Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Alkyra on 2010-05-25, 17:40:33
Ecchi, ennyi. Semmi más. Mit vártok ti ettől...

H-doujinokat.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2010-05-25, 18:14:21
Azt várom, hogy szórakozzam rajta, és ennek meg is felel.

Az, hogy te mit vársz tőle, már egyéni szocprob. :p

Legyél a vendégem. Nem szólok bele, hogy kinek mi az ízlése, viszont ezek a sorozatok engem már nem tudnak lázba hozni, maximum csak egy féle képpen...

Quote from: Dreamcleaver on 2010-05-25, 19:47:07
Quote from: Alkyra on 2010-05-25, 17:40:33
Ecchi, ennyi. Semmi más. Mit vártok ti ettől...

H-doujinokat.  :D

Azt én is. :tezsvir:

SaiyaGin

#3212
Quote from: Alkyra on 2010-05-25, 17:40:33
Történet? Akció? Mivan?

Várjá' má', szerintem ilyesmikről a Night Raid-del kapcsolatban írtam.  ^^ Nem emlékszem, hogy ódákat zengtem volna a Daimaou eredetiségéről (ha igen, akkor nagyon szenilis vagyok). Azt se állítom, hogy nincs tele klisékkel, viszont így is jól elszórakoztat (különösen, hogy az elmúlt másfél évben a Sacred Blacksmith-en kívül nem nagyon néztem ilyen "alacsony kategóriás ecchi" típusú sorozatokat).

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-23, 15:53:41
Katanagatari 5 - kezd leereszteni :S Bár Togametól mindig van egy kevéske fanservice XD De a harcokat kicsit lehetne erőltetni.. de amúgy nem volt baj vele.
:tezsvir:
Kezdem kicsit unalmasnak érezni, hogy mindegyik rész - amelyikben nincs trollkodás - ugyanarra a sémára épül fel.

LiaLia

Quote from: Zen on 2010-05-20, 00:31:11
Quote from: LiaLia on 2010-05-19, 23:33:44
Higschool of the Dead pedig eléggé tucatsorozatnak tűnik.
Előrebocsájtom h tucatsorozat alatt én úgy feltételezem túlzottan tipikus anime vonásokkal (moe lánykák, nagy mellek, tarka-barka "halál"sugarak, magical girls, Yamato Nadeshiko jobbra-balra, 2 mondatból álló személyiségek (I'm looking at you, Angel Beats!) etc.) teletömött "műre" gondolsz.
Nos, van benne ilyen elem? Van. Pl hatalmas kerek mellek. 
...
Történet igazándiból nincs, inkább események és helyzetek sorozata....

A tucatsorozaton azt értettem, hogy amikor megláttam a nagy plakáton, láttam belőle az azon lévő egyetlen képet, elolvastam a címet, majd valamit az ismertetőből, és arra gondoltam, hogy
[spoiler]a főszereplő srác úgy néz ki, mint a Nyan Koi, vagy a Kiss Sis főszereplője. De itt halálról van szó, elég rémüldözős arckifejezéssel, úgyhogy ebben valószínű nem lesz annyi szex jelenet, és poén sem. A srácon polo van, egyszerű iskolás, aki egy váratlan esemény hatására megtáltosodik, megment embereket, vagy a világot. Különleges képessége lesz, vagy legalábbis megnemesedik. Persze fiatal srác, ezért időnként bénázni fog, és ebből lesznek a "szokásos" poénok. A cím alapján lesz rohangálás, üldözés, véres jelenet, üvöltözés, meg menekülés. A képen a lánynak a "szeme sem áll jól" és színes haja van, ezért vagy űrlény, vagy különleges képességei vannak, vagy legalább az ellenséges oldalon áll, de persze az események során majd keresztezi a srác útját, és lesz valami közük egymáshoz.[/spoiler]
Szóval nagy mellek vannak benne.. akkor nem jártam messze az igazságtól :D Viszont, ha nincs külön története, az már érdekes lehet, szokatlan, és a kép alapján a grafika se lehet rossz.

Quote from: Bishop on 2010-05-24, 15:25:56
Hakuouki-t nézi valaki, megfogott a shinshengumi téma, meg rég néztem már samurai anime-t, ám bishounen mivolta miatt félek tőle kicsit, mennyire sok benne a gayfactor?
Quote from: Junchi on 2010-05-24, 15:34:45
NAGY! :D Egy női kari van (az is egy kiscsaj), de egyik bishi sem mozdul rá -> igen erős "szenvedélyes férfi barátság" dominál benne. (Ergo kezdek tőle rosszul lenni + a sztori irgalmatlanul lassú, szal... csak bátraknak. Én szóltam!)

Háát, nos igen. :smile: Ebben nagyon nem stimmel valami. :ejj: A harci jelenetek, a korabeli ruhák, a környezet, a történelmi háttér érdekes. Viszont ott egy csapat férfi, mindenki nagyon kedves a lánnyal, de ennél több nem történik. Eleve túl fiatal a lány, ami önmagában nem lenne baj, csak időnként rettenetesen naiv, valahogy képtelen felfogni bizonyos helyzetekben, hogy pl. egy harc kellős közepén van, esetleg életveszély között. Ez nekem nagyon mű ártatlanság, és már irritál. Emellett úgy bánnak vele, mint egy hímestojással, pedig mintha harcedzett férfiakról lenne szó, akik nem értem miért hagyják, hogy szerencsétlenkedjen a lány.
Másrészt, feleslegesen mászkál annyi férfi köldökig széthajtott ruhában, meztelen mellkasokkal, ha egyébként nem jár arra nő. Nőneműként nekem akkor is tetszenének, ha rendesen fel lennének öltözve, hordanák a kardjukat, és megmentik az ártatlanokat, vagy hősi halált halnának. Valahogy nincs funkciója a mellkas meztelenkedésnek, és a lánynak sem, mert egyikük se akarja elcsábítani, közben pedig a lány mindenben benne van, pedig semmit sem csinál, csak néz nagy ártatlan szemekkel.
Úgyhogy történelmi, de nem igazán akció sorozat, nem is szerelmi, és még nem is shounen-ai, vagy yaoi, mert még az sem történik. Eléggé langyoska :D

Junchi

#3214
Quote from: LiaLia on 2010-05-25, 23:18:09
Viszont ott egy csapat férfi, mindenki nagyon kedves a lánnyal, de ennél több nem történik.
Másrészt, feleslegesen mászkál annyi férfi köldökig széthajtott ruhában, meztelen mellkasokkal, ha egyébként nem jár arra nő.

Na de ez még mindig egy dating sim alapokkal rendelkező anime, ami (elsősorban) a női közönséget célozta meg, szal a köldökig kivágott ruha és egyéb "nyalánkságok" engem nem kifejezetten lepnek meg. :D

Btw a bishi-had engem nem zavar különösebben, szal volt már szerencsém ennél DURVÁBB dolgokhoz is, viszont az már igen, hogy a fentebb már említett szenvedélyes férfibarátság kvázi a sztori rovására megy... >____>

Zen

Quote from: LiaLia on 2010-05-25, 23:18:09
A tucatsorozaton azt értettem, hogy amikor megláttam a nagy plakáton, láttam belőle az azon lévő egyetlen képet, elolvastam a címet, majd valamit az ismertetőből, és arra gondoltam, hogy
[spoiler]a főszereplő srác úgy néz ki, mint a Nyan Koi, vagy a Kiss Sis főszereplője. De itt halálról van szó, elég rémüldözős arckifejezéssel, úgyhogy ebben valószínű nem lesz annyi szex jelenet, és poén sem. A srácon polo van, egyszerű iskolás, aki egy váratlan esemény hatására megtáltosodik, megment embereket, vagy a világot. Különleges képessége lesz, vagy legalábbis megnemesedik. Persze fiatal srác, ezért időnként bénázni fog, és ebből lesznek a "szokásos" poénok. A cím alapján lesz rohangálás, üldözés, véres jelenet, üvöltözés, meg menekülés. A képen a lánynak a "szeme sem áll jól" és színes haja van, ezért vagy űrlény, vagy különleges képességei vannak, vagy legalább az ellenséges oldalon áll, de persze az események során majd keresztezi a srác útját, és lesz valami közük egymáshoz.[/spoiler]
Kijön belőle a csapatlíder szellem, kb ennyi hősiesség szorul belé (eddig), [spoiler]nemes meg végképp nem lesz, sőt egyre "önzőbb" a kis csapat. Akadékoskodó, őket lenéző felnőttekre nem pazarolnak időt meg lőszert.[/spoiler] :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Arakawa 08: Ne bazz, egy értékelhető epizód?

LiaLia

Uraboku 6. rész (hölgyeknek)
Végre, végre, Luka lesz inkább a főszerepben. :appl: Az a tekintet...elbűvölő. Egyre több Zweilt őrzőt lehet látni, válogatott bishik mutatják meg erejüket és a kisgyerekek is aranyosak.

Heroman 6. rész (12+)
Klasszikus ufós-űrlényes események.

House of Five Leaves 5. rész (filozófoknak)
Ez egy nagyon lírai rész volt Umeről, festői környezetben.

Senkou no Night Raid 5. rész
Egyetértek az előttem erről szólókkal. Sokminden adott, a korabeliség, nemzetközi egzotikum, államközi események, különleges képességek, és valahogy hiányzik belőle valami mozgalmasság. Néhány pisztolylövésen és gyorshajtáson kívül kevéssé történnek benne dolgok. Remélhetőleg az elkövetkezendőkben megindulnak majd az események, vagy megtáltosodnak a szereplők.

Rainbow (18+)
A 2. rész után gyűjtögetem, majd ha rákészültem egyben nézek meg több részt. elég meredeknek ígérkezett.

Member

#3218
Koizumi Ep01
:whoah: :whoah: Végre!! :whoah:

Ja, hogy ez az a három rész egyben? FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

LiaLia

Nyári előnézés:

Kuroshitsuji II.
Ehh, ez csak egy gyenge utánzat :ejj: Sebastian és Ciel az igazi  :whoah:

The Legend of the Legendary Heroes
Esti mese rózsaszín felhőkkel, bár Raina szimpatikusnak tűnik. A Tales of the Abyss-t megkedveltem, ha ez is hasonló, még esetleg jó lehet.

High School of the Dead
Kissé gyomorforgató. Zombi invázió, trancsírozás, XXL-es mellek, alulról bugyik :zomg:
Alulról alsónadrágokat miért nem mutatnak? az valahogy mindig kimarad az ilyen filmekből  ::) :smile:

Nurarihyon no Mago
Ez még esetleg jó lehet, démonos.

Occult Akademy
Harry Potter utórajzolás? a zenéje hangulatos.

Ez itt :he: ez nagyon :eek:
Togainu no Chi
van benne valami...!

LuckyDingo

Quote from: LiaLia on 2010-05-27, 23:48:26
Nyári előnézés:

High School of the Dead
Kissé gyomorforgató. Zombi invázió, trancsírozás, XXL-es mellek, alulról bugyik :zomg:
Alulról alsónadrágokat miért nem mutatnak? az valahogy mindig kimarad az ilyen filmekből  ::) :smile:

Hát addig még sokat kell a világnak változnia, hogy alsógatyákat mutogassanak bugyik helyett XD Amúgy nincs baj a gyomorforgatással, elvégre valami zombis horror stuff akar lenne O.o

Zen

Quote from: LiaLia on 2010-05-27, 23:48:26
Ez itt :he: ez nagyon :eek:
Togainu no Chi
van benne valami...!
Belelesek majd, de eddig csak hatásvadász bishivámpír gaypride felvonulásnak tűnik.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2010-05-28, 11:22:05
Quote from: LiaLia on 2010-05-27, 23:48:26
Ez itt :he: ez nagyon :eek:
Togainu no Chi
van benne valami...!
Belelesek majd, de eddig csak hatásvadász bishivámpír gaypride felvonulásnak tűnik.
:tezsvir:
Pontosan ezt gondoltam én is a képek láttán. Sok kúlos póz, sok viszonylag részletes és kemény karakter. Ha lesz valami komolyabb story a fight mögött, akkor még akár lehet jó is..

Xzone

B Gata H kei ep.09

Hmm, igazából lehetett sejteni, hogy előbb-utóbb ilyen irányba megy el a sorozat, szóval annyira nem is zavar.

Viszont most gondoltam bele, hogy én is H osztályos voltam :lazza:

LuckyDingo

#3224
Quote from: Xzone on 2010-05-28, 14:44:56
B Gata H kei ep.09

Hmm, igazából lehetett sejteni, hogy előbb-utóbb ilyen irányba megy el a sorozat, szóval annyira nem is zavar.


Heh jah de legalább végre egyszer ezen is tudtam röhögni XD Hihetetlen hogy 9 rész után sikerült egyszer... amikor Kanejou bátyja a kiscsajjal a hátán rohant.. XD

Ez a fényképezőgép objektív, mint férfiasság hasonlat, meg kicsit durva, de elég egyedi XD Én legalább is még így máshol nem láttam. Attól függetlenül, hogy főszereplő, még mindig utálom Yamadát :D Aki ennyire balfék, az haljon meg szűzként XD


más:

Saraiya goyou 07 - hihetetlen, hogy létezik olyan szamuráj, mint Masa.. kíváncsi vagyok, hogy keményebb lesz-e a végére, vagy ezzel a mentalitással ér el valamit.

Junchi

Quote from: Zen on 2010-05-28, 11:22:05
Quote from: LiaLia on 2010-05-27, 23:48:26
Ez itt :he: ez nagyon :eek:
Togainu no Chi
van benne valami...!
Belelesek majd, de eddig csak hatásvadász bishivámpír gaypride felvonulásnak tűnik.

Az + így ránézésre tipikusan az az anime, ami a pozőr fanservice-hegyeivel kiváló arányban hozza majd a fangrillek és fanbolyhók arányát, tehát egy tipikus bládmeg kopi, ami nálam már helyből fail...

LuckyDingo

#3226
Durarara 20. nem bírtam subig várni, de így az jött le, hogy csúnya vége lesz ennek.. XD Amúgy megint egy szinte eseménytelen epizód.

Daimaou új ep. hmm.. valami végre beindult. :D Akuto instant regenerációja egész jó, csak már pár helyen ellőtték. :D

Junchi

Épp most botlottam bele a Highschool of the Dead seiyuu-listájába, mely tartogat egy-két meglepetést (pozitívat, negatívat egyaránt):

Saeko - Sawashiro "Celty" Miyuki. Keresve sem találhattak volna nála jobbat!
Takashi - Suwabe "Grimmjow" Juunichi. Fenntartom az "élesben lehet majd kellemes csalódás lesz" lehetőségét, de így, Takashi neve mellett leírva nem számítok sok jóra.
Rei - Inoue "Kana!Minami-ke" Marina. WIN!
Saya - Kitamura "Yui!AB" Eri. Ő sem tűnik rossz választásnak Sayához.

Btw lesz még benne Miyano "Kida-kun" Mamoru (a fangörljei majd örülnek neki, én nem...), Takeuchi "Naruto" Junko (őt sem kedvelem kifejezetten), valamint a karadesignért Tanaka "Toradora" Masayoshi felel majd.

Ehh, legyen már június 27! :D

Darkstar

#3228
Daimaou 09

Jó rész volt. Sai meg kezd durvulni, levágják a karját, erre egy szisszenés nélkül lazán visszanöveszti egy sec alatt.  :Kiraly:

[spoiler=Akuto a LNben kicsit később]Lol Dark Schneider
[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Angel Beats! 9 végre megmondták a tutit, hogy miről is szól ez az egész.. [spoiler]szerintem nem kellett volna 9 részt kivárni ezzel, de most már érdekel, hogy Otonashi meg Tenshi hogy oldják meg a tervüket.[/spoiler]

Mayoi Neko Overrun 8. A 7 egy hatalmas WTF volt részemről.. a 8 meg mondjuk elment, de lassan már unalmas és elcsépelt lesz a "Nyaa~"

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-28, 21:02:32
Durarara 20. nem bírtam subig várni, de így az jött le, hogy csúnya vége lesz ennek.. XD Amúgy megint egy szinte eseménytelen epizód.

Ja, egy kicsit lelassult a sorozat, de az előzetesből úgy láttam, a következő résztől újra beindul.
A Daimaou eheti részét még nem láttam, de a hozzászólásaitokból úgy láttam, érdemes hamar sort keríteni rá. :D

Xzone

Quote from: SaiyaGin on 2010-05-29, 17:18:23
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-28, 21:02:32
Durarara 20. nem bírtam subig várni, de így az jött le, hogy csúnya vége lesz ennek.. XD Amúgy megint egy szinte eseménytelen epizód.

Ja, egy kicsit lelassult a sorozat, de az előzetesből úgy láttam, a következő résztől újra beindul.

Azt hiszem ez a rész volt az, ami a maximumra fokozta a feszültséget. A következő résztől nagy dolgokat várok.

chilip

már csak mikado nem tud semmit :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-05-29, 17:34:00
már csak mikado nem tud semmit :D
Hát csak őt hagyta ki az a nyomoronc Izaya...hmm.. meg Anrit is. Remélem hogy a vége valami olyan, lesz hogy kicsesznek Izayával hárman :D Meg kiirtják a köcsögbandát a sárgáktól és az egész bandamizéria megmarad Dollarsnak :)

SaiyaGin

Tényleg összeszedte magát a Daimaou. :D Egy kcsit hirtelen volt az előző 3 rész történetének a fő cselekményszállal való összekapcsolása, de azért nem volt rossz. Junko meg eddig is a kedvenc szereplőm volt a sorozatból Akuto mellett, most már még inkább. :lazza: Amit az elején levágott azzal az egyszemélyes show-val... :lul: Azt figyeltétek, hogy Piros születésnapi "tortáján" 9 gyertya volt? :wtf:

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-05-29, 21:16:50
Azt figyeltétek, hogy Piros születésnapi "tortáján" 9 gyertya volt? :wtf:
Hát köbö azon a szinten van.. :D

Darkstar

Pedig nem.

Ed.: SKM Otome Tairan lemaradás pótolva, még mindíg szénné röhögöm magam minden részen.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

Rainbow ep07

Kezd kicsit sok lenni az An-chan, de még mindig EPIC!

Also, Ishihara and the doc will probably die in the most terrible way they can just imagine...

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2010-05-31, 22:19:17
Rainbow ep07

Kezd kicsit sok lenni az An-chan, de még mindig EPIC!

Also, Ishihara and the doc will probably die in the most terrible way they can just imagine...
Hát az még nem most lesz, bár már van esélye, a 8. rész után :D

Bishop

Én már igazából azt várom amikor kijutnak, hogy hogyan alkalmazkodnak majd be  ^^ Az an-chan nekem már mikor elsőnek mondták sok volt ^^"