Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Kraivan

Quote from: chilip on 2011-02-11, 17:25:32
[spoiler]vagy megjavítani a testét? kyuubei azt mondta hogy a testet lehet javítani mégha a szívét vájják is ki....[/spoiler]
Szerintem a következő részben fog kiderülni h valamiért nem működik ez.
[spoiler]
Ugyebár azzal h Miki gyógyulást kívánt másnak, kapott egy passzív regenerációt.
Namármost ha a test könnyen javítható, akkor miért is jó képesség ez?
Bár valszeg az lesz, h a soul Gemnek lesz élettartama, amit seed-ekkel lehet növelni. Mami-nak valszeg az nullázódott.[/spoiler]

Bishop

[spoiler]Mert lehet hogy maga az átlag regeneráció 2 nap ágyba fekvéssel jár, még Miki-nek harc közben is használható. Ugye Miki még csak LvL1es szóval rá nem lehet alapozni :D De az elég durva lenne ha Madoka halhatatlanságot kapna mert feléleszti Mamit[/spoiler]

Xzone

Quote from: Bishop on 2011-02-11, 15:08:02
Madokaból már nekem is elegem van, nem hogy nem bír kívánni semmit csak az útban van. Aon mondjuk meglepődtem hogy még a lándzsás csaj se tudta hogy ez így működik, és még zavarta is.

Szerintem pont az a sorozat lényege, hogy Madoka nem is mahou shoujo a cselekmény nagyobbik részében. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy majd az utolsó 1-2 részben változik át, és meg is hal, miközben magával rántja az egész rendszert, ami létrehozta. Így a sorozat címe is kapna egy érdekes 'I am legend'-jellegű értelmezést. Spoiler alert.

LuckyDingo

Ha már Madoka, itt az ending végre :D Gondoltam érdekel pár embert :P

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2011-02-12, 20:11:11
Ha már Madoka, itt az ending végre :D Gondoltam érdekel pár embert :P

Hey! I did NOT make a contract with you...so why is my wish granted?

Member

Ez a Letter Bee kezd nagyon hasonlítani a Battle Angel Alita mangára, ahol szintén az utolsó pillanatig nem derült ki, hogy mi is van a bűnös városban, csupán elérhetetlenségében tüntetik fel.

Xzone


kikuchiyo

A Madoka Magica kapcsán ajánlottak egy érdekes fanfic-féleséget:

Sailor Nothing

Nagyrészt a Sailor Moon-on alapul, de kicsit a MM-ra emlékeztető módon konstruálja de a műfajt.

Failure is the default option

Member

Quote from: kikuchiyo on 2011-02-14, 00:00:23
Sailor Nothing
Nagyrészt a Sailor Moon-on alapul, de kicsit a MM-ra emlékeztető módon konstruálja de a műfajt.
Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg Szöveg

Valahogy ezt a műfajt nem tudtam sohasem értékelni. Különösen vicces, amikor kiteszik, hogy 18+.

chilip


Kraivan

Level E
Kb úgy tudnám kifejezni hogy
[spoiler] :wtf: :_piszka: :gyagya:[/spoiler]

Bishop

Quote from: Kraivan on 2011-02-14, 19:18:32
Level E
Kb úgy tudnám kifejezni hogy
[spoiler] :wtf: :_piszka: :gyagya:[/spoiler]
Kb ennyi a lényege :D

Kraivan

#4392
Quote from: Bishop on 2011-02-14, 19:46:08
Quote from: Kraivan on 2011-02-14, 19:18:32
Level E
Kb úgy tudnám kifejezni hogy
[spoiler] :wtf: :_piszka: :gyagya:[/spoiler]
Kb ennyi a lényege :D
Mondjuk magával ragadó ahogy a szereplők komolyan állnak hozzá ehhez a baromsághoz. :D

[spoiler=Emiatt +1][/spoiler]

chilip

Level-E 6 - hát ez a color rangeres cucc kurva vicces még mindig :D

Member

Ez a Freezing ribancbunyóból qrvabox eddig, remélem, hogy most már végeznek. ::)

Bishop

Mondjuk nekem kicsit hiányzik az elején megismert srác  ^^"

Acchan

Quote from: Member on 2011-02-15, 00:33:56
Ez a Freezing ribancbunyóból qrvabox eddig, remélem, hogy most már végeznek. ::)
Ha továbbra is minden részben lebunyózzák egymásról a ruhákat (amin hülyére röhöghetem magam), akkor felőlem, azt csinálnak, amit csak akarnak.  :haha:

Xzone

Quote from: chilip on 2011-02-15, 00:12:28
Level-E 6 - hát ez a color rangeres cucc kurva vicces még mindig :D

Én azt hittem, hogy csak egy félmondtatos poén lesz az egész a 4. rész végén. Nevettem is egyet rajta: ez de hülye ötlet. A következő részben meg tényleg megcsinálta... :lul:

Prof. William

Feeezing

Azt hiszem manga alapján még 1 csajbunyó van hátra aztán némileg komolyabbra vált a helyzet.

Member

Quote from: Prof. William on 2011-02-15, 15:22:15
Azt hiszem manga alapján még 1 csajbunyó van hátra aztán némileg komolyabbra vált a helyzet.
Ez most amolyan free4all lesz? :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Xzone

Kimi ni Todoke 2 ep.6

Oké, ez már nálam is kiverte a biztosítékot. A rész első fele leginkább ezt a jelenetet juttatta eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=MCimI9QUtc0

Destroyed your childhood etc.

chilip

[spoiler=Puella Lich Madoka Magica - 07][/spoiler]


Xzone

Index 2-19

Dayum. Úgy érzem, ebből meg tudnék nézni még vagy 2 évadot.

Kraivan

Madoka Magica:
A várható lelki gyötrődés.
Az insanity as power bejött. :D

Infinite Stratos:
Charles-on lehalok. Orvosi vizsgálat nem kell egy high tech, militari astronaut kiképzőbe?  :P

Darkstar

Quote from: Kraivan on 2011-02-19, 13:23:08
Infinite Stratos:
Charles-on lehalok. Orvosi vizsgálat nem kell egy high tech, militari astronaut kiképzőbe?  :P

[spoiler][/spoiler]

Amúgy meg figyelembe véve, hogy kik küldték, szerintem az nem volt akadály. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Jah... egy világban ahol van 486 IS, és csak nők tudják használni, bedobnak:
"nézzétek csak, nekünk is van egy srác user-ünk. Nem kell kivizsgálni. *wink wink*"

De ez a sorozat se erről szól ugyebár.