Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LiaLia

Quote from: LiaLia on 2010-05-27, 23:48:26
Ez itt :he: ez nagyon :eek:
Togainu no Chi
van benne valami...!
Quote from: Zen on 2010-05-28, 11:22:05Belelesek majd, de eddig csak hatásvadász bishivámpír gaypride felvonulásnak tűnik.
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-28, 12:51:26
Pontosan ezt gondoltam én is a képek láttán. Sok kúlos póz, sok viszonylag részletes és kemény karakter. Ha lesz valami komolyabb story a fight mögött, akkor még akár lehet jó is..
Quote from: Junchi on 2010-05-28, 20:16:34
Az + így ránézésre tipikusan az az anime, ami a pozőr fanservice-hegyeivel kiváló arányban hozza majd a fangrillek és fanbolyhók arányát, tehát egy tipikus bládmeg kopi, ami nálam már helyből fail...

Miután teljesen lenyűgözött a látvány, kicsit utánaolvastam, és ez egy yaoi game-ből készült alkotás :appl: Én nyertem :D
Valószínű így sok filozófiai mondanivaló nem nagyon lesz benne, és a harc mellett bizonyos történetbeli fordulatok (szeret - nem szeret) sejthetőek. Azért így is kíváncsi vagyok rá.

Az Iskolás Halálgyáron még gondolkodom, hogy belenézzek-e majd. Az első részt valószínű meglesem. Suwabe  Juunichi hangját kedvelem, bár nem a Bleachből, viszont az öldöklő rózsaszínhajú lánykákról nekem az Elfen Lied rémlik fel, így van némi ellenérzésem, a lányka dekorációs elemeket nem is említve :smile: Az első rész után kiderül.

ogre

rainbow ep8 elvileg van amf subbal, de nem találom, csak anidb írja (még a litván oldalon sincs említés róla), viszont azt nem, hogy van ep9 számomra ismeretlen dongs subbal. persze az lesz, hogy kivárom a frozent, csak jó lenne minél hamarabb. :)

Prof. William

#3242
Hamár High School of the Dead...

Olvasom hogy július 5-én lessz az első rész az éjszakai műsorsávban 11.30-kor. Ez azért biztató.  :szemuveges:

Pl a Claymore + az Elfen is akkor ment anno. Úgy tűnik remélhetőleg nem lesz túl sok szemrémes cenzúra... És most nem a mellek méretére gondolok.  :rotfl:

LiaLia

#3243
Quote from: Prof. William on 2010-06-02, 23:22:52
Hamár High School of the Dead...
... remélhetőleg nem lesz túl sok szemrémes cenzúra... És most nem a mellek méretére gondolok.  :rotfl:

:zomg: *szemét eltakarja* bele se akarok gondolni, hogy miről van szó




Ezt találtam férfiembereknek, talán ősszel lesz belőle valami.
Hyakka Ryōran Samurai Girls
Bár kicsit mintha sok lenne benne a tintapaca  :smile:

Nyári várományos a Ghiblitől egy új, kistündérkés film  :smile:
Karigurashi no Arrietty




Uraboku 7. rész (hölgyeknek)
Sokminden nem történt benne, inkább szórakoztató volt.
Lukát meg akarta vizsgálni egy doktorúr, de ő nem nagyon akarta. Megjelent egy Nyuu, Sodom a neve, és annyi különbözteti meg az általános Nyuu-któl, hogy teljesen fekete, homlokán egy vörös kövecske és villás a farka.
A legjobb az volt, mikor a holdfényes éjszakában, a nyugtalanul alvó Yuki ágya szélére odaült Luka, és együttérzően nézte. (sóhaj)

Cobra

Quote from: LiaLia on 2010-06-03, 23:18:32
Ezt találtam férfiembereknek, talán ősszel lesz belőle valami.
Hyakka Ryōran Samurai Girls
Bár kicsit mintha sok lenne benne a tintapaca  :smile:

Mi ez Ikkitousen 4?  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: LiaLia on 2010-06-03, 23:18:32
Ezt találtam férfiembereknek, talán ősszel lesz belőle valami.
Hyakka Ryōran Samurai Girls
Bár kicsit mintha sok lenne benne a tintapaca  :smile:
majd az uncensored verzióban letakarítják :D

Member


Xzone

#3247
B Gata H Kei 10

Nagyon jó rész volt. Tetszett, hogy mindenkiben van "erogami", szétröhögtem magam a poénokon, és a zenéket/hanghatásokat is nagyon jól eltalálták :D

chilip

#3248
Durarara!! 21 - Courtesy of Crunchyroll :D ebben a szent pillanatban került fel  :Kiraly:

ed.:
itt a jobb verzió is (720p)

ed.2.:

Quote from: Xzone on 2010-06-04, 18:16:41
B Gata H Kei 10

Nagyon jó rész volt. Tetszett, hogy mindenkiben van "erogami", szétröhögtem magam a poénokon, és a zenéket/hanghatásokat is nagyon jól eltalálták :D

télleg szarrá röhögős volt :D

LuckyDingo

#3249
Quote from: Xzone on 2010-06-04, 18:16:41
B Gata H Kei 10

Nagyon jó rész volt. Tetszett, hogy mindenkiben van "erogami", szétröhögtem magam a poénokon, és a zenéket/hanghatásokat is nagyon jól eltalálták :D
Jah voltak jó pillanatok benne. Még Kosudának is van Erogamija.. bár eléggé illik hozzá XD


ed:
Drrr 21. Már megint alig történt valami.. és a következő rész sem lesz különb, úgy néz ki. [spoiler]Annyira gáz, hogy nem látják a megoldást. Kida tudja, hogy Mikado a Dollars feje, Anri tudja, hogy Kida  a Yellow shit feje.. Ha Anri szól Kidának és Kida Mikadonak, akkor megdumálhatnák, hogy a jelen helyzet nem jó.. erre mindenki egyedül próbálja megoldani a helyzetet...[/spoiler]
Mellesleg Kida helyében már rég elküldtem volna azokat a seggfej alakokat a YS-ból.

Anrinak meg már járnak egy számmal nagyobb uniformis, mert a mostani már majnem szétpattan.. :D

Xzone

Daimaou 10:

Ez most kicsit olyan, mintha a Bridget Jones Naplója végére bevágtak volna pár csatajelenetet a Gyűrűk Urából.

LuckyDingo

Angel Beats 10. Most nem tudom, hogy [spoiler=télleg spoiler]örüljek, vagy szomorú legyek, hogy Yui eltűnt..[/spoiler] XD

Daimaou 10.. tök jó kis battle volt, csak kicsit hihetetlen, hogy milyen hirtelen jutott ide a történet.

motifator

A legújabb Angel Beats tényleg nem volt rossz, legalábbis önmagához képest.
A sorozat még mindig WTF, és maximum középszerűnek nevezhető, de az egyik legjobb rész volt eddig a 10-es.
Mellesleg a rész tele volt Key utalásokkal:
[spoiler]
Az ital, amit az automatából vettek, meg a három kitömött állat Yui ágya mellett.
A malac tűnt fel először, de a kutya is gyanús volt, miután visszatekertem, akkor láttam, hogy az első meg dinoszaurusz.
[/spoiler]
De lehet, hogy volt még pár dolog, amit nem vettem észre.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Még nem érzem késznek magam erre a részre, bár a spoilerek alapján tudom, mire számíthatok.  :frown:

Egyébként az /a/n most épp arról megy a fejtegetés, hogy mi van, ha
[spoiler]valóban senki nem halott, csak épp pl kómában van és amikor eltűnik innen, akkor "ébred" fel? Igazából senkiről nem tudjuk, hogy hogy halt meg/halott-e egyeltalán, akikről meg tudjuk, hogy halott (Yuri testvérei, etc), azoknak ebben a világban nyoma sincs. Akik öngyilkosok lesznek, azok sem kerülnek ide (pedig azok is tuti halottak). Tipikus Key-féle loltweest lenne a végére, ha bejönne. Én pedig komoly lehetőséget látok rá.[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Darkstar on 2010-06-05, 14:55:51
[spoiler]valóban senki nem halott, csak épp pl kómában van és amikor eltűnik innen, akkor "ébred" fel? Igazából senkiről nem tudjuk, hogy hogy halt meg/halott-e egyeltalán, akikről meg tudjuk, hogy halott (Yuri testvérei, etc), azoknak ebben a világban nyoma sincs. Akik öngyilkosok lesznek, azok sem kerülnek ide (pedig azok is tuti halottak). Tipikus Key-féle loltweest lenne a végére, ha bejönne. Én pedig komoly lehetőséget látok rá.[/spoiler]
[spoiler]Hát Angyalka eléggé képben van (vagy legalábbis annak látszik) és ő konkrétan mondta h "ide" csak azok kerülnek akiknek megbánásai vannak (Otonashi esete mondjuk fura). Otonashi a flashbackje végén meg eléggé halottnak tűnt, Yuri megölését meg csak nem szúrták el.
Végülis, ez anime..ha akarnak úgyis előszednek vmi kifogást h miért csak kómásak, akár van értelme akár nincs. :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi


Xzone

KissxSis OAD 3



Hát igen, mégis csak ezek a legjobb részek. Már azon beszartam, amikor Riko a "Contra cheattel" próbálta a mellét megnöveszteni, ami pedig utána jött, azt leginkább a fenti smiley írja le legjobban.



SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-04, 22:04:33
Drrr 21. Már megint alig történt valami.. és a következő rész sem lesz különb, úgy néz ki. [spoiler]Annyira gáz, hogy nem látják a megoldást. Kida tudja, hogy Mikado a Dollars feje, Anri tudja, hogy Kida  a Yellow shit feje.. Ha Anri szól Kidának és Kida Mikadonak, akkor megdumálhatnák, hogy a jelen helyzet nem jó.. erre mindenki egyedül próbálja megoldani a helyzetet...[/spoiler]
Mellesleg Kida helyében már rég elküldtem volna azokat a seggfej alakokat a YS-ból.

Anrinak meg már járnak egy számmal nagyobb uniformis, mert a mostani már majnem szétpattan.. :D

:tezsvir:
Vagányul nézett ki, ahogy Masaomi képen törölte a szájaskodó fickót, de hatása sajna nem sok volt a dolognak.
[spoiler]Illetve mégis, sikeresen maga ellen fordította az alakot, meg talán még pár tagot. [/spoiler]
Lassan tényleg történhetne megint valami érdekesebb.

Junchi

BleachAsylum-on volt egy emberke, aki belinkelte az adott heti nézettségi %-okat és a Rainbow meglehetősen jó, 1.7%-os eredménnyel operált, ami azért nem semmi egy ilyen abszolút nem otakuknak szóló címtől.

[spoiler]Lehet mégis van ízlése a japán bandának? :D[/spoiler]

Bishop

Szerintem simán nézhetnék többen, volt már elvontabb és emosabb anime már. Szinte minden részben megcsillan egy halvány remény sugár, és pont ezek miatt bírom nézni gond nélkül ^^

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2010-06-06, 19:18:58
Szerintem simán nézhetnék többen, volt már elvontabb és emosabb anime már. Szinte minden részben megcsillan egy halvány remény sugár, és pont ezek miatt bírom nézni gond nélkül ^^
Annyira nem is emo.. inkább a remény van benne mindig kihangsúlyozva. Én a 9. részben bírtam [spoiler]Joe alakítását.. simán drukkoltam neki, hogy szivassa meg a dokit, meg a szadista börtönőrt...[/spoiler]

Simán az egyik jobb animu mostanában. (többek között)

Bishop

9. rész omg én még a 7.-nél tartok  :D Frozen szarakodik kiadni a 8-9et  :frown: Esetleg ha van más fordító csapat akkor linkelhetnéd :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-06, 19:47:01
Simán a legjobb animu mostanában.

Fix'd. :3

Btw
Quote from: Bishop on 2010-06-06, 19:55:29
Esetleg ha van más fordító csapat akkor linkelhetnéd :D

Ez a kérés ide is, csizmás kandúr szemekkel kiegészítve.

LuckyDingo

Tudtommal más nem fordítja.. a 8at rawnban néztem a 9-et meg elvileg valami csapat berakta TT-re fordítottként, de az első 3 mondat volt lesubbolva, a maradék raw. De elég érthető volt. :) Tehát mondhatjuk, hogy én rawokat nézek 7 óta XD

LiaLia

Quote from: Xzone on 2010-06-05, 05:07:34
Daimaou 10:
Ez most kicsit olyan, mintha a Bridget Jones Naplója végére bevágtak volna pár csatajelenetet a Gyűrűk Urából.

:eek: :D A sorozatot nem nézem, de ez a megfogalmazás. Próbáltam elképzelni, hogy működne együtt a két film ilyen formában :smile:

SaiyaGin


LuckyDingo

#3269
Quote from: SaiyaGin on 2010-06-07, 11:35:51
Van Katanagatari 6.
Hmm.. nem korai? :O Ugye nem valami bullshit rész lesz? :XD 40 perc duma és vége, vagy ilyesmi XD

edit: höh ez egész jó rész volt... a következőt meg a végére gondoltam O.O Ebből még lehet durva fight is.. :O