Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Bütyök

Quote from: LiaLia on 2010-10-28, 22:07:51
Majd Shiki szóra bírja Akirát... :haha: már ha hajlandó lesz mutatkozni, nem sokat lehetett látni az első részben se.

Egyébként amilyen sótlannak tűnik jelenleg Akira, én el nem tudom képzelni, hogy egy Shiki mi a fenét eszik rajta. XD Bár lehet, külön élvezi, hogy nem beszél sokat feleslegesen...  ^^
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Leara

Kuragehime ep. 2: ááá, ez továbbra is a kedvencem a szezonban  :whoah:. Már most imádom a szereplőket és rengeteget röhögtem rajta :D.
MAL

Acchan

Quote from: Leara on 2010-10-29, 11:17:51
Kuragehime ep. 2: ááá, ez továbbra is a kedvencem a szezonban  :whoah:. Már most imádom a szereplőket és rengeteget röhögtem rajta :D.
Szívemből szóltál.   :tezsvir:

Nurarihyon no Mago ep 01

Ha tudom, hogy ez ilyen jó, előbb elkezdem nézni.   :whoah:

Cloud

Érdemes nézni nagyon jó sorozat.  :whoah:  (holnap nézem én is a 17.részt.)

nikici

Arakawa Under the Bridge x Bridge 4. rész:
Ez megint fergeteges volt. :lul: Az egész filmforgatás nagyon poén volt. Sister filmes szerepe meg :lol:.

Bicskei

MM! eddig épp annyira lol h simán nézhető...
Ultras liberi

LuckyDingo

Quote from: Bicskei on 2010-10-30, 19:14:54
MM! eddig épp annyira lol h simán nézhető...
EZ az 5. rész... He-N-Taaaai-HAAAAA XDDDD

Bicskei

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-30, 20:25:47
Quote from: Bicskei on 2010-10-30, 19:14:54
MM! eddig épp annyira lol h simán nézhető...
EZ az 5. rész... He-N-Taaaai-HAAAAA XDDDD

én csak 4-et láttam eddig....de biztató...
Ultras liberi

Junchi

Shiki ep13

Ismét megérte várni rá, durvásan rulzott ez a rész is.  :whoah:

[spoiler]Natsunóé ha nem is, de a doki feleségének a halála váratlanul ért. Szerencsétlen fazonnak mi-mindenen kell átesnie...[/spoiler]

chilip

Star Driver 5 - ez kurva jó rész volt :D jót röhögtem alatta, főleg ahogy kikapott a végén  :Kiraly:

Xzone

Ez a Kuragehime nagyon lol sorozat :rotfl:

Member

Az Index S2-ben mindenekelőtt szimpatikus, hogy nem olyan őskáosz, mint az első széria. Valahogy pont megvan eddig a középpont, ami az első széria és a Railgun között feszül. Az apácák védekezési módja Index énekére elég kemény lépés volt. Oo (ellenben a füldugót nem ismerik?)
Az újabb P&S meg hááát, érdekes volt, egy orrtúrós és egy hányós rész. A másodikban az eltérő graf és a frusztráció mondjuk ott volt.

LiaLia

Quote from: Bütyök on 2010-10-29, 09:22:41
Quote from: LiaLia on 2010-10-28, 22:07:51
Majd Shiki szóra bírja Akirát... :haha: már ha hajlandó lesz mutatkozni, nem sokat lehetett látni az első részben se.

Egyébként amilyen sótlannak tűnik jelenleg Akira, én el nem tudom képzelni, hogy egy Shiki mi a fenét eszik rajta. XD Bár lehet, külön élvezi, hogy nem beszél sokat feleslegesen...  ^^

:smile: elsőre valószínű az tetszett neki, hogy Akira felvette a harcot a támadókkal, nem rohant el, aztán meg nem kezdett el az életéért könyörögni Shikinél, hanem állva maradt és szembenézett vele.

Az UraharaShopon olvastam ezt kommentnek a 3. résznél, Hiko az elkövető, jót mosolyogtam:
"Yo! Új résszel érkeztünk ma hozzátok. Keisuke is beszáll az Igurába és gyűlnek a beteg fazonok is. Egy nagy kérdés van még a lányok előtt: Hol hagyták ezek Shikit??!
Oké, Akira is cuki, de SHIKI?!
A részről csak ennyit, a következő már izgalmasabbnak ígérkezik.
Jó szórakozást hozzá!^^"

Xzone

Hyakka Ryouran: Samurai Girls

Akinek tetszett az Ichiban Ushiro no Daimaou, annak ez is fog. Ennek ötször jobb a grafikája, és van benne egy kis Sengoku Basara is.

Xzone

[spoiler=The World God Only Knows]

[/spoiler]

Alkyra


nikici

#3946
Kuragehime ep.3:
Ez a sorozat egyre jobb. :rotfl: Ez a rész is fergeteges volt. Kuranosuke okai, amiért így öltözködik lol. XD És a bátyja is nagy arc.
[spoiler]Azt meg nem is gondoltam volna, hogy az előzetesben Tsukimi volt az az új lány. XD Azt hittem az majd valami új karakter lesz. :D[/spoiler]
Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből a sztoriból a folytatásban. :D

Xzone

Quote from: nikici on 2010-11-04, 21:56:31
Kuragehime ep.3:
Ez a sorozat egyre jobb. :rotfl: Ez a rész is fergeteges volt. Kuranosuke okai, amiért így öltözködik lol. XD És a bátyja is nagy arc.
[spoiler]Azt meg nem is gondoltam volna, hogy az előzetesben Tsukimi volt az az új lány. XD Azt hittem az majd valami új karakter lesz. :D[/spoiler]
Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből a sztoriból a folytatásban. :D

:tezsvir:

Viszont:
[spoiler]
Sejtettem, hogy Tsukimi azért nem olyan csúnya, mint amilyennek gondolja magát. És igazam lett, pedig jobban örültem volna, ha nem ez a helyzet. Ez így most sajna elég klisés :( [/spoiler]

Member

Quote from: Xzone on 2010-11-04, 22:17:51
[spoiler]
Sejtettem, hogy Tsukimi azért nem olyan csúnya, mint amilyennek gondolja magát. És igazam lett, pedig jobban örültem volna, ha nem ez a helyzet. Ez így most sajna elég klisés :( [/spoiler]
A valóságban sincsen csúnya lány, csak olyan, amelyik annak állítja be magát.
[spoiler] :__devil:[/spoiler]

nikici

Quote from: Xzone on 2010-11-04, 22:17:51
Viszont:
[spoiler]
Sejtettem, hogy Tsukimi azért nem olyan csúnya, mint amilyennek gondolja magát. És igazam lett, pedig jobban örültem volna, ha nem ez a helyzet. Ez így most sajna elég klisés :( [/spoiler]
Igen, ez látszott már az elejétől kezdve. :D
[spoiler]Hirtelen azt hittem most itt a 3. rész nézése közben, hogy ő van az OPban az esküvős jelenetben, a menyasszony. De aztán visszanézve, elbizonytalanodtam. A haja színe meg a nézése miatt.[/spoiler]

Acchan

QuoteA valóságban sincsen csúnya lány, csak
kevés pia.  :D

QuoteAz újabb P&S meg hááát, érdekes volt, egy orrtúrós és egy hányós rész.
Mint vmi nagyon tré amcsi rajzfilm 80. szezonja.  :3x3:

Quote from: Xzone on 2010-11-03, 23:29:49
[spoiler=The World God Only Knows]

[/spoiler]
Bizarr. :rotfl:

Leara

Kuragehime 3: továbbra is imádom :D. [spoiler]Azt meg sejtettem, hogy Tsukimin lesz ilyen átalakítósdi, csak az a kérdés, hogy később mennyit fog változni (bár remélem azért marad ilyen egyszerűbb lány :)).[/spoiler]

Shiki 14
: váó @___@. Azt hiszem eddig ez volt a legjobb rész az egész sorozatban.[spoiler] A doki pont a feleségén kísérletezgetett, kár hogy nem sikerült mást "szereznie" :S.[/spoiler] Az utolsó jelenet meg ütött.
MAL

nikici

Quote from: Leara on 2010-11-05, 00:03:44
Shiki 14: váó @___@. Azt hiszem eddig ez volt a legjobb rész az egész sorozatban.[spoiler] A doki pont a feleségén kísérletezgetett, kár hogy nem sikerült mást "szereznie" :S.[/spoiler] Az utolsó jelenet meg ütött.
+1
Durva rész volt. :S

Bütyök

Togainu no Chi 4. rész:

Volt Shiki. Ennek a résznek minden elnézve.  :whoah: Már csak arra volnék kíváncsi, a játék ismeretének hiányában, hogy Shiki vajh miért gyilkolászik agyba-főbe, mint egy eszelős...

Tegami Bachi Reverse 5. rész:

Oh, hát itt már látszik, hogy a manga végének hiányában valami lezárható szál felé kell elvinni a dolgokat, mert ebben már megjelent mangátlan králmány. De hát evvan, a befejezetlen mangák animéi mindig ilyen sorsra jutnak. Attól függetlenül egész jó volt, és kövi rész megint mangás lesz... Oh, már Niche sztoriját várom nagyon. :D

Yakumo és Zakuro 4. részek:

Azért egyben, mert mindkettőröl elmondhatom, hogy egyre jobban élvezem, és tetszik, hogy az egy részesnek tűnő szotrik mögött egyre inkább kezd kibontakozni valami komolyabbb... Kíváncsika vagyok... :)
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

nikici

Quote from: Bütyök on 2010-11-05, 15:04:18
Togainu no Chi 4. rész:
Volt Shiki. Ennek a résznek minden elnézve.  :whoah: Már csak arra volnék kíváncsi, a játék ismeretének hiányában, hogy Shiki vajh miért gyilkolászik agyba-főbe, mint egy eszelős...
:whoah: És nekem feltűnt, hogy Shikinél nem volt olyan nagyon elrajzolt fej. XD Látszik, hogy kire fektetik a hangsúlyt :D, meg a pénzt. :haha:

Bütyök

Quote from: nikici on 2010-11-05, 15:08:58
:whoah: És nekem feltűnt, hogy Shikinél nem volt olyan nagyon elrajzolt fej. XD Látszik, hogy kire fektetik a hangsúlyt :D, meg a pénzt. :haha:

Jaja. Hála az égnek. :D Nyugodtan fektessék csak bele az energiájukat... Nagy reményeket fűzök a karijához. :D
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Junchi

Quote from: Leara on 2010-11-05, 00:03:44
Shiki 14[/b]: váó @___@. Azt hiszem eddig ez volt a legjobb rész az egész sorozatban.[spoiler] A doki pont a feleségén kísérletezgetett, kár hogy nem sikerült mást "szereznie" :S.[/spoiler] Az utolsó jelenet meg ütött.

Már csorog is lefelé. :)

Btw ebbe a Kuragehimébe lehet belekukkantok, úgyis 1000+1 éve nem volt szerencsém josei cucchoz.

Xzone

Panty and Stocking ep.6

FUCK YEAR!

Azt hiszem, erről a sorozatról fogok írni hosszú idő óta először nagyobb terjedelmű ajánlást :D

(Az electro house soundtrack pedig nagyon illett ehhez a részhez :whoah: )

Chronus

Panty & Stocking - 06:


Junchi

#3959
Shiki ep14

Megumi szerzett nálam egy-két plusz pontot azzal, ahogy [spoiler]fejbe rúgta patkány Masaót. A doki előtt meg épp a múlt héten emeltem kalapomat, hogy mekkora tűrőképessége van, de úgy tűnik, ezzel most nála is elszakadt a cérna, ami mondjuk érthető. (Jah, és egyszer még a frászt is sikerült rám hozni, mikor a doki levette a rongyot a felesége fejéről...)[/spoiler]

Btw úgy tűnik, a jövő heti rész megint rulzani fog.