Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

ogre

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-07, 12:59:39
Quote from: SaiyaGin on 2010-06-07, 11:35:51
Van Katanagatari 6.
Hmm.. nem korai? :O Ugye nem valami bullshit rész lesz? :XD 40 perc duma és vége, vagy ilyesmi XD

edit: höh ez egész jó rész volt... a következőt meg a végére gondoltam O.O Ebből még lehet durva fight is.. :O

tényleg jó volt, az első pár részben még azt gondoltam, hogy unalmas lesz, hogy minden részben szereznek egy kardot, meg megölnek egy maniwanit. de nem. maniwani már alig van, így lesz helyette valami plot. sok fight szerintem ezután sem lesz, mert láthatóan nem erről szól a sorozat, de a következő részben elviselnék egy 10-15 perces harci jelenetet ;)

SaiyaGin

#3271
Quote from: LuckyDingo on 2010-06-07, 12:59:39
edit: höh ez egész jó rész volt... a következőt meg a végére gondoltam O.O Ebből még lehet durva fight is.. :O

Ja, végre megtörték az eddigi formulát.

Daimaou 10:most már egy kicsit sokalltam a Rule of Cool alapú harcászatot. Szörnyek, nindzsák, varázslat, repülő hadihajók, szuperhősök... mi lesz itt még?

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-07, 12:59:39
edit: höh ez egész jó rész volt... a következőt meg a végére gondoltam O.O Ebből még lehet durva fight is.. :O

Hmm, akkor ennek szellemében rákukkantok előbb az ötös részre. (Nem néztem még meg, valahogy a "trolloljuk meg a nézőt a negyedik ep-ben" után elment kicsit a kedvem tőle...)

motifator

Milyen trollkodásra gondolsz? Spoiler tagben persze.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

>motifator

[spoiler]Volt benne egy elég fontosnak beállított karakter, aki már ez előző epizódokban is feltűnt, illetve a "legjobb kardforgató" titulussal büszkélkedett + nála volt Shikizaki egyik kardja, tehát remekül adta magát, hogy egy idő után összekerül vele Shichika, epic fight, sok-sok moralizálás, whatever.

Amikor azonban arra került a sor, hogy ez a karakter kihívta Shichikát, az egész harcjelenetet off-screen rendezték le, majd az ep végén szépen felemlegették, hogy milyen technikákat is használtak egymáson. "Enyhén" megtrolloltnak éreztem magam...[/spoiler]

motifator

Ja, hogy az :) Ez bizony tényleg trollkodás, jogos, de én kibírtam, sőt, el is felejtettem.
Asszem én nem a swordfight miatt nézem a Katanagatarit :) Ami engem magával ragadott azok a jól megírt dialógusok, a rajzstílus és persze Togame  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

A rajzstílus és a dialógusok tényleg erősségei a sorozatnak, de én valahogy hiányolom belőle a látványos-velős kardharcokat. (Aztán persze lehet, csak a shounen-fight fagboy beszél belőlem... :D)

Titkos

Quote from: LiaLia on 2010-06-01, 23:30:27
Az Iskolás Halálgyáron még gondolkodom, hogy belenézzek-e majd. Az első részt valószínű meglesem. Suwabe  Juunichi hangját kedvelem, bár nem a Bleachből, viszont az öldöklő rózsaszínhajú lánykákról nekem az Elfen Lied rémlik fel, így van némi ellenérzésem, a lányka dekorációs elemeket nem is említve :smile: Az első rész után kiderül.

Nyugi, azért Elfen Lied-szinttől nem kell tartani, itt legalább nem próbálnak valami fúdemély pszichológia szálat bemutatni az emberi jellemről, és azzal eladni a cuccot. :) A vérmennyiség mondjuk lehet vetekedni fog vele.

Quote from: Xzone on 2010-06-04, 18:16:41
B Gata H Kei 10

Nagyon jó rész volt. Tetszett, hogy mindenkiben van "erogami", szétröhögtem magam a poénokon, és a zenéket/hanghatásokat is nagyon jól eltalálták :D

Speciel Kosudáét elég hamar mutatták, asszem már az első 1-2 epizódban, a Miyanójénál féltem, hogy csak "ending dekoráció" lesz, de szerencsére nem, a nagyképű csaj erogamiján meg tényleg felröhögtem. XD Változatlanul rulez a cucc, igazából lassan már csak a legnagyobb kérdés van hátra: vajon sikerül-e pár epizódon belül normálisan lezárniuk? (A manga még mindig fut, ha jól tudom.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


SaiyaGin

#3278
Maid-sama 10: ez megint nem volt valami nagy szám, bár Usui stalker-dumája azért elég :lol: volt. (Valamennyire csökkentette az abból származó problémázásomat, hogy Misakinak az énekessel való szerencsétlenkedése már elég szánalmas volt, ahhoz képest, hogy a sorozat elején még simán felrúgta az őt idegesítő/az iskolában rendetlenkedő fiúkat. Vajon eljut oda, hogy a sorozat végére már a pincérnői munkáját se tudja végezni, ha Usui nincs vele?)

chilip

HEROMAN eddig az év meglepetése, most már az ameriaki kormány elől bujkál. a nővére meg  :Kiraly:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-06-10, 18:01:04
HEROMAN eddig az év meglepetése, most már az ameriaki kormány elől bujkál. a nővére meg  :Kiraly:
Kár hogy az első két rész után még minimum vége kell hogy legyen, mire én nekiállok legyűrni. Kár, hogy az elején nem győzött meg :D

Bishop

Én megnéztem vagy7 részt de továbbra is eléggé öngyilkos hajlamúnak kéne lennem hogy ezt tovább nézzem. És most inkább nem is sorolom a sok problémát, hanem a legidegesítőbbet emelem ki, PSY valaki vágja le a haját!!! :morci: Komolyan annak a srácnak több a haja mint Hogyishívják kuzinnnak az Adams familyből, akárhányszor meglátom egy ollóra meg egy 0as hajvágógépre gondolok.

Xzone

#3282
B Gata H Kei 11

FUCK YEA!

Simán elment volna évadzáró epizódnak is.

Edit:

Durarara 22

:eek:

SaiyaGin

Drrr 22: ez már jobb volt, főleg a vége.

Titkos

Quote from: Xzone on 2010-06-10, 22:55:55
B Gata H Kei 11

FUCK YEA!

Simán elment volna évadzáró epizódnak is.

Jaja, megint emelték a színvonalat. :D Jövő héten utolsó rész, azt kétlem, hogy Yamadának sikerülne elérnie a célját Kosudával, de még így is a 9/10 és a 10/10 között áll nálam a sorozat. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

No a heti termés:

Durarara 22. hmm.. [spoiler]Shizuo csak túléli.. de azért.. megvolt a he?! reakcióm. Egyébként ez a rész király volt, de várom már, hogy mindenki megtudja, hogy a másik kicsoda. Jah igen.. Kida vs Anri beszélgetés.. rohadtul nem értettem Kida viselkedését.[/spoiler]

Daimaou 11 ütött rendesen. Eddig ez volt a legjobb rész.. /ok erre részemről rásegít az, hogy Riri sokat szerepelt XD/ Néha nem értem, hogy mi a francért cenzúrázzák a bugyikat XDDD

B Gata H kei 11 az első olyan rész, amin télleg lehetett röhögni.. már látom, hogy ez lesz az a sorozat, amiben nem lesz egy kedvencem sem.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-12, 08:54:57
Daimaou 11 ütött rendesen. Eddig ez volt a legjobb rész.. /ok erre részemről rásegít az, hogy Riri sokat szerepelt XD/ Néha nem értem, hogy mi a francért cenzúrázzák a bugyikat XDDD

Nekem nem jött be annyira, egyre zavaróbbnak találom a rohanást meg a cselekmény lyukait.
[spoiler]Mi ez az egész időutazós izé?
Ki kapcsolta be újra Koronét?
Ki csinált pár perc alatt Terminátort Eiko apjából? Akármilyen menő is volt az öreg (meg Eiko pwnolt arckifejezése :__devil:), akkor is  :gyagya: a dolog.
[/spoiler]

Alkyra

Quote from: SaiyaGin on 2010-06-12, 11:56:17
Quote from: LuckyDingo on 2010-06-12, 08:54:57
Daimaou 11 ütött rendesen. Eddig ez volt a legjobb rész.. /ok erre részemről rásegít az, hogy Riri sokat szerepelt XD/ Néha nem értem, hogy mi a francért cenzúrázzák a bugyikat XDDD

Nekem nem jött be annyira, egyre zavaróbbnak találom a rohanást meg a cselekmény lyukait.
[spoiler]Mi ez az egész időutazós izé?
Ki kapcsolta be újra Koronét?
Ki csinált pár perc alatt Terminátort Eiko apjából? Akármilyen menő is volt az öreg (meg Eiko pwnolt arckifejezése :__devil:), akkor is  :gyagya: a dolog.
[/spoiler]

Te...miért keresel logikát esetleg értelmet ebben a sorozatban? Ez egy ecchi show. Élvezd majd az uncen bugyimutagós részeket, de ennyiben ki is merül az egész...

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-12, 08:54:57
Daimaou 11 ütött rendesen. Eddig ez volt a legjobb rész.. /ok erre részemről rásegít az, hogy Riri sokat szerepelt XD/ Néha nem értem, hogy mi a francért cenzúrázzák a bugyikat XDDD
Buy ze DVD

Egyébként meg ez az eyecatch WIN
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2010-06-12, 16:31:28
Quote from: LuckyDingo on 2010-06-12, 08:54:57
Daimaou 11 ütött rendesen. Eddig ez volt a legjobb rész.. /ok erre részemről rásegít az, hogy Riri sokat szerepelt XD/ Néha nem értem, hogy mi a francért cenzúrázzák a bugyikat XDDD
Buy ze DVD

Egyébként meg ez az eyecatch WIN
[spoiler][/spoiler]
Nekem a másik jobban bejött.. ízlések és...

Amúgy DVD-re nem kell várni.. jön pár nap múlva az uncensored. De ebből nem is venném meg XD

Darkstar

#3290
Ez? Lolmanchest (nem, ez nem dfc, ez manchest)
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Alkyra on 2010-06-12, 12:46:06
Te...miért keresel logikát esetleg értelmet ebben a sorozatban? Ez egy ecchi show. Élvezd majd az uncen bugyimutagós részeket, de ennyiben ki is merül az egész...

:ejnye: Ha az ecchi miatt nézném, akkor azt hiányoltam volna a részből, nem az értelemet.



A Maid-sama megint elég érdektelen volt, egy időre jegelem, majd szóljatok, ha esetleg később jobb lenne.

Zen

Brüm brüm brümm 22: Remélem következő részben lesz végre vmi előrelépés ahelyett h Mikado bezárja magát a spájzba.

Angel Tücc Tücc 11: Érdekesss.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Quote from: Darkstar on 2010-06-12, 21:18:00
Ez? Lolimanchest (nem, ez nem dfc, ez manchest)
[spoiler][/spoiler]

Fixed. :D (A vöröshajús eyecatch szerintem is win, sőt, máshonnan hallottam, hogy ebben a Daimaoh cuccban még valamennyi történet is leledzik az ecchi mellett, úgyhogy lehet mégis belekezdek. :))
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Failfix. Loli = DFC != manchest.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2010-06-13, 01:55:35
Failfix. Loli = DFC != manchest.

Pedig a kislányok és kisfiúk közt nincs ám akkora különbség. :haha:

Darkstar

Speaking from experience?  :ejnye:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2010-06-13, 03:08:25
Speaking from experience?  :ejnye:

Őszintén? Igen.
[spoiler]Now what. :hehe:[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Darkstar on 2010-06-12, 21:18:00
Ez? Lolmanchest (nem, ez nem dfc, ez manchest)
[spoiler][/spoiler]
Őszintén eyecatch szinten figyeltem a képet.. max a sálig juthattam XD Ha nem tudnék egy karakter személyiséget kötni a vöröshöz, akkor még mondanám is, hogy jó, de már ha meglátom rosszul vagyok. [spoiler=Red fanok ne olvassák]Tipikus rejtett személyiséges egyébként iszonyat idióta.. pfááj [/spoiler]:D Ez van :D

Darkstar

Quote from: Rounin on 2010-06-13, 05:32:08
Őszintén? Igen.
[spoiler]Now what. :hehe:[/spoiler]
Share the wisdom :D

Have some light novel spoilars
[spoiler]Az nem az igazi Keena, hanem egy klón
[/spoiler]

Edit
Ancient china is loev
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん