Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-06, 14:10:04
Quote from: chilip on 2010-07-06, 14:00:39
Occult Academy hát én kurva jót szórakoztam rajta, micsoda egy marhaság  :lol:
Jajaj Hatalmas :D Eddig ez jön be a legjobban. Maya feje néha már magában röhögést vált ki nálam XD

Beelőztetek. Teljesen egyetértek amúgy, nálam is nyerő a sorozat.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-06, 14:10:04
edit: The Legend of the Legendary Heroes - WTF? Aszittem, hogy ez valami hűdepoénos dolog lesz, erre valami fantasy cuccot kaptam, ami komolyan szeretné venni magát, de azért erőltet valami humorféleséget. Az első részt kín volt megnézni... majd szóljatok, ha neadjisten javul. Addig dobom.
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Nurarihyon no Mago - első rész alapján egész jó adaptáció lesz, nézzük ezt is :D amúgy a zenéje kb a "Harry Potter" és "Az Ellenség a Kapuknál" között van :D

Darkstar

#3423
És a K-on ezen a héten is később lesz. Múlthéten foci, most sumo/Nozomi-chan.  :falba:

Update:
OMFG AZ ÚJ ED AWESOME  :whoah: :he:
UD2
http://www.youtube.com/watch?v=N-xNybD8kho
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LiaLia

High School of the Dead
a kommentek alapján sok benne a lengő cici  :zomg: :D a zombik miatt azért belenézős lesz.

A Kuroshitsuji 2., de csak Sebastian nosztalgia, és összehasonlítgatás miatt, Occult Academy és a Nurarihyon no Mago szintén belenézős...

... majd karácsonyig remélem nyerhetek betekintést :smile:

Makos

High School of the Dead:
Első rész alapján nézni fogom. :D
Zombik + "lengő cicik" = :jee:

Occult Academy:
Eddig tényleg ez a legjobb. Azok a fejek :lul:

Nurarihyon no Mago:
Nem rossz, a zene viszont wtf.

Xzone

K-On!! 14

Mugiról csak nekem jutott eszembe azonnal ez?

Member

#3427
Quote from: Xzone on 2010-07-06, 15:17:12
Quote from: LuckyDingo on 2010-07-06, 14:10:04
Quote from: chilip on 2010-07-06, 14:00:39
Occult Academy hát én kurva jót szórakoztam rajta, micsoda egy marhaság  :lol:
Jajaj Hatalmas :D Eddig ez jön be a legjobban. Maya feje néha már magában röhögést vált ki nálam XD

Beelőztetek. Teljesen egyetértek amúgy, nálam is nyerő a sorozat.
+1 innen is, qrvajó rajz és egész jó a főszereplő is.

Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy az okkult nagy tudora ennyire félreolvasson egy varázsigét, az olyan negatív jelentéstartalmú szavakat, mint pl. a Sátán, alapból ki szokás szúrni egy szövegben.

Zen

Quote from: Member on 2010-07-08, 00:48:48
Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy az okkult nagy tudora ennyire félreolvasson egy varázsigét, az olyan negatív jelentéstartalmú szavakat, mint pl. a Sátán, alapból ki szokás szúrni egy szövegben.
Rule of funny, de azért "érdekes" volt h az elején egyértelműen szórakozott igazgatót hirtelen őrültnek mutatják be.

De akkor is... Sanguis bebimus corpus edimus! Ave Satani!
Nesze nekik okkult szakértő. :lul:

Viszont a fiú főszereplőtől előre tartok.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

#3429
Rainbow 14. Ezzel a résszel akár már vége is lehetne... kicsit csalódott vagyok, hogy ennyivel elintézték a lényeges dolgokat.

edit:

Strike Witches 2 - 01 - Ott folytatódik, ahol abbamaradt... még mindig zavar, hogy nincs szoknyájuk.. vissza kell szokni rá. :D

Junchi

Hát, ez a Nurarihyon no Mago kezdés igencsak unalmasra sikeredett... Igazából egyetlen dolog maradt meg bennem, az is Horie Yui (*O*) volt.

Mindegy, azért folytatom, bár ez a youkais téma sosem volt igazán szimpatikus számomra... >.>

Member

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-08, 02:54:46
Strike Witches 2 - 01 - Ott folytatódik, ahol abbamaradt... még mindig zavar, hogy nincs szoknyájuk.. vissza kell szokni rá. :D
Juhé, már csak a normális subbot várom. :hopp:

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-08, 02:54:46
Strike Witches 2 - 01 - még mindig zavar, hogy nincs szoknyájuk..
...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-08, 02:54:46
Strike Witches 2 - 01 - Ott folytatódik, ahol abbamaradt... még mindig zavar, hogy nincs szoknyájuk.. vissza kell szokni rá. :D

Szvsz remekül sikerült, eddig a sikeres folytatások receptjét követi, vagyis pont olyan, mint az előző széria, csak ami abban jó/jellegzetes volt, abból még több/nagyobb van ebben. A sztori ígéretesnek tűnik, végre kiderül mi is volt az az emberalakú neuroi [spoiler]a galliai kaptár egy rebellis csapat volt, ami az emberekkel akart szövetségre lépni, és most megérkezett az őket üldöző fősereg. imo[/spoiler]

Az első rész mintha az első széria első részének a remake-je lenne, csak beleoltva az eddig történteket meg az új szereplőket. A grafika is remek, kb semmit sem változott a design, a szinkronhangok is minimális mértékben. Eddig 10/10 YAY!

Ja és a Horriblesubs féle verzió teljesen jó minden szempontból, de ha nagyon akartok várni, akkor azt hiszem lesz egy minőségi is (Shin-GX+Underwater vagy mi).

Xzone

Quote from: bimanc on 2010-07-08, 12:55:00
Ja és a Horriblesubs féle verzió teljesen jó minden szempontból, de ha nagyon akartok várni, akkor azt hiszem lesz egy minőségi is (Shin-GX+Underwater vagy mi).

Ez így van. Szerintem fansuboknál nem is lehet igazán minőségi dolgokról beszélni, csak két csoportjuk létezik: van jó felirat, és van teljesen rossz.

Alkyra

K-On új ED mind zenében, mind vizuálisan meglehetősen tettszik nekem.^^ Amúgy a pletykák, hogy abbahagyják az egész sorozatot, miután levizsgáznak az vajon igaz-e, ugyanis olyat is hallottam, hogy folytatják a történetet miután egyetemre mennek.

Member

Már látom magam előtt a 8. szériát (K-On!!!!!!!!), amiben a nyugdíjasklubban zenélnek. :D

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2010-07-08, 17:18:30
Már látom magam előtt a 8. szériát (K-On!!!!!!!!), amiben a nyugdíjasklubban zenélnek. :D

Kíváncsi vagyok, hogy Yui 70 évesen mennyire lesz szenilis.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Strike Witches 2-ből megtanulhatjuk, hogy a medvék ismerik a gyógyítás -> gyógyulás ok-okozati viszonyt, és hogy a legtehetségesebbnek tartott újoncot felesleges elvinni ismét a csatába. :haha:

Alkyra

Quote from: Member on 2010-07-09, 08:44:28
Strike Witches 2-ből megtanulhatjuk, hogy a medvék ismerik a gyógyítás -> gyógyulás ok-okozati viszonyt, és hogy a legtehetségesebbnek tartott újoncot felesleges elvinni ismét a csatába. :haha:

Megnéztem én is azért. No comment.  A sok ecchi fan biztosan imádni fogja, de valahogy érzem, hogy nem éppen ez a sorozat fogja most a pálmát elvinni ebben az évadbani.

Zen

http://www.sankakucomplex.com/2010/07/11/i-want-jiggling-breasts-in-every-scene/
[spoiler]
QuoteWhat would it be like if a school was overrun by zombies?

    ... There'd be the breasts of a hot teacher bouncing around all over the place, wouldn't there? She'd be trying to save her class from all kinds of trouble.

    I try to keep this in mind when making the anime.

    [...]

    "Even if the world is swarming with zombies, let us not forget the breasts and thighs!" – those are our watchwords.

    [...]

    I want to keep making lots of scenes full of jiggling breasts as much as possible. We really think the people who come to watch this are in it for the boobs.

    Currently we are constantly researching how to better portray realistically the jiggling breast.

    [...]

    Yes, it's all about the breast jiggle. I've never even seen an anime with as much jiggle as  this. We're still in production for the remaining episodes but we're going to keep at it with the jiggling.

    Tell us what motivated you to make Highschool of the Dead?

    I'm aiming for something I would have bought myself in middle school. At present, this would definitely have been a "buy" for me. I can feel my schoolboy heart rejoicing even now.
Még jó h megvannak a prioritásai. :D[/spoiler]
Kommentek se rosszak. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Darkstar on 2010-07-06, 00:10:44
Seitokai Yakuindomo

Sex jokes - the anime

Ez így van. Így két rész után azt mondhatom, hogy ez a sorozat nem jó. Viszont egészen biztosan végig fogom nézni, ezt már most tudom valamiért. Úgy tűnik, engem szórakoztat :redface:

Mitsudomoe ep.2

Még jó, hogy épp ettem b+...

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-07-12, 05:12:40

Mitsudomoe ep.2

Még jó, hogy épp ettem b+...
Too much urine for your taste? :P

Amúgy igen érdekes témát feszegettek. Az meg hogy Yabecchi mennyire fél a creepy csajtól már szinte hihetetlen... minden esetre néhol tudtam még röhögni rajta, de fura lett ez a második rész.. :D

SaiyaGin


Alkyra

Quote from: SaiyaGin on 2010-07-12, 09:19:26
Van Katanagatari 7.

1GB. OO Yummie...Ima dowladdin'~ (den seeedin'~)

Quote from: Xzone on 2010-07-12, 05:12:40


Mitsudomoe ep.2

Még jó, hogy épp ettem b+...

Ditto. Valahogy a limonádé amibe egy kicsit túl sok citromot raktak már nem tűnt annyira jó ötletnek hirtelen...

Darkstar

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-12, 06:21:46
Quote from: Xzone on 2010-07-12, 05:12:40

Mitsudomoe ep.2

Még jó, hogy épp ettem b+...
Too much urine for your taste? :P

Amúgy igen érdekes témát feszegettek. Az meg hogy Yabecchi mennyire fél a creepy csajtól már szinte hihetetlen... minden esetre néhol tudtam még röhögni rajta, de fura lett ez a második rész.. :D
Downloadan'
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



chilip

#3448
Quote from: Junchi on 2010-07-12, 14:32:48
Quote from: chilip on 2010-07-12, 13:58:47
Sengoku BASARA S2 ep01

BIG THX, már szedem is lefelé! :D

már meg is néztem  :lol: tartotta a színvonalat :D

ed.: új OP elég tré lett, ED meg nem volt most - szóval ilyen téren kis visszafejlődés (kivéve TM Revolution fanoknak)

Darkstar

Quote from: Xzone on 2010-07-12, 05:12:40
Quote from: Darkstar on 2010-07-06, 00:10:44
Seitokai Yakuindomo

Sex jokes - the anime

Ez így van. Így két rész után azt mondhatom, hogy ez a sorozat nem jó. Viszont egészen biztosan végig fogom nézni, ezt már most tudom valamiért. Úgy tűnik, engem szórakoztat :redface:
Egy Sugisaki Ken-el mint male lead-el kicsit érdekesebb lenne a dolog. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん