Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Azt olvastam, hogy a HotD elég erősen cenzúrázott, és így már a második részt sem néztem meg.

Junchi

^Wat?

Igen, a nem AT-X-es verziók valóban shitcensored szarságok, viszont a subberek többsége AT-X-szel dolgozik, azokban meg max csak annyi cenzúra van, hogy nem mutatják kockáról-kockára, ahogy Saya beletolja a fúrót a zombi koponyájába. :D

fema

Quote from: Xzone on 2010-07-19, 14:13:27
Azt olvastam, hogy a HotD elég erősen cenzúrázott, és így már a második részt sem néztem meg.

Szerintem egyáltalán nem vészes a cenzúra mértéke, simán élvezhető maradt számomra.
Az egyetlen, ami kicsit zavar, az az, hogy mindig olyan érzésem van, mintha ki lenne nyújtva  a kép függőlegesen. Persze, ez nem témába vág, csak mondom. ^^

Prof. William

#3483
Középsulis zombik Éjszakája 3

Ez kb a mangéában is így volt szóval csak hűek voltak. Animében meg mióta keresünk realitást? :) Örülj hogy nem jött elő semmilyen szuper képességük reakcióként az életveszélyre.  :grrr:

A rész kellemes és pörgős volt onnantól hogy elhagyták tanárit de persze addig és érdekes volt. 2 utalás meg nagyon komoly volt...

A kis boltban [spoiler] Shaun állt a Shaun of the Dead-ból [/spoiler]


+ a végén a [spoiler] Találkozzunk Rendőrőrsön az A Resident Evil 2 c játékból. Mint a duma mint a szituáció.  [/spoiler]

A Cenzúráról. A 2 részben azt már ők sem merték berakni hogy szétfúrnak egy fejet de ettől eltekintve kb 5%-cenzúra volt az eddigi részekben. Az AT-X féle verzióban nem spórolnak a vérrel.

Amúgy a mostani részben olyan mesterien volt elrejtve a cenzúra hogy aranyérmet érdemelnének érte a srácok...

Zen

Quote from: Prof. William on 2010-07-19, 17:57:48
Amúgy a mostani részben olyan mesterien volt elrejtve a cenzúra hogy aranyérmet érdemelnének érte a srácok...
Oh? Na mesélj. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

#3485
Quote from: Zen on 2010-07-19, 18:10:25
Quote from: Prof. William on 2010-07-19, 17:57:48
Amúgy a mostani részben olyan mesterien volt elrejtve a cenzúra hogy aranyérmet érdemelnének érte a srácok...
Oh? Na mesélj. :smile:

Pl amikor busz kitöri a suli kapuját akkor ahogy végigrombol a udvaron dülöngélő jóemberek között ott a nap kamerába süt. Egészen cool effekt ahogy a ott rombol a a busz és megcsillan rajta napfény de pont a csillogás miatt nem igazán látszik a fröccsenő vér és miegymás...  - majd a DVD/BR verzióban ez meg lekerül gondolom.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LiaLia

 :smile: javaslom átírni a topik címét nyárra, lassan már augusztus lesz  :D vagy már majd eleve őszit lehet írni

Okkult Akadémia 1. rész
Megnéztem, és tényleg csak elismerően tudok írni az "éppen hogy-majdnem látszik-de mégse" stílusért. Én nem hiányoltam a kilátszó bugyikat és a végén a csodás égből alászállás is kellően ízléses volt  :smile:
A történet mozgalmasnak tűnik, bár az opening alatt jókat mosolyogtam, ahogy igyekeztek a lehető legtöbb okkult, mágikus jelképet felvillantani. A poénok nálam időnként súroltál a túlzás határát, de kárpótolt az az igencsak klasszikus jelenet, amikor Maya az igazgatóval szemben használ egy bizonyos szerszámot :smile:

Xzone

Asobi ni Iku yo ep. 01-02

A szituáció --a főszereplőt csupa különös karakter veszi körül, de nem is tud róla-- először a Haruhit juttatta eszembe, de ez a sorozat inkább a Sora no Otoshimonora hasonlít. Végigvigyorogtam az egészet, szóval azt hiszem, ezt végig is nézem majd. Elég nehéz lenne elrontani ezt a sorozatot az eddig látottak alapján.

chilip

Kaichuu! ep 1

nem mertem még leszedni, ezért:

QuoteTachikawa Tetsuya ia a freshman at a new high school and he's a great archer.
One day, a new transfer student joins his class. In a surprise to everyone, it is a cute girl, not like the rumors were saying that it would be a guy.

Just about as she was greeting everyone, she said that her name is Sasaki Gonzaburou... and that in fact she is a guy, but likes to crossdress, because he thinks that he looks better in girls' outfits.
Vote for this anime

szóval ha valaki megnézi és pozitívan nyilatkozik róla, akkor lehet belenézek :D

Member

És összesen 8 perc lesz a két ep? Nem viszik túlzásba.

LiaLia

Megnéztem a Kuroshitsuji II. 1. részét.
Amit a szobalánnyal műveltek az elég gusztustalan :zomg: legalább 16 vagy 18+. Le voltam döbbenve, azért a sorozat első évada nem ilyen jellegű volt és nem gondolnám, hogy ettől lesz majd hű de nagyon szuper a folytatás.
Mindenesetre annak örülök, hogy felbukkant az a bizonyos régi szereplő :smile:

Member

Azóta a két új nincs is benne. You were trolled. :D
Quote from: LiaLia on 2010-07-24, 00:54:06
Megnéztem a Kuroshitsuji II. 1. részét.
Amit a szobalánnyal műveltek az elég gusztustalan :zomg:
Ott én is elképedtem, pedig nem én nézem, én a kutyával játszottam éppen. :)

LiaLia

Quote from: Member on 2010-07-24, 01:32:46
Azóta a két új nincs is benne.

Az nem is baj, legalább többet láthatom S.-t :angyali:

kikuchiyo

Mondjatok az utóbbi néhány szezonból olyan animét, amit érdemes nézni!

Az 'érdemes' alatt azt értem, hogy nem a mostanában uralkodó retardált bugyis-csöcsös, varázslós-harcolós, iskolás-nyáladzós vonulatba tartozik.

(az Occult Gakuen v. minek megnéztem az első részét, de nem jött be.)
Failure is the default option

Junchi

>kikuchiyo

RAINBOW!

Abszolút fanservice-mentes, nincs túlerőltetve, többnek se szeretné beállítani magát, illetve elszórt mondanivaló is akad benne.

Egyetlen hibája, hogy néha kissé műdráma szagú...

Nálam nem csak, hogy az év egyik legjobbja, de még animés szempontból is egyike a jobb cuccoknak.

Member

^Persze csak ha a Violence (Now and then, here and there) is bejött anno.

Én a The Tatami Galaxy-t ajánlanám, főleg az utolsó két rész miatt.

Zsiga


Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-07-24, 14:04:31
Mondjatok az utóbbi néhány szezonból olyan animét, amit érdemes nézni!

Az 'érdemes' alatt azt értem, hogy nem a mostanában uralkodó retardált bugyis-csöcsös, varázslós-harcolós, iskolás-nyáladzós vonulatba tartozik.

(az Occult Gakuen v. minek megnéztem az első részét, de nem jött be.)

A Canaan lehet hogy tetszene.

Zsiga

Kikunak a Canaan? :smile:
Akkor inkább ugyanabból a szezonból a Bakemonogatari.

SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2010-07-24, 14:04:31
Mondjatok az utóbbi néhány szezonból olyan animét, amit érdemes nézni!

Az 'érdemes' alatt azt értem, hogy nem a mostanában uralkodó retardált bugyis-csöcsös, varázslós-harcolós, iskolás-nyáladzós vonulatba tartozik.

(az Occult Gakuen v. minek megnéztem az első részét, de nem jött be.)

Senkou no Night Raid?

Flaser

Quote from: Zsiga on 2010-07-24, 20:46:53
Kikunak a Canaan? :smile:
Akkor inkább ugyanabból a szezonból a Bakemonogatari.

:tezsvir:

Bezony, a Canaan biztatóan indult, de a végére igencsak ellaposodott, ezen a jó karakter dizájn, az érdekes karakterek és az igényes kivitelezés sem segíthet.

A Bakemonogatari ellenben volt annyira pofátlan, hogy szántszándékkal a stílusra és hangulatra menjen rá így ott mindezek hiánya (habár lehet, hogy újra kéne nézni a DVD verziót) bocsánatos bűn, mivel képesek voltak a szereplőket életre kelteni és épp annyi öniróniát belecsempészni amitől "beavatottnak" érzed magad, de továbbra is teli vigyorral nézed.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

motifator

Ha az utóbbi 1-2 év legjobb animéjét kell megmondanom, akkor a Cross Game jut eszembe, bár sokan már biztos unják, hogy folyton ezt szajkózom. Ott volt még persze az új FMA, vagy ha már bones, akkor Bounen no Xamdou. A Durarara! is remek cucc, csakúgy, mint az Eden of the East.
Ha valami rövidebb érdekelne, akkor Eve no Jikan vagy Summer Wars.

A Bakemonogatariban mondjuk van bugyi bőven. De nagyon érett és jól kidolgozott az erotika, egyáltalán  nem Strike Witches szinvonal. Ha még nem láttad, és még nincs hányingered Shinboutól, akkor mindenképp ajánlom megtekintésre :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2010-07-24, 20:55:25
Ha az utóbbi 1-2 év legjobb animéjét kell megmondanom, akkor a Cross Game jut eszembe, bár sokan már biztos unják, hogy folyton ezt szajkózom. Ott volt még persze az új FMA, vagy ha már bones, akkor Bounen no Xamdou. A Durarara! is remek cucc, csakúgy, mint az Eden of the East.Ha valami rövidebb érdekelne, akkor Eve no Jikan vagy Summer Wars.

A Bakemonogatariban mondjuk van bugyi bőven. De nagyon érett és jól kidolgozott az erotika, egyáltalán  nem Strike Witches szinvonal. Ha még nem láttad, és még nincs hányingered Shinboutól, akkor mindenképp ajánlom megtekintésre :)

:tezsvir:

chilip

#3504
Black Rock Shooter OVA kinn. <anidb>  <torrent>

ed.: fake a torrent, valaki trollkodott  ::) RAW már van mindenesetre

motifator

Na erre kiváncsi vagyok. Ezt az egész black rock shooter dolgot sose értettem igazán. Fura ez a japán popbiznisz, hogy képesek terméket csinálni a semmiből. Hogy képesek felfuttatni akármit, először csak néhány rajz, aztán egy vocaloid dal, végül figurák tonnaszám és most egy OVA. Még nem létezett semmi kézzelfogható termék, amikor már az egész animés blogoszféra a black rock shootert hájpolta.

De végülis a Hello Kitty országáról beszélünk...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Black Rock Shooter

:punny:

Elvesztegettem egy újabb órát az életemből.

chilip

Quote from: Xzone on 2010-07-25, 05:25:30
Black Rock Shooter

:punny:

Elvesztegettem egy újabb órát az életemből.

én az első 10-15 perc után elkezdtem áttekerni a school life garbage-t és nem vesztettem semmit sztem :D a harcok jópofák voltak, meg a másik világ is, de a csaj eltűnését elintézhették volna 15-20 perc alatt is nem ez az oda vissza lépegetés 2-5 percenként.

Cobra

Seitokai Yakuindomo ep3: itt is van egy Kuroko  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Legend of Legendary Lelouche Heroes ep4 - egyre jobban tetszik, sztem nagyon jó rész volt  :jee: