Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cobra

ED-et én is a szezon egyik legjobbjának tartom, de az OP is jó. Egyébként a HSOTD OP/ED-je is elég jó.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Occult 12
Szerintem elég FAIL lett, több szempontból is.
[spoiler]-Miért kell mindenből szerelmi sokszöget kavarni?
-A Ku Klux Klán továbbra is a leghatékonyabb légió a világon.
-A spell megidézése egy vicc volt, és döfés Mayá-nak, amíg Bunmei-nél a könyv és victory[/spoiler]
De az utolsóban még megmenthetik.
[spoiler]Gondolom ennek a győzelemnek meg kellett történnie és pontosan ez miatt lesz olyan a jelen, amilyen. Nem tudom, mit vártak, ha ez megváltoztatja a jövőt, már nem is ott ültek volna a kerekasztalnál és nem is tudnának az ügyről. :)[/spoiler]

Acchan

QuoteOccult 12
Szerintem elég FAIL lett, több szempontból is.
Nincs is nagy kedvem folytatni - vhol a 8. résznél pauzálhattam, azóta hozzá sem nyúltam.  ^^"

Rainbow 25

Nahh, ez jó volt.
Remélem, Jeffrey-vel még bandázik egyet Mario - hátha lesz vmi ebből a boxkarrierből.  ^^

Leara

Quote from: Acchan on 2010-09-23, 23:51:08
Rainbow 25
Nahh, ez jó volt.

A legjobb az volt, mikor Mario Jeffrey jó kis beszéde után közölte, hogy egy szót sem ért az egészből  :lol:.
MAL

Acchan

Quote from: Leara on 2010-09-24, 07:52:21
Quote from: Acchan on 2010-09-23, 23:51:08
Rainbow 25
Nahh, ez jó volt.

A legjobb az volt, mikor Mario Jeffrey jó kis beszéde után közölte, hogy egy szót sem ért az egészből  :lol:.
Reméltem, h nem feledkeznek meg arról, h ők ketten nem értik egymást. :) Aranyos volt az a jelenet. Kíváncsian várom a befejező részt.  :smile:

Bishop

Nekem is bejött a jelenet úgy utálom amikor egy sorozatban filmben mindenki angolul vagy japánul beszél, és nincsenek tisztában azzal hogy a világ nem egy nyelvet beszél. De remélem hogy hosszabb lesz mint 26 rész, nem tudom hogy ez biztos hír de ennek még kell vagy 10 rész.

Rounin

Én jobban rühellem, amikor angolul próbálnak beszélni. :3x3:

LuckyDingo

A Rainbownál pont az a jó, hogy az amerikaiak egész jól beszélik az amerikai angolt.. a japánok amikor próbálkoznak vele.. na az tényleg gázul hangzik. XD

Amúgy tegnap beértem a sorozatot. Cabbage storyján röhögtem :D A többi is fasza volt. Az nem lehet hogy pont Soldier marad valami szívszaggató történet nélkül. :D

Bishop

Soldier annyira GAR hogy még ez túldramatizált világ se képes megszivatni :D

Junchi

Igazából, ha a sorozat közepén kevesebb "Mario fetreng az angst-ben" lett volna, akkor bőven maradt volna egy epizód Hetaira is... :/

MEHH.

Mindenesetre kíváncsi leszek az utolsó részre, továbbá, ha jók lesznek a DVD/BD eladások, akkor akár egy esetleges folytatásban is lehet reménykedni.

Acchan

Quote from: Bishop on 2010-09-25, 01:00:40
Soldier annyira GAR hogy még ez túldramatizált világ se képes megszivatni :D
:jee:

QuoteIgazából, ha a sorozat közepén kevesebb "Mario fetreng az angst-ben" lett volna, akkor bőven maradt volna egy epizód Hetaira is... :/
Meg Ishihara (ill. a további klónjai  :D ) is kínozhatta volna őket kevesebbet.  :hehe:

QuoteMindenesetre kíváncsi leszek az utolsó részre, továbbá, ha jók lesznek a DVD/BD eladások, akkor akár egy esetleges folytatásban is lehet reménykedni.
Hát, nem tudom. Hová folytatnák, amikor már totál finish-szaga van az egésznek?  :3x3:
Bár, arról gőzöm sincs, mennyire fedte le a sztori a mangát.

Junchi

Quote from: Acchan on 2010-09-25, 10:02:18
Hát, nem tudom. Hová folytatnák, amikor már totál finish-szaga van az egésznek?  :3x3:
Bár, arról gőzöm sincs, mennyire fedte le a sztori a mangát.

Öö, a manga (asszem) 22 kötetes, szal tulképp lenne itt még alapanyag és nézettségileg is egész jó számokat produkált a cucc, de mondom, sok függ a DVD/BD eladásoktól.

SaiyaGin

Végülis hogy tetszett nektek az Occult Academy? Érdemes megnézni?

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-25, 11:38:20
Végülis hogy tetszett nektek az Occult Academy? Érdemes megnézni?
Még elvileg van egy rész.. vagy már kijött volna? :D 1-12ig azt mondom, hogy so-so, de nem olyan nagy durranás. Egyetlen pozitívum az, hogy Maya-nak érdekes fejei vannak. XD
A végére a storyval nem sikerült semmit elérni.. :S Kicsit kár érte.

Zen

Szórakoztaó darab a reaction shotjaival.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Meg JK érdekes figura a kliséhalmok között. Mondjuk a pudingmániája nem éppen egyedi.

Cobra

A történet szerintem se nagy szám, a karakterek viszont jók.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

 :merci: akkor ezt is felírom a listára.
Másik kérdés: a Maid-sama a sorozat második felében kilábalt a chickification néven ismert szindrómából?

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2010-09-26, 14:37:04
Másik kérdés: a Maid-sama a sorozat második felében kilábalt a chickification néven ismert szindrómából?

Ó, dehogyis, sőt, inkább még erősödött ez az általad említett jelenség. :D

Btw ugyan nem volt valami nagy szám ez az anime, de majd azért bloggantok róla valamit. A vége ugyanis meglepően jó lett. o.O

[spoiler]Btw2, ígérd meg, hogy a következő shoujo cuccnál megint rendezünk "ki nézi meg előbb az aktuális epizódot" versenyt. :D[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-09-26, 20:27:32
Ó, dehogyis, sőt, inkább még erősödött ez az általad említett jelenség. :D

::)
Ezzel nem kimondottan bátorítasz arra, hogy újra nekiálljak a sorozatnak. Majd talán egyszer, ha nem lesz más néznivalóm. ^^"

Quote from: Junchi on 2010-09-26, 20:27:32
[spoiler]Btw2, ígérd meg, hogy a következő shoujo cuccnál megint rendezünk "ki nézi meg előbb az aktuális epizódot" versenyt. :D[/spoiler]

Nem tudom, hogy mikor jön el ez az alkalom, de elfogadom a kihívást.  :lazza: (Reméljük hamarosan lesz Kimi ni Todoke 2.)

ogre

occult academy end
hát nem gondoltam volna, hogy tartalmas rész lesz, de az volt. elég kereken és jól lett lezárva. bunmei rulz :D ha már az egész sorozatban egy béna senki volt...

nikici

Occult 13: And again...
Ismét bebizonyosodott, hogy a kanál egy félelmetes fegyver. :D

LuckyDingo

Quote from: nikici on 2010-09-28, 01:13:30
Occult 13: And again...
Ismét bebizonyosodott, hogy a kanál egy félelmetes fegyver. :D

A Fúró után már semmin nem lepődök meg...

Amúgy nekem a vége nem jött be.. kicsit azt éreztem, hogy az első 12 résznek semmi értelme nem volt.. na mindegy egynek elment... ha már nagyon pontoztam akkor 6/10.. de nem tudom miért..

chilip

spoilerezze már valaki le a sztoriját az Occultnak :D 3. rész után érdektelenségbe fulladt a dolog és már töröltem is, de azért kiváncsi vagyok a végére :D

ogre

Quote from: chilip on 2010-09-28, 01:20:49
spoilerezze már valaki le a sztoriját az Occultnak :D 3. rész után érdektelenségbe fulladt a dolog és már töröltem is, de azért kiváncsi vagyok a végére :D

nagy sokára lett egy főgonosz, aztán megtalálták a nostradamus kulcsot, aztán mégsem, végül megint.
közben Maya sok fura arcot vágott, a mellékszereplők mellékszerepeltek. a sztori látszólag nem haladt, helyette szerintem egész jó önálló epizódokat kaptunk. a két Akari-s rész pl nagyon tetszett. és a végére nagyon besűrítették. ennél konkrétabb kell? ;)

chilip

jah, konkrétabb



más:

to aru majutsu no INDEX S2

<< opening - "No buts!" by Mami Kawada >>

<< ending - Magic∞world by Maon Kurosaki >>

to aru kagaku no RAILGUN OVA PV - emmár volt valahol itt linkelve, viszont már OP/ED címeket tudni

Opening Theme:
"future gazer" by fripSide

Ending Theme:
"Special ''ONE''" by ELISA

Xzone

#3776
Elég szomorú, de én az új Indexet várom a legjobban az őszi szezon felhozatalából ^^"

Quote from: chilip on 2010-09-28, 18:09:44
to aru majutsu no INDEX S2

<< opening - "No buts!" by Mami Kawada >>

<< ending - Magic∞world by Maon Kurosaki >>

Ezek bizony hozzák az eddigi színvonalat :jee:

Member

Én is nézni fogom, de csak mert érdekel, most hány szálat kezdenek el és hagynak félbe megint. ^^"

NLZ

#3778
Quote from: Member on 2010-09-28, 19:45:49
Én is nézni fogom, de csak mert érdekel, most hány szálat kezdenek el és hagynak félbe megint. ^^"
Asszem megvan az újabb lehúzós videó várományosa. :D

A videóból azért nem derül ki csak az, hogy lesz sok új karakter, akikkel nem fognak sok mindent kezdeni, max Torma egyszer leveri őket.
[reserved]

Member

Dehogy, hátha tanultak az első rész hibáiból és nem is esnek át a másik végletbe, mint a Railgun esetén. ::)