Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Darkstar on 2010-06-13, 15:13:20
Ancient china is loev
[spoiler][/spoiler]

Ez mi? :lol:

Nvm, elolvastam a kép címét.

Darkstar

Ez már az Otome Tairan, a 3. season.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LiaLia

Quote from: Titkos on 2010-06-09, 09:52:53
Quote from: LiaLia on 2010-06-01, 23:30:27
Az Iskolás Halálgyáron .... az öldöklő rózsaszínhajú lánykákról nekem az Elfen Lied rémlik fel, így van némi ellenérzésem...
Nyugi, azért Elfen Lied-szinttől nem kell tartani, itt legalább nem próbálnak valami fúdemély pszichológia szálat bemutatni az emberi jellemről, és azzal eladni a cuccot. :) A vérmennyiség mondjuk lehet vetekedni fog vele.
Még animés időszakom elején láttam az Elfent, akkor csak a történetre figyeltem inkább, de már akkor is gondoltam arra, és az továbbra is tervben van, ha egyszer sok időm lesz, hogy végigelemzem a sorozatot, hogy mennyi és milyen erőszakos cselekmény van benne, és vajon miért olyan szélsőségesek a megnyilvánulások ezzel kapcsolatban. És pont ez az egyik véglet, hogy mély filozófiai, lelki mondanivalót tulajdonítanak neki. Ami részben igaz is, csak sokkal több emellett az agresszió, brutalitás és a gyerekeken keresztül, gyerekekkel szemben elkövetett erőszak, ami miatt sokkal többet árt, mint használ a sorozat.
Az csak jó, ha a High School-os nem ilyen lesz.

Quote from: Bishop on 2010-06-10, 18:35:11
Én megnéztem vagy7 részt de továbbra is eléggé öngyilkos hajlamúnak kéne lennem hogy ezt tovább nézzem. És most inkább nem is sorolom a sok problémát, hanem a legidegesítőbbet emelem ki, PSY valaki vágja le a haját!!! :morci: Komolyan annak a srácnak több a haja mint Hogyishívják kuzinnnak az Adams familyből, akárhányszor meglátom egy ollóra meg egy 0as hajvágógépre gondolok.
A Heroman nagyon jó sorozat szerintem :smile: bár a legutóbbi részeket időhiány miatt nem láttam. Szerintem lényeges, hogy ez azért inkább 12 év feletti ifjú embereknek való  :ejnye: , így nem csodálom, ha idősebbek ezt nehezen viselik.
Hajak közül már megbarátkoztam Psy hajával, inkább Will szőke taraját nyírnám le. :D

Quote from: Rounin on 2010-06-13, 03:01:36
Quote from: Darkstar on 2010-06-13, 01:55:35
Failfix. Loli = DFC != manchest.
Pedig a kislányok és kisfiúk közt nincs ám akkora különbség. :haha:
:lul: :lul: :lul:

chilip

Working 11 - magic hand-kun  :bruhuhu: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO~O!!!!!

amúgy tartja a sorozat az erős közepest, jó nézni de utána letörlöm és többet nem fogom elővenni soha....

LiaLia

Mostanában nagyon elmaradtam a sorozatokkal  :ejj: az utóbbi időben elég kevés a nap 24 órája  ::)
Egy sorozat egy része azért szűkösen, de belefért  ^^" :D

Uraboku 8. rész (hölgyeknek)
Már kezdettől fogva sejthető volt, hogy Luka veszélyes fickó, és most ebben a részben is tanúi lehetünk erejének. Egy nagyon kellemes fürdős jelenet is látható, bár sajnos csak rövid ideig tart. ::)
A Bishounen Paradise halványlila magyar felirata továbbra is nagyon kiváló munka. A készítők több helyen is eltérnek az eredeti modatoktól, de egyáltalán nem LOL, vagy WTF módon, hanem sokkal inkább kibővítve a szereplők mondanivalóját. Teljesen a helyzethez, a szereplőkhöz illő megfogalmazások, amik még inkább feldobják, árnyalják az animét. Pl. tudvalevő, hogy magyar ember elég cirádásan is képes káromkodni, és pl. vannak gyakori szavak, amik minden animében elhangzanak elég sablonos mondatokként, "betsuni" és társai.
Ebben a részben most ez a mondat okozott nagyon kellemes meglepetést többeknek :D köszönet az élményért a készítőknek  :borul:
[spoiler=Hölgyeknek ajánlott spoiler]


(Az iskoláslányok megcsodálják a Luka mellett megjelenő, balról érkező Yukit.)[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-06-14, 13:11:38
Working 11 - magic hand-kun  :bruhuhu: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO~O!!!!!

amúgy tartja a sorozat az erős közepest, jó nézni de utána letörlöm és többet nem fogom elővenni soha....

De azért figyeled, hogy Inami hogy belekapaszkodott "Katanashi-kun"ba, mikor félt.. én ott számítottam egy instant KO-ra O.o Lehet hogy megvan a gyógymód? :D
Egyébként nagyon bejön.. a rajz, a gyenge semmitmondó, de mégis pihentető minitörténetek.. nincs benne az a kifejezetten pedofanservice, de poén XD
Jah és az Openingje valamiért rohadtul feelinges. XDD

Junchi


Bishop

#3307
Már tegnap leszedtem, de még nem néztem meg, most akartam nemsoká :D

szerk: na meg is néztem, Epic! Remélem a többiek is kijutnak valahogy.
És best scary moment in anime all time amikor Ishihara kiugrott eléjük, bennem meghűlt egy másodpercre a vér :D

Junchi

Quote from: Bishop on 2010-06-14, 20:41:18
szerk: na meg is néztem, Epic! Remélem a többiek is kijutnak valahogy.
És best scary moment in anime all time amikor Ishihara kiugrott eléjük, bennem meghűlt egy másodpercre a vér :D

:tezsvir:

Mondjuk arra számítottam, hogy Ishihara még felbukkan utoljára, de az a jelenet... brrrr!!

Btw az feltűnt másnak is, hogy Mariót milyen feltűnően ignorálják az openingben? o.O Csak a legvégén tűnik fel, ami szerintem egy ügyes rendezői húzás akar lenni a sorsát tekintve.

Bishop

Ő a sapkás srác az elején :D

Junchi

Quote from: Bishop on 2010-06-15, 11:26:55
Ő a sapkás srác az elején :D

Oh, FFFF-! Összekevertem Mariót Sakuragival... ^^"

(Mondjuk ez az anime hibája, szal imho rohadtul Sakuragis kisugárzása van az elején Mariónak abban a sapkában és azzal a hajjal.)

Bishop

Hát igen mert ugye Mario van Anchanba belebuzulva, de már kezdem megszokni :D
Amugy nyaatorrentsen van fent 9 10 funanimation, ha érdekel nézd meg nem olyan jó mint a frozen de annyira nem láttam benne cenzúrát, írták is azt hiszem hogy ennél fontosnak tartják az erőszakos jeleneteket meg szöveget, igaz nyugisabb volt ez a két rész de majd ha lesz frozenes összehasonlítom.
Most kicsit átment Hajime no Ippo-ba a dolog de eddig bejövős, csak Ishiharat csinálná már ki valaki ::)

Junchi

Quote from: Bishop on 2010-06-16, 14:35:35
Amugy nyaatorrentsen van fent 9 10 funanimation, ha érdekel nézd meg nem olyan jó mint a frozen de annyira nem láttam benne cenzúrát, írták is azt hiszem hogy ennél fontosnak tartják az erőszakos jeleneteket meg szöveget, igaz nyugisabb volt ez a két rész de majd ha lesz frozenes összehasonlítom.

Kösz, hogy szóltál, le is szedem őket, legalább tudok haladni vele. :3 (Amúgy is rohadtul kíváncsivá tettek, hogy mi lesz most Baremotóval, meg a másik kettővel.)

Btw Ishihara seiyuuja mekkora már? :D Ezek az idegbeteg kirohanásai, meg az a "DÖGÖLJ MEG, SAKURGAIIIIIII!!!!!44" a nyolcas rész végén... Hihetetlen a tag.

Darkstar

K-on!! 11

Az egész rész alatt nem bírtam abbahagyni az agymosott vigyorgást, a 2. seasonból eddig az egyik legjobb volt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Preview végén az ősember a bamba pofával? :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

#3315



:facepalm:


Ez valami elképesztően beteg cucc. Mindeképp az utalásokat is tartalmazó változatot szedjétek. EPIC WIN.

[spoiler]Kiyama senseeeei~~~~[/spoiler]

LuckyDingo

Rainbow 9-10-11: O.o Őszintén csak én érzem úgy, hogy Anchan mekkora barom, hogy nem nyírta ki Ishiharát? A következő rész meg... valljuk be már egy ideje már szinte biztos vagyok benne, hogy végül [spoiler]meghal Anchan... mondjuk az opening miatt tuti voltam benne..[/spoiler]

Junchi

Anchan [spoiler]100, hogy a végére kinyuvad. Egyrészt jah, az op nagyon árulkodó, másrészt tipikusan a "hero, aki a végére meghal, de addig is támogatja a főhőst és elősegíti annak karakterfejlődését" kari.

Az ilyenek mindig kihullanak időnap előtt.[/spoiler]

SaiyaGin


NLZ

Quote from: Xzone on 2010-06-17, 08:53:07



:facepalm:


Ez valami elképesztően beteg cucc. Mindeképp az utalásokat is tartalmazó változatot szedjétek. EPIC WIN.

[spoiler]Kiyama senseeeei~~~~[/spoiler]

Ez azért elég gyenge volt. Index-tan első része sokkal ütősebb.
[reserved]

Darkstar

Daimaou 12

[spoiler]Peter ;_;[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#3321
B gata H kei vége.. hát így a végére adnék 4/10-et jóindulattal XD

Drrr.. új része mekkora jó volt :O

Daimaou 12. hmm..nem volt valami nagy csavar benne, de elment befejezésnek.

Xzone

Angel Beats 12

http://www.youtube.com/watch?v=pqFw3VbNiss

'Nuff said.

Én amúgy nem tartom magam különösebb fegyverbuzinak, de Yuri SMG-jét azonnal felismertem :zomg:

Bicskei

Quote from: Darkstar on 2010-06-18, 22:07:04
Daimaou 12

[spoiler]Peter ;_;[/spoiler]



pfff....

100% hogy folyt köv...
Ultras liberi

Member

Aki esetleg nézi a Qwaser-t, most láto hogy 24 End, itt a manga is befejeződik vagy filler end? Olyan hirtelennek tűnik nekem.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

frozenstein


motifator

Mert a japánok szemét népség. Amúgy ja, nagy kár, de ez van. Biztos nem jutott még sokra a manga, csak annyi anime készül, amennyi forrásanyag van.
Mondjuk simán húzhatták volna tovább az eddigi meccseket, az első évad 2 meccsel volt 26 rész, a második 3 meccsel lesz 13. Hát így jártunk, de remélem 1-2 éven belül jön a következő évad.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone


chilip

HEROMAN 13 - FUCK YEAH BONEEEEEEEES!!!  :whoah: elején generic szórakoztató anime volt, most ezt várom legjobban hétről hétre. komolyan 2. résztől részről részre egyre jobb. tiszta oldschool fíling de intelligensen kivitelezve. új OP/ED is ütős (főleg az ED) nem olyan trágya mint az előző :D új OP by Kylee (Xam'D ED)