Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Junchi on 2010-11-14, 14:25:48
Quote from: LuckyDingo on 2010-11-14, 03:36:41
Hyakka Ryouran Samurai Girls 6 Bár nagyon semmiről sem szól, ettől függetlenül még mindig bejön főleg az art miatt... csak a tintapacák zavarnak, de ez van.. egyszer majd eltűnnek.

Nálam pont az art az, amit még mindig nem tudtam lenyelni... ^^" A karaktereket már nagyjából sikerült megkedvelnem, a nemlétező sztori meg hát jah, de igazából amilyen gyér volt az eleje, olyan jó lett az utóbbi ~2-3 rész.

Pedig tényleg a grafika a sorozat legnagyobb előnye. Iszonyú hangulatos szerintem. De ha egyben nézzük, akkor is teljesen korrekt. Van sok fanservice meg Kugimiya Rie, kell ennél több? :D

Mondjuk olyan harc lehetne még több, mint a második rész elején. Amikor azt néztem, egy kicsit be is kakkantottam talán, annyira jó volt az a tintapacán szaladgálás.

Member

Mi az a marhára egyéni az artjában, ami kettőtöknek annyira bejön, Junchi-nak meg annyira nem? Akárhány képet láttam róla, mind tök átlagos.

Rounin

Jah, ez engem is érdekelne.

Junchi

Quote from: Member on 2010-11-14, 18:21:10
Mi az a marhára egyéni az artjában, ami kettőtöknek annyira bejön, Junchi-nak meg annyira nem? Akárhány képet láttam róla, mind tök átlagos.

Részemről ez inkább egyéni hiszti. :)

Szimplán nem az esetem ez a mindenkinek ugyanaz a szeme, csak más a színe + vastagvonalas cell shade gráf.

Member

Akkor most beálljak melléd hisztizni? :D

Junchi

Naná, legalább nem érzem magam olyan kirekesztettnek. :P

Xzone

Két embert még simán ki lehet rekeszteni :mittomen:

Rounin

Quote from: Xzone on 2010-11-14, 19:34:03
Két embert még simán ki lehet rekeszteni :mittomen:

Hja, de nem ketten vannak.

Member

Quote from: Rounin on 2010-11-14, 19:51:26
Quote from: Xzone on 2010-11-14, 19:34:03
Két embert még simán ki lehet rekeszteni :mittomen:
Hja, de nem ketten vannak.
Mikor egy kisebbség többségnek hiszi magát. ::)

Rounin

Quote from: Member on 2010-11-14, 19:55:07
Quote from: Rounin on 2010-11-14, 19:51:26
Quote from: Xzone on 2010-11-14, 19:34:03
Két embert még simán ki lehet rekeszteni :mittomen:
Hja, de nem ketten vannak.
Mikor egy kisebbség többségnek hiszi magát. ::)

A véleményének hangot adók halmaza nem feltétlenül egyezik az azon véleményen lévők halmazával.

Draconire

Quote from: Rounin on 2010-11-14, 18:41:02
Jah, ez engem is érdekelne.

Talán ezzel lehet a legjobban szemléltetni egy átlag anime meg e közt a különbséget.
Semmi extra igazából, mintha átmentek volna rajta photoshoppal, néhol egy-két túlzással, de nekem tetszik. (opinions, uff)

Chronus

Panty und Stocking - 7:

Úgy tűnik beállt egy rendes állandó 7/10-re. Kellemes egyszer-nézős szórakozás.
Transformers-es rész facepalm volt, a gamblinges meg lol. Megér ez egy misét.
[spoiler]Bár nem olyat, amilyet Garterbelt tartana.[/spoiler]

Rounin

Quote from: Draconire on 2010-11-14, 21:08:41
Quote from: Rounin on 2010-11-14, 18:41:02
Jah, ez engem is érdekelne.

Talán ezzel lehet a legjobban szemléltetni egy átlag anime meg e közt a különbséget.
Semmi extra igazából, mintha átmentek volna rajta photoshoppal, néhol egy-két túlzással, de nekem tetszik. (opinions, uff)

Of course.
Nem is azon volt a hangsúly, hogy STOPLIKINGWHATIDONTLIKE.

Member

Quote from: Chronus on 2010-11-14, 21:35:28
Panty und Stocking - 7:
Úgy tűnik beállt egy rendes állandó 7/10-re.
Gondolom kaptak visszajelzést időközben. :)

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2010-11-14, 19:51:26
Quote from: Xzone on 2010-11-14, 19:34:03
Két embert még simán ki lehet rekeszteni :mittomen:

Hja, de nem ketten vannak.

Te eleve automatikusan ki vagy rekesztve.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


LuckyDingo

Már lassan egy éve megy, szal nem őszi, de mondjuk, hogy ez speciális eset.
Katanagatari 11.
Szinte éreztem, hogy az fog történni, ami a végén történt. Túl szép volt a rész ahhoz, hogy a vége jó legyen.
És majdnem olyat ordítottam, mint Shichika a végén.. a nyomorult cliffhanger miatt.. >_<
De ezek után már nagyon kíváncsi vagyok, hogy [spoiler=télleg]Togame túléli-e a lövéseket valahogy.[/spoiler]

LiaLia

Star Driver 1-5. rész
Belenéztem, hogy milyen is. :smile: Úgy az első 2-3 részig meg voltam győződve, hogy ez fiúknak készült halmozott fanservice cukiság variáltan előadva. Talán a 3. résznél láttam meg, hogy itt bizony a lányokra is gondoltak, az 5. rész mechatestes szuperképernyője, ami éppen a Szuperfiút monitorizálja, teljesen meggyőzött, hogy itt hölgyeknek is lesz mit látni :D
Amúgy nagy baromság, és amikor meghallottam a Csillagközi Szépfiú átváltozását majdnem vinnyogva fordultam le a székről.
Úgy látom, hogy ez szórakozásnak továbbra is nézős lesz :smile:

Togainu no Chi 5. rész
Jó lenne, ha Keisuke valahogy kikerülne a sorozatból, de attól tartok, hogy egy ideig még boldogít minket és Akirát. Elég sok időt szántak rá a készítők, és ehhez képest kevesebbet mutatják Shikit. Amúgy kicsit meglepődtem Shiki újabb belépőjén, milyen dolgokban üzletelgethet?

kada

Quote from: Leara on 2010-11-13, 12:05:54
Legend of the legendary heroes ep. 19: ez tényleg részről részre jobb mostanában. Egyre kevésbé lehet elválasztani, hogy kik a jók és kik a rosszak  :jee:.
Részről részre jobb, főleg azért mert a közepe nem volt valami nagy. Ha itt nem olvasom hogy új erőre kapott a sorozat, maradt volna a félbehagyottak közt.
Ami nem jelenti azt hogy nem kerülhet még vissza :P

Leara

Quote from: kada on 2010-11-15, 23:35:22Részről részre jobb, főleg azért mert a közepe nem volt valami nagy.
Ja, igen, ezt én is írtam korábban :D... a részről részre jobbat az utóbbi pár részre értettem. Mondjuk dobni nem akartam, mert akik ismerik a sztorit, nagyon bizonygatták, hogy lesz ez még jobb is :D.
MAL

kada

#4010
Quote from: Leara on 2010-11-15, 23:58:34
Quote from: kada on 2010-11-15, 23:35:22
Részről részre jobb, főleg azért mert a közepe nem volt valami nagy.
Ja, igen, ezt én is írtam korábban :D... a részről részre jobbat az utóbbi pár részre értettem. Mondjuk dobni nem akartam, mert akik ismerik a sztorit, nagyon bizonygatták, hogy lesz ez még jobb is :D.
Jah, írtad. Pont amiatt poroltam le a sorozatot. De mivel kb. 8 részt néztem meg majdnem egyben (mi lesz így a holnapi ZHból), már a 19re volt aktualitása reagálni. Majd legközelebb szorgosabban idézek. Vagy akár már most is:
Quote from: Leara on 2010-11-13, 12:05:54
Egyre kevésbé lehet elválasztani, hogy kik a jók és kik a rosszak  :jee:.
Mondjuk hogy ki jó és ki rossz a sorozatban... Jó az, akinek épp bemutatják a szenvedését, és a többiek gonoszok hogy ilyen helyzetbe kergették, aztán szerepcsere a köv részben.  ::) Mikor jutunk el oda, hogy jó az aki nyert, és törikönyvet ír?  :P (ja hoppá, burkoltan már van benne ilyen ::))

Froaude talán ezért simán dobogós a "melyik karakterem a kedvencem a sorozatból" kérdésre, őt stabilan nem próbálják jobbnak beállítani (pedig milyen jó kis kihívás lenne :D).
Van, csinálja amit, határozott céllal és módszerekkel. Tetszik hogy van benne ilyen karakter, és hogy a király engedi ügyködni, mert hatékony, és szükséges a szolgálata.

nikici

Quote from: LiaLia on 2010-11-15, 22:17:51
Togainu no Chi 5. rész
Jó lenne, ha Keisuke valahogy kikerülne a sorozatból, de attól tartok, hogy egy ideig még boldogít minket és Akirát. Elég sok időt szántak rá a készítők, és ehhez képest kevesebbet mutatják Shikit. Amúgy kicsit meglepődtem Shiki újabb belépőjén, milyen dolgokban üzletelgethet?
Keisukehez csak annyit, hogy nézd meg a 6. részt. :haha: Nem mintha ezek után kedvelném, csak legalább valami változás. [spoiler]Végre nem nyafog. Sőt. :D Bár én már ezt olvastam pár hete, hogy lesz drogos Keisuke.[/spoiler]
Shiki üzletelésére meg van egy tippem. [spoiler]Mivel Akira vére láthatóan különleges, én arra tippelek, hogy azt a drogot, az ilyen különleges vérből állítják elő. És ez egy jó ürügy lenne arra is, hogy később fontos legyek Shikinek Akira.[/spoiler]

Member

Tragédia.
[spoiler]Már harmadjára csúsztaják negyed évvel a Sex Pistols második részének megjelenését. Mert csak arra a sok szemétre vagy igény. :falba: :Eztneked: [/spoiler]

Xzone

#4013
Koe de Oshigoto ep.1

Röviden:
[spoiler][/spoiler]

Elképesztően jól egyensúlyoz ez az anime a H kategória határán. (Majdnem) teljesen ártatlan tud maradni egy ilyen témával is, szóval ne egy KissxSis-re számítsatok :D

Edit:

Kijött hozzá a felirat is.
http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=174106

nikici

Arakawa ep.7:
Megint egy sírva röhögős rész. :rotfl: :lul: Az orvosi vizsgálaton Hoshi és Ric hozta a szokásos formáját. XD Az egy hét a bunkerben pedig szintén nagyon ott volt. A végén[spoiler] a Kat-Tunos poénon szó szerint sírtam. :lul: :muhahah:[/spoiler]

Member

Nocsak, létezik ember, akinek bejön? :haha:

nikici

Én szeretem nagyon a humorát. :D Meg imádom a szereplőket benne. Sok idióta egy helyen. :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2010-11-17, 12:06:38
Koe de Oshigoto ep.1

Röviden:
[spoiler][/spoiler]

Elképesztően jól egyensúlyoz ez az anime a H kategória határán. (Majdnem) teljesen ártatlan tud maradni egy ilyen témával is, szóval ne egy KissxSis-re számítsatok :D

Edit:

Kijött hozzá a felirat is.
http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=174106
Naneeee :D Hátezezez.. na mindegy ezt nézni kell XDDD Bár azért ez a kényszerítéses meggyőzés kicsit durva volt. XD
Apropó kedvenc képem a találó product placement volt:
[spoiler=][/spoiler]
EZ magyarul ütős igazán. :D

LiaLia

Quote from: nikici on 2010-11-16, 18:29:56
Quote from: LiaLia on 2010-11-15, 22:17:51
Togainu no Chi 5. rész
Keisukehez csak annyit, hogy nézd meg a 6. részt. :haha: Nem mintha ezek után kedvelném, csak legalább valami változás. [spoiler]Végre nem nyafog. Sőt. :D Bár én már ezt olvastam pár hete, hogy lesz drogos Keisuke.[/spoiler]
Shiki üzletelésére meg van egy tippem. [spoiler]Mivel Akira vére láthatóan különleges, én arra tippelek, hogy azt a drogot, az ilyen különleges vérből állítják elő. És ez egy jó ürügy lenne arra is, hogy később fontos legyek Shikinek Akira.[/spoiler]

Mondjuk az 5. rész után lett olyan reményem, hogy Keisuke magába száll, vagy valamit kezd magával.
Shiki üzletelése[spoiler]azt furcsálltam is, hogy hogy volt az a késelős dolog. Aztán arra jutottam, hogy a támadóban levő drog kölcsönhatásban Akira vérével nem volt kompatibilis. Bár a táskában vörös színű folyadék volt az ampullákban, gyanítottam is, hogy valami vérkészítmény, viszont az tényleg érdekes lenne, hogy az újabb drog, vagy drog elleni anyagnak köze lesz Akirához.[/spoiler]

Quote from: Member on 2010-11-16, 21:22:38
Tragédia.
[spoiler]Már harmadjára csúsztaják negyed évvel a Sex Pistols második részének megjelenését. Mert csak arra a sok szemétre vagy igény. :falba: :Eztneked: [/spoiler]
:lul: :lul:
én nem is figyeltem most, attól boldog vagyok, hogy némi csúszás után végre elkezdték a Togainu no Chit.
Pedig ideje lenne egy újabb remekműnek is  :whoah:

Quote from: LuckyDingo on 2010-11-17, 17:56:17
Apropó kedvenc képem a találó product placement volt:
[spoiler=][/spoiler]
EZ magyarul ütős igazán. :D
Azok a magyar gyökerek itt is kiütköznek :D




Nurarihyon no Mago 13-19.rész
továbbra is aranyos, jó, ahogy az iskolai Youkai Őrség egyre érdekesebb viszonyban lesz a Nura klánnal és az ottani youkai-okkal :smile:

Member

Quote from: Xzone on 2010-11-17, 12:06:38
Koe de Oshigoto ep.1

Röviden:
[spoiler][/spoiler]

Végre egy korrekt ecchi. Mondjuk mindig megdöbbent, mennyire kliséhalmok a H jelenetek alatt a szövegelések.

Kicsit azért gyanús, hogy háremshit lesz ebből is.