Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

1 lényeges új kari volt sztem, a többi inkább csak a "bitches of the week" kategóriába való és némi pofaelkenés után el is lehet őket felejteni.
Vagy nem :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Azért a fehér hajú csajt bírom, tuti, hogy valami überalles képessége van, de mint kb. a Sailor Moon-ban, ő is előbb kiküldi a golyófogóit, hogy húzza az időt. ::)

Prof. William

Elég gyorsan megy a sztori. Most is 4-5 chap-ot feldolgoztak 20 perc alatt.  Szerintem max 3-4 részen belül véget érnek csajbunyók és kezdődhet az igazi móka.
Ha azt jól megcsinálják akkor elfejtem az eddigi bénázásaikat.

SaiyaGin

#4353
Quote from: Member on 2011-02-07, 10:16:50
Azért a fehér hajú csajt bírom, tuti, hogy valami überalles képessége van, de mint kb. a Sailor Moon-ban, ő is előbb kiküldi a golyófogóit, hogy húzza az időt. ::)

Ezeket a mostani csajokat nem küldte senki, ők maguktól hülyék.

Quote from: Prof. William on 2011-02-07, 11:22:45
Elég gyorsan megy a sztori. Most is 4-5 chap-ot feldolgoztak 20 perc alatt.  Szerintem max 3-4 részen belül véget érnek csajbunyók és kezdődhet az igazi móka.
Ha azt jól megcsinálják akkor elfejtem az eddigi bénázásaikat.

:ejnye: Ez csak 3 fejezet volt.
Nem mondom, hogy nem juthat el az "igazi mókáig" az anime, de ahhoz baromira össze kellene csapni az egészét. (Mondjuk ezt simán kinézem az animés stábból.  :angyali: )

Prof. William

#4354
Végül is ha jól emlékszem manga alappján már csak max 2 csajbunyó van hátra amelyek igaz hogy 4-5 chapteren át tartanak de pont emiatt lazán beleférnek 1-1 részbe.
ÉS utána már jöhet is a móka. :)

Member

A legutóbbi részben nem volt olyan markáns a kapkodás, mint az előzőben, szóval ez nekem OK.

Cobra

Yumekui Merry 05: Ha már most elfogyott az animációs büdzsé, akkor mi lesz ebből? Tiszta Narutos volt a harc...
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Acchan

Freezing 05

Majdnem elfelejtettem megnézni, de azért a melltaposásért igazán kár lett volna.  ^^" Remélem, most már a sztori is beindul, mert ez a sok sulis leszámolás kezd uncsi lenni.  ::)


Member

Én sem teljesen értem, hogy miként tartják be náluk a házirendet.

Acchan

A házirend nemcsak Satellizer-ra vonatkozik?  :D


Kraivan

Freezing:

A megszokott vegyes érzelem. Egész jó darab lenne, ha komolyabb lenne. Tudom h a japánok menthetetlenül imádják a kivillanó csöcsöket meg bugyikat, de emiatt nem tudok jó véleménnyel írni erről a darabról.

+ A történet tetszik, hightechnológiával megfűszerezett post-apokaliptikus.
+ Van egy romantikus, szépnek körülhetó powerupkapcsolat férfi-nő között.
+ Fegyverek... :D
[spoiler]( + egy alternatív világ melyben szívesen élne egy-két beteg ember)[/spoiler]

- Egy kislánykorában megerőszakolt, már-már tudathasadásos imbaszupernő, aki annak ellenére h meg volt erőszakolva, igen brutális dekoltázzsal mászkál az igen brutális csöcseivel.
- Minden felsőéves nő abberált, beteg, kontrollálhatatlan vágyat érez a nemi erőszakra.
- A páncélzatok varrásai hihetetlen mód gyenge a mellkasnál és az ágyékrésznél.

Gyanítom h perverz-ecchi a műfaja, épp emiatt veszti el nálam a varázsát az egész. Egy-két extrém esetbe beleférne az efféle bánásmód, de a boob és a panty az hálószobatéma, nem harcé, pláne nem 0/24-ben.

Ettől független nézem, mert megragadott, de az animelistámon az "lol nézd már meg ezt a szart akkora jó  :hopp:" kategória épp a negatívumai miatt.

Member

^Someone just doesn't get it.
Nézd más szemüvegen keresztül és máris érteni fogod!

Kraivan

Quote from: Member on 2011-02-10, 09:38:23
^Someone just doesn't get it.
Nézd más szemüvegen keresztül és máris érteni fogod!
Nem azt mondtam h rossza sorozat, hanem h éretlen.
Egy egész szimpatikus világot és körülményt teremtettek a csöcsökért.


Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-02-10, 12:31:45
Egy egész szimpatikus világot és körülményt teremtettek a csöcsökért.
Még mindíg nem látom a problémát.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

KnT 05: ez az utolsó patkány megüti Kurumi szintjét. ::)
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én valahogy kezdek belefáradni a folyamatos szerencsétlenkedésbe és emózásba. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha az első sorozatban nem lett volna ennyire tömény.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2011-02-10, 21:00:57
KnT 05: ez az utolsó patkány megüti Kurumi szintjét. ::)
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én valahogy kezdek belefáradni a folyamatos szerencsétlenkedésbe és emózásba. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha az első sorozatban nem lett volna ennyire tömény.
Az első sorozatban felolvasztották Sawako-t az fun-abb volt. Most már kicsúszik Kazehaya kezéből az irányítás.. meg jött Kent is, akinek nem vágom, hogy mi a motivációja, de a lényeg az, hogy 5 részen belül többet segített Sawakonak, mint eddig Kazehaya. De igazad van, tényleg szenvedősebb. Mondjuk az 5-ben Ayane megmondta a tutit.[spoiler] Amíg Sawako nem tartja magát egyenrangúnak Kazehayával, addig hiába jönnének össze.[/spoiler]
Jah idegesítő, de vannak még így is lol pillanatok is.

kikuchiyo

Madoka Magica aktuális rész

továbbra is átlátszóan manipulatív a sorozat. Viszont a rész végi eseményekre sokan azt fogják mondani, hogy "wat".
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

A Yumekui Merry utóbbi két része után azt vettem észre, hogy egész hagulatos, érdekes és ötletes animét nézek. Meglepett a dolog, de örülök neki.

chilip

akkor adok neki még1 esélyt, nekem a sok villódzás meg kamerakapkodás miatt a fejfájás jött a fejembe elsőnek néha :D

LuckyDingo

Quote from: Xzone on 2011-02-11, 12:52:19
A Yumekui Merry utóbbi két része után azt vettem észre, hogy egész hagulatos, érdekes és ötletes animét nézek. Meglepett a dolog, de örülök neki.

Nekem az eleje óta ez jött le :D De az aktuális részt vártam, mert előre olvastam a mangában, és ott bejött. Hihetetlen, de itt is.. Chaser nővérkéi meg aranyosak voltak :D

Madoka Magica 6: Huh.. érdekes fejlemények, bár valahogy gondoltam, hogy fontos a soul gem. Bár már kezd egyre inkább az az érzésem lenni, hogy Mami nem jön vissza :( Madokát meg a részben leütöttem volna.. kívánjon valamit! Sokáig húzzák a sorsdöntő átváltozást, bár valszeg az említett estén már megtörténik. /gondolom azt látta előre álmában az első részben/


Bishop

Madokaból már nekem is elegem van, nem hogy nem bír kívánni semmit csak az útban van. Aon mondjuk meglepődtem hogy még a lándzsás csaj se tudta hogy ez így működik, és még zavarta is.

Xzone

Quote from: chilip on 2011-02-11, 13:18:25
akkor adok neki még1 esélyt, nekem a sok villódzás meg kamerakapkodás miatt a fejfájás jött a fejembe elsőnek néha :D

És a legfontosabbat még nem is említettem: DAT BELLYBUTTON :D

chilip

#4376
Quote from: LuckyDingo on 2011-02-11, 13:22:10
Madoka Magica 6: Huh.. érdekes fejlemények, bár valahogy gondoltam, hogy fontos a soul gem. Bár már kezd egyre inkább az az érzésem lenni, hogy Mami nem jön vissza :( Madokát meg a részben leütöttem volna.. kívánjon valamit! Sokáig húzzák a sorsdöntő átváltozást, bár valszeg az említett estén már megtörténik. /gondolom azt látta előre álmában az első részben/

ez alapján nagy hisztit vártam de semmi  ::) mit vársz egy gyerektől? amúgy tényleg "wut?!?" a vége. de így még inkább súlya lesz majd madoka átváltozásának
[spoiler]ki akarná a saját lelkét kitépetni önként? de akkor most kortalanok a zombi masou shoujou-k? :D [/spoiler]

ed.:
apropó
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-02-11, 15:52:30
Quote from: LuckyDingo on 2011-02-11, 13:22:10
Madoka Magica 6: Huh.. érdekes fejlemények, bár valahogy gondoltam, hogy fontos a soul gem. Bár már kezd egyre inkább az az érzésem lenni, hogy Mami nem jön vissza :( Madokát meg a részben leütöttem volna.. kívánjon valamit! Sokáig húzzák a sorsdöntő átváltozást, bár valszeg az említett estén már megtörténik. /gondolom azt látta előre álmában az első részben/

ez alapján nagy hisztit vártam de semmi  ::) mit vársz egy gyerektől? amúgy tényleg "wut?!?" a vége. de így még inkább súlya lesz majd madoka átváltozásának
[spoiler]ki akarná a saját lelkét kitépetni önként? de akkor most kortalanok a zombi masou shoujou-k? :D [/spoiler]

ed.:
apropó
[spoiler][/spoiler]
Ezen a gifen röhögtem egy ideig. :D

Ott a lelke, csak vigyázni kell rá.. viszont most így eszembe jutott valami... Mami soul gemje még megvan Homura-nál nem? Valami über magickel nem lehetne beletenni egy testbe? :XD

chilip

[spoiler]vagy megjavítani a testét? kyuubei azt mondta hogy a testet lehet javítani mégha a szívét vájják is ki....[/spoiler]

Alkyra

#4379
Make a wish.

◕ ‿‿ ◕