Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

#3391
Kuroshitsuji II ep1.

Woo... meglepődtem, aszittem, hogy [spoiler]teljesen új dolgot kapunk, erre kiderül, hogy ez egy tényleges folytatása az első sorozatnak.. kíváncsi lettem, mit hoznak ki belőle.[/spoiler]

Mitsudomoe... hát character design nincs kedvemre, de eléggé elborult ahhoz, hogy nézzem XDD Főleg a Hitoha reakciók :D

Cobra

Ookami-san... ep1: történet nagyon gagyi, de van egy Kuroko narrátorunk, ez alapból +5 pont  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Nah, hát én is meglestem ennek az Ookami-sannak az első részét és... Uh, ha képesek lesznek tartani ezt a szintet, akkor ez lesz számomra a szezon WTF-sorozata. :D

A karakterek aranyosak, sztori wtf, főhős csaj tiszta Taiga, csak magasabb kiadásban, grafika = érdekes és a poénok sem rosszak.

Továbbnézős kategória.

Cobra

Seitokai Yakuindomo 01: ez idáig nagyon gagyi.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Ookami-san nálam királyság eddig. :D  Kuroko narráció, poénok, wtf poénok, és még a tsundere sem idegesít. Az ED utáni résznél eldöntöttem, hogy ha ez végig ilyen, akkor a 10/10et megkapja. :)
[reserved]

Alkyra

Quote from: Junchi on 2010-07-04, 14:27:47
Nah, hát én is meglestem ennek az Ookami-sannak az első részét és... Uh, ha képesek lesznek tartani ezt a szintet, akkor ez lesz számomra a szezon WTF-sorozata. :D

A karakterek aranyosak, sztori wtf, főhős csaj tiszta Taiga, csak magasabb kiadásban, grafika = érdekes és a poénok sem rosszak.

Továbbnézős kategória.

Akkor nézd meg a Mitsudomoe-t. Az kegyetlen. Nem vagyok oda a pedo dolgokért, de ezen istentelenül röhögtem.

Ez az Ookami-san...hát...Neko-Neko-Knuckles. Az tetszett benne. Inkább nem sorolom fel, hogy mi nem.

LuckyDingo

#3397
Quote from: Alkyra on 2010-07-04, 23:13:10
Quote from: Junchi on 2010-07-04, 14:27:47
Nah, hát én is meglestem ennek az Ookami-sannak az első részét és... Uh, ha képesek lesznek tartani ezt a szintet, akkor ez lesz számomra a szezon WTF-sorozata. :D

A karakterek aranyosak, sztori wtf, főhős csaj tiszta Taiga, csak magasabb kiadásban, grafika = érdekes és a poénok sem rosszak.

Továbbnézős kategória.

Akkor nézd meg a Mitsudomoe-t. Az kegyetlen. Nem vagyok oda a pedo dolgokért, de ezen istentelenül röhögtem.

Ez az Ookami-san...hát...Neko-Neko-Knuckles. Az tetszett benne. Inkább nem sorolom fel, hogy mi nem.

+1 Szerintem is betegségben veri a Mitsudomoe az Ookami-sant. De az, hogy még a tanároknak is gyerekfeje van idegesítő XD


edit: OMG Daimaou speciall O.O B..B.. Booobz XD
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=141081

Junchi

Quote from: Alkyra on 2010-07-04, 23:13:10
Akkor nézd meg a Mitsudomoe-t. Az kegyetlen. Nem vagyok oda a pedo dolgokért, de ezen istentelenül röhögtem.

Meglessük! :3

Na, és akkor Kuroshitsuji II ep1: Duh, nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jól fog indulni, ráadásul valóban meglett trollolva a fanbase. :D Az '"új" Seba mondjuk nekem nagyon az eredeti kópiájának tűnik, nem sok egyediség szorult bele, az "új" Ciel meg egyenesen egy irritáló retard.

Mindenesetre remélem, hogy maradnak most már Sebáék a végéig, és akkor van esély, hogy folytatják a sztorit a manga szerint.

Btw ma HYPEschool of the Dead, kíváncsian várom. :3

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Valamint a raw minősége is az ha jól hallom. Én személy szerint megvárok egy jobb minőséget.

Junchi

Quote from: Zen on 2010-07-05, 09:42:16
Quote from: Junchi on 2010-07-05, 09:39:54
Btw ma HYPEschool of the Dead, kíváncsian várom. :3
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=141563  :D
Ez még csak Horrible Subs.

Dánke. :D

Meg is néztem, és részemről elégedett vagyok! Ugyanolyan goreful, mint a manga, ugyanolyan fanservice-bomba, és a hangulat is megvolt.

MADHOUSE most is bizonyított.

LuckyDingo

HighSchool of the pervertDead 01
Nos.. ami mangában annyira nem zavart, az itt rohadtul... WTF? Erőltetik a pantyshotokat a mell-libbenéseket és  a hasonló cuccokat. Openingből előbb gondolok valami hentaira, mint valami horror stuffra. Plusszba még azt vártam, hogy kicsit változtatnak a manga rajzstílusán és nem lesz minden csajnak elcseszett doujin-csöcse... hát nem tették.

Nem tudom, hogy érdekel-e ez engem ezek után. Persze csak egy rész, de olyanok nem jöttek be, ami valszeg végig megmarad.

Prof. William

Na a raw alapján... Mivel olvastam mangát nem volt nehéz rájönni hogy mit beszélnek hiszen 99%-ban mangát követ szerencsére... a hozzáadott plusz részek szerencsére hangulatot és nem az ecchit szolgálják.

A OP nekem túl ecchi fanservice a de a zene tettszik. Ez után meglepő volt hogy a mangához képest csökkentették a fansrvice szintet. Legalábbis az első rész alapján én teljesen OK vagyok ezzel.
:)

Ha sikerül megtartani az ecchit a manga szintjén ne agy isten lejebb vinni akkor tökéletesen jó lesz...

A jelenetek kellően mozgalmasak megadják azt a menekülős érzést valamint a harcok is egész szépen sikerültek bár Rei nem semmi muszklikat fejleszthetett ki ha a
a szíven szúrt csókát képes volt megtartani a föld felett úgy hogy a lába sem érte a földet. hiába a japán középiskolások 82%-nak van rejtett szuperpówere. :)

A gore teljesen rendben van sőt... Bár a manga sokkal brutálisabb de azért az animben is volt pár jelenet ahol csak néztem hogy belerakták. Az anime erősen véres lesz ez már látszik...

Tetszik (bár a mangában is így így van) hogy végre a zombifilmek történetében nem kell mindenre rájönniük hogy "Húú ez harapással terjed" hanem ők is néztek filmeket szóval ezt már tudják.

A zene teljesen jó és pár helyen rá is erősít a a világvége hangulatra.
Az ending az üzenőfallal meg a vészhelyzeti üzenetekkel pedig egész egyszerűen telitalálat!

Most hirtelen ennyi...

Röviden 10/10 az első rész...

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-05, 13:29:15
HighSchool of the pervertDead 01

Eddig szerintem jó. Nincs igazán elképzelésem, hogy mégis merre tudják vinni a sztorit egy ilyen kezdés után (a mangát nem olvasom), majd elválik.

Viszont Rei-t sikerült egy rész alatt megutálnom. Le merném fogadni, hogy az író a valóságban is ismer egy ilyen picsát, és onnan merített hozzá ihletet.

Prof. William

Quote from: Xzone on 2010-07-05, 15:26:50
Quote from: LuckyDingo on 2010-07-05, 13:29:15
HighSchool of the pervertDead 01

Eddig szerintem jó. Nincs igazán elképzelésem, hogy mégis merre tudják vinni a sztorit egy ilyen kezdés után (a mangát nem olvasom), majd elválik.

Viszont Rei-t sikerült egy rész alatt megutálnom. Le merném fogadni, hogy az író a valóságban is ismer egy ilyen picsát, és onnan merített hozzá ihletet.

A legjobb tanítómester az élet ahogy mondni szokták. Minek találjunk ki s személyiségeket ha elég csak  kimenni az utcára. :)  Mint pl a két barát akik közül az egyik vészhelyzetben elég gyorsan felülbírálta az örök barátságról szóló nézeteit.

Xzone

Quote from: Prof. William on 2010-07-05, 15:34:02
A legjobb tanítómester az élet ahogy mondni szokták. Minek találjunk ki s személyiségeket ha elég csak  kimenni az utcára. :)  Mint pl a két barát akik közül az egyik vészhelyzetben elég gyorsan felülbírálta az örök barátságról szóló nézeteit.

Na ja. Eléggé off, de a kedvencem ebben a témában a Battle Royale világítótornyos jelenetsora: 4-5 lány, legjobb barátnők. Egy darabig úgy tűnik, minden rendben megy velük, de elég egyetlen rossz lépés/félreértés ahhoz, hogy pár perc alatt lemészárolják egymást a konyhában.

chilip

Quote from: Prof. William on 2010-07-05, 15:34:02
A legjobb tanítómester az élet ahogy mondni szokták. Minek találjunk ki s személyiségeket ha elég csak  kimenni az utcára. :)  Mint pl a két barát akik közül az egyik vészhelyzetben elég gyorsan felülbírálta az örök barátságról szóló nézeteit.

[spoiler]nem ölte meg a barátját :) az még kérte is hogy segítsen neki megölni magát, de nem tudta, csak aztán végezte be miután a másik meghalt és akkor is csak azért hogy nehogy másokat is magával vigyen[/spoiler]

amúgy teccik, majd ha befejezik az animét akkor a mangát is elkezdem, de amíg tartják ezt a szintet addig csak animézek :) OP nekem nagyon tetszik (zeneileg) bár a végére nem kéne a sok fanservice ilyen típusú animébe :D

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-07-05, 16:04:27
Quote from: Prof. William on 2010-07-05, 15:34:02
A legjobb tanítómester az élet ahogy mondni szokták. Minek találjunk ki s személyiségeket ha elég csak  kimenni az utcára. :)  Mint pl a két barát akik közül az egyik vészhelyzetben elég gyorsan felülbírálta az örök barátságról szóló nézeteit.

[spoiler]nem ölte meg a barátját :) az még kérte is hogy segítsen neki megölni magát, de nem tudta, csak aztán végezte be miután a másik meghalt és akkor is csak azért hogy nehogy másokat is magával vigyen[/spoiler]

Öh.. nem a főszereplőről beszélt, hanem a két csajról akik éppen azt tárgyalták pár perccel a bekajálásuk előtt, hogy milyen jó barátnők :D Sztem.. :D

chilip

jaaaa, akkor ezt elnéztem :) vagy nem fogalmazott világosan :D

amúgy végre egy anime amibe a főhős nem szarozik meg emozik, hanem megteszi amit meg kell (és nem HAX állat/félisten/démon közbe :D )

Xzone

Quote from: chilip on 2010-07-05, 16:33:26
amúgy végre egy anime amibe a főhős nem szarozik meg emozik, hanem megteszi amit meg kell (és nem HAX állat/félisten/démon közbe :D )

BITCHSLAP!

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-05, 16:32:08
Quote from: chilip on 2010-07-05, 16:04:27
Quote from: Prof. William on 2010-07-05, 15:34:02
A legjobb tanítómester az élet ahogy mondni szokták. Minek találjunk ki s személyiségeket ha elég csak  kimenni az utcára. :)  Mint pl a két barát akik közül az egyik vészhelyzetben elég gyorsan felülbírálta az örök barátságról szóló nézeteit.

[spoiler]nem ölte meg a barátját :) az még kérte is hogy segítsen neki megölni magát, de nem tudta, csak aztán végezte be miután a másik meghalt és akkor is csak azért hogy nehogy másokat is magával vigyen[/spoiler]

Öh.. nem a főszereplőről beszélt, hanem a két csajról akik éppen azt tárgyalták pár perccel a bekajálásuk előtt, hogy milyen jó barátnők :D Sztem.. :D

Igen a két csajról beszéltem. Az op nekem nem jött be már majdnem mintha valami hentait néztem volna. Az ending ezzel ellentétben viszont király hangulatú bár erre főleg a képek meg az üzenőfal tesznek rá.

Zen

Quote from: Prof. William on 2010-07-05, 14:32:16
Tetszik (bár a mangában is így így van) hogy végre a zombifilmek történetében nem kell mindenre rájönniük hogy "Húú ez harapással terjed" hanem ők is néztek filmeket szóval ezt már tudják.
Ez + a tény h [spoiler]az első főszereplő aki meghal a tipikusan mindentudó okosgyerek, amit kb minden sorozatban rühellek (bár Hisashi (még) nem érte el azt a szintet)[/spoiler] az ok amiért anno olvasni kezdtem. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

#3413
Rainbow ep11

SAKURAGI, TE SZÁNALMAS GYÖKÉR!!!

Az egész epizód alatt ezt ismételgettem magamban, szal nem hiszem el, hogy Sakuragi tényleg egy ekkora lulzer... Egész jó karaktere volt, még félhulla állapotban is tudott mit kezdeni magával, erre egy epizód alatt leredukálódik egy ilyen izévé... Tényleg nem volt benne legalább annyi, hogy bek*rjon egyet Ishiharának?  :lame: (Jó, volt egy punch azért, de... nah!)

Mindegy, stuff is still epic.

Btw visszatérve a Highschoolra: Azt el is felejtettem mondani, hogy Miyano Mamoru talán legjobb alakítása volt Hisashi. xDDD Szal végre nem csak felolvasta a szövegét, hanem vitt is bele valamit. Suwabe Junichi meg... Hát, nem mondanám, hogy a legjobb választás volt Takashinak. MEH!

Prof. William

"Miyano Mamoru talán legjobb alakítása volt Hisashi. "

Gondolta a színész arra a 10 percre belead mindent.  :D

Xzone

 :mittomen:

Én csak a női seiyuu-k nevét ismerem, és közülük is csak az igazán vonzóakét.

Darkstar

#3416
Seitokai Yakuindomo

Sex jokes - the anime
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra


chilip

Occult Academy hát én kurva jót szórakoztam rajta, micsoda egy marhaság  :lol:

LuckyDingo

#3419
Quote from: chilip on 2010-07-06, 14:00:39
Occult Academy hát én kurva jót szórakoztam rajta, micsoda egy marhaság  :lol:
Jajaj Hatalmas :D Eddig ez jön be a legjobban. Maya feje néha már magában röhögést vált ki nálam XD

edit: The Legend of the Legendary Heroes - WTF? Aszittem, hogy ez valami hűdepoénos dolog lesz, erre valami fantasy cuccot kaptam, ami komolyan szeretné venni magát, de azért erőltet valami humorféleséget. Az első részt kín volt megnézni... majd szóljatok, ha neadjisten javul. Addig dobom.