Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2010-08-14, 23:28:53
Quote from: LuckyDingo on 2010-08-14, 17:07:57
Mitsudomoe 7.. hát ez lol volt, az egész rész félreértéseken alapult, de rohadt jól lett megoldva XDD

...az egész anime félreélreértésekre alapszik. Nem csak ez a rész... :smile:
Mondjuk igaz XD Minden esetre eddig a legjobban tán még most jött ki. Eddig erőltetettnek tűnt :D

Acchan

#3631
Quote from: Junchi on 2010-08-14, 10:39:13
Rainbow ep19
Ez most nem volt olyan epic, mint az előzőek
Nekem egyik rész sem volt olyan epic, inkább olyan OMFG deep drama az egész. Azt újfent megtanultam belőle, h mindig jöhet rosszabb.  :__devil:

Quote from: Junchi on 2010-08-14, 10:39:13
viszont hellz yeah, volt [spoiler]Joe - Meg találka. *.*[/spoiler]
Néha kell egy kis szünet, h újult erővel tudjanak tovább szenvedni.  :hehe:

Btw: Az evil menedzser nem tiszta update-elt Ishihara?

Junchi

^Nicsak kit látnak szemeim. :3 Welcome on the board.

Btw úgy tűnik, mi soha nem fogjuk megtalálni a közös nevezőt Rainbow kapcsán. ^^" (Egyébként jah, a menedzsert én is elneveztem Ishihara #2-nek.)

Acchan

Quote from: Junchi on 2010-08-15, 20:15:11
^Nicsak kit látnak szemeim. :3 Welcome on the board.
Szia, Junchi!  ;) Jöttem rontani a levegőt.  :D

Quote from: Junchi on 2010-08-15, 20:15:11
Btw úgy tűnik, mi soha nem fogjuk megtalálni a közös nevezőt Rainbow kapcsán. ^^"
Valami nem változik.  :hehe: (De a Kaiji még mindig ott van, mint közös nevező.  ^^ )

Xzone

Sengoku Basara 2 Ep.06:

Toyotomi Hideyoshi egyetlen ütésével eltünteti a tengert.

Acchan

Részletesebb poszter az őszi szezonról angolul:
[spoiler][/spoiler]

Bishop

Mennyi moe anime már megint ::) Félévente kiadnak egy jó animet japánba mostanság. Nem baj Bakuman kárpótol mindenért :whoah:

chilip

Tegami Bachi-t és Hakuoki-t látta valaki? kép alapján lehet megnézős. Goulart Knight is

Bakuman, új Bones szuperrobot anime, Index, Railgun OVA, talán Iron man

lesz azért itt is mit nézni :)

Junchi

Quote from: chilip on 2010-08-16, 13:07:55
Tegami Bachi-t és Hakuoki-t látta valaki? kép alapján lehet megnézős.

Hakuoki S1-et láttam, tömény bishounen-feszt az egész egy elfuserált sztorival. Nem neked való. :3

Btw, ha csak a sorozatokat nézem, akkor részemről továbbra is a Bakuman az egyetlen biztos pont. (Meg taaaalán a Samurai Gurlz...)

Dreamcleaver

Sora no Otoshimono sequel. 'nuf said.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

balu01

#3640
Úgy néz ki, mégse lesz még Deadman Wonderland. :frown: De azért lesz még mit néznem, elég ha csak a folytatásokra gondolok. :D Index, Sora no Otoshimono, To Love-Ru, Railgun OVA...
Ezeken kívül még érdekel a Bakuman és a The World God Only Knows. Utóbbi mangájából már elolvastam 3 kötetet, egész jó. :smile:

Zsiga

Lesz egyáltalán bármi amit érdemes nézni ebben a szezonban? Egy kicsit gondolkodtam ezen a két kamu képen, aztán rádöbbentem hogy nem is annyira durván irreális, csak nem a mostani viszonyokhoz kell hasonlítani hanem az évekkel ezelőttiekhez, amikor még jó sorozatokat kellett dobnunk mert egyszerűen nem volt időnk mindent nézni.
[spoiler=Gondolok itt pl. 2007 tavaszára...]
Tengen Toppa Gurren Lagann
Seirei no Moribito
Dennou Coil
Hayate no Gotoku!
Nanoha StrikerS
Seto no Hanayome
Heroic Age
Claymore
Darker than Black
Lovely Complex
Terra e...
Lucky Star
[/spoiler]

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2010-08-18, 00:53:44
[spoiler=Gondolok itt pl. 2007 tavaszára...]
Tengen Toppa Gurren Lagann
Seirei no Moribito
Dennou Coil
Hayate no Gotoku!
Nanoha StrikerS
Seto no Hanayome
Heroic Age
Claymore
Darker than Black
Lovely Complex
Terra e...
Lucky Star
[/spoiler]

[spoiler=Elejtett megjegyzésből kisarjadó egzisztenciális polemizálás]Ezek 2007-ben voltak?
És most meg már 2010 van?
Hova lett az elmúlt 3 év?  :zomg: :zomg: :zomg:
[/spoiler]
Failure is the default option

Bishop

/nerd mode on
Bakuman az lesz, ha nem szúrják el. Simán az egyik legjobb manga most amit olvasok. Poénos, hihető, jó karakterek, látványos de reális fejlődés. Betekintés a manga ipar mindennapjaiba. Egyedül amiatt aggódom hogy 25 részesre akarjak, és ha második szezon helyet lezárják akkor nagy nerdrage lesz :__devil:
Emellet a készítők csinálták a Death Note-ot is, a siker csak is a studion múlik hogy sikerül e olyan  jóra csinálniuk mint a manga, főleg ami a grafikát illeti.
/nerd mode off

LiaLia

Quote from: chilip on 2010-08-16, 13:07:55
Tegami Bachi-t és Hakuoki-t látta valaki? kép alapján lehet megnézős. Goulart Knight is

Hakuouki, ahogy Junchi is írta, tömény bishunen parádé, miközben azért megneveznek történelmi eseményeket, a shinzengumi időszakát, de rettenet gyenge a történet kivitelezése. Se nem igazán harcos, se nem igazán szerelmi történet, van benne démonos vonulat, amiből még lehet valami, de eddig az is inkább esti mese formátum volt. A második évadot azért nézni fogom, mert ott már Hijikata san nyugatiasabb egyenruhában lesz :D, és azért a démon vonulatra is kíváncsi leszek, viszont a bishik egy részétől már az első évad után besokalltam, úgyhogy óvatosan nézem majd  :smile:

A Tegami Bachi-ból egy OVA-t láttam csak, ami nekem tetszett. Aranyos történet, jó grafika, jellegzetes lilá-kékes színvilággal és érzelmes jelenetekkel. A sorozatot eddig még nem láttam, így azt nem tudom, hogy mennyire jól-rosszul készítették el.

Member

Quote from: chilip on 2010-08-16, 13:07:55
Tegami Bachi-t és Hakuoki-t látta valaki? kép alapján lehet megnézős. Goulart Knight is
Én a Tegami Bachi-t nagyon szerettem, nem egetrengető, kicsit kidolgozatlanok a karakterek, de szerintem ez a postáscentrikus univerzum és a szerethető szereplők meggyőztek. És pont a kiszámítható fordulatnál hagyták abba, most ősszel jön a második széria. :)

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-08-18, 22:15:24
Quote from: chilip on 2010-08-16, 13:07:55
Tegami Bachi-t és Hakuoki-t látta valaki? kép alapján lehet megnézős. Goulart Knight is
Én a Tegami Bachi-t nagyon szerettem, nem egetrengető, kicsit kidolgozatlanok a karakterek, de szerintem ez a postáscentrikus univerzum és a szerethető szereplők meggyőztek. És pont a kiszámítható fordulatnál hagyták abba, most ősszel jön a második széria. :)

Nekem eleinte bejött, aztán unalmas lett és Lag (főhős) túl szánalmas volt XD Onnantól nem érdekelt a dolog.

más:

Katanagatari 8. Egy élvezhető rész volt :) tetszett A Shichika-Doll harc :)

Junchi

Rainbow ep20

Ez most elég szar volt... :/ Oké, Cabbage-nek is kijár egy epizódnyi adásidő, de nem sok érdemleges történt ebben az ep-ben.

(Bár Baremoto továbbra is áááhhh... xDDDDD)

Acchan

Quote from: Junchi on 2010-08-19, 09:48:23
Rainbow ep20

Ez most elég szar volt... :/ Oké, Cabbage-nek is kijár egy epizódnyi adásidő, de nem sok érdemleges történt ebben az ep-ben.

(Bár Baremoto továbbra is áááhhh... xDDDDD)
Szerintem jó kis ep volt, legalább foglalkoztak picit Cabbage pajtival is, ha már eddig kb 2 mondatot kapott 1-1 rész alatt átlagosan. Cabbage fejében káposztalé van, ez már biztos.  :D Nem számítottam rá, h fog ez a sorozat ilyen kellemes perceket is okozni: olyan jó volt látni a srác esetlenkedéseit, és örültem, h a végén megoldódott az ő élete is. Ezek után remélem, Soldier is kap egy külön részt, mert vele sem igazán foglalkoztak eddig...
Senki nem halt meg, senkit nem raepeltek meg, sőt, még poénok is kerültek ebbe a részbe.  :jee:

Occult Academy 07

Ez még mindig marha jó. JK rulz.  :appl:

LiaLia

Nurarihyon no Mago 6-7. rész
Rikuo egyre inkább kezdi magát megemberelni  :smile:




chilip és Bishop, miből vannak azok az aláírásos képek? :smile:

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2010-08-18, 00:53:44
[spoiler=Gondolok itt pl. 2007 tavaszára...]
Tengen Toppa Gurren Lagann
Seirei no Moribito
Dennou Coil
Hayate no Gotoku!
Nanoha StrikerS
Seto no Hanayome
Heroic Age
Claymore
Darker than Black
Lovely Complex
Terra e...
Lucky Star
[/spoiler]

Most jövök rá, hogy még ezekből sem láttam mindent, amivel annak idején szemezgettem. :3x3:

Darkstar

#3651
Asobi 6

Csak most volt időm megnézni. Tudom, hogy az ilyen sorozatokban a főszereplők fatökű, kőagyú, impotens idióták, de ez most egy teljesen új szintet ért el.  :falba:
Ezenfelül Chaika >> all
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2010-08-24, 16:16:59
Tudom, hogy az ilyen sorozatokban a főszereplők fatökű, kőagyú, impotens idióták, de ez most egy teljesen új szintet ért el.  :falba:
Nem a moe-moe otaku-król lettek mintázva? :__devil:

Darkstar

Azok közül is elég elcseszett mintát választottak akkor :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Katanagatari 8: ez is elég jó volt, viszont ismét tapasztalnom kellett, hogy egy hónap alatt mennyit felejtek, a hercegnő szolgájára már abszolút nem emlékeztem. ^^"

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2010-08-24, 19:00:15
Katanagatari 8: ez is elég jó volt, viszont ismét tapasztalnom kellett, hogy egy hónap alatt mennyit felejtek, a hercegnő szolgájára már abszolút nem emlékeztem. ^^"

biztos, mert rossz az arcmemóriád :D
arra azért kíváncsi vagyok, hogy ha ennyiféle deviant blade-et elsütöttek, mi jöhet még.
a maniwaniból meg jobban fogy, mint kéne. plot mondjuk továbbra sem nagyon van, de annyira nem zavaró.

SaiyaGin

Quote from: ogre on 2010-08-24, 19:32:50
biztos, mert rossz az arcmemóriád :D

Az biztos, hogy rossz, de itt más volt a probléma: nem azt felejtettem el, hogy nézett ki a fickó, hanem azt, hogy egyáltalán létezett.

Xzone

Quote from: Darkstar on 2010-08-24, 16:16:59
Asobi 6

Csak most volt időm megnézni. Tudom, hogy az ilyen sorozatokban a főszereplők fatökű, kőagyú, impotens idióták, de ez most egy teljesen új szintet ért el.  :falba:

へ?Én nem emlékszem semmi ilyesmire a hatodik részben ^^"

A hetedikben viszont ezt észrevettétek? :D
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-08-24, 21:04:23
Quote from: Darkstar on 2010-08-24, 16:16:59
Asobi 6

Csak most volt időm megnézni. Tudom, hogy az ilyen sorozatokban a főszereplők fatökű, kőagyú, impotens idióták, de ez most egy teljesen új szintet ért el.  :falba:

へ?Én nem emlékszem semmi ilyesmire a hatodik részben ^^"

A hetedikben viszont ezt észrevettétek? :D
[spoiler][/spoiler]

Jah :D De ez köbö olyan, mint az Ookami-sanban a legutóbbi menyasszony keresős küldetésnél a Biribiri karakterek.. csak kicsit jobban elrejtve. :D

Acchan

Painbow 21

Nahh, csak meghülyült Baremoto is.  ::) Soldier-rel viszont gondolatban kezet fogtam, amiért megpróbálta jobb belátásra verni Baremoto-t.  :D