Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Nem értelek titeket, szerintem kurva jó volt a harmadik rész. Az egyik kedvenc sorozatom az évadból. (Nem, nem trollkodom.)

Member

Quote from: Xzone on 2010-10-17, 10:11:28
Nem értelek titeket, szerintem kurva jó volt a harmadik rész. Az egyik kedvenc sorozatom az évadból. (Nem, nem trollkodom.)
Nem baj, kölcsönös. :haha:
Sokallom, hogy csak dugás/ribancozás/geci poénok vannak benne, más bajom nekem sincsen.

Leara

Kuragehime ep. 01: nem vagyok oda a cross-dressinges sztorikért, de ez eddig nagyon bejön :D.
MAL

Member

Index S2 02:
Hová tűnt az a középkorú papas, aki azt a csajt akarta meggyógyítani? :mittomen:

chilip

#3874
Quote from: Member on 2010-10-17, 21:28:15
Index S2 02:
Hová tűnt az a középkorú papas, aki azt a csajt akarta meggyógyítani? :mittomen:

melyikre gondolsz?  :confused: amúgy már csináltam topicot az Indexnek, látogasd meg :) novellás cuccok spoiler alatt

ed.: jah eszembe jutott kire gondolsz. én is néztem, mangában mutatják ahogy felkeresik a csajt együtt és touma 1 érintéssel meggyógyítja a csajt. animébe kimaradt, ez amolyan side story féleség

Acchan

Quote from: Leara on 2010-10-17, 15:46:07
Kuragehime ep. 01: nem vagyok oda a cross-dressinges sztorikért, de ez eddig nagyon bejön :D.
Nekem is! :tezsvir:

Star Driver 03

Ezt a fabulous mecha harcot és mahou shounen átváltozást nem tudom megunni.  :D

LuckyDingo

Quote from: Leara on 2010-10-17, 15:46:07
Kuragehime ep. 01: nem vagyok oda a cross-dressinges sztorikért, de ez eddig nagyon bejön :D.
Hát ez kész :D Ezt nézni fogom.. XD

nikici

Quote from: Leara on 2010-10-17, 15:46:07
Kuragehime ep. 01: nem vagyok oda a cross-dressinges sztorikért, de ez eddig nagyon bejön :D.

Pedig nem akartam még egyet elkezdeni, de ezt kár lenne kihagyni. :D Nagyon tetszett az első rész. És sajna máris várhatunk két hetet a 2. részre, mivel jövő héten nem lesz.

Quote from: Acchan on 2010-10-18, 00:48:26Star Driver 03

Ezt a fabulous mecha harcot és mahou shounen átváltozást nem tudom megunni.  :D
:tezsvir:

Xzone

Quote from: nikici on 2010-10-18, 01:10:57
Quote from: Acchan on 2010-10-18, 00:48:26Star Driver 03

Ezt a fabulous mecha harcot és mahou shounen átváltozást nem tudom megunni.  :D
:tezsvir:

Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy mi a célközönsége ennek az animének. Először azt gondoltam, hogy lányoknak szól a sorozat, de aztán feltűntek benne kifejezetten férfi nézőket megcélzó jelenetek, meztelen csajok, stb. Eléggé össze vagyok zavarodva.

chilip

megpróbálja az ízlését az embereknek elferdíteni :D amúgy soundtracket nagyon várom már  :whoah:

LuckyDingo

Katanagatari 10 - már megszoktam hogy ideírom.. annak ellenére, hogy 2 rész híján 1 éves /és vége/. Egész jó kis rész volt. Tetszett a mondanivalója. :) Mondjuk azt már tudtam múltkor is, hogy [spoiler]Houou-val valami ilyen történik.. [/spoiler]

Member

Quote from: chilip on 2010-10-18, 00:24:25
ed.: jah eszembe jutott kire gondolsz. én is néztem, mangában mutatják ahogy felkeresik a csajt együtt és touma 1 érintéssel meggyógyítja a csajt. animébe kimaradt, ez amolyan side story féleség
Azt hittem, hogy annyira kemények, hogy majd a végén előveszik. ::)
Quote from: Xzone on 2010-10-18, 02:01:43
Eléggé össze vagyok zavarodva.
Tetszik a P&S tiszta szívedből, akkor meg hogy ne lennél? :haha:

Acchan

Quote from: Xzone on 2010-10-18, 02:01:43
Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy mi a célközönsége ennek az animének. Először azt gondoltam, hogy lányoknak szól a sorozat, de aztán feltűntek benne kifejezetten férfi nézőket megcélzó jelenetek, meztelen csajok, stb. Eléggé össze vagyok zavarodva.
Ezért jött a képbe a férfiaknak szánt fanszerviz valószínűleg:
QuoteLimited Edition BD Pre-Order Ranking @ Amazon JP
Oct 3 – Post Ep 1 Airing: 387th
Oct 10 – Post Ep 2 Airing: 172nd
Oct 17 – Post Ep 3 Airing: 113th
Oct 17 – 5hrs after Ep 3 Airing: 73rd (Best ranking so far)
:rotfl:

[spoiler]Innen:
http://www.ggkthx.org/2010/10/18/the-most-common-super-power-works-in-star-drivers-favor/[/spoiler]


SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2010-10-18, 22:15:27

[spoiler]ződ haj[/spoiler]

Nocsak, most már van CC is?

Member

Azért milyen cudar világot élünk, a homiknak már saját mecha sorozata sem lehet negatív profit nélkül?
[spoiler]A TTLG-t leszámítva :__devil: [/spoiler]

Zen

Quote from: SaiyaGin on 2010-10-18, 22:29:34
Quote from: Acchan on 2010-10-18, 22:15:27

[spoiler]ződ haj[/spoiler]

Nocsak, most már van CC is?
Cicik mindig is voltak.
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-18, 22:35:38
Azért milyen cudar világot élünk, a homiknak már saját mecha sorozata sem lehet negatív profit nélkül?
[spoiler]A TTLG-t leszámítva :__devil: [/spoiler]
Akkor a bik a célközönség, rejtély megoldva.  :D

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-18, 02:50:40
Katanagatari 10 - már megszoktam hogy ideírom.. annak ellenére, hogy 2 rész híján 1 éves /és vége/. Egész jó kis rész volt. Tetszett a mondanivalója. :) Mondjuk azt már tudtam múltkor is, hogy [spoiler]Houou-val valami ilyen történik.. [/spoiler]

Hogy Hitei hercegnőről mik nem derülnek ki...!

LiaLia

Nem is kell átírni őszire a topikcímet, ráér már majd a telet feltüntetni :D

Sorozatokból még a "régieket" se fejeztem be, pedig be vannak gyűjtve a részek. Uraboku, Heroman, Legendary Heroes és még az Okkult Akadémia utolsó részeit se láttam.
A mostani szezonból most a Hakouoki 2. biztos.

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-08, 18:50:14
Togainu no Chi -

Ez egy rakás sz*r volt. Kúlosnak akar tűnni, de dög unalmas, plusz erősen túlteng benne a gaylove. Az első részben csak két férfi karakterből néztem ki, hogy belezúgott a főszereplő csávóba. Karakter graf-anim nagyon gagyi, a többi rajz egész jó.. de sajna a kettő nem illik össze. Lenne benne gore, csak éppen nagy fekete sávokban ki van cenzúrázva. Nem tudom, hogy kinek szánták ezt az animét, de "yaoistáknak" túl dark és bloody; az átlag anime nézőnek meg unalmas és túl gay.

Már nagyon várt volt a Togainu no Chi. :D :whoah: Az első rész tetszett, előtte már olvastam, hogy valószínű sok yaoi nem lesz a sorozatban, csak némi shounen-ai-os vonzalom.  :D Eléggé sötét, eléggé véres, a zenéje tetszik, illik hozzá, szokatlanabb a yaoik között, de pont ezért jó. Mindkét főszereplő nagyon jó, és mellettük is van néhány jóképű :haha:
A rajzolás tényleg nem a legjobb, a két főszereplő karaktere tetszik, viszont furán elnagyoltak időnként.

Átlag anime nézőnek nem javaslom :smile: Egyrészt a BL vonulat miatt, másrészt sötét-véres, és extra nagy filozóf cselekmény és párbeszéd nem valószínű.

Xzone

The World God Only Knows (Kami nomi zo Shiru Sekai)

3 rész után azt mondhatom, hogy ez az évad egyik legjobb sorozata eddig. Imádom.

És elvileg 24-26 részes lesz :cool:

kikuchiyo

QuoteFantasy, Harem, High School

Stopped reading right there.

Aszittem, végre valami tényleg nézhető.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-22, 01:15:47
QuoteFantasy, Harem, High School

Stopped reading right there.

Aszittem, végre valami tényleg nézhető.
YHBT :D
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2010-10-22, 01:46:03
Quote from: kikuchiyo on 2010-10-22, 01:15:47
QuoteFantasy, Harem, High School

Stopped reading right there.

Aszittem, végre valami tényleg nézhető.
YHBT :D

:Kiraly:

Saját kategóriájában tényleg nagyon jó egyébként. Az, hogy "az évad egyik legjobb sorozata" még nem jelent sokat, ha mondjuk az elmúlt 20 évet tekintjük :)

Bütyök

Quote from: Xzone on 2010-10-22, 00:40:04
The World God Only Knows (Kami nomi zo Shiru Sekai)

Még csak az eslő két részt láttam, de nekem is nagyon bejön.  :whoah: Bár nálam nem lesz az évad legjobbja. :P
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Member

Quote from: Bütyök on 2010-10-22, 08:59:43
Quote from: Xzone on 2010-10-22, 00:40:04
The World God Only Knows (Kami nomi zo Shiru Sekai)
Bár nálam nem lesz az évad legjobbja. :P
Eldöntötted, hogy már mindenki a második helyről indul? ::)

balu01

Quote from: Xzone on 2010-10-22, 00:40:04
The World God Only Knows (Kami nomi zo Shiru Sekai)

3 rész után azt mondhatom, hogy ez az évad egyik legjobb sorozata eddig. Imádom.

És elvileg 24-26 részes lesz :cool:
Ha minden igaz, jövő tavasszal már egyből jön a 2. évad. :szemuveges:

Junchi

Itt a téli szezon chartja: http://nikici.files.wordpress.com/2010/10/winter-2010_11.jpg (Igen, Nikici, elcsórtam a blogodról. :D)

Ööö... KnT2 = ALAPSÁG, Beelzebubba talán belekukkantok, bár annyira nem kötött le a manga, hogy olyan nagyon várjam, Fractale = noitaminA slot = esélyes, hogy lesz belőle valami, Gosick meg szintén kap egy esélyt, viszont a többit nagy ívben elkerülöm... >____>

(Azért így belegondolva, hogy milyen jól indult ez az év, és mi lett a vége... Hát... Khmm...)

Member

A zombis még lehetne vicces is, de félő, hogy a fanservice kap majd erőre.

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-22, 19:41:08
A zombis még lehetne vicces is, de félő, hogy a fanservice kap majd erőre.
Én most nem értem: a képen a lovagloli lenne a zombi (vagy inkább a nekromanta)?  :eek: Én is szeretnék így kinézni, miközben éppen oszlóban vagyok.  :D

Amik igazán érdekelnek: Fractale, Koi Sento

Ezekbe meg belelesek, aztán majd meglátom:
Future Diary
Wandering Son
Gosick

nikici

Quote from: Junchi on 2010-10-22, 19:25:11
Itt a téli szezon chartja: http://nikici.files.wordpress.com/2010/10/winter-2010_11.jpg (Igen, Nikici, elcsórtam a blogodról. :D)
Csak nyugodtan, amúgy sem az én érdemem a chart. :)
Kimi ni Todoke 2, Mitsudomoe 2, meg Beelzebub nálam is egyértelmű. Meg a Infinite Stratos érdekel még úgy jobban. Remélem nem a harem részen lesz a hangsúly, hogy egy szem fiú a lánysuliban, hanem lesznek jó kis pörgős akciók. :D Mondjuk szerencsére nem is látom műfajnak a haremet.