Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic


Member

Quote from: LuckyDingo on 2010-12-25, 12:29:03
Panty & Stocking ep.13
Az utolsó 1 perc a legértékesebb az egész animében. Ellenben a "varázsa" veszne el, ha folytatnák.

Darkstar

Hogy a Gainax fenntartsa a hírnevét, nem szabad folytatniuk. :D

Ellenben a MH-nak is vége.  :frown:
DE
Second season confirmed lol.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

Quote from: Leara on 2010-12-24, 12:02:32

Shiki 21:

Ez is hozta a formáját, remek kis epizód volt  :jee:. Az egyetlen, amit bántam az az, hogy [spoiler]Ritsukot és Torut nem mutatták jobban. Nem feltétlenül azt, hogy kinyírják őket, de legalább azt, hogy megtalálják őket vagy valami.[/spoiler]
[spoiler]szvsz Ritsukóék nagyon szépen és kulturáltan végezték, kár lett volna azt látni, hogy megölik őket, amikor megpróbáltak emberien meghalni/vállalni a sorsukat[/spoiler]

Member

Azért elvártam volna az Index animátoraitól, hogy rájöjjenek, a Szent Péter kereszt egy eléggé ismert helyzetben van.

[spoiler][/spoiler]

Bicskei

Nurarihyon no Mago

azt hittem normális rész lesza 26. erre egy vacak recap
folytatást eltudnám viselni...sőt
de valszeg nem lesz....
Ultras liberi

Kraivan

Quote from: LuckyDingo on 2010-12-25, 12:29:03
Panty & Stocking ep.13
Szerintem mehetne a WTF topic-ba az egész sorozat.
Azért jó volt végigégetni az agysejtjeimet vele.

balu01

Quote from: Bicskei on 2010-12-28, 01:33:35
Nurarihyon no Mago

folytatást eltudnám viselni...sőt
de valszeg nem lesz....
Már be van jelentve a 2. évad. :smile:

Junchi

Shiki ep22

Fail end was fail...

[spoiler=MEH!]Na jó, láttam már ennél rosszabbat is, viszont kevés összecsapottabbat... IMHO kellett volna még egy rész és akkor elkerülhető lett volna Kirishiki papa karakterének szőnyeg alá söprése, Natsuno wtf-momentjei Tatsumival, a vérfarkas dolgot is lehetett volna kicsit jobban taglalni, de amit a legjobban hiányoltam, az egy pre-jirou!Seishin - Oozaki dialógus. (Sunako survive meg nem lepett meg, sejtettem, hogy túléli és legalább Seishin karakterével ismét tudtak mit kezdeni a végére + a tény, hogy végül egyik "fél" sem került ki győztesen, szintén bejövős volt, de nah... úgy ánblokk inkább ARGH!)[/spoiler]

Talán majd az a két szpesál ep kárpótolni fog...

Ettől függetlenül így is egy zseniális anime volt, 9,9/10 megvan, top4-be fix, hogy bekerült.

Bicskei

Fortune Arterial

ez mekkora lámaság...
Ultras liberi

Member

Quote from: Bicskei on 2010-12-31, 15:55:49
Fortune Arterial

ez mekkora lámaság...
Létezik hozzá egy sorozat, aminek értékelése alapján egyértelmű, hogy nekem, és nem neked címezték.

Darkstar

Samurai Girls 1-2

Most, hogy szép lassan csorog a BD release, belekezdtem.
Tetszik amit látok, eyecandyből sosem elég.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Kuragehime ep.11

El kell kezdenem olvasni a mangáját. Ha valami, akkor ez a sorozat megérdemelné, hogy kapjon egy teljes évadot, és ne így kelljen befejezni.

[spoiler]Azért gondoltam, hogy ez a Shouko csaj nem lesz igazán negatív szereplő. Amikor a kávégépnél előadta azt a "kyaa~" jelenetet... :D[/spoiler]

Junchi

^Jah, nálam is ordít, hogy ebből vagy manga read lesz vagy várakozás egy esetleges R2-re, amire van is esély, szal ahogy olvastam, odahaza jól teljesített a cucc, bár ez még a DVD-eladásoktól is függ persze.

Leara

A kérdés csak az, hogy ha lenne is második szezon a Kuragehiméből, az mikor indulhatna el. Ugyanis bár kihagytak vagy egy kötetnyi fejezetet, de a 11. rész már a 6. kötet egy részét dolgozta fel (ami után már nem lehetne belezsúfolni a kimaradt fejezeteket, hisz azok pont ide vezettek), szóval ha úgy vesszük az anime szinte beérte a mangát, az most max. 5-10 fejezettel járhat előrébb jelenleg :(.
Ettől függetlenül az animét is imádtam, csak a végén érezni, hogy nagyon össze lett ez zsúfolva.
MAL

Bicskei

Quote from: Member on 2010-12-31, 16:25:56
Quote from: Bicskei on 2010-12-31, 15:55:49
Fortune Arterial

ez mekkora lámaság...
Létezik hozzá egy sorozat, aminek értékelése alapján egyértelmű, hogy nekem, és nem neked címezték.

lehet h a harmad/másnaposság mondatja ezt velem d enme tudom mire gondolsz..... :wtf:
Ultras liberi

Member

Mivel anidb szerint a sorozat 5,65/10 (tegyük fel, hogy ennek oka nem véletlen :)), akkor ezt csak az olyan ínyencek nézhetik végig agysorvadás nélkül, mint én. :p

Bicskei

Quote from: Member on 2011-01-02, 23:14:14
Mivel anidb szerint a sorozat 5,65/10 (tegyük fel, hogy ennek oka nem véletlen :)), akkor ezt csak az olyan ínyencek nézhetik végig agysorvadás nélkül, mint én. :p

nana

a sorozatot én valamivel többre értékelném....
jó sztori ami szerintem el lett baszva, igaz nem is sok mindent
lehet kibogozni 12 rész alatt, pláne ha ez alatt még összevissza ugrálnak
a főbb szálak között...
Ultras liberi

Member

Ja, azt hittem, hogy csak attól függetlenül vetetted rá magad, mint kíváncsi magyar vizsla a mekis kajára. :)

Xzone

Fortune Arterial? Azt mindenki kerülje. Én megnéztem belőle vagy 6-7 részt, és egy idő után elhatalmasodott rajtam egy gondolat: mi a szar ez, és miért nézem egyáltalán?

Nem szól semmiről, csak megy a slice-of-life bullshit, ami annyira klisés, hogy legszívesebben behúztam volna egyet a monitoromnak. A végén gondolom, beindul valamiféle sztori, de ezt a fost képtelenség lenne bármivel is megmenteni.

Darkstar

#4161
Downloadan

ed.: Mostanában rászoktam, hogy leginkább a DB release-eket szedem le, így a mai termés a Shukufuku no Campanella első 8 része volt. Tetszik az erős MMO utánérzés. Meg a char. design-ok :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Mazinkaiser SKL - 01  :whoah: :whoah: :whoah: FUCKFUCKFUCK MY BODY WASNT READY!!! HOLY SHIT!!! I CRYED MANLY TEARS  :whoah:

Bicskei

MM!

ez is egy nagy bullshit de ezt annak is vártam...így random őrültségnek jó volt.
néha(najó sokszor) eltúlozták a ökörségeket, de én még egy 2. évadot is elviselnék..
Ultras liberi

Acchan

Quote from: Xzone on 2011-01-02, 03:12:18
Kuragehime ep.11

El kell kezdenem olvasni a mangáját. Ha valami, akkor ez a sorozat megérdemelné, hogy kapjon egy teljes évadot, és ne így kelljen befejezni.

[spoiler]Azért gondoltam, hogy ez a Shouko csaj nem lesz igazán negatív szereplő. Amikor a kávégépnél előadta azt a "kyaa~" jelenetet... :D[/spoiler]

Hát, igen, eléggé összecsapták a végét, de ettől függetlenül aranyos sorozat volt.

Xzone

De jó is lesz az új Kimi ni Todoke :hopp:

Chronus

Quote from: Xzone on 2011-01-05, 03:07:05
De jó is lesz az új Kimi ni Todoke :hopp:

Még nem néztem meg a részt, de az OP-ra már beindultam én is.
http://www.youtube.com/watch?v=gjY-Z8lrS_8

Junchi

#4167
Én már meg is néztem. :3

0. epizód címen fut és egy recap-szerűség Kurumival... De nem volt rossz, FLUFF, Sawako, Noto Mamiko volt benne, több meg nekem nem is kell. :D (Na jó, a Death Note paródián azért röhögtem. :D)

SaiyaGin

#4168
Quote from: Chronus on 2011-01-05, 10:21:30
Quote from: Xzone on 2011-01-05, 03:07:05
De jó is lesz az új Kimi ni Todoke :hopp:

Még nem néztem meg a részt, de az OP-ra már beindultam én is.
http://www.youtube.com/watch?v=gjY-Z8lrS_8

Quote from: Junchi on 2011-01-05, 10:55:24
Én már meg is néztem. :3

0. epizód címen fut és egy recap-szerűség Kurumival... De nem volt rossz, FLUFF, Sawako, Noto Mamiko volt benne, több meg nekem nem is kell. :D (Na jó, a Death Note paródián azért röhögtem. :D)

Menjetek ti a fenébe. :uzi:
[spoiler]Szemináriumi dolgozatot kell írnom. :bruhuhu:[/spoiler]

Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2011-01-05, 11:00:12
Menjetek ti a fenébe. :uzi:
[spoiler]Szemináriumi dolgozatot kell írnom. :bruhuhu:[/spoiler]

Én meg ~20p és húzok vizsgázni, de valahogy győzedelmeskedett az AAAAAWWW~~ az átismétlés felett. :D