Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

White SeeD

Végre jönnek az őszi cuccok.
SnO: epic, ott folytatják ahol abbahagyták :cool:
És a következő részben eljő Ő is.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

Occult10
I just got the feeling that
[spoiler]The Cutie will be the Main Boss.[/spoiler]

Acchan

Quote from: Member on 2010-09-13, 21:45:22
Occult10
I just got the feeling that
[spoiler]The Cutie will be the Main Boss.[/spoiler]
És a main plot-tal mi a helyzet?  ::)

Member

The main plot is the main boss itself.

Zen

Mostanra a 11es részt kellenne nézned Membi.  ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Meló mellett csökkent a watch-idő. :haha:

SaiyaGin

Broken Blade 01: nagyon jó volt, bár néha egy kicsit zavartak a Gundam Seeddel való hasonlóságai. Tökéletes gyógyszer a mechahiányomra. :jee: Hamarosan nekiállok a 2. résznek is.

ogre

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-13, 22:42:47
Broken Blade 01: nagyon jó volt, bár néha egy kicsit zavartak a Gundam Seeddel való hasonlóságai. Tökéletes gyógyszer a mechahiányomra. :jee: Hamarosan nekiállok a 2. résznek is.

nekem a code geass óta vannak problémáim a mechákkal, mert ahhoz képest általában unalmasak. :)
ez eddig egész jó, főleg a világ maga. a seed-del meg eddig elég jogos az összehasonlítás, mert itt is barátság/ellenség a fő téma.

Leara

Occult Gakuin 11:
Kb. az lett, amire számítottam, de még így is sokkal jobban élveztem, mint az előző két részt. [spoiler]Mondjuk a csaj átváltozása magical girl-szerű volt és azon röhögnöm kellett  ^^". [/spoiler]
MAL

ogre

azért eléggé bedurvították. ilyesmire én nem számítottam, csak lájtosabban.
ettől függetlenül teljesen jó, végre történt valami :)

Zen

Repost POWA

Occult 11
Hát ööö, nem volt semmi, hogy lágyan fejezzem ki magam.
rofl
[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2010-09-14, 11:28:04
Repost POWA

Occult 11
Hát ööö, nem volt semmi, hogy lágyan fejezzem ki magam.
rofl
[spoiler][/spoiler]
XDDDD
+1

Ez a kép nekem MEME gyanús.. ha még nem az. XD

nikici

Occult 11:
Persze az sejthető volt, hogy [spoiler]Mikaze lesz a főgonosz, de én azon meglepődtem, hogy Kawashima a jó oldalon áll.[/spoiler]

Member

Szóval a "befagyott" testet ott kell hagyni, mint elsődleges zsarolási lehetőséget? ::) A Ku Klux Klánosok meg milyen kényelmesek.
Elég hirtelen volt ez a rész, mint akik rájöttek, hogy "affene, ez már a 11. rész lesz, kéne ide már valamit villantani".

Leara

#3734
Quote from: Member on 2010-09-14, 22:17:49
Elég hirtelen volt ez a rész, mint akik rájöttek, hogy "affene, ez már a 11. rész lesz, kéne ide már valamit villantani".
Nekem is ez volt az érzésem... az előző 1-2 részt igazán használhatták volna arra, hogy előkészítsék ehhez a terepet. Bár nekem így is bejött, de jobban is felépíthették volna.

HoTD 11:

Ááá, Rei még mindig nagyon irritál... megharaphatná már valami zombi :D. Bár a végén volt egy coolos jelenete, de eddig ennyi...
MAL

Bütyök

Shiki 10.

Na ne... [spoiler]Az egyik főhőst megharapták? Ezt most tényleg? Mi van, a doki lesz a következő?... [/spoiler]  :he:

HoTD 10.

Nyugis kis rész, aránylag... erre a végére mindenkinek agyára megy a nyugalom. [spoiler]Meg nehogy már az az ellenszenves tanár még él?... Mióta a fiatalság leszállt a buszról, meg is feledkeztem róla, de tőlem nyugodtan megzombisulhatott volna már...  :/ [/spoiler]

Nurarihyon 10.

*-* Annyira tetszett ez a rész... :) [spoiler]A főprobléma hamar megoldódott, a nagyfiú meg elviszi iszogatni a csajszit... De arra számítottam, hogy a csaj a Rikuo barátjának hiszi majd a youkai Rikuo-t... És az új fenyegetés igéretesnek ígérkezik. :)[/spoiler]
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

SaiyaGin

Broken Blade 2: ez is jó volt, de úgy látom a következő részben már jönni fog a
-KIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!4!!
-ATHRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN!!!4!!

White SeeD

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-14, 23:21:04
Broken Blade 2: ez is jó volt, de úgy látom a következő részben már jönni fog a
-KIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!4!!
-ATHRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN!!!4!!


Inkább ez mint az "i am gundam"  és "MARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIeeeeeeeeee"
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2010-09-14, 23:31:44
Inkább ez mint az "i am gundam"  és "MARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIeeeeeeeeee"

Ja, annál még ez is jobb.

Leara

Nurarihyon 11:
Eddig ez a rész jött be a legjobban  :jee:. Pláne az, amikor álcázták magukat... businessman  :lol:.
MAL

chilip

HEROMAN 25 shit just went from awesome to fukken awesome

és ep 26 preview
[spoiler=cant wait][/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-09-16, 20:45:22
HEROMAN 25 shit just went from awesome to fukken awesome

és ep 26 preview
[spoiler=cant wait][/spoiler]

Xam'd 2?  :lol:

chilip

a xamd nagyon is jó volt :) és jótól lopni nem bűn míg tartja a színvonalat :)

NLZ

Quote from: chilip on 2010-09-16, 23:03:54
a xamd nagyon is jó volt :) és jótól lopni nem bűn míg tartja a színvonalat :)
[reserved]

Acchan

QuoteHoTD 11:
Ááá, Rei még mindig nagyon irritál...
Mostanában öcsémmel nem tudjuk rávenni magunkat arra, h nézzük.  ::)

Rainbow 24:
Ez most meglepően jó volt - vagy csak én kezdek már elnézőbb lenni így a vége felé?  :P
Kíváncsi leszek, Turtle sorsára - most nagyon úgy néz ki, h nem természetes halált fog halni. :/

Hm, és ezek szerint Soldier sem kap külön részt. :( Ill. gondolom, nem fog, mivel az időkeretbe már nem fér bele. Kár, pedig Turtle és Cabbage mellett őt bírtam még nagyon.

Junchi

Quote from: Acchan on 2010-09-19, 20:48:18
Hm, és ezek szerint Soldier sem kap külön részt. :(

Hát jah, most már szinte 100, hogy Hetai nem kap külön sztorit, legalábbis nem nagyon hiszem, hogy az utolsó epizódot majd épp rá pazarolják el. :/ Kár...

Xzone

Szerintetek is a Seitokai Yakuindomo OP/ED zenéi a legjobbak az évadban? (Ha a K-On!-t nem vesszük bele a számításba :) )

Alkyra

Quote from: Xzone on 2010-09-19, 21:04:32
Szerintetek is a Seitokai Yakuindomo OP/ED zenéi a legjobbak az évadban? (Ha a K-On!-t nem vesszük bele a számításba :) )

Fülbemászó, azt nem tagadom. Főleg az ED.

Leara

Quote from: Acchan on 2010-09-19, 20:48:18
Rainbow 24:
Igen, ez a rész nagyon jó lett, én már a sorozat elején is gondolkodtam azon, hogy [spoiler]vajon lesz-e valami hatása Turtle-on az atombomba támadásnak... hát lett.[/spoiler]
Soldierért meg kár, pont az ő sztorija érdekelne a leginkább :(... de én azért még reménykedem.
MAL

Rounin

#3749
Quote from: Xzone on 2010-09-19, 21:04:32
Szerintetek is a Seitokai Yakuindomo OP/ED zenéi a legjobbak az évadban? (Ha a K-On!-t nem vesszük bele a számításba :) )

Az OP nem éppen szívem csücske, de az ED rajzban és zenében is tetszik (utóbbi meglepett, azt hittem, az is az agyamra fog menni).

(K-On? Pfeh.)