Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

A Sengoku Basarában azt hiszem, most átléptek egy újabb határt. Hasizommal kardvágást hárítani MENŐ.

Darkstar

Mitsudomoe 04

Ez egyre jobb. Szénné röhögöm magam minden részen.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LiaLia

Nurarihyon no Mago 1-2. rész
A különleges lények tetszenek benne, a youkai szörnyikék :smile: Viszont eléggé tudathasadásos így a történet, hogy máshogy zajlik Rikounál az élet nappal, mint éjjel. Ebből persze lehet poénokat gyártani, csak valahogy nekem túlságosan is különbözőnek tűnik a két formátuma.

Legendary Heroes 1-2. rész
Elsőre a Tales of the Abyss-ra emlékeztetett az egyik főhős szerencsétlenkedéseivel, a mágikus részei pedig kicsit zavarosnak tűnnek. Ahogy sejthető volt, inkább mese. Mindenesetre remélem gyakran lehet majd látni benne lovagokat, mert azokat szoktam kedvelni :D

Xzone

11eyes OVA

:lol:

Misuzu-senpai jól összefoglalta a részt:



SaiyaGin


Zsiga

Quote from: Darkstar on 2010-07-26, 18:52:03
Mitsudomoe 04

Ez egyre jobb. Szénné röhögöm magam minden részen.  :Kiraly:
Ebből melyik sub a legkevésbé fos? Nincs kedvem kísérletezni.

chilip

Quote from: Xzone on 2010-07-26, 16:53:29
A Sengoku Basarában azt hiszem, most átléptek egy újabb határt. Hasizommal kardvágást hárítani MENŐ.

figyelj, ha az armor type heroic és a hp boss szinten van :D simán, amúgy is

[spoiler][/spoiler]

a zene viszont nagyon tetszett a harc alatt :) és ichi kövi részben  :whoah:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2010-07-26, 22:39:33
Ebből melyik sub a legkevésbé fos? Nincs kedvem kísérletezni.
Őszintén? Mind fos, a legkevésbé talán a Horriblesubs/FFFpeeps szar.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: chilip on 2010-07-26, 23:59:48
és ichi kövi részben  :whoah:
Next time is all Ichi's fault too..  én itt meghaltam. :lul: :lul: :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

#3519
Highschool of the Dead ep4

Wat da fukk wuz dat? o.O

Én azt értem, hogy nem kis költségvetésből gyűrnek össze egy-egy részt, mert tényleg értem, de mi a jó fenének kellett ennyi recap moment bele? M-I-N-E-K? Ennyire feledékeny lenne a japán banda, vagy így szeretnének spórolni kicsit a következő részekre?

Btw azt sem igazán értettem, hogy a benzinkút közelében csámpázó zombik hogy nem voltak képesek meghallani a molesztáló tag üvöltözését, ellenben az elhajított baseball-ütőre egyből felkapták a fejüket... Ok, nem próbálok logikát keresni a cuccban, meg Mushishi-like összetettséget sem várok, de azért nah!

Mindegy, remélem a következő rész már jobb lesz...

(Eddig mindenesetre bejövős sorozat, simán van olyan jó, mint a manga.)

Cobra

Quote from: Zsiga on 2010-07-26, 22:39:33
Ebből melyik sub a legkevésbé fos? Nincs kedvem kísérletezni.
Én RaveSubs-ot nézek, az elfogadható.

Btw, Zsiga, DS, egyikőtöknek sincs mod joga az Anime társalgó topichoz?  ::)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

#3521
Rave-et az első rész feléig néztem, utána kerestem mást. Lehet, hogy azóta jobb, mert van v2, de már nem próbálkoztam vele.

Ed.: erre gondoltál?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Makos

Quote from: Junchi on 2010-07-27, 11:03:15
Highschool of the Dead ep4
És még a cenzúra is fail.
Pedig azthittem jó sorozat lesz.

Zen

A cenzúra mért a sorozat hibája?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Makos

Az nem a sorozat hibája. Olyat én nem mondtam :P
Amúgymeg pont ott nem cenzúráztak ahol akartak szerintem :D

Zen

Akkor csak az 5 perc recap miatt nem jó a sorozat? :P :D

Amúgy én elkönyveltem paddingnek azt jólvan. Legalább nem húzzák 5 percesre ahogy Takashi meg a fickó bámulják egymást. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Makos

Quote from: Zen on 2010-07-27, 13:17:59
Akkor csak az 5 perc recap miatt nem jó a sorozat? :P :D
Hát azért több volt az 5 percnél :P

De remélem, hogy a következő részben előre is halad a sorozat, nem csak hátrafelé.

Zen

Blek Rokko Sútáh
Már mindent értek! Most már tudom miért lett szomcsi a kiscsaj és történt... valami.. aztán jött valaki és valamiért segített a másik csajnak és együtt sikeresen valami! Közben ott volt a 3. valaki aki semmit nem csinált.
Mi az h nem érted, tök világos! Hülye vagy?!

[spoiler]Mondanám h 2 nap ignorálás nem megalapozott ok a világ elpusztítására, de asse tudom mi történt.
A "Nem akarom megmenteni csak együtt sétálni meg nevetni vele" meg a legfaszlámább "deep" duma amit egy ideje hallottam. :facepalm: :lul:

Also, lol @ ending.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

fema

#3528
Quote from: Zen on 2010-07-27, 14:11:40
Blek Rokko Sútáh
Már mindent értek! Most már tudom miért lett szomcsi a kiscsaj és történt... valami.. aztán jött valaki és valamiért segített a másik csajnak és együtt sikeresen valami! Közben ott volt a 3. valaki aki semmit nem csinált.
Mi az h nem érted, tök világos! Hülye vagy?!

[spoiler]Mondanám h 2 nap ignorálás nem megalapozott ok a világ elpusztítására, de asse tudom mi történt.
A "Nem akarom megmenteni csak együtt sétálni meg nevetni vele" meg a legfaszlámább "deep" duma amit egy ideje hallottam. :facepalm: :lul:

Also, lol @ ending.[/spoiler]

Furi, mert én is így voltam vele pont, ahogy te írtad, de én azt hittem, hogy ez csak valami 1. része egy több részes sorozatnak, ezért tetszett, mert gondoltam, majd pwnolnak majd együtt vagy valami, mert ugye a 3. csaj (a manager?) ott állt, akit én nem csípek és talán bezúzhatnák, de most nem értem... ez csak ennyi lett volna és kész? O.O


Edit:
A HOTD ep 4. pedig szerintem eléggé cool volt. :D

Zen

Quote from: fema on 2010-07-27, 16:43:34
Furi, mert én is így voltam vele pont, ahogy te írtad, de én azt hittem, hogy ez csak valami 1. része egy több részes sorozatnak, ezért tetszett, mert gondoltam, majd pwnolnak majd együtt vagy valami, mert ugye a 3. csaj (a manager?) ott állt, akit én nem csípek és talán bezúzhatnák, de most nem értem... ez csak ennyi lett volna és kész? O.O
Animelist eg részesnek írja, aztán ki tudja.

Anidb mondjuk ezt írja:
QuoteNote: A "Pilot Edition" of the anime was released on DVD/Blu-ray Disc (BD) on 30.09.2009. The full version of the anime was originally announced to be streamed for free as part of a promotional campaign from 25.06.2010 to 31.08.2010, however that was cancelled. The DVD was decided to be included with the September issue of Hobby Japan magazine instead, pushing the first release date to 24.07.2010.
The DVD itself was already prepared for the worldwide fans by having subtitles in English, Chinese, Spanish, German, French and Italian.
Szóval akkor ez egy bevezető változat volt és a teljes verzió majd valamikor jön?

A Nem akarom megmenteni duma attól még továbbra is baromság. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

fema

Quote from: Zen on 2010-07-27, 18:26:35
A Nem akarom megmenteni duma attól még továbbra is baromság. :D

Valami coolosan hangzót mondania kellett... Azt mégse mondhatja, hogy "Ja.".
Én meg nem akarok belekötni, csak írni pár sort, ami rosszallóan hat. :P

Darkstar

>Open Twitter
>#keion trending
>my face

Egyébként jó rész volt, de a következő meg jobb lesz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Quote from: Junchi on 2010-07-27, 11:03:15
Highschool of the Dead ep4

Wat da fukk wuz dat? o.O

Én azt értem, hogy nem kis költségvetésből gyűrnek össze egy-egy részt, mert tényleg értem, de mi a jó fenének kellett ennyi recap moment bele? M-I-N-E-K? Ennyire feledékeny lenne a japán banda, vagy így szeretnének spórolni kicsit a következő részekre?

Btw azt sem igazán értettem, hogy a benzinkút közelében csámpázó zombik hogy nem voltak képesek meghallani a molesztáló tag üvöltözését, ellenben az elhajított baseball-ütőre egyből felkapták a fejüket... Ok, nem próbálok logikát keresni a cuccban, meg Mushishi-like összetettséget sem várok, de azért nah!

Mindegy, remélem a következő rész már jobb lesz...

(Eddig mindenesetre bejövős sorozat, simán van olyan jó, mint a manga.)

A mangát olvasva úgy vélem hogy az volt baj hogy most csak 1 darab 30 oldalas fejezetet csináltak meg és valahogy ki akarták tölteni fennmaradó részt... Ennek az lehetett az oka hogy most ezután egy 65-70 oldalas fejezet jön ami elég fontos ég gondolom ha megpróbálták volna összevonni ezzel akkor nem fért volna bele 1 részbe. Bár kitalálhattak volna valami mást is a flashbackon kívül.

Viszont a manga alapján következő 2 rész nagyon pörgős lesz amit ha jól megcsinálnak akkor kárpótolja a nézőket... Mellesleg a flashbackon kívüli részek sztem nagyon jók voltak főleg hangulat terén. Valamint végre láttuk mit csinál a rendörség.

LiaLia

#3533
Július végére azért csak beköszöntött a nyár ebbe a topikba  :appl: :D

Okkult Akadémia 2-3. rész
Az újabb fordulatok a történetben még érdekesebbé tették Maja "küldetését", viszont azt azért remélem, hogy nem fogják a lehető legtöbb paranormális jelenséggel és képességgel telezsúfolni majd a sorozatot.
A Night Head Genesisben sajnos ez történt, és attól inkább lett fárasztó az a sorozat, mint érdekes.
Már a plakát-előzetesben is zavaró volt a srácon trónoló lány képe, és ezekben a részekben már kifejezetten irritáló nekem, ahogy Maja minden második mozdulatával terrorizálja szegény férfiút.
Hogy valami pozitívat is mondjak róla, nagyon jók, sokatmondóak Maja szemábrázolásai :smile:




Az még utólag kérdés, hogy jól láttam, az errefelé is írogató Junchi az egyik lektora az UraharaShopon készülő Kuroshitsuji II.-nek?  :smile:
Ha igen, akkor tessék tempósan lektorálni, és ne tessék abbahagyni a subbolást, mint ahogy a Durararánál, másokkal megtörtént. :smile:
Eddig jó sorjában jöttek ki a részek, úgyhogy ha így megy tovább, az nagyon jó lesz.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

Quote from: LiaLia on 2010-07-28, 20:50:15

Okkult Akadémia 2-3. rész
Az újabb fordulatok a történetben még érdekesebbé tették Maja "küldetését", viszont azt azért remélem, hogy nem fogják a lehető legtöbb paranormális jelenséggel és képességgel telezsúfolni majd a sorozatot.

ep 4 is teljesen jó volt, szerintem nem viszik túlzásba az okkult témát, csak ürügyként használják a plothoz, meg a funhoz.

hotd ep4 imho nem volt gyenge még a recap mellett sem. az azért kérdéses, hogy 1-1 rész a mangából nem szabdalható-e fel úgy, hogy a rövidebbre rátolják az azt követő hosszabbat, aztán jól cliffhangerezik az epizód végét.
a cenzúra gg-nél lényegében nincs, horrible-nél zavaró.
a pisztolyhasználat meg nagyon kemény volt :) bár nagyon nem lepett meg.

Member

Occult 4: Na, az Alien hatás is megvan. :)
Amúgy csak nekem az az érzésem, hogy
[spoiler]Mikaze lesz a kulcs? Róla még képet sem csinált eddig[/spoiler]

Junchi

Quote from: LiaLia on 2010-07-28, 20:50:15
Az még utólag kérdés, hogy jól láttam, az errefelé is írogató Junchi az egyik lektora az UraharaShopon készülő Kuroshitsuji II.-nek?  :smile:
Ha igen, akkor tessék tempósan lektorálni, és ne tessék abbahagyni a subbolást, mint ahogy a Durararánál, másokkal megtörtént. :smile:
Eddig jó sorjában jöttek ki a részek, úgyhogy ha így megy tovább, az nagyon jó lesz.

Dunno, DRRR-t nem én lektorálom, szal nem tudom, hogy mi van/mi lesz vele, viszont ha rajtam múlik, a Kuro II biztos befejezésre kerül + a fordító is szeret befejezni valamit, ha elkezdi, szal 99%, hogy nem droppoljuk. :3 (Pláne, hogy közös megegyezés alapján mindenkinek bejön eddig a cucc. ^^)

ogre

Quote from: Member on 2010-07-29, 00:30:02
Occult 4: Na, az Alien hatás is megvan. :)
Amúgy csak nekem az az érzésem, hogy
[spoiler]Mikaze lesz a kulcs? Róla még képet sem csinált eddig[/spoiler]

[spoiler]nem csak őt nem fotózta ám be, ilyen alapon Smile is lehetne a kulcs. ráadásul egy túlméretessel járkál :)
az egy másik dolog, hogy a trendeket követve (cutie with boobs) Mikazénak komoly esélyei vannak rá.:D [/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: LiaLia on 2010-07-28, 20:50:15
Már a plakát-előzetesben is zavaró volt a srácon trónoló lány képe, és ezekben a részekben már kifejezetten irritáló nekem, ahogy Maja minden második mozdulatával terrorizálja szegény férfiút.

Ezek szerint bátrabb vagy nálam, nekem már az a kép is elvette a kedvemet a sorozattól. (Ahogy olvasgattam, hogy mennyire tetszik a fórum tagjainak, elkezdtem gondolkozni azon, hogy belenézzek-e, de most megint előjöttek a kételyeim.)