásán és pár lol epizódon kívül. De én még bízom benne, hogy lesz valami értelme.

Köszi a bíztatást. ::)
:D 

chilip


SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-05-07, 22:56:35
kinn az új Durarara (17)

Épp most néztem meg, hozta a szokásos minőséget. :lazza:

chilip

 :lol: Korone hozza a formáját, eddig kurva jó a Daimaou. Az év meglepetése Durarara mellett.

LuckyDingo

A Daimaou télleg jó.. ha képes elérni, hogy megnézzem az uncensored verziókat is.. XD
Drrr 17 is ütött..

Zen

#3089
Simonra várok h alkosson végre valamit, eleve gyanús h tudta kinél van Celty feje. ::)

Amúgy Mikado "She's a girl!" meg "But they're.." mondatait most hogy kellene értelmeznem?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1